SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

+8
Tajk
Jack
hokejista666
waratah
cervenacek
dream
SomeoneCZ
generalissimuss
12 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Nedaří se. Co uděláte?

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap6%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap35%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 35% 
[ 12 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap24%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 24% 
[ 8 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap6%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap15%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap9%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap0%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap0%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_lcap5%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 34
 
 
Poll closed

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 23 2008, 00:26

Zvláštní.. vypadá to, že si nemůžu říct: Tak, a teď si dám měsíc od
lidí pokoj. Vždycky se někdo ozve a je co řešit. Nebo to nevydržím já Smile

Rád bych dokončil story s mojí ex, kterou jsem tu ze začátku nakousnul:

V únoru jsme šli (na můj popud) od sebe, protože pořád měla v hlavě
svého ex-bf a bůhví, koho měla ještě při mě.. i když asi bych tomu
neměl říkat vztah, když jsme spolu nespali.
Prostě jsem to ukončil a neřešil.
Pak jsem ji asi za měsíc potkal, ona celá natěšená, jakto že jí nepíšu
a že by mě chtěla vidět... úplně, jakoby se nic nestalo. Ta holka nemá
páteř.
Já jsem to zahrál do autu, že se jí ozvu, jednou mi pak psala ona, já
neměl čas, pak se to zas obrátilo a naopak... taková přehazovaná.
Sám nevím, proč jsme oba tuhle hru hráli, ale občas mě to docela bavilo a hlavně jsem byl zvědavý, co z toho nakonec bude.
Ale tahle holka si žádné cíle nedává, podle mě si všechny ty chlapy snaží jen udržovat, co kdyby...
Před pár dny psala, že tu bude celý měsíc v létě a můžeme se vidět, což
se u ní nikdy nestalo (není z Čech). Na to jsem jí napsal jednoduchou
otázku, co jí přimělo být v létě zrovna v Praze.
Moje intuice mi našeptávala, že si tu asi někoho našla a se mnou by jen
tak zašla na procházku jako s kámošem (čímž by mě tedy pěkně doběhla; a
takové překvapení jsem nechtěl připustit).
A co myslíte? Na SMS neodpověděla. Takže je to jasné.

Ne, že by mě to moc překvapilo, už jsem zažil ledacos, ale tak morálně
ujetou holku abych opravdu pohledal.. i když, znám takových víc..
vlastně neznám ani jednu normální, která by se chovala přirozeně,
charakterně a myslela na mě.

Takže, jestli zase napíše, jako by nic, asi udělám nejlíp, když na to přestanu reagovat.

Všechno pramení jen z toho, že za ní nemám zatím náhradu a i když na ní nejsem
nijak citově vázán, moje ego a mužská ješitnost nemohou zkousnout fakt,
že ona může mít bez námahy, na koho si ukáže, zatímco já ne. Co bych si to nepřiznal, je to můj vlastní problém, ne její.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 23 2008, 01:56

Líbí se mi Greenhorne, jak jsi upravil ten svůj post a místo
rezignace jsi zase začal myslet :-). Ale Tvůj problém evidentně není práce na
sobě, ale práce v terénu, na sobě tady pracuješ už měsíce a nikam to
nevede, zkus o tom přemýšlet jinak. Potřebuješ společenský kontakt, potřebuješ
chodit mezi ženský, trošku se omlátit… .

Nechci Tě zklamat, ale kdybys měl silně vyvinutou intuici,
tak máš 20 ženskejch a neřešíš jejich nedostatek. Ve Tvém případě se spíš jedná
o samonaplňující se proroctví, zhmotnění noční můry, jako bych to neznal, taky
se mi párkrát stalo, že jsem měl pocit, že se něco stane a ten pocit mě dohnal
k tomu, že jsme nevědomky udělal maximum proto, aby se to stalo … . Tudy ne příteli … .

Co s týče bejvalky, kašli na ní, jestli jste spolu chodili
a nespali, tak teď už to asi nedoženeš a
nebo s ní někam zajdi a dej jí jasně najevo, že s ní chceš spát a
když odmítne, tak se zvedni a odejdi, nemá to cenu… .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 23 2008, 02:23

Potřebuješ společenský kontakt, potřebuješ
chodit mezi ženský, trošku se omlátit… .
Ano, máš pravdu. Jen nevím, jak to provedu, všichni známí jsou na
prázdninách a já budu teď většinou taky pryč, resp. na chatě.
Co bych tady v Praze v létě sám dělal...
Street aprouče jsou mojí noční můrou Smile (zvlášť po
posledním sargi s pH)
Co s týče bejvalky, kašli na ní, jestli jste spolu chodili
a nespali, tak teď už to asi nedoženeš a
nebo s ní někam zajdi a dej jí jasně najevo, že s ní chceš spát a
když odmítne, tak se zvedni a odejdi, nemá to cenu…
Zcela souhlasím. Myslím, že se neozve, ale kdyby ano, udělám to takto.

kdybys měl silně vyvinutou intuici,
tak máš 20 ženskejch a neřešíš jejich nedostatek. Ve Tvém případě se spíš jedná
o samonaplňující se proroctví, zhmotnění noční můry, jako bych to neznal, taky
se mi párkrát stalo, že jsem měl pocit, že se něco stane a ten pocit mě dohnal
k tomu, že jsme nevědomky udělal maximum proto, aby se to stalo
Ano i ne. Máš pravdu v tom, že moje intuice funguje většinou jako
obrana před možnými riziky - poznám, odkud hrozí nebezpečí nebo kudy cesta
nevede.. ale nepoznám, kudy vede. To je můj obecný problém.
Ale tys to myslel tak, že kdyby opravdu fungovala v pozitivním smyslu,
poznal bych hned, která holka má o mě pozitivní zájem a na tu bych se
zaměřil. Těžko říct. Osobně si myslím, že to schopen poznat jsem, stačí
jen pozorovat BL, ani nemusím použít intuici. Můžu říct, že skoro každou, co
se mi líbila, jsem dříve či později oslovil a seznámil se s ní (pokud byla
ze školy; na ty na streetu jsem si většinou sám netroufnul, na directy
potřebuji o dost lepší state a sebevědomí, než mám teď).
To, že jsem si to u některých pak zkazil svoji neobratností, nevhodnou BL atd., je už jiná věc.
Jak říkáš, potřebuji daleko víc praxe, od klávesnice se už víc nezdokonalím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 23 2008, 11:04

Děláš mi radost Wink.

Tak pokud Ti streetgame nejde, tak máš dvě možnosti clubgame a nebo internet, o internetu něco napíšu do samostatného postu, ale pokud potřebuješ praxi, je internet nejjednodušším místem, jak si domluvit rande, ber to jen a pouze jako praxi, nikoliv jako snahu najít svou vyvolenou, dej si dvě, tři rande týdně a uvidíš sám .... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 23 2008, 13:20

Mně zatím nejde ani tak o rande, spíš bych se rád dostával častěji
mezi lidi, tj. získal pár nových přátel a chodil do společnosti..
Nedělá mi problém si psát po netu, ale jak jde o osobní kontakt, je to
o třídu horší - jen díky vlastní nejistotě a "nerozehranosti".

Na nynější VŠ už mezi námi byl generační rozdíl, takže tam to jaksi
nešlo, a ze starých kontaktů se všechno rozprchlo do světa. Minulých
pár let tedy probíhalo ve stylu škola-cesta domů, práce a tak 2x do
roka clubgame, dokud bylo s kým (resp. s mojí ex). Žádné pařby, chaty
ani víkendové akce. O nějakém social proof se nedalo mluvit.

Kdybych se loni nezačal hodně snažit a nepozval na srazy aspoň těch pár
(cca 15) holek ze školy, byl bych i teď jako to "vlčí dítě" nebo
Tarzan:).
Z holek sice strach vůbec nemám, přesto jde v komunikaci pořád o dost
nejistý projev, zvlášť ve skupině víc než dvou osob. Ve dvou už mi to +- jde, až na to svádění
a nepřitažlivou body language.

Pokud jde o internet, na xchatu, icq a seznamkách jsem strávil kdysi
několik let, samozřejmě ven nechtěla jít skoro žádná .. asi tak každá
50.tá - to jsem usoudil, že tudy asi cesta nepovede.
Samozřejmě, že žhavím dráty i v současné době.. svoje školní zdroje jsem ale už z 99% vyčerpal.

Musím na to jít přirozenou cestou a z jiných zdrojů. Nic na tom přece není, jen potkat ty správné lidi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Jack Mon Jun 23 2008, 21:46

Ono sa da dnes este niekoho dostat cez Inet?
Sice moje najdlhsie LTR vzniklo pri asi 15 minutovej debate na Inete, ale tam slo len o dohodnutie na "kavu" a tam sa to zlomilo.
Odvtedy niekolko rokov nula bodov, takze mam dojem, ze to bola len taka fluktuacia v prirodnych zakonoch...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jun 24 2008, 00:07

Víš co Greenhorne, abych tady jen blbě neplkal, mám pro Tebe a pro Tajka nabídku, která se neodmítá Idea, půjdu s vámi na sarge socialdynamics, nemám to teď sice zapotřebí,ale když vám to udělá radost, klidně si půjdu nabít hubu Laughing. Podotýkám, že já sarguju z náhlé pohnutky a na povel to fakt neumím, takže se pobavíte Smile.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro paradoxman Tue Jun 24 2008, 00:49

hokejista666 napsal:...půjdu s vámi na sarge socialdynamics...

Ale tak to ja se rad pridam Twisted Evil

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty 2 greenhorn

Příspěvek pro generalissimuss Wed Jun 25 2008, 10:40

greenhorn napsal:Ale tahle holka si žádné cíle nedává, podle mě si všechny ty chlapy snaží jen udržovat, co kdyby...
Souhlas. Můj kamarád tomu říká, že "je to opice". A já, co že to je? A on: "To jsou ty, které když skáčí na druhý strom, ještě se drží větve prvního.."
greenhorn napsal:Moje intuice mi našeptávala, že si tu asi někoho našla a se mnou by jen tak zašla na procházku jako s kámošem
Bingo.
greenhorn napsal:Ne, že by mě to moc překvapilo, už jsem zažil ledacos, ale tak morálně ujetou holku abych opravdu pohledal..
Klasika. Tohle jednání u děvčat hodně běžné. Já už jsem se s tím smířil. Jsou prostě takové.
greenhorn napsal:Všechno pramení jen z toho, že za ní nemám zatím náhradu a i když na ní nejsem nijak citově vázán, moje ego a mužská ješitnost nemohou zkousnout fakt, že ona může mít bez námahy, na koho si ukáže, zatímco já ne.
Opět bingo. Greenhorne nějaká část ze mne s Tebou plně souhlasí a již plně chápu, proč jsi setrvale na ženy nazlobený. To ale neznamená, že Ti Tvůj postoj schvaluji - plně Tě chápu.
greenhorn napsal:Street aprouče jsou mojí noční můrou Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Icon_smile (zvlášť po posledním sargi s pH)
Pan.huu je ďábel :-) Ale uvědomil jsem si, jak jeho způsob mohu zakomponovat do mého vlastního. Včera jsem na single sarge oslovil 18 targetů plus 3 4-sety a už mi připadalo, že začínám tančit jako on. Ale je to o tom, že jsem převedl viděné metody do pro mne stravitelné podoby. PH je dobrý učitel.
greenhorn napsal:Musím na to jít přirozenou cestou a z jiných zdrojů. Nic na tom přece není, jen potkat ty správné lidi.
Zase máš recht. Shodou okolností mé téma minulého týdne. Zničil jsem vše, co se vztahovalo se seznamováním na internetu.

Greenhorne, jsem rád, že jsme se dostali do této roviny. Už nemám pocit, že bychom tu bojovali mezi sebou - je to už jen povídání si o věci. A to je o kus lepší. Nemusíme dojít k nějakým převratným výsledkům, ale prostě jsme věc nějak otevřeli a nemrháme energii a odmítání čehokoliv, o čem si myslíme "že je podezřelé".. :-)

GL, poslední dobou je potěcha si číst Tvé posty - máš zajímavé postřehy.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Wed Jun 25 2008, 11:03

Takže sarge bude předběžně příští čtvrtek odpoledne a možná přijde i kouzelník Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 10:18

Jen si to chlapi užijte Smile Já se jedu zas rekreovat na chatu, jsem už krásně opálený.
Btw. v létě jsou v Praze téměř výhradně cizinci(ky), takže aspoň oprášíte angličtinu Wink
Já osobně už na sarge nechodím, maximálně pokecat si ve dvou někde v baru nebo na procházce městem..
Dal jsem si za cíl zlepšit fyzickou kondici, takže na tom pracuji...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 30 2008, 10:48

Greenhorne, když už jdu někomu dělat opičku, tak bys tam mohl přijít taky, můžeme klidně jen pokecat a můžeš se zasmát až dostanu nějaký dobrý blowjob, tedy blowout jsem chtěl samozřejmě napsat Laughing. Nikdo Tě do ničeho tlačit nebude ... . A jak chceš jít někam ve dvou, když nesbíráš telefonní čísla? Nebo jsi se stal králem diskoték a zapomněl jsi se pochlubit? Wink
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 10:55

To bude tím, že máme momentálně jiné cíle. Tobě jde o balení holek, mně jen o zábavu s přáteli.
V Praze jsem do úterka večer, pak jedu zas na týden pryč. V tomhle
počasí mě tu nic neudrží, zvlášť když vím, jaká okurková sezóna (co se
koncentrace mládeže týče) tu přes prázdniny je.
Rád se stavím, ale v rámci mého časového scénáře..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 30 2008, 11:04

To se máš, já budu celý týden tvrdnout v práci Sad. Mě ani nejde o balení holek, spíš mi teď jde o hru, pozorování, studium. Jen občas to dělám moc okatě a některé objekty si všimly, že je tak trochu dávám do zkumavky Laughing.

A kde je ta mládež? Nějaké nápady či typy?
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 11:10

Kde je?

U vody, na hudebních festivalech, v zahraničí (Chorvatsko aj.).. kdekoliv jinde než tady Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 30 2008, 11:14

No o víkendu bude Rock for People, chci tam dojet zkontrolovat kvalitu Laughing. Ale i v Praze jsou vidět hezké kousky, které by se mohly stát ozdobou sbírky nejednoho sběratele Smile.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 08 2008, 03:17

All: Teď jsem přijel do Prahy, takže jen ve zkratce:

"Rozešel" jsem se zcela s tou nej kámoškou z úvodu topicu, poté co z ní
vylezlo, že se mnou by rozhodně nikdy nespala, resp. způsobilo by jí to
trauma a nebude se mnou ani cvičně flirtovat, "z důvodu, že jsem kámoš
a mezi nimi se to nedělá". Prostě odpal a nezájem, teď už oboustranný.

Ta, co slíbila, že se ozve, se už neozvala (možná už jsem to psal, teď
nemám přehled) a celkově situace úplně utichla, ve všech směrech a se všemi.
Takže momentálně jsem opět ve stavu mírné na*ranosti, jako již 1650x předtím.
Vypadá to, že abych objevil jednu, co by mě dokázala zaujmout nejen zjevem, ale
i svými zájmy a charakterem, musel bych při své smůle na lidi
udělat aspoň 10 000 aproučů, na což nemám čas ani nervy.
Pořád potkávám samé primitivky (včetně těch z VŠ), zlatokopky a jiné typy,
které se ke mě vůbec nehodí.. a když mají trochu něco v hlavě, zase nejsou na sex nebo ho nechtějí se mnou.
Jsem pro tuhle ženskou populaci charakterově, zájmy i vzděláním příliš
kvalitní člověk a nemám tu odpovídající protějšek. To myslím úplně vážně.
Kdybych byl svalnatý blb, měl bych se v tomto ohledu stokrát lépe. Ne, že bych měnil.

Zase sem napíši, až (jestli) se stane zázrak a nějakou úžasnou a chytrou potkám...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty 2 greenhorn

Příspěvek pro generalissimuss Tue Jul 08 2008, 10:02

greenhorn napsal:..takže momentálně jsem opět ve stavu mírné na*ranosti, jako již 1650x předtím..
generalissimuss napsal:..jsi na ně permanentně nazlobený..
Celý text je zde.

To je Tvá spirála. Spirála, která vždy vede s jistotou k neúspěchu. Dej si čas s odpovědí, promysli, co jsem Ti chtěl naznačit.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jul 08 2008, 11:17

Greenhorne, přečti si to po sobě ještě jednou, já mám pochopení pro různé stavy mysli, ale jestli ses kamarádky zeptal, jestli s Tebou bude spát či cvičně flirtovat, pak jsi blázen .... .

Zkus se na to podívat jinak. Mé kamarádky mě v podstatě všechny svým způsobem přitahují, občas naše blbnutí a flirt překračuje značně hranice toho, co si většina lidí představí pod pojmem kamarádství, ale kdyby jediná z nich přišla a vážně se zeptala, jestli s ní budu spát, tak bych hodně zíral a asi by to byl konec, neříkám, že by se to nikdy nemohlo stát, ale situačně, nikoliv cíleně!

Ad. flirt, taky neumím flirtovat na povel, vůbec se jí nedivím, že Ti řekla co Ti řekla .... . Jsou věci, které vyplynou, jestli jsi byl do dneška nice guy, tak se nediv její odpovědi... .

Ten zbytek si po sobě taky přečti ještě jednou, viz. Generalissimuss
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 08 2008, 11:21

Já se jí přece neptal, nejsem blázen. Vypadlo to z ní během hovoru na jiné téma.
Každopádně nechápu její názor, proč by se nemělo smět flirtovat s
kamarádkou.. je fakt nějaká ujetá nebo už u ní mám tak nízký IL...

@generalissimus: Jdi s tou tvou New Age attitude někam.. Mně prostě
příjemný přístup na holky nezabírá. To daleko radši zůstanu současným cold alfou než dřívějším warm betou.
Aspoň mám respekt, když už nic jiného.

generalissimuss napsal:..jsi na ně permanentně nazlobený..
"It’s man’s nature to be angry" - Carlos Xuma - Secrets of the Alpha Male

Akce vyvolává reakci, není na tom nic divného.
Pro mě je důležité, že jdu do každého "vztahu" s čistou hlavou.
Vztek přichází až jako reaktivní projev na nastalé události.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jul 08 2008, 11:51

Flirtovat s kamardákou se samozřejmě může, ale je třeba u každé ženy najít hranici, kam můžeš zajít a jak se tam dostat, s některými ženami flirtuji tak na úrovni první poloviny 19. století, jiným prvním hmatem po pozdravu rozepnu pásek a mikinu Laughing, prostě to vyžaduje individuální přístup.

Teď asi napíšu něco, co se Ti nebude líbit, ale Ty prostě teď cold alfou nejsi, spíš zoufalou betou, připusť si to a začni něco dělat pro změnu ..... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 08 2008, 12:11

připusť si to a začni něco dělat pro změnu
Samozřejmě. Budu řešit to, co změnit lze a pro co mám předpoklady.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jul 08 2008, 12:24

Ale Ty vymýšlíš co změnit lze už několik měsíců a nikam to nevede, mě vždycky pomohlo, ať už v posilovně či s ženskejma vrátit se ke kořenům, tedy projít si v duchu úspěšné období a navázat na něj, dělat to prostě stejně.... .

Něco změnit určitě můžeš, můžeš o sebe dbát, nakoupit si hezké oblečení, vůni atd., pak se budeš cítit hned lépe a budeš na lidi lépe působit ..... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty 2 greenhorn

Příspěvek pro generalissimuss Tue Jul 08 2008, 12:41

greenhorn napsal:Jdi s tou tvou New Age attitude někam.. Mně prostě příjemný přístup na holky nezabírá...
..aspoň si nepolezem do zelí.. Smile

Holky, jste tu? Chcete jednoho rozhněvaného muže? Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jul 08 2008, 17:20

greenhord napsal:"It’s man’s nature to be angry" - Carlos Xuma - Secrets of the Alpha Male
Speciálně reakce na tohle, abys věděl, co si to doopravdy bereš za vzor - Kult.
greenhorne napsal:To daleko radši zůstanu současným cold alfou než dřívějším warm betou.
Jo, tak takového jednoho znám taky. Dokud alespoň doufal, že se jednou objeví Miss Oneity a byl warm beta, tak se s ním ženy alespoň nějak bavily. Dnes se taky považuje za cold alfu a je v prdeli. Sorry za slovník, ale jsou chvíle, kdy je to třeba povědět bez obalu.

Cold alfa = broken man
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 4 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotaz

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru