SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

+8
Tajk
Jack
hokejista666
waratah
cervenacek
dream
SomeoneCZ
generalissimuss
12 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Nedaří se. Co uděláte?

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap6%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap35%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 35% 
[ 12 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap24%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 24% 
[ 8 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap6%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap15%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap9%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap0%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap0%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_lcap5%Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 34
 
 
Poll closed

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Aug 04 2008, 02:05

Greenhorne přečti si po sobě poslední dvě stránky a popřemýšlej o tom... . Tvůj problém není vzhled, nedostatek energie, nebo cokoliv jiného, co tady řešíš, problém je v tom, že jsi panna a bohužel máš tu smůlu, že je to na Tobě znát .... .

Pouč nás, jak vypadá to "ukecávání" Smile
V pickup literatuře je tento přístup označován jako needyness, a tedy
vysloveně nežádoucí. Přece normální chlap nebude žadonit o sex a
doufat, že když jí to řekne po padesáté, holka se podvolí a lehne.
Ale možná, že na ty submisivnější to tak zabírá, s tím nemám zkušenosti.

Máš problém a potřebuješ ho vyřešit, to ostatní je jen omáčka, jestli bude řešením totální needyness, udělej to. Na metodě přece nezáleží, důležitý je výsledek. Trvalo nám 9 stránek, než jsme se dopracovali k reálnému základu všech Tvých problémů se ženami. Co bych Ti poradil? Podívej se na chatě, jestli se tam konají nějaké akce, kde hraje hudba a pije se alkohol, sežeň si parťáka, ať do toho nejdeš sám a dej si pár drinků ať se uvolníš, staň se zvířetem, zasuň toho pudlíka v sobě hodně hluboko a staň se na jeden večer vlkem, lovcem, tvrdým a nelítostným, který uštve svou kořist. Jeď EC, vyber si tu, která se na Tebe bude usmívat, opij sebe i jí a dej aspoň MC, když to půjde, tak se s dotyčnou vyspi, i kdyby to měla být UG 1. Nejsi ve věku, kdy si můžeš dovolit vybírat, ujel Ti vlak, tohle jsi měl řešit před 10, 15 lety. Jestli se chceš dostat do hry, musíš začít, čím dřív tím lépe.

Já se daleko častěji kvůli tomu (že s ní nic není) s holkou pohádám a pošlu ji
někam. Nemám trpělivost ani dostatek podlézavosti se někde doprošovat a hrát si na AFC.

Ty si asi neuvědomuješ, že to že si hraješ na alfu, ještě neznamená, že alfa jsi, bohužel z toho co píšeš nejsi ani AFC, alfa animal je to zvíře, který má svůj harém ne to, který nešuká... . Asi to píšu hodně drsně, ale někdo to říct musí, jestli to vadí, smažu to. A jestli chceš, můžeme Tě poklepat po rameni jaký jsi skvělý cold alfa... .

A nebo taky můžeš počkat na princeznu, která Tě políbí a z žabáka se stane princ, ale na pohádky jsi myslím dost starý ... .


Ale abys neřekl, že jsem to ani nezkusil, dnes večer to na jednu rozjedu Wink

Mé rady bývají drastické, ale já mám ve zvyku problémy řešit, sejdi se s ní, ale nestyď se mezitím něco bodnout. I kdybys měl v Praze obcházet diskotéky a zkoušet známý Qarkův test .... . Pamatuj si, že v tomhle případě nezáleží na cestě, ale na výsledku, když budeš chtít poradit, rád pomůžu, ale musíš chtít především sám a správně chápat kde je problém.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 09 2008, 16:18

Nejsi ve věku, kdy si můžeš dovolit vybírat, ujel Ti vlak, tohle jsi měl řešit před 10, 15 lety.
To je naprosto základní problém. Nedá se to už zachránit, tato hra pro mne dávno skončila, akorát mi to nedocházelo a dál jsem se snažil vykřesat jiskru z dávno vyhaslého ohně..
S podřadnou nebo "jetou" holkou bych nikdy nic mít nechtěl a na kvalitní mladou nemám věk ani silně nadstandardní zázemí.

Už před 14ti dny jsem se rozhodl, že veškeré své aktivity v této oblasti zcela ukončím a přizpůsobím svůj život tak, abych dokázal po materiální stránce kvalitně žít i v jedné osobě, bez pomoci členů rodiny ani nikoho jiného. Mým jediným cílem teď je zajistit si dostatečně silnou existenci. Bude to tvrdé, ale na to jsem zvyklý, nikdy jsem nedostal nic zadarmo.

Sem už přispívat nebudu, vztahy jsou pro mě skončená kapitola.

Mějte se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro newgrange Sat Aug 09 2008, 17:24

Nevim, jestli sem jeste budes budes prispivat, ale jsem si jist, ze si todle prectes.
Tvuj problem neni vek ale strach z nezmama. Ja ho mel taky. Myslim si, ze to je normalni.
"Neda se to uz zachranit", "uz jsem se rozhodl": POZOR! kdyz se pro neco rozhodnes a soustavne budes sve rozhodnuti podporovat svymi skutky - tak sveho cile dosahnes!
Pokud chces bejt sam, tak sed na zadku. Pokud chces neco jinyho, tak budes muset neco ve svem zivote zmenit.
Souhlasim s hokejistou: neco se mi nalibi, analyzovat, uvedomit se sve reakce, pojmenovat (nelhat si!), zmenit svoje navyky.
Je to na tobe!

newgrange

Poeet p?íspivku : 16
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 13. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 09 2008, 17:37

Už jsem se rozhodl a měnit to nebudu. Díky za příspěvek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro paradoxman Sat Aug 09 2008, 21:55

greenhorn napsal:S podřadnou nebo "jetou" holkou bych nikdy nic mít nechtěl a na kvalitní mladou nemám věk ani silně nadstandardní zázemí.

Každá holka, která by s tebou chtěla mít něco sexuálního, je asi 150x hodnotnější než ty, ty chudáku. Jsi živočich, který rezignoval na svou reprodukční funkci. Jsi k ničemu. Jsi prach u cesty a nic víc po tobě nezůstane.

P.S.: Sorry všem i majiteli fóra, ale vytáčí mě, když někdo uráží ženy.

greenhorn napsal:Bude to tvrdé, ale na to jsem zvyklý, nikdy jsem nedostal nic zadarmo.

Sem už přispívat nebudu, vztahy jsou pro mě skončená kapitola.

Dělat mučedníka umí každý, na tom není nic těžkého. Srabe.

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 09 2008, 22:07

Tady se zas někdo neumí ovládat Evil or Very Mad
Žádám admina, aby předchozí příspěvek, nehodný inteligentního člověka, vymazal a laskavě toto vlákno zamknul, jak nedávno slíbil.

A můžeš vymazat i tento můj vzkaz pro Paradoxmana:

Klidně si udělej třeba 10 dětí, mně to vadit nebude. Už takhle je na světě 99% zmrdů, takže když jich přiděláš o něco víc, vůbec nic se nestane.
Děsím se představy, že bych do této společnosti přivedl na svět inteligentní, slušné a charakterní dítě, takže se své reprodukční funkce docela rád vzdám.
Jestli si myslíš, že cílem života je po sobě zanechat potomka a jinak nic víc, pak se hluboce mýlíš.
Daleko raději po sobě zanechám skutečné hodnoty - jak duševní, tak materiální, než jen nějaký kousek DNA.
Takové činy mají pro mne daleko větší význam.

Toto byl můj poslední příspěvek, na další flame diskuse již reagovat nebudu.

Mějte se tu fajn a všem slušným členům fóra přeji hodně štěstí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro paradoxman Sun Aug 10 2008, 00:44

Anonymní napsal:Klidně si udělej třeba 10 dětí, mně to vadit nebude. Už takhle je na světě 99% zmrdů, takže když jich přiděláš o něco víc, vůbec nic se nestane.

Nic jsi nepochopil, ale to jen znamená, že se nemusím snažit dál.

Anonymní napsal:Děsím se představy, že bych do této společnosti přivedl na svět inteligentní, slušné a charakterní dítě, takže se své reprodukční funkce docela rád vzdám.

Tohle je jen další výmluva proč se sebou nic nedělat.

Anonymní napsal:Jestli si myslíš, že cílem života je po sobě zanechat potomka a jinak nic víc, pak se hluboce mýlíš. Daleko raději po sobě zanechám skutečné hodnoty - jak duševní, tak materiální, než jen nějaký kousek DNA. Takové činy mají pro mne daleko větší význam.

Už chápu tvůj postou k ženám, když děti jsou pro tebe jen kousky DNA.

Anonymní napsal:Toto byl můj poslední příspěvek, na další flame diskuse již reagovat nebudu.

Mějte se tu fajn a všem slušným členům fóra přeji hodně štěstí.

Měj se pěkně ty "kousku DNA." I tak mě trochu mrzí, že má provokace nevyšla Wink

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro newgrange Sun Aug 10 2008, 01:44

Anonymní napsal:
Daleko raději po sobě zanechám skutečné hodnoty - jak duševní, tak materiální, než jen nějaký kousek DNA.
Takové činy mají pro mne daleko větší význam.
Zvedam hozenou rukavici: Jak urcite vis lidske bytosti jsou prave slozeny z materie a dusevna. Co kdyz tim, ze nesplodis zadneho potomka, nase spolecnost prijde o dalsiho "Einsteina" ?! Risknes to?

newgrange

Poeet p?íspivku : 16
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 13. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro cervenacek Sun Aug 10 2008, 03:45

greenhorne tvoje posledni prispevky me pekne nadzvedly. nebudu komentovat zcestne vyplody tveho vzteku v poslednim prispevku. az trochu vychladnes, tak si je posud sam.

S podřadnou nebo "jetou" holkou bych nikdy nic mít nechtěl a na kvalitní mladou nemám věk ani silně nadstandardní zázemí.
ze by syndrom kanalu, piedestalu? a kde si myslis, ze vsichni ty pubertaci a studaci soulozej? v luxusni vile, kterou splatily ve trech splatkach?
a co takovy hokejista, tomu neni taky zrovna okolo dvaceti a jak mu to s 18-25 jde.

Už před 14ti dny jsem se rozhodl, že veškeré své aktivity v této oblasti zcela ukončím a přizpůsobím svůj život tak, abych dokázal po materiální stránce kvalitně žít i v jedné osobě, bez pomoci členů rodiny ani nikoho jiného. Mým jediným cílem teď je zajistit si dostatečně silnou existenci.
co se tyce osamostatneni, to uz si mel delat davno, byl bys na tom lip se svym sebevedomym a sebehodnocenim. a jen takova pripominka: kvalitne zit bez vztahu nelze, sorry.


Děsím se představy, že bych do této společnosti přivedl na svět inteligentní, slušné a charakterní dítě, takže se své reprodukční funkce docela rád vzdám.
diky bohu, ze vsichni nejsou tak charakterni a ohleduplni, to by jsme asi brzo vyhynuli.

Jestli si myslíš, že cílem života je po sobě zanechat potomka a jinak nic víc, pak se hluboce mýlíš.
Daleko raději po sobě zanechám skutečné hodnoty - jak duševní, tak materiální, než jen nějaký kousek DNA.
Takové činy mají pro mne daleko větší význam.
tak to opravdu nerozumim, pro nam priroda dala prirozeni, asi aby se nam dobre mocilo v parku ve stoje. na cem ted konretne delas / co presne planujes, ze jednou po sobe zanechas?

jenom nez definitivne skoncis, odpovez si/nam na tyhle otazky:
proc si vubec psal na tohle forum? a co ty kecy jaky si skvely komunikator a jaky si zvire a zivel? vrana k vrane seda? a jaky si alfa, ktery si nenecha davat od nikoho na prdel? myslis za alfa muzi = vudci, se vzdavaji?
dalo by se jeste najit spoustu tvych vlastnich slov, ktere by se dali postavit proti tvemu vzdavacskemu postoji, ale na to sem moc liny a hlavne, to si preber sam, to je tvoje prace.

vis kdo to je "bad loser"?

p.s. sezen si knihu Phillip McGraw: Zivotni strategie

p.p.s. ty nemuzes se vztahy skoncit, vzdyt ty si vubec nezacal.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Aug 10 2008, 11:32

Paradoxmane, prosím, zkus se příště ovládat. Tvůj komentář není napsaný zrovna slušně.

Greenhorne, máš pravdu, že je možné zanechat i jiný odkaz kromě potomka. Jenomže, Ty už máš jiný problém, který není pouze o ženách.

Vědomě se vzdáváš naděje - a na to tady nikdo z nás nemá kvalifikaci, aby Ti s tímhle pomohl. V Tvém řešení vidím část rysů sociální fobie - ale možná se pletu.

Nemám představu, jak dalece s tím může odborná pomoc něco udělat, ale znám případ, kdy dotyčný zaujal stejný postoj a už to zašlo příliš daleko. A vůbec nemuselo. Začalo to neúspěchem u žen a dnes už to není jenom o tom. Celé jeho blízké okolí mu nikdy narovinu neřeklo to, co Ti tu napsali. Možná to byla ta chyba. Zvenku už rady nebral.

Osobně si myslím, že za část problému jsou zodpovědné i některé rady, kterými jsi se řídil a kterými jsi formoval svůj život i postoj k ženám. Viz např. preview článku Kult. Vedle neznalosti, Cold i Warm Reading, které se nejen v téhle branži hojně používají ke zvýšení kreditu, skutečně mohou jednomu zničit život. I když to není zrovna Tvůj oblíbený web, podívej se sem.

Ohledně zamknutí vlákna, uvedl jsem konkrétní podmínky. Protože jsi ale zrušil nick a tím se vyřadil z diskuze, tak ho uzamknu. Protože nemáš jak případně psát "ověřitelně podepsané" odpovědi.

Hodně štěstí.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Závěrečná reakce generalissima

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Aug 11 2008, 11:31

Děkuji všem za příspěvky. Psaní článku, sestavení hlasování a diskuze nebyla pro mne ztraceným časem - vycházím s pocitem obohacení, něco jsem si odnesl.

Přiznám se, že v některých částech diskuze bylo pro mne docela obtížné udržet si chladnou hlavu a nestrhnout se emocemi. Ale cenné je, že vše, co se odehrálo, emoce probudilo. Též mne těší fakt, že jsem v tom nebyl sám - mohl jsem vidět, že jsou i jiní, se kterými to pěkně cvičí. Smile Sáhli jsme si tak trochu na dno.

A to je dobře.
paradoxman napsal:Sorry všem i majiteli fóra, ale vytáčí mě, když někdo uráží ženy.
To je přesně to, co se táhne jako červená linie otázkou i diskuzí. Snažil jsem se o kulantní vyjádření
generalissimuss napsal:..máš otřesný vztah k ženám. Syndrom kanálu jak vyšitej. Ve skutečnosti je nemáš vůbec rád, jsi na ně permanentně nazlobený, nejsi schopen je akceptovat jako rovnocenné partnerky, bojíš se jich.
paradoxman se vyjádřil natvrdo. Obě sdělení však obsahují tentýž význam, pocit i postoj.

Pokud mám zakončit nějakou pointou, mám k tomu jen toto:
Ženy je důležité mít rád a umět jim to dát pro ně přijatelnou formou najevo. Pokud se to opravdu zadaří a ony pocítí náš zájem jako něco příjemného, můžeme spatřit jejich božskou podstatu a třeba nečekaně můžeme být odměněni modrým z nebe, které z lásky pro nás získali, vybojovaly a přinesly.
Tak má zkušenost. (Snad to nikdo nepochopil jako výzvu stavět ženy na piedestal:))

Potěší mne, když článek i diskuze přinese ještě někomu dalšímu užitek. Tečka konec.

generalissimuss

cvičení dělá mistry
co bolí, to roste
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí? - Stránka 6 Empty Re: Dotaz - greenhorn - jak přerušit spirálu negativních událostí?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotaz

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru