SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebeúcta nebo netolerance?

+7
endow
Lou
Traffic
Scare
hugo
SomeoneCZ
Lvíče
11 posters

Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Lvíče Mon Mar 02 2009, 19:56

Rande dohodnuté na sedmou večer na konkrétním místě, 3 minuty před sedmou sms - "tak v sedm tam urcite nebudu, pockas pul hodiny nebo pojedes tam a tam?" (jí naproti). Ani slůvko omluvy (to mě dodělalo nejvíc), jen jakési chatrné vysvětlení, kde se zdržela. Jak byste reagovali vy?

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 02 2009, 21:51

Anebo drsnější test. Anebo to chatrné vysvětlení měla být omluva.
Půl hodiny na Tebe čekat nehodlám. Jedu tam a tam.
Dal bys jí slušně a jasně najevo, že se Ti to nelíbí, ale taky že nejsi upjatý natolik, aby Tě to rozhodilo.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro hugo Tue Mar 03 2009, 11:35

Měl bych něco možná trochu podobného:

- První rande v hospodě, druhé rande výprava do přírody, třetí rande sportovní aktivita, kde jsme se výborně bavili.

Pak další kontakt za účelem domluvení dalšího rande, ale ukázalo se, že je mimo a nemůže. Vyzvídala co bylo v plánu, neprozradil jsem, ona "žádný sport nebo něco zajímavého?...no tak nic".

To mě zarazilo, tak za pár dní volám a schválně zvu na "nudnou" procházku večerním městem, slečna váhá, pak se ptá "Dneska?", něco navrhnu, dál váhá, nakonec říká ne. Loučím se a ona ještě dodává, že na ten sport by ale zase zašla....

Slovo "nudnou" už asi radši příště nepoužiju, ale i tak by mě zajímal pohled z venčí, bez emocí :-)

- Zajímala by mě ještě jedna věc, ono to s touhle slečnou souvisí. Jak řešíte situaci (pokud ji řešíte), kdy jdete s nějakou 3-4x do hospody a ona se ani jednou nenabídne, že zaplatí?

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Scare Tue Mar 03 2009, 14:42

Neumím si představit, že bych vzal holku na rande do hospody na jedno .)

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Traffic Tue Mar 03 2009, 14:49

hugo napsal:Slovo "nudnou" už asi radši příště nepoužiju, ale i tak by mě zajímal pohled z venčí, bez emocí :-)

Z toho, jak to popisuješ, slečnu víc zajímá náplň vaší schůzky, než ty sám. Přijde mi, že [v tobě] spíš hledá někoho, s kým by mohla sportovat.

- Zajímala by mě ještě jedna věc, ono to s touhle slečnou souvisí. Jak řešíte situaci (pokud ji řešíte), kdy jdete s nějakou 3-4x do hospody a ona se ani jednou nenabídne, že zaplatí?

Co to jednou zkusit nějak vtipně zahrát tak, že u sebe nemáš ani korunu a placení je na ní, a zjistit, jak na to zareaguje?

Edit:
Scare napsal:Neumím si představit, že bych vzal holku na rande do hospody na jedno .)

Moje bývalá to dokonce vyžadovala Very Happy

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 40
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Lvíče Tue Mar 03 2009, 16:22

3-4x? Už podruhé ji nezvu Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Lou Tue Mar 03 2009, 22:14

Pokud by to bylo 3 min. před setkáním a bez jakýkoliv omluvy, osobně bych ji asi ani neodepsal a šel domu, nebo jen stroze, že bohužel. Ale vim, že tohle chování mi ztěžuje život, takže možná je lepší Someoneovo řešení. Wink.

Lou

Poeet p?íspivku : 11
Location : Most
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 03. 08

http://lufu.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro endow Wed Mar 04 2009, 00:00

hugo napsal:...Vyzvídala co bylo v plánu, neprozradil jsem, ona "žádný sport nebo něco zajímavého?...no tak nic"...
...Loučím se a ona ještě dodává, že na ten sport by ale zase zašla....
...jdete s nějakou 3-4x do hospody a ona se ani jednou nenabídne, že zaplatí?
Že by zlatokopka?
SomeoneCZ v 'Umíte ji zavolat? (2)' napsal:Pozvěte ji v týdnu na krátké rande. Všechny rozmazlené princezny, které trvají na „plném programu", budou uražené a nechají vás být. O víkendu chodíte na rande se svou přítelkyní. Čili, vídáte-li se spolu vždy jen v týdnu a pořád se neptá, proč ji nevezmete s sebou i v pátek/sobotu a jestli už někoho nemáte, pak jste využíváni coby levný zdroj večeří.
Když jsem šel s nějakou slečnou na rande a něco za ní platil, většinou si to chtěla platit sama, i přesto jsem to samozřejmě zaplatil s tím, že jsem ji pozval. Na dalším rande, ale vždy trvaly na zaplacení, že já platil minule. Pokud by to tak nebylo, zkusil bych to maximálně ještě jednou a kdyby ani napotřetí nejevila známky snahy podílet se na útratě >>> Adios seńorita!!!!

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Eivind Wed Mar 04 2009, 21:17

Scare napsal:Neumím si představit, že bych vzal holku na rande do hospody na jedno .)
Máš pravdu, minimálně na dvě, na tři...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro generalissimuss Sun Mar 08 2009, 02:27

Dobrý dotaz. Pokud se týče mne - toleruji zpoždění přesně 9,5 minuty, o sedmé minutě volám ve stylu: "Slyším tě, ale nevidím tě", o desáté minutě jsem již na cestě jinam. Pokud předchází rozumná omluva v rozumném předstihu (min. hodina před), odpovídám: "Měj se hezky" a protinávrh dám cca za týden.

V jiném případě nereaguji a dívku si mažu z telefonu. Má zkušenost je ta, že pokud má žena potíže s přesností, má určitě minimálně 1 vlastnost, kvůli které bych se s ní stejně rozešel. Vždy to platilo - u mne je to tutovka.

1. rande může být naprosto kdekoliv, jen když to není jako vystřižené z amerických romantických filmů. V poslední době jsem si oblíbil jednu tančírnu - s holkou jdu hned tančit. Asi pro mne nejkurióznější 1. rande bylo celé v autě (které nikam nejelo :-) ). Dvakrát a vždy velmi vydařené :-) Fakt "záleží na lidech".

Většinu posledních pilotních randet za oba platila dívka a to i v případě, že se jednalo o kompletní oběd. Asi se něco z mé strany změnilo, neb posledních 9 let za mne ženy platí většinu věcí, za poslední 1/4 rok dokonce již na prvním randeti.

Dříve jsem trval na placení zvlášť. Na toto téma se mi stal šok před třemi týdny, kdy na mé "zvlášť" při placení oběda, dívka o 20 let mladší než já zdvihla do výše její peněženku a zvolala "dohromady!".
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Pavel Mon Mar 09 2009, 10:59

Dost se mi líbí na generálově přístupu ta efektivita, má docela přísně nastavená eliminační pravidla takže pak nevynakládá energii neužitečným směrrem. Ale platit za sebe bych teda babu nenechal
:-)

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Anderson Tue Mar 10 2009, 15:18

Pavel napsal:...Ale platit za sebe bych teda babu nenechal:-)
Když ony na tom někdy trvají - tak proč vyvolávat rozepře. Twisted Evil

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro generalissimuss Tue Mar 10 2009, 19:08

How to Become an Alpha Male by John Alexander napsal:Když přijde na mezilidské vztahy, lidé tíhnou k tomu, aby na nás promítaly ty samé kvality, které na nás již dříve promítaly. Když pro nás něco udělají, tak si to zdůvodní tím, že to bylo proto, že jsme si to zasloužili, protože musíme mít nějaké pozitivní hodnoty.

Takže by si nikdy neměl zastavit (v činnosti) ženu, když bude ukazovat gesto velkorysosti.

Když pro tebe něco udělá, tak si v hlavě namodeluje, že protože pro tebe něco udělala a ty musíš za něco stát. Abych to podal jinak, vždycky umožni ženě, aby pro tebe něco udělala. Když nabídne, že za něco zaplatí, nikdy neříkej: Ale ne, já to zaplatím. Když nabídne, že ti uvaří: „To je v pohodě, koupím na cestě večeři.“
Poděkuj jí a adoptuj myšlení, že si zasloužíš, aby pro tebe lidé dělali různé věci.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sebeúcta nebo netolerance? Empty Re: Sebeúcta nebo netolerance?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru