SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iniciace seznámení na seznamce

3 posters

Goto down

Iniciace seznámení na seznamce Empty Iniciace seznámení na seznamce

Příspěvek pro Eivind Thu Mar 27 2008, 12:23

Ahoj! V prvé řadě musím vyslovit autorovi Teorie Zájmu obrovské uznání.a vlastně i dík! Sice jsem ještě nepřešel k praktickému užití, ale od velkého pátku si v jednom kuse rekapituluju všechny situace, kdy jsem pohořel a dochází mi, proč se tak (zákonitě) stalo. Nechápu, jak jsem mohl mít na ženy a vztahy (i přes veškeré teoretické studium) tak dlouho tak omezený a naivní názory. Ale jak píšeš, určitě tady hrála velkou roli propaganda. Teď si říkám, slovy Františka Gellnera:
"Žurnály, básníci, učenci lhali
po léta za nos mě vodíce.
Muži mi lhali a ženy mi lhaly
ženy - ty lhaly mi nejvíce!"
Sorry za dlouhej úvod a teď rovnou k věci: Jde mi o to, jak nejlépe zaujmout holku na seznamce (konkrétně stesti.cz). Poté, co jsem si utřídil svoje kritéria (a že nejsou zrovna nízká), zbylo mi maximálně 5 vyhovujících Správných slečen (ale spíš jen jedna). Nuže, je tam možnost dát najevo zájem, tj. oficiálně požádat o seznámení. Druhá strana buď potvrdí, nebo zamítne, popř. vůbec nereaguje. Kupodivu tato vyvolená reagovala kladně. Já když to druhý den zjistil, hned jsem tam psal vzkaz, něco jako "Ahoj, rád s tebou pokecám, až budeš online." Já vím, že to byla chyba a na svou obranu podotýkám, že k tomu došlo předtím, než jsem si přečetl TZ. Uživatelka nereagovala a já už nic nepsal a čekal, až bude online, abych s ní moh četovat. (Nejsem blbej, takže jsem číhal jako nepřihlášenej a stejně tak nepřihlášenej jsem se jí díval do profilu.) Slečna vyvolená se přihlašuje zhruba třikrát denně v různé nepravidelné časy, ovšem jen na pár minut, takže se mi ji nikdy nepodařilo zastihnout. Mám to zkoušet dál, popř. vymyslet nějaký extra vtipný a originální vzkaz, abych se  odlišil od konkurence. Anebo to nechat být? Sorry za román, vím, že se budu dopouštět opakovaně chyb, ale nemusí to být hnedka na začátku, zvlášť když mám možnost si to všechno v klidu rozmyslet. Jestli to bylo už někde jinde, tak sorry, všechno jsem ještě fakt neměl čas pročíst.
A ještě dotaz s tím související: Má se do těch ne tolik správných (od 67% mých kritérií) ať už z důvodu tréninku, anebo pro případný krátkodobý vztah, smysl pouštět?? Není to ztráta času? Nedávám tím sám sobě najevo, že nestojím za to mít 100%?? Anebo úmyslně balit ty, u kterých neúspěch tolik nebolí, abych se otrkal?? Díky za odpověď.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Iniciace seznámení na seznamce Empty Re: Iniciace seznámení na seznamce

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Mar 27 2008, 14:11

V prvé řadě díky a teď už vzhůru na problém.

Internetová seznamka skýtá možnost si vyvolenou předem otypovat v závislosti na množství informací v jejím profilu. Oproti seznámení na ulici tak dochází k mnohem rychlejšímu vyřazování možných kandidátek na seznámení. Proto doporučuji, abys nezkoušel pouze ty, u kterých víš, že je nechceš. Například když kouří cigarety a Ty chceš nekuřačku. Ty ostatní vezmi hezky popořádku, podle toho, jaký na Tebe udělají dojem. Jestli má např. neúplný profil, tak to ještě nezaručuje, že by Ti nemohla vyhovovat.

Neoslovuj všechny najednou, ale třeba po dvou, po třech. Jednak v hlavě udržíš detaily konverzace jenom do určitého množství a jednak se na nich budeš postupně učit. Netřeba hned všechny odradit stejnou chybou.

První cíl je nevyplnit profil až příliš konkrétně. Nech jí prostor, ať se může ptát. Navíc i snížíš riziko, že odmítne kvůli nějaké maličkosti, kterou by později ochotně přehlédla jako bezvýznamnou.

Svůj zájem bych dal najevo vzkazem. Když se Ti povede vymyslet něco vtipného, hned se lišíš od ostatních a rovnou nadhodíš téma konverzace, o kterém se bude ochotná bavit. Pokud má fotku, nabídni svoji.

A ještě závěrem, Internetové seznamky nejsou u mužů proslulé vysokým počtem slečen, které odpovídají.

Ze čtení by se hodil generalissimuss s ICQ & spol.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Iniciace seznámení na seznamce Empty Re: Iniciace seznámení na seznamce

Příspěvek pro Eivind Thu Apr 03 2008, 09:53

Jo, tak díky za rady. Za sebe můžu říct, že chatování je skutečně ztráta času. Možná to je taky tím, že jsem k tomu vždycky měl odpor. Vzkazy už jsou mnohem lepší. Hodně jsem přemýšlel, čím bych zaujal abych se odlišil od konkurence. Nakonec jsem jedné slečně napsal tohle:
"Ahoj! Soudě dle Tvého profilu máme dost věcí společných. Zajímalo by mě, jestli se najde taky něco, v čem se absolutně neshodneme... :-)"
Dávám to sem, protože to vypadá, že to vzbudilo zájem. Třeba to někomu pomůže. Dál se uvidí, ale jestli jsem to dobře pochopil, je dobré se přihlašovat a odpovídat tak ve dvou/třídenních intervalech a v žádném případě o víkendu. Je to tak? 
Taky by mě zajímalo, jak dlouho je dobré si takhle s nějakou slečnou psát,
než dojde k reálnému setkání. Jinými slovy: Kdy si říct o číslo za účelem zavolání a domluvení rande, tak abych to neuspěchal a zároveň si taky nepsal do alelujá s nějakou, která se třeba jen nudí, ale sejít se nechce?
Jo a neboj, tohle zdaleka neberu jako jedinou možnost seznámení. Od něčeho se ale odpíchnout musím.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Iniciace seznámení na seznamce Empty Re: Iniciace seznámení na seznamce

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Apr 04 2008, 15:15

Zajímalo by mě, jestli se najde taky něco, v čem se absolutně neshodneme...
Tak za tohle Tě opravdu nepochválím. Jasně, že to vzbudí zájem, ale taky začne hledat, proč se k sobě nehodíte. A co když něco najde? Něco, co by jinak přešla Wink

Úspěšnost uvidíš podle jejích odpovědí. Jde o to, jak moc bude vaše konverzace osobní.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Iniciace seznámení na seznamce Empty Re: Iniciace seznámení na seznamce

Příspěvek pro Eivind Thu Apr 10 2008, 13:49

Jo, díky za odpověď. Máš samozřejmě pravdu. Uff, ještěže se mi to podařilo přehodit na jinou kolej!
"Úspěšnost uvidíš podle jejích odpovědí. Jde o to, jak moc bude vaše konverzace osobní." - To je dobrý! Ještě by mě zajímalo, jak dlouho si má smysl s holkou takhle psát, než ji pozvat na rande, popř. toho nechat. Přijde mi, že slečny sice odpovídaj rychle a ochotně, některý se i rozepíšou na dva odstavce :-) ale nějak se moc nevyptávaj na mě. Mám jim tam podávat jen tak mimochodem nějaké zajímavosti, na které by se mohly eventuálně chytnout a zeptat, nebo si dál s ní psát o ní? Jestli se na nic ona mě nezeptá, tak je jasné, že ji asi až tak moc nezajímám. Jenže když o mě nezná nic víc než kusé info z profilu, jak ji může něco zaujmout (kromě fotky, samozřejmě)?? To je docela paradox. Za předpokladu, že její zájem je nízký a píše si jen tak z nudy (ale ne nudně nebo nepříjemně), jak dlouho má smysl to udržovat, než ji típnu?
Pro úplnost dodávám, že se přihlašuji vždy tak po dvou až třech dnech (nikdy ne v pátek a v sobotu) a se stejnou frekvencí i odpovídám. Slečny zpravidla odpovídají ten samý den, co odešlu zprávu. Chatu se už ze zásady vyhýbám a profily navštěvuji zásadně jako nepřihlášený, aby neviděly, jak často si je pročítám :-)

Mimochodem, seznamka je jenom takový první krok po pěti letech totálního zrezivění, ale rozhodně ne jediný prostředek, na který se spoléhám. Už jsem to cvičně začal zkoušet i v terénu (knihovna, restarurace a tak)... Na Generalisimův odrezovač se ale přece jen ještě necítím :-D

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Iniciace seznámení na seznamce Empty 2 Eivind

Příspěvek pro generalissimuss Thu Apr 10 2008, 17:35

Na Generalisimův odrezovač se ale přece jen ještě necítím :-D
..riziko vyhoření je značné Very Happy, v současné době hledám klub vyhořelých následkem použití odrezovače Smile
Pro úplnost dodávám, že se přihlašuji vždy tak po dvou až třech dnech (nikdy ne v pátek a v sobotu) a se stejnou frekvencí i odpovídám. Slečny zpravidla odpovídají ten samý den, co odešlu zprávu. Chatu se už ze zásady vyhýbám a profily navštěvuji zásadně jako nepřihlášený, aby neviděly, jak často si je pročítám :-)
- tohle se mi zdá jako dobrý postup.
Jenže když o mě nezná nic víc než kusé info z profilu, jak ji může něco zaujmout (kromě fotky, samozřejmě)??
- jinde jsem to popsal takto:
Vzhledem k tomu, že fyzická oboustranná přitažlivost je pro mne důležitá, posílám své fotky (je jich víc) hned v první odpovědi. Je pro mne důležité, abych byl fyzický typ oné dotyčné a naopak. Pokud ano, fotky pošle sama - nikdy explicitně nevybízím, aby mi je posílala.

Pokud nepošle, málokdy se přesvědčím jít na schůzku naslepo. I když.. Párkrát jsem šel a nelitoval..

V e-mailu o sobě píšu minimum - spíše co od partnerky požaduji. Pokud chce o mě vědět více, nabídnu termín schůzky. Obvykle dotyčná neotálí..

Fígl je v tom, že nabídku zaměníš poptávkou. Nebudeš se představovat a pak čekat ve stylu "Chcete mě?". To nemá smysl. Když naopak řekneš "Chci to, to a to.." dotyčná bude předpokládat, že sám nabízíš tytéž kvality.

Trochu jí tím vmanipuluješ do představy, že je součástí konkurzu. Takže místo, aby ses Ty kvalifikoval, bude ona soutěžit, aby byla nejlepší a rozhodně nebude meškat se schůzkou.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Iniciace seznámení na seznamce Empty Re: Iniciace seznámení na seznamce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru