SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

na seznamce

2 posters

Goto down

na seznamce Empty na seznamce

Příspěvek pro newgrange Tue Jun 08 2010, 00:46

jsem na seznamce, vidim kdo navstevuje muj profil.
V lednu jsem jednu slecnu (navstevnici profilu) oslovil, vymenili jsme si asi 10 emailu, pak z jeji strany konverzace zcela ustala.
Ctyri mesice se nic nedelo, pred tydnem zacala slecna zase navstevovat muj profil. Napsal jsem ji teda zpravu, zadna odpoved, navstevy meho profilu pokracuji. Ja na jeji profil nechodim. Ne ze bych kvuli tomu nemoh' spat, ale netusite co se deje v jeji hlave? Podle profilu ji je 29 let.

newgrange

Poeet p?íspivku : 16
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 13. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

na seznamce Empty Re: na seznamce

Příspěvek pro Anderson Tue Jun 08 2010, 10:09

newgrange napsal:....Napsal jsem ji teda zpravu, zadna odpoved....
To je jednoznačná odpověď. Říká „NE, nemám zájem“.

4 měsíce nic - hledala, našla, byla s ním 4 měsíce, nevyšlo to a teď hledá zase? Nebo tam chodí z nudy?

Osobně bych doporučil jít ven a hledat tam. Obchody, zastávky autobusů, ulice ... cokoliv, ale na internet bych zapomněl. Zkoušel jsem seznamky také, ale oslovování venku je nepoměrně efektivnější - jenom pravidelným nakupováním se dá sehnat 1 rande týdně (u regálů je spousta slečen, vhodný výběr fronty udělá spoustu práce za tebe na seznamce Icon_smile, u stojanu na kolo obvykle někdo bývá ...). To se mi se seznamkou nikdy nepodařilo.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

na seznamce Empty Re: na seznamce

Příspěvek pro newgrange Sat Jun 12 2010, 10:56

zahada vyresena, maj tam chybu (seznamit.cz). Na hl. strance profilu v nahledu to ukazuje jiny datumy a casy navstev nez v podrobnem vypisu. Chybu jsem ohlasil ale asi to tom nikoho netrapi.

newgrange

Poeet p?íspivku : 16
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 13. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

na seznamce Empty Re: na seznamce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru