SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu od začátku?

+3
Anderson
SomeoneCZ
Katsushiro
7 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed May 09 2012, 14:48

Aha, 16 letá jde na rande s cizím klukem, ačkoliv má přítele, kterému se během rande 5 minut omlouvá? No, Katsushiro, co se takhle zaměřit na slečny alespoň ve Tvém věku?

Je jí 16, ale vidíš u ní reakce, jako kdyby jí bylo alespoň 30. Pak se nediv, až Tvoje představy narazí na realitu. Pamatuj si, že jakou slečnu si vybereš, takové máš pak šance.




A co když by byl dominantní otec? Nebo strýc s tetou, kteří by Tě vychovávali? Nebo vychovatel v děcáku? To by byly stejné projevy. Tohle není "vztahově matková" Freudovina, o které jsme se bavili.

S FB jí řekni, že je to Tvůj soukromý život, že jí milerád na psaní na FB založíš její vlastní profil.

Tenkrát jsi napsal, že bys se chtěl osamostatnit. Tak to zkus, ale fakt Ti tu nebudu psát důvody, proč se s matkou pohádat a zavřít dveře. Tohle si musíš rozhodnout sám podle sebe a ne podle rad někoho, kdo ve Tvé rodině nežije, a poměry zná jen z útržkovitého vyprávění.

Osamostatnění je přirozený krok. Otázkou je, jestli Ti ovšem víc nechybí prostě se jen naučit říkat ne.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed May 09 2012, 16:55

O ty se každopádně pokusím, tady jsem to chtěl zkusit proto, že s ní odpadá "seznamovací" fáze, protože se známe už z prázdnin...

Reakce jako by jí bylo 30? Můžeš to trochu vysvětlit? Very Happy

Jo, to jsem přesně řekl, ohledně "zavírání dveří" od tebe ani nic takového nečekám, tohle bylo spíš pro dokreslení situace. Na osamostatnění pracuju, od podzimu budu mít pronájem v Ostravě a nejspíš i poměrně dobrou práci, takže to by mělo být ok. Ohledně odmítání něčeho to u nás vypadá tak, že se na mě vždy sesype hora výčitek ohledně toho, co jim všechno dlužím, takže si myslím, že se situace nějak víc zlepší až nebudu stabilně bydlet doma...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed May 09 2012, 19:11

Ad 30, v Tvém popisu vidím, že se chová jako šestnáctiletá, ale že to o ní píšeš jako kdyby byla výrazně starší. Jako kdybys u ní viděl kvality, které vzhledem ke svému věku ještě ani mít nemůže.

Ad rodina. OK. Nicméně bych si dovolil poznamenat, že jim IMHO nedlužíš nic. Nemůžeš přece nést zopodvědnost za to, že se rozhodli mít dítě. Takovéhle výčitky mi proto zní jako citové vydírání, bez ohledu na to, zda je vědomé, či nikoliv.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu May 10 2012, 17:57

To jsem se asi opět nechal unést... Very Happy

Jo, to mě taky napadlo ,jsem rád, že se na to někdo dívá stejně ;-)

Jinak, ohledně dnešního oslovování... Venku jsem strávil asi 3 hodiny (ne s cílem oslovovat, byl jsem v obchodě, za známou atd.), z toho jsem potkal 2 dvojice holek, které bych samotné mohl oslovit (ve dvojici absolutně netuším jak, zvlášť když je jedna výrazně hezčí, bude to podezřelé Very Happy) a další jsem viděl v obchodě, kde měla brigádu (sice s ní byl nějaký známý taky na brigádě, ale to snad tak nevadí). Tam jsem to ale úplně zazdil a uvědomil jsem si až pak, že jsem ji mohl oslovit. Po cca hodině jsem se stejně musel do obchodu vrátit a brigádníci samozřejmě nikde Very Happy Tak jsem nakonec akorát prohodil pár slov s prodavačkou (taky na brigádě), ta vypadala i docela potěšeně, ale musel jsem to docela rychle ukončit, šli za mnou další lidi (tady se to asi nijak jinak řešit nedá, co? ), takže dnešní výsledek nic extra, ale aspoň se snažím být komunikativnější a připadám si tak o dost líp, než předtím (dokonce jsem dostal v prodejně s rybář. potřebami zdarma časopis, prý jich přišlo omylem moc Very Happy).

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 10 2012, 18:37

Když je jedna holka výrazně hezčí, tak to není nic nevídaného. Ošklivější bývá šéfka. Jinak se oslovují zcela normálně, jenom se místo s jednou bavíš se dvěma.

Brigádu jsi zvládnul téměř skvělě. Ještě to chtělo zeptat se na tel. číslo, nebo v kolik končí Wink Neříkám, že to musí vyjít, ale dodnes si pamatuji na jednu, která měla jen samé komplimenty pro to, že jsem měl takhle odvahu si o telefon povědět a před ostatními riskovat odmítnutí.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu May 10 2012, 18:46

To je právě to, z toho mám celkem obavy, ať to nevyzní divně Very Happy

To mi přišlo blbé, když za mnou čekali lidi, ale máš pravdu, příště to udělám ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri May 11 2012, 09:40

Včera večer mi jinak přišla smska, ať za 1. slečnou nejezdím, že prý má vše zakázané, protože je rozhádaná s rodinou. Na to jsem odepsal, ať se tedy udělá čas další víkend (za ztracené jsem to bral už předtím, tak jsem to zkusil Very Happy ), ona na to něco ve smyslu, že to tak rychle fakt nepůjde a že mi to popíše jestli se dostane k pc... Takže, mám to s ní nějak "rozebírat" anebo se na to mám vykašlat a něchat čistě na ní, ať to nějak řeší a případně se mi ozve? Asi to druhé, že? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri May 11 2012, 12:51

Pro doplnění, dneska se mi ozvala, že prý pomlouvala mámu přes smsky a ta to zjistila atd. Pointa je prostě v tom, že mimo té brigády údajně nikam nesmí, takže i kdyby měla zájem (což stejně nemá Very Happy), tak je to beznadějné Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 11 2012, 15:27

Katsushiro, prostě ji už neřeš a pusť ji z hlavy.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat May 12 2012, 21:06

Máš pravdu, stejně tráví plno času u pc, takže to evidentně nebylo až tak žhavé Very Happy

P.s.: Znáš stránky qark.net? Poslal mi je známý a přijde mi, že autor má podobné názory jako ty, je značně střízlivější než ostré pickup stránky a přijde mi, že je to celkem ok (až na ten "nácvik" oslovení Very Happy )...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue May 15 2012, 17:09

AFAIK, z Qarka je dnes pickuper.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue May 15 2012, 21:54

Takže zase komerce, jo? Very Happy No co už, ty staré články se mi celkem líbily... Very Happy

P.s.: Máš nějaký tip na zlepšení vzhledu? Very Happy Nechci po tobě nějaké módní a kosmetické poradenství, jen něco obecného, čeho bych se měl držet (podobně jako s oslovením Very Happy)

P.p.s.: A napadla mě ještě jedna věc... Co si myslíš o balení žen a dívek, které znáš, ale delší dobu (rok, 2 roky..) jste se neviděli? Uvažujme situaci, že jste nebyli v kontaktu nebo jen opravdu minimálně. Bere tě pak pořád jako "kamaráda" nebo u ní máš šanci?

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed May 16 2012, 18:40

Kdo a kolik si bere za praktikování pickupu není charakteristika hlavního problému. Hlavní problém je, že pickup je pseudověda.

Příkladem: rozhodnul ses balit holky blízko školy, na místě, kde obvykle čekávají na autobus. Postupem času jsi zjistil, že jsou nejvíc ochotné dát Ti svůj telefon, když už autobus přijíždí a jsou tedy v časovém presu.

Takže otázka zní, je autobus příčinou Tvé úspěšnosti, nebo je to pouhá korelace? Konkrétně se právě bavíme o fenoménu Post hoc ergo propter hoc, a pickup ho, stejně jako každá jiná pseudověda, není schopen systémově vyřešit. Pouze nabízí mylný, byť místy přesvědčivý dojem, že je toho schopen.




Požádej kamarádku Tvého věku, která Ti vyhovuje názory a stylem oblékání, aby Ti pomohla nakoupit oblečení. A rozmysli si předem, kolik do toho chceš investovat.




Znám případy, kdy z toho byl úspěšný dlouhodobý vztah. Záleží jaký dojem Tě u ní předchází a jak se teď uvedeš. Pochopitelně, že čím horší dojem u ní máš, tím víc musíš zapůsobit a nemusí to stačit. Proto je jednodušší to zkusit na slečnu, se kterou se vlastně ještě neznáte.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu May 24 2012, 11:38

To je fakt... Je zajímavé, že ta "reklama" tak funguje, protože když to rozebereš, je celkem jasné, že to není nijak podložené...

To je dobrý nápad, požádám... Jinak, máš nějaké zkušenosti s tím, co se "obecně" líbí? Very Happy Rád nosím rifle + koženou bundu, když je přes den horko, tak potom světlé kalhoty + nějakou košili...

Takže neuznáváš žádný pojem "friendzoned" jako PUA, jo? Very Happy

A jinak, maturitu už mám za sebou, tak bude konečně volno a víc času...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Andariel Thu May 24 2012, 11:46

Ahoj, se tady trochu vložím do toho oblečení - hlavně buď svůj...ono se totiž každé líbí něco jiného...Všeobecně tak jde o to, aby ti to slušelo a nebylo to něco kýčovitýho. Košile jsou fajn, hodně holek je má rádo..ale nemusí všechny. Takže aby ses v tom cítil ok a nějak to vypadalo. Čisté padnoucí Smile. Když se vyhneš ponožkám v sandálech, tak to bude základ úspěchu Very Happy

Andariel

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 12. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat May 26 2012, 20:03

To Andariel: Díky za názor, ponožky v sandálech naštěstí nenosím a jinak teda zůstanu u kožené bundy a košil, popř. oplých trik, až zas naberu trochu svalů Very Happy

Jinak včera byl "třeťák" (taková diskotéka pořádaná gymplem), kde jsem mohl být jen asi 2 hodiny, tak jsem nikoho extra kontaktovat nestihl a skončil jsem jen s několika lehkými polibky od dlouholeté známé...

Dnes jsem ještě sjel za slečnou, u které jsem to "prošvihl", začli jsme si zas psát a vypadalo to, že má sama zájem, aby mě viděla, tak jsem to zkusil - k ní jsme šli jen na skok, byla tam rodina, ale jinak celkem dobré, na konci líbačka, takže se mi alespoň povedlo to někam posunout a i ona vypadala celkem potěšeně + slíbila, že přijede.

Takže zatím tak, od příštího týdne se vrhám na kontaktování, zkusím alespoň 1 denně a uvidíme...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Tue May 29 2012, 09:47

Katsushiro napsal:
Jinak včera byl "třeťák" (taková diskotéka pořádaná gymplem), kde jsem mohl být jen asi 2 hodiny, tak jsem nikoho extra kontaktovat nestihl a skončil jsem jen s několika lehkými polibky od dlouholeté známé...
Já myslel, že časový press je výhoda. Smile Seznámíš se, prohodíš pár slov (pokud to tedy na diskotéce vůbec jde) a kdykoliv to můžeš ukončit a říci si o číslo. Až se tě zeptá, jestli někam jdeš, tak ... jo, za chvíli odcházíš, máš na večer ještě program. A dokonce je to i pravda. Smile

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue May 29 2012, 10:43

Jo tak Very Happy Nevadí, zkusím to příště Very Happy

Jinak jsem tu prováhal příležitost se servírkou, ta se na mě usmívala a myslím, že by měla zájem, bohužel jsem ji na začátku neoslovil a později bylo u baru tolik lidí, že už jsem se tam nedostal a odjel jsem Very Happy

P.s.: Chtěl bych se zeptat ohledně nějaké "gradace" na rande, jak řešíte třeba situaci kdy sedíte někde venku vedle sebe a máte pocit, že teď "byste něco měli udělat"? Very Happy Prostě ji chytnete a dáte pusu nebo zkusíte jen lehčí fyz. kontakt nebo jak? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed May 30 2012, 21:10

Dneska docela hektický den, běhal jsem různě po Ostravě a jedné hezké černovlásky jsem se ptal na tramvaj - odpověděla a já měl vzápětí úplný "zásek" a vůbec mě nenapadlo co říct dál... Ale fakt vůbec, tak jsem jen poděkoval a odešel Very Happy Máte nějakou ideu, co říct? Very Happy (mimo toho, že je asi lepší zkusit si říct o číslo i takhle bez konverzace, alespoň na procvičení Very Happy )

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jun 06 2012, 19:54

Ad gradace, záleží na tom, jaké důvěrnosti jste si už k sobě dovolili. Třeba je taky někdy lepší neudělat vůbec nic, abys nepůsobil dojmem Howarda Wolowitze Wink

Ad černovláska, dvě vtipné věty o sobě následované sdělením, že spěcháš, a tedy následované žádostí o číslo/schůzku.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Jun 08 2012, 10:26

To bych fakt nerad Very Happy V těchhle situacích mi to přijde vždycky lehce rozpačité, právě proto, že nemám moc zkušeností a tak si nejsem jistý "kdy a co" bych měl udělat Very Happy

Jo, tady se stalo to, že šla i do té samé tramvaje, byť dozadu, tam bych musel asi konverzovat dýl, že? Very Happy Jinak ohledně "situačnosti" a vtipu mám fakt problém s kreativitou, něco vtipného jen tak na ulici většinou nevymyslím Very Happy

Jo a jen tak mimo téma, narazil jsem na článek, který popisoval, že vkus mužů při výběru žen je jakousi kompenzací zážitků z dětství (matka ho málo kojila, proto se mu líbí "vyvinuté" ženy atd Very Happy ), co si o tom myslíš? Mně osobně to přijde jako další "Freudovina" a vkus považuji za věc čistě náhodnou Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jun 11 2012, 14:16

Na blogu je toho napsaného opravdu hodně ke vztahům, tak hledej. Např. odpověď na Tvou otázku máš v článku Opáčko základů jak nezvorat nejen první rande.

Ohledně tramvaje, to je logické, že s ní budeš muset mluvit delší dobu. Podstatné je, že pokud bude chtít, bude mít kladný zájem, tak Ti pomůže. Případně si zkus něco připravit dopředu, nebo piluj konkrétní postup jak ho budeš zkoušet na slečnách.

Vkus nepovažuji za věc čistě náhodnout. Na člověka přece jenom působí okolí, ve kterém žije a vyrůstá. Ale že muž vyhledává velká prsa, protože ho matka v mládí málo kojila a on si tak kompenzuje chybějící zážitky z dětství, to je IMHO nesmysl. Stačí chvíli přemýšlet.

Množství tuku ve vyvinutých prsou značí, že jejich majitelka má dostatek potravy. Dá se proto předpokládat, že jako matka bude mít dostatek potravy pro dítě. Větší přitažlivost vyvinutého poprsí tak z evolučního pohledu vychází jako vrozená preference. Logicky se více rozmnožovali lidé, kteří měli dostatek potravy a prsa byla něco jako "potravní výplatní páska".

Plus fakt, že s přibývajícím věkem prsa padají k zemi, a tím mohly sloužit i jako odhad schopnosti ženy mít zdravé dítě. A to nejem díky menopauze, ale i díky např. Downovu syndromu, jehož pravděpodobnost se zvyšuje spolu s věkem, tj. s mírou opotřebení organismu.

Jak říkám, chce to chvíli přemýšlet a uvědomit si, že napsáním článku či knížky se z člověka nestává odborník, ať už to o sobě tvrdí jak chce. Což jsi poznal.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Jun 12 2012, 22:45

Díky, pročtu ;-)

Jo vidíš, tak to mě vůbec nenapadlo Very Happy Díky ;-)

Jinak, slečna z minulých 2 rande se mi ozvala, že se by se ráda stavila o víkendu, tak to vypadá alespoň trochu nadějně (i když na nějaký vztah asi ne) Very Happy

A jinak jsem se zeptal jedné kamarádky na účes a doslechl se, že mi tohle fakt sluší, takže "neúspěšnost" bude asi fakt hlavně v sebevědomí a taky v tom, že jsem až doteď nové holky téměř nekontaktoval (donedávna mi to vůbec nepřišlo Very Happy ) ...

P.s.: Kamarádka (hodně atraktivní), se kterou se znám hodně dlouho, mi říkala, že by se mnou ráda jela stanovat někam na Slovensko + jela do Francie. Slyšel jsem ale náhodou, že se na podobné věci domlouvala i s jedním známým - zde se asi jedná jen o zvyšování sebevědomí z její strany, že? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jun 13 2012, 16:01

Neřekl bych, že se jedná o zvyšování sebevědomí z její strany. Spíš že ten, koho oslovila jako prvního, odmítnul jet. A protože ona jet chce, tak si našla náhradního kandidáta - Tebe.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Jun 13 2012, 23:03

Tuším, že s ním chtěla jet někam lehce jinam, ale bude to asi ono, nejspíš jí jde prostě o to někam jet a hlavně s někým Very Happy

Jinak dneska u tramvaje téměř stejná situace jako minule, vidím hezkou blondýnu, zeptám se, jestli tramvaj jede tam a tam (fakt jsem to nevěděl), ta se mnou šla ochotně k rozpisu a vysvětlovala kam a jak jede a že ona s ní jede taky, při návratu už na ni ale čekala dost nesympatická kamarádka, která se na mě evidentně moc netvářila a zatáhla ji dozadu tramvaje, kde už nebyly volné místa. Tím můj pokus skončil, bylo m iblbé jen tak si stoupnout do houfu lidí a začít se s ní bavit, ještě když tam měla onu známou Very Happy

Jinak mám z těchto "pokusů" docela rozporuplné pocity, na jednu stranu, ještě před několika měsíci bych se neodhodlal fakt ani zeptat na cestu a když jo, tak jen s extra sebezapřením, o jakémkoliv slovu navíc ani nemluvím.. Ale zas, pořád to nějak není ono, vždycky je tam nějaký "problém", který mě dokonale překvapí a vyvede z konceptu Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 4 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru