SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu od začátku?

+3
Anderson
SomeoneCZ
Katsushiro
7 posters

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Feb 18 2013, 00:16

Zdravím všechny v novém roce a semestru Very Happy

Tak, v "mezičase" se žádná velká změna nekonala, stihl jsem jen 2 rande se známými z minulých let, se kterými jsem se dlouho neviděl... A nevyšlo to Very Happy Většinu času jsem jinak trávil učením a s tím související blbou náladou...

Dneska jinak klasická cesta na koleje. Přijdu do autobusu, rozhlédnu se a všude kolem spousta nových tváří (ještě, že tak, minulý semestr už nebyla jediná moje vrstevnice, se kterou bych se aspoň nebavil Very Happy), tak vezmu tašku a jdu dozadu, k blondýně v červeném kabátu. Na můj dotaz, jestli je vedle ní volno řekla jenom "hm.." a dala si sluchátka Very Happy Asi 5 min jsem počkal, pak jsem se zatvářil, jakože mě ta tichá jízda už nudí a klasicky začal konverzaci "Taky jedeš na Báňskou?" (až se mi začne dařit, vydám to na netu jako nejlepší pickup opener Very Happy ) Klasicky nejela, tak jsem se zeptal na obor co dělá na Ostravské a po pár větách si sundala sluchátka a rozmluvila se. Bavila se evidentně ráda, smála se, když jsem vyprávěl jak jsem v létě zachraňoval dítě se zlomenou rukou cizím ručníkem a nakonec mi bez váhání dala číslo. Fakt je ten, že v mobilu měla (zahlédl jsem to fakt náhodou) někoho jako "Zlaticko :-)", ale třeba to není tak, jak to vypadá Very Happy

Jinak bych se už rád konečně rozhoupal k "pravidelnému" oslovování, kde nebudu závislý jen na autobusu, tak uvidíme, jak to půjde Very Happy

P.s.: Stává se vám někomu, že jdete na rande, a až tam si všimnete, že se vám slečna "zblízka" vůbec nelíbí? Asi 2x se mi to stalo a zajímalo by mě, jestli je to tak častý jev nebo jsem jen nějak moc vybíravý Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Mon Feb 18 2013, 16:20

Katsushiro napsal:
P.s.: Stává se vám někomu, že jdete na rande, a až tam si všimnete, že se vám slečna "zblízka" vůbec nelíbí? Asi 2x se mi to stalo a zajímalo by mě, jestli je to tak častý jev nebo jsem jen nějak moc vybíravý Very Happy

Stávalo se mi to běžně v tanečních, protože vidím špatně na dálku. Celkem jsem záviděl dalekozrakým, protože na dálky si vyhlídli pěknou holku a na blízko už jim to bylo jedno. Smile

Teď vážně - jo, stalo se mi to, připisuji to stresu z oslovení. Taky je trochu rozdíl si někoho prohlížet 3 minuty nebo hodinu v klídku v kavárně. Neviděl bych to jako nic katastrofálního. Zveš jí na rande, nenabízíš jí manželství - když to nevyjde, život jde dál.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Feb 19 2013, 18:20

Anderson: Ok, budu to brát s nadhledem Very Happy

Jinak, včera jsem vyrazil do kuchyně odhodlán umixovat vločky s kdečím co bylo v lednici, přijdu na místo, zapojím mixér... A v tom přišla nějaká dívka a začla vařit na druhé straně. Jakmile se otočila, poznal jsem Kuchařku (viz výše Very Happy) - začal jsem "Neviděli jsme se tady už?" Smála se, že jo, nepamatovala si jak se jmenuju (po půl roce se nedivím Very Happy), ale věděla, na jaký obor chodím. Chvíli jsme se bavili, pak dovařila, já domixoval a řekl jsem si o číslo. To mi bez váhání dala Smile Takže jí zkusím koncem týdne brnknout a vytáhnout ji do čajovny, a uvidíme...

P.s.: Někde tady jsem četl, že není dobré zvát "do čajovny", "na kafe" atd. Já osobně to dělal vždycky, fakt je to taková chyba? scratch

P.p.s.: Tahle i slečna v buse mi daly číslo bez váhání, což se mi předtím snad nikdy nepovedlo (vždycky to bylo "a proč? / na co ho chceš?" atd. Very Happy) - je to známka většího zájmu / toho, že to vůbec vážně neberou nebo to prostě zbytečně rozebírám? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Feb 19 2013, 20:01

Pochopitelně, že je, když Ti ho dá bez zaváhání.

Logicky - když je venku padá sníh s vodou, tak útulný podnik je fajn. Jiná situace je v létě. Než se "zavřít někam do baráku", je lepší jít na procházku do přírody. Třeba dojít na večer do čajovny, či k vinárně - když už to musí být. Nicméně, výsledek rande závisí na více faktorech, než jen na místě konání. Ale to je předpokládám jasné.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Feb 19 2013, 20:18

Díky ;-) Jinak, tím "na kafe" atd. jsem myslel přímo formulaci, přesně tohle jsem vždycky používal ("Ahoj, zajdeš ve čtvrtek v 5 na kafe?" Jako bych se slyšel Very Happy )... Jak říkám, měl jsem za to, že je nepodstatné jestli ji zvu "ven" a pak ji překvapím čajovnou, nebo jestli ji tam pozvu zrovna...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Feb 20 2013, 15:52

No, dneska mimo krátkého hovoru s Kuchařkou, kterou jsem potkal, jsem měl první tělák - posilování. Tam spousta chlapů a jen 4 dívky, jednu z nich jsem párkrát zahlédl v horolezení. Po zahájení jsem zamířil k ní, byla ráda, a přišel jsem na to, že být fitness trenér pro ženy musí být prima práce, přece jen jim občas musíte upravit polohu nohou, zad, boků... Very Happy Každopádně, byla veselá, hovorná a po tom, co trenér řekl, ať vždy cvičíme ve dvojicích se sama ozvala, že ona už má a že se mnou počítá i na příště ...

Číslo jsem si zatím nebral, protože chci nejdřív zkusit vytáhnout ven kuchařku, a mám prakticky jen 1 večer v Ostravě volný (takže 2 dívky za týden prostě nestihnu, pokud jsou převážně tady), leda kdyby se vymluvila čistě na studium / něco jiného, co fakt nejde ovlivnit, můžu se kousnout, vynechat pondělní posilovnu a pozvat ji o týden později v tu dobu...

A napadá mě ještě další věc - kdyby to nevyšlo s kuchařkou, ani se slečnou z fitka, bude to tam celkem nepříjemné, posilování máme celý semestr scratch

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Thu Feb 21 2013, 17:44

Katsushiro napsal:A napadá mě ještě další věc - kdyby to nevyšlo s kuchařkou, ani se slečnou z fitka, bude to tam celkem nepříjemné, posilování máme celý semestr scratch

No co, při nejhorším si ty dvojice s někým prohodíte. Bude to divné, když budeš čekat až na konec semestru. Protože pak se tě zeptá, proč jsi mě nepozval dřív. A ty jí řekneš „Protože jsem zkoušel kuchařku.“? Smile To nezní jako moc dobrý nápad. „Nepřipadala jsi mi na začátku atraktivní, ale když jsem tě víc poznal ......“ - brrr. „Někoho jsem měl“ ... a bude následovat dotaz, proč jste se rozešli a jak dlouho jste spolu chodili a ..... Evil or Very Mad

Prostě, když to nevyjde, tak se chovej normálně, jako by se nic nestalo - protože je to pravda. Vždycky existuje oblíbená možnost „Let's just be friends". Smile

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Feb 22 2013, 18:08

Tak jsem dnes volal 2x kuchařce (asi v 10 a před 16tou, jako úspěšný muž jsem byl zaměstnaný většinu dne a opravdu jsem neměl čas Very Happy Very Happy ) - napodruhé to zvedla (poprvé měla nejspíš hodinu - ona si moje číslo nebrala, tak mi to nemohla nebrat "programově"), moje pozvání bylo jednoduché ("Čau, tady Martin z kolejí, zašla bys v úterý ven? Tak v 6?") - určitě ne ideální, ale zněl jsem uvolněně jak se dalo (netušíte, jestli jde nějak zmírnit stres v takových situacích? U oslovení, zavolání, pusy na závěr mám skoro doslova "srdce v krku" Very Happy ) a řídil jsem se prostě tím, že bez nějakých rutin navrhnu rande a ona bude chtít nebo ne. Zněla překvapeně, nicméně ho takřka okamžitě odmítla, s tím, že má málo času (což věřím, ale to mám třeba i já a hodina času se vždycky najde, zvlᚍ, když jsem na kolejích, takže to beru jako výmluvu), a že to dořešíme příště -> napadá mě, že jakmile ji příště potkám (odhaduju tak úterý, středu), prostě navrhnu to samé na další pondělí, když teda v úterý neměla čas, a když nepůjde, kašlu na to... U tohole případu mě jinak překvapilo, že zněla tak nějak uspěchaně a utnula to tak rychle, holky se většinou alespoň po telefonu baví a dýl se vymlouvají, ne jen tohle scratch

Jinak mi to začíná být podezřelé, jak jste si asi všimli i vy, číslo dostávám téměř pokaždé (sám si teď vybavím asi jen 2 případy, kdy ne), ale na rande jich drtivou většinu nedostanu (o nějakém úspěchu tam se už nedá mluvit skoro vůbec...) - je možné, že dělám nějakou zásadní chybu ve "zvaní" na rande? Jestli ne, a řeknete mi, že je to fyzickým vzhledem, nechodím už jinak, než v triku bez rukávů a s deodorantem v kapse Twisted Evil

No a nakonec, možná je to dobře, ve středu zkusím vzít číslo od slečny v posilovně, třeba budu úspěšnější...


Naposledy upravil Katsushiro dne Sat Feb 23 2013, 01:28, celkově upraveno 2 krát

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Feb 22 2013, 23:46

No, teď mi od kuchařky došla zpráva, že doufá, že mě neurazila a že to v neděli můžem probrat... Vzhledem k tomu, že neudala žádný protinávrh s časem, tipuju to na úplně ztracené, jen se děsím situace, až si půjdu ohřát večeři a slečna na mě vyrukuje s proslovem jak jsem milý, ale ne její typ Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Mon Feb 25 2013, 12:12

Je to první odmítnutí, za týden má ještě nárok na jedno pozvání. Smile Pokud jí potkáš, chovej se normálně, usmívej se, buď vtipný .... prostě, jako vždy. Nestala se žádná tragédie, nic si nedlužíte - ani vysvětlení. Pozvat jí můžeš i při osobním setkání (např. v kuchyni), jen bych to udělal až na konci - tj. až bude mít jeden z vás dovařeno a bude se chystat k odchodu. Při rozhovoru bych to odmítnutí nezmiňoval, vysvětlení bych se nedožadoval, ani bych nenaznačoval :-) (jestli ti to bude chtít nějak vysvětlit, ať s tím začne sama). Prostě neměla čas a tím je to pro tebe uzavřené, jedeme dál. Pokud odmítne i podruhé, je čas se mrknout do posilovny. Ostatně, číslo si můžeš vzít tak jako tak. :-)

On tu někdy měl SomeOneCZ i statistiku, kolik jich průměrně dá číslo a přijme pozvání na rande. Není to nic neobvyklého, že dostaneš číslo, ale na rande s tebou jít nechce. Vycházelo to myslím něco kolem dvacet ku jedné (přesně si to nepamatuji) - oslovení oproti rande.

V dnešní době by neměl být problém si ten telefonát nahrát a pak se pokus zjistit, jestli neděláš nějakou chybu. V tom stresu to nemusíš postřehnout, pamatuješ si toho desetinu a vůbec... jsi trochu mimo. Následná kontrola by ti mohla něco odhalit. Nebo je to smůla, to se holt stane a po netu se to určit nedá. :-)

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Feb 26 2013, 19:09

SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Feb 26 2013, 22:05

Someone: To teda nevypadá dvakrát pozitivně Rolling Eyes

No, k dalšímu pozvání jsem naprosto neměl šanci, dneska si jdu do kuchyně ohřát jídlo, a koho nepotkám? Kuchařku s týpkem, co zjevně nebyl jen kamarád... Jen mě rychle pozdravili (týpek mě zdravil "Dobrý den" Shocked ) a šli pryč. Já tedy přihřál jídlo, prohodil pár slov s další známou z kuchyně (je o rok výš, číslo jsem nechtěl, nevím proč si vedle ní připadám jako by mi bylo 5 Very Happy ) a šel na pokoj... Takže tak, zítra zkusím posilovnu. Jinak už mě to začíná pěkně štvát, nejhorší je, že prakticky nevím kde oslovovat víc, na chodníku to pořád nedávám (navíc většinou spěchám) a pak se prakticky pohybuju v posilovně, jednou týdně na těláku a pak po kolejích a v autobuse...

Jinak, přemýšlím, že bych začal dělat jako přivýdělek pojišťováka, to bych si alespoň mohl zvyknout být komunikativnější...

P.s.: Samozřejmě díky za průzkum, rady a za podporu, bez vás bych nejspíš nedostával ani ty čísla :-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Feb 27 2013, 14:10

No, dneska posilovna ok, slečna veselá, hravá, jakékoliv doteky snášela bez potíží, spíš bych řekl, že jí to bylo příjemné... A číslo mi nedala Shocked Na moji žádost odpověděla jen s úsměvem a s "Nemůžu" ... Tak to vypadá, že budu muset zase jezdit busem nebo zůstat s některou, které bych se líbil, ale ona mně ani moc nee, což nechávám jako úplně poslední variantu...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Feb 27 2013, 18:03

Btw, netuším, jestli jste na to už někdy narazili, ale viděli jste mistrovstvisvadeni.cz? Musím se přiznat, Someone, že mi tvoje názory na pickup někdy přišly až přehnané, ale tady vidím, žes měl pravdu... Tohle je fakt masakr, hlavně ten způsob projevu, ten PUA je jak na recitační soutěži Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Mar 03 2013, 21:19

Njn Smile Např. Mystery má projev lépe zvládnutý. Ale tam jednoho zase rozesměje např. sdělení "if you cannot replicate, you're effectively sterile". Protože v praxi je to k ničemu a nijak to nedokazuje jeho tvrzení. Prostě, taky je to jenom divadlo.

Ad statistika, dej si do Google "someonecz predvyber" - předvýběr ji totiž dost ovlivní. Např. někteří rádoby odborníci dělají tenhle fígl: řeknou, abys si říkal o telefonní číslo každé - kuřačce i nekuřačce. Takže sice naženeš počet získaných čísel, ale k čemu to je, když chce člověk nekuřačku? To jsou pak čísla kuřaček k ničemu a projeví se to nízkou úspěšností, jakmile se člověk začne dívat na statisticky spolehlivější ukazatel - např. ne kolik čísel člověk získal, ale s kolika slečnami má smysl jít na rande.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Mar 05 2013, 00:17

Jojo, škoda, že nějaký algoritmus fakt neexistuje Very Happy

Ohledně předvýběru mi není až tak jasná výhoda - pokud to chápu dobře, je to v podstatě jenom o tom, aby člověk "neslevoval" a hledal dívku, která mu zcela vyhovuje, protože pokud by se s jinou i někam "posunul", stejně mu bude za chvíli nějaká její vlastnost vadit?

Jinak, mám novou situaci - dá se nějak oslovit dívka, co dlouho telefonuje? Very Happy V neděli jsem už v buse zahlédl prima blondýnu, dle PU stupnice takřka jasná 10ka. Z autobusu vystoupila přede mnou, já za ní, dumám co bych řekl.. A ona po pár krocích vytáhla mobil a telefonovala a telefonovala... Začal jsem si rovnat věci v tašce, ale stále volala, až jsem prostě musel jít, protože by to už bylo divné Very Happy

P.s.: Co si myslíte o kurzech balení "v terénu"? Napadají mě prakticky jen 2 varianty: buďto nějaký pickupper fakt něco umí / je skvělý v přesvědčování, že to přínos mělo, i když jste třeba nikoho nesbalili (netuším, jak by tady mohl někoho přesvědčit Very Happy ) nebo má nějaké slečny "domluvené" (což třeba u servírek v restauraci/klubu není zas takový problém) ... Na mail mi přišla nějaká nabídka víkendového kurzu za několik tisíc, tak by mě zajímalo, jak to vlastně může fungovat (hlásit se tam nehodlám Very Happy)...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Mar 05 2013, 19:09

Ad blondýna, když jsi to nestihnul před voláním, ale chceš ji, a přitom nemáš jinou možnost, jak ji ještě někdy potkat, tak Ti logicky nezbývá jiná možnost než si počkat.

Ad kurz, obě možnosti jsou technicky proveditelné - druhá možnost viz např. show Pickup Artist. Ale spíš bych to tipnul na první možnost - že bys oslovoval cokoliv a následně by Ti bylo vysvětleno, jak je to úžasné, jak jsi se zlepšil, protože jsi oslovil mnoho dívek. Pochopitelně by Ti už nebylo řečeno, že Ti taky třeba všechny oslovené kontakty budou k ničemu, protože se Ti nebudou např. líbit, budou kouřit, budou mít příliš rozdílné IQ, zájmy (např. pro majitelku trička Edguy asi nemá mnoho smyslu hledat štěstí u hiphopera), atd. A o tomhle je právě předvýběr.

Např. přijdeš někam do klubu v době, kdy chceš holku do vztahu. Tak přece nemá smysl, už jenom zkoušet oslovit i ty slečny, u kterých jasně vidíš, že by Ti nevyhovovaly. Třeba proto, že kouří víc než tovární komín, jsou potetované od hlavy až k patě, nebo něco takového. A to že je vynecháš, tím aplikuješ předvýběr - že si dáš nějakou laťku, od které teprve slečnu oslovíš. No, a ti jakože experti Ti právě radí, abys právě vůbec žádný předvýběr nedělal - takže se zabýváš cíli, které za to nestojí, jen proto, abys nějaké oslovené cíle vykázal. Je to zkrátka opačný extrém zase k těm, kteří pro jistotu neoslovují vůbec - kteří si vždy najdou nějakou výmluvu, proč neoslovit. Jenomže správně není ani jeden z těhle extrémů. Správně je střední cesta - aplikace předvýběru.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu Mar 07 2013, 20:56

No, nejspíš máš pravdu, ale faktem je, že pokud budu čekat opodál na nádru a civět na někoho, taky si může pomyslet, že jsem nějaký úchyl (já takhle někoho vidět, myslím si to Very Happy ) Very Happy

Jo, žel bohu, zatím to vypadá tak, že s předvýběrem se mi nedaří ani trochu... Od září mi 2 dívky nabízely chození, resp. jedna přímo sex, bohužel obě hodně neatraktivní, takže s těmi bych být opravdu nemohl (jedna ještě extrémně ušláplý typ, druhá pak řešila situaci tím, že lovila opravdu kohokoliv - už má přítele Very Happy ) a neužil bych si ani ten sex... Naopak u dívek, které se mi líbí je mým největším úspěchem číslo Very Happy Jinak se stále snažím, na nějaké řeči o "ligách" moc dávat nechci, chodit s někým jen kvůli "statusu" mi přijde jako úplná blbost... Jinak mě ještě napadlo, že u těch hezkých jsem možná ušláplý, viditelně nervózní nebo tak něco, zkusím si alespoŇ nahrát ty telefonáty, jak říkal Anderson Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Mar 11 2013, 21:09

No, pokud si vzpomenete na blondýnu z busu asi 3 týdny zpět, tak té jsem nakonec nevolal - týden poté jsem byl nějaký nemocný a pak jsem se snažil o -Kuchařku a slečnu z fitka Very Happy Nicméně, potkal jsem ji tenhle týden opět v autobusu. Omlouvala se, že chce sedět sama, že je hodně unavená... Sedl jsem si tedy za známýma dozadu. Při vystupování z autobusu na mě s úsměvem čekala venku, že byla opravdu hrozně unavená, dělala projekt atd... Šla se mnou na tramvaj (čistě se mnou, její tramvaj jede z jiné zastávky) a ptala se, jestli nepojedu pár zastávek s ní (jiný spoj, než kterým jezdím, ale kříží se s mojí trasou, kde bych pak stejně přesedal) - souhlasil jsem a během hovoru jsem ji pozval na úterý na kafe. Bez výhrad souhlasila a vypadala dost uvolněně. Dneska mi přišla sms, že si to rozmyslela, že neví, co jsem si od toho sliboval a ať nejsem zklamaný...

Takže odhaduju, že už přítele má / snažil se o ni někdo jiný a líbil se jí víc. No, nevadí, těch přechozích 2 je větší škoda Very Happy A nakonec, pokus to byl i tak, jednou to snad vyjde Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Eivind Tue Mar 12 2013, 23:18

Ahoj, Chce to podle mě jen vytrvat, nevzdávat to, a ono se to zlomí. Jednoduše oslovuj slečny na zastávkách (když nebude mít zájem, nic tě nenutí, aby sis vedle ní pak sedal v autobuse), při venčení psa nebo v obchodech (jestli ti Baránek řekne, že to je místo pro balení nevhodné, tak se mu vysměj, nebýt supermarketů, tak se snad neseznámím Wink ), jo a výborné jsou i knihovny. Pro začátek ti stačí jen pár opravdu jednoduchých otvíráků a snaž se spíš trénovat uvolněnost a nenucenost, než to, co řekneš. Časem si vypěstuješ svůj styl, že téměř nebudeš dostávat rejecty a skutečně bude docházet k tomu, o čem píše Someone, že ti slečna pomůže, když ti zrovna dojdou slova. Onehdá v knihovně jedna dokonce nelenila a došla si k pultu půjčit tužku a papír, aby mi mohla napsat číslo (měl jsem vybitý mobil) tongue Naopak na internetových seznamkách to téměř nemá cenu (alespoň má zkušenost). I přestože jsem měl profi fotky a celkem slušný profil, výtěžnost byla v poměru k času tam strávenému (cca 1 rande za měsíc při dvou osloveních každý pracovní den) naprosto zoufalá Mad Good luck!

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Mar 15 2013, 16:19

Díky za podporu ;-) Jinak, číslo dostávám většinou (pokud už se odhodlám nějakou oslovit, s čímž mám pořád trochu problém Very Happy ), ale horší už je to s čímkoliv dál, přijde mi, že mi ho prostě dají aby "měly pokoj" a dál už nikam nejdou, popř. to fakt skončí u toho kafe... No, třeba se to ještě trochu vychytá Very Happy

Ok, internetové seznamky neberu, stejně tam jsou obvykle dívky dost "mimo", protože i o průměrné dívky je stále dost velký zájem v reálu.

Jinak mi přišel mailem článek s rozhovorem s jistým "vědcem" - to si přečtěte, stojí to za to - vymyslel přístroj na měření biopole, kterým to prý často dokazuje, jen není s to říct, co vlastně představuje vzniklý graf, protože takové jednotky nejsou zavedeny Very Happy https://www.email.cz/download/i/51-yHor4BC1ghkIr37drQOLyFlzYVnaadDiXtLa_mv3hnv8lYgL0BL9SQZRLXs2g5mpZrFI/skenovani0015.pdf.pdf.pdf

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Mar 27 2013, 23:02

No, hlásím se zpět, žádný pokus se mezitím nekonal, jen mě napadlo pár věcí, připomínky vítám :-)

1. místa, kam běžně chodím, jsem už "vypotřeboval", tj. ve škole potkávám ty samé lidi (začnu chodit na přednášky kam nechodím, pár jiných dívek tam ještě bývá :-) )

2. kvůli tomuto asi budu muset navštěvovat pravidelně nějaká místa - napadá mě supermarket, knihovna...

3. začnu zase lozit na stěně, ale tady je efekt jako u busu, fitka, atd., jakmile mám 1-2 pokusy, je to konec, zbytek se mi buď nelíbí, nebo bych vypadal jako idiot, co to zkouší na každou

A jinak, rád bych se zeptal, jak oslovit v tramvaji někoho, kdo zcela zjevně nejede na VŠ a nemám ani tušení, co by tam vlastně mohl dělat? Very Happy (jakýkoli lehký námět, fakt mě teď nic nenapadá)

No a na závěr klasika - ve školním fitku, kde to nevyšlo s dotyčnou blondýnou, je samozřejmě i pár dalších slečen, jedna další taky dost hezká. Problém je v tom, že je STÁLE ve skupině alespoň 2 dalších kamarádek. Dnes jsem si na to dával bacha, jestli třeba alespoŇ nepoodejde, ale ne, byla s nimi pořád, kamkoliv se pohnuly Very Happy Dá se dělat něco tady?

Moc díky za přípomínky a stálou podporu, Katsu ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Apr 08 2013, 01:52

Poslední dobou mám dojem, že nic nestíhám, bohužel včetně oslovování Sad

Jediný pokus v tramvaji, kde si ke mně přisedla nějaká slečna, odhadem cca můj věk. Bohužel, od pohledu dost uzavřená, zkusil jsem zahájit konverzaci stylem: "Jedeš ze školy?" (bylo kolem poledne, já jel na nádraží) "Nene, do školy." "Jo? Kam chodíš?" No, odpovídala stále krátce a čistě "k věci", takže jsem po pár větách už fakt nevěděl jak navázat, slečna se prostě bavit nechtěla Very Happy

Takže tak, od tohohle týdne začnu chodit do té knihovny a uvidíme jak tam Very Happy

P.s.: Slečna z fitka se dala dohromady s nějakým týpkem, který nově přišel, schválně jsem pozoroval jak se chová, a popravdě, přišlo mi, že nedělal nic moc jinak než já (přičemž vzhledově mi nepřišel až tak jiný, těsně vyšší a dost hubenější než já...), takže tady to zjevně taky rozhodly prvotní sympatie :-) (nebo to vidím neobjektivně, myslím, že by to chtělo "winga" nebo alespoň nezávislého zkušeného pozorovatele, co by na mě mrknul "při akci" - nejste někdo od Ostravy? Very Happy ) Jak to tak vidím, dám ještě pár pokusů a pokud to nevyjde, asi fakt zamířím do nějakého vizáž-studia Very Happy

Jo, a ty smalíky bych měl taky omezit, jak mi řekl známý, fakt to vypadá, jakože se snažím tvářit omluvně...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 09 2013, 18:36

A jinak, rád bych se zeptal, jak oslovit v tramvaji někoho, kdo zcela zjevně nejede na VŠ a nemám ani tušení, co by tam vlastně mohl dělat? (jakýkoli lehký námět, fakt mě teď nic nenapadá)
Stejný princip, jako kdyby tam jela. Podíváš se na ní, popřemýšlíš, co lichotivého, ale ne otřepaného, by sis o ní mohl úspěšně tipnout, a pak se jí zeptáš, jestli máš pravdu. No, a pak už se bavíte o tématu.

No a na závěr klasika - ve školním fitku, kde to nevyšlo s dotyčnou blondýnou, je samozřejmě i pár dalších slečen, jedna další taky dost hezká. Problém je v tom, že je STÁLE ve skupině alespoň 2 dalších kamarádek. Dnes jsem si na to dával bacha, jestli třeba alespoŇ nepoodejde, ale ne, byla s nimi pořád, kamkoliv se pohnuly Dá se dělat něco tady
Jo, dá - můžeš jí oslovit i se skupinou kamarádek.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 10 2013, 02:28

No, zkusím to Very Happy

To jo, ale tady mám dojem, že pokud člověk nevypadá vysloveně atraktivně, působí jako exot, resp. musel by udělat sakra dobrý dojem, aby tu holku nějak sbalil i před kámoškama Very Happy

Poslední dobou vidím, že můj největší problém, je sebevědomí, drtivou většinu oslovení nedám, když se nad tím zamyslím, díky systému - proč by mě chtěla, když vypadá takhle? Takže to asi budu muset rozseknout s tím, že fakt vzhled nějak upravím, zkusím brát jako fakt, že to je to, kdy já vypadám dobře a odrazit se od toho Very Happy

Jinak dneska mě dostala známá, sama dost neatraktivní, která mi v průběhu letoška několikrát přímo vyjádřila sympatie (nikam jsem ji nezval, nic takového, měli jsme spolu jeden předmět, bavit se se mnou začala taky ona tuším Very Happy ) tvrzením, že je zvláštní, že jsem ji fakt nezaujal na první pohled, ale až tím, jak jsem uměl programovat... 1. mi to přijde jako takový dost "omluvný" systém na to, že vypadám nicmoc (což doteď nikdy nevytáhla, chovala se zcela opačně) 2. pokud zaujmu více tím, co umím z programování než vzhledem, tak to už musím vypadat sakra blbě Very Happy
Tohle není třeba nijak řešit, píšu to jenom jako poznámku, co mě teď napadla Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 8 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru