SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu od začátku?

+3
Anderson
SomeoneCZ
Katsushiro
7 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Aug 06 2012, 20:53

Tak jsem zpátky z dovolené, dneska jsem byl na bazéně - recepční jsem jen pozdravil, nijak jsem to pozvání nerozebíral (přišlo mi to k ničemu a vypadal bych nejspíš jako idiot). Potkal jsem se tam se známým plavčíkem a během dne jsem se párkrát bavil s plavčicí, kterou jsem i nakonec požádal o číslo. Bylo mi řečeno, že čísla nedává, že s tím už má zkušenosti, že kdyžtak facebook... Tak jsem se rozloučil a šel jsem (bylo mi to divné, přišlo mi, že jí jsem fakt sympatický, smála se, když jsem vyprávěl zážitek z dovolené, "napodobovala" moje gesta - ruce opřené o boky atd.). Známým plavčíkem mi pak bylo řečeno, že má už dva roky přítele... Takže nic, ale za pokus to stálo Very Happy

Jinak mám stálý problém s oslovením holek, které "u ničeho nejsou", které prostě jen tak postávají nebo někam pomalu jdou, prostě to z nějakého důvodu nemůžu "skousnout", že bych jim něco řekl...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Aug 07 2012, 19:29

Dnes jsem si šel koupit hamburger, vidím že prodává nová brigádnice - znal jsem ji od vidění, ona mě taky. Zkusil jsem prohodit pár slov, na což ona reagovala doslova jen "pár slovy", tak jsem nakonec o číslo ani nežádal, tohle nemělo smysl (navíc na mě ani při té krátké konverzaci nepůsobila nijak příjemně). Nicméně vidím posun alespoň v tom, že se můžu už celkem bez problémů bavit s holkou, která je někde "nastálo" (na brigádě atd.), nejspíš to je tím, že tam je jednoduchý začátek hovoru - jsi tu na brigádě? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Aug 21 2012, 10:53

Jen jsem se chtěl zeptat, funguje tohle fórum ještě nebo už je web "uzavřený"?

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Aug 21 2012, 14:12

Web aka blog není uzavřený. Jenom upřednostňuju jiné aktivity, takže články už nepíšu. Resp. už nevymýšlím, o čem sem psát.

Fórum funguje. Už před časem byly dotazy roztříděny tak, aby se co nejvíc příchozích návštěvníků nemuselo na nic ptát a mohli si dohledat potřebné věci sami. Pokud jde o Tvoje poslední příspěvky, tam za sebe nevidím důvod reagovat. To jsou všechno oznámení - něco jako deník, co se Ti stalo v posledních dnech.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Aug 21 2012, 19:13

To jsem si myslel, jen jsem si nebyl jistý :-)

Jinak poslední dobou furt někde lítám, ale se začátkem září to zas začne, tak se budu opět aktivně ptát Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Aug 22 2012, 16:55

Tak mám nový dotaz Very Happy

Předevčírem jsem potkal bývalou spolužačku - uviděla mě, počkala a první reakce byla, že mám "brutální svaly na rukách" (přijde mi, že tohle je první a poslední, čím upoutám, když už Very Happy ). Na to jsme se chvíli bavili a dozvěděl jsem se, že je jako průvodkyně u folklorní výstavy o řeznictví u nás v muzeu Very Happy dneska jsem se tam stavil (měl jsem cestu kolem + jsem tam šel na oběd), zeptal jsem se nějaké slečny, jestli ji zná, ta se smála, že to je náhoda, že ji tam za chvíli přijde střídat, tak jsem si skočil na pivo a pak jsem se tam vrátil. Bavil jsem se se známou celkem dlouho, opět padaly první reakce na muskulaturu a to i před onou další slečnou ("Prosimtě ty jestli budeš ještě chvíli cvičit tak ti na tom tričku prasknou švy.." nebo po mojí narážce na něco "Zavolala bych někomu ať tě vyvedou, ale nemůžu, neznám nikoho tak namakaného") - dá se to brát jako znak zájmu? Jinak mi dala svoje nové číslo. Tak přemýšlím, jestli zavolat nebo jestli to nemá cenu, když se vlastně dlouho známe (i když poslední 4 roky jsme se viděli asi 2x, z toho jednou na diskotéce, kde jsem byl ještě s ex) + je navíc věřící a jde na výšku do jiného města.

P.s.: S první slečnou a sexem jsi měl úplnou pravdu, občas mi napíše, nicméně další setkání samozřejmě odmítla (už má někoho nového) a dnes hodila na FB fotky s cucfleky na krku od nějakého dalšího kluka a s komentářem "Jak že to má vysvětlit příteli?" Very Happy Takže tady jsem to fakt těžce neodhadl Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Aug 27 2012, 18:29

Pochválila Tě, což je kompliment. Ale zároveň se z toho nedá samo o sobě povědět, že s Tebou chce jít i na rande. To už jí budeš muset zavolat a navrhnout ho. K čemuž Ti ostatně dost pomohla, když Ti dala svoje nové číslo.

Takže, jak dlouho jsi přemýšlel nad otázkou s tak jasnou odpovědí?

SomeoneCZ, Wed 11 Jul 2012 - 15:19 napsal:Katsushiro, jestlipak víš, jaký je teď Tvůj momentálně největší problém? Je z Tvého posledního komentáře pěkně vidět. Nepřemýšlíš. Resp. chce to přemýšlet víc.

Takže to od teď uděláme jinak. Klidně se ptej dál, ale nejprve ke každé otázce uveď svou odpověď a svůj rozbor, proč je právě tahle odpověď nejlepší. I v balení je třeba uvažovat a přemýšlet, protože Ti nemůžu stát za zadkem 24x7 a pokaždé Ti poradit. Musíš se naučit dělat sám správná rozhodnutí, a tohle je cesta.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Aug 27 2012, 23:33

Jo vidíš, zdůvodňovat jsem zapomněl Very Happy No, váhal jsem, protože mě napadlo, že to třeba bude brát moc "kamarádsky". Nonic, zítra jí zavolám (chtěl jsem původně už dnes, ale celý den jsem měl rozlítaný, zapisoval jsem se na VŠ, tak jsem nestíhal vůbec nic) a uvidíme. Jinak, zkusím ji pozvat do Kavárničky (nový podnik, celkem pěkný, navíc je poslední dobou chladněji, tak to bude třeba znít příjemně Very Happy) na sobotu, protože přes týden má brigádu... Jinak, napadá tě, co říct/udělat, pokud se na konci nějak "zděsí", že to takhle nemyslela? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Tue Aug 28 2012, 08:21

Katsushiro napsal:Jinak, napadá tě, co říct/udělat, pokud se na konci nějak "zděsí", že to takhle nemyslela? Very Happy
Popřát hezký den a rozloučit se. Wink Když rovnou řekne, že to takhle nemyslela, tak alespoň ušetříš za telefon za druhé pozvání na rande. Smile

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Aug 28 2012, 12:32

No, myslím, že ušetřím i za to rande, před chvílí jsem volal, zeptal jsem se, jak je na brigádě, ona, že je ve vlaku, že se odněkud vrací, tak jsme prohodili pár vět, pozval jsem ji ven, ona že nemůže, že nemá celý týden čas, tak jsem se zkusil zeptat, kdy ho mít začne a ona, že to fakt neví, že to už asi nikdy (smích). Tak jsem se po chvíli rozloučil a konec. Takže tak, fakt nevím, co jsem tady udělal blbě, popř. proč se takhle chovala, když se jí nelíbím Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Sep 18 2012, 17:47

Tak se po dloouhé době hlásím. Nastoupil jsem na VŠ, vidím to jako dobrou příležitost, 3 dny tady, 4 dny doma + nějaká brigáda jestli se stihne, takže mám celkem velký "rozptyl" Very Happy Předevčírem při stěhování na koleje nejel výtah, tak se u něj střídali různí lidi. Dal jsem se do řeči s dost hezkou slečnou (asi jako: " to je hrůza ten výtah dneska. Ty tu čekáš ještě na zápis? to ti nezávidím, já už vezu nahoru jen poslední 2 tašky"), pak jsme lehce zanadávali na studijní oddělení, já jsem vytáhl příhodu s tím, jak jsem minule čekal 6 hodin na zápis, protože se jim nejdřív zkazila tiskárna a pak ztratila sešívačka (to jsem si nevymyslel, to se fakt stalo Very Happy) atd. Slečna byla hovorná, smála se, mě nakonec omrzelo čekání na výtah, tak jsem si řekl o číslo. Odpověděla číslem pokoje a na moji reakci "A telefon? (úsměv Very Happy)" Se zasmála a že to fakt ne (taky to mohla podat šetrněji Very Happy). Já jsem se zasmál, popřál hodně štěstí a odchytl týpka, který tam čekal taky, ať mi pomůže s taškama, když bydlí na stejném patře a šel jsem Very Happy

Takže nic, ale i pokus se počítá, zvlášť po takové době. Jinak to mám tak, že mám dny, kdy mi kdovíjaký problém oslovit holku nedělá (pokud je přímo o čem mluvit, pokud ji vidím jen tak na ulici, jsem pořád "mimo"), z toho jindy mám náladu, že se mi nechce ani zeptat se na tramvaj Very Happy Uvažoval jsem už, že s tím skočím někam k psychologovi, protože tohle mi už nepřijde normální Very Happy

A jinak samozřejmě díky za rady, připomínky, prostě jako vždycky ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Sep 18 2012, 17:57

Jinak k přemýšlení - pomineme-li můj nedostatek zkušeností s takovou komunikací, slyšel jsem pak jak někomu říkala, že tu bydlí už několik let - takže nejspíš nebude mít zájem o někoho, kdo je o několik let mladší a méně "kvalifikovaný" Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Sep 18 2012, 18:02

Číslo pokoje je taky fajn, kór jestli máte na koleji bar. Prostě se příležitostně stav okolo a pozvi ji na drink. Aneb, nebuď hned tak poplašený.

Slepým aplikováním rad ukázaným jiném příkladu se nikam nedostaneš. Jak už jsem říkal dříve, uvažuj samostatně a v kontextu situace. To je to, co Ti chybí nejvíc.

A proč by neměla mít zájem o někoho, kdo je mladší? Klidně může. Vedle vzhledu záleží, jak bude vystupovat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Sep 19 2012, 20:41

Bar máme hned poblíž, občas ji i zahlédnu, můžu to zkusit Very Happy S jednáním bez návodu je to problém, oba jsme viděli, jak to vypadá, když se ničeho nedržím a dělám co mě napadne Very Happy

Jinak dneska jsem dobíhal do 10. patra na programování, hned po příchodu jsem si všiml úsměvu jedné blondýny čekající v řadě na tu samou hodinu. Jak začla hodina, sedl jsem si vedle ní (byl jsem vtipný - učitel nám řekl, že je Martin a můžeme mu tykat, toho jsem využil, po dotazu na její jméno jsem se představil s tím, že jsem taky Martin a může mi taky tykat Very Happy), přežili jsme úspěšně první test a přišel jsem na to, že má se mnou i další hodinu. Ta byla přesunutá, na což přišla ona a vytáhla mobil, aby se mrkla kam. Já jsem udělal to samé, abych se mrkl, jestli jsem fakt stejná skupina a řekl jsem jí o číslo. Po reakcích: "Moje číslo?" "Jako moje MOBILNÍ číslo?" (zareagoval jsem úsměvem a stejnou odpovědí: "Jo, tvoje MOBILNÍ číslo" Very Happy) mi ho bez problémů nadiktovala. Doprovodila mě na další přednášku a sedla si vedle mě, sama se ptala na věci, třeba jestli už jsem byl v baru u školy atd. Na můj lehký návrh (jen tak mimoděk, nebylo to jako pozvání), že můžem skočit v úterý reagovala, že proč až v úterý, tak to vypadalo, že by fakt ráda zašla... Jinak je z Čech a v Ostravě prakticky bydlí.

Můj závěr tady je, že zájem není jistý (jako by někdy byl Very Happy), ale šance to je, tak jí zkusím brknout v neděli odpoledne, jestli se v pondělí nezajde projít -> můžem pak zajít večer do nějakého toho baru/ můžem zajít na pizzu, pokud bude hnusně jako dneska.

P.s.: Dneska večer se mi ozvala bývalá s dost milým úvodem a na moji odpověď "Ahoj, copak?" psala, jestli prý nejde převést PDF na DOC. Tady myslím, že vůbec nešlo o soubor (a i kdyby, proč bych jí měl radit já? Very Happy), ale o to, že se určitě rozešla s nějakým z oněch "milenců" a chtěla by mě zlanařit zpátky. Celou konverzaci jsem vzápětí utnul, že nešlo (o nějakém rozpoznávání textu jí fakt nic vysvětlovat nebudu) a že teď nemám čas. Na to ona reagovala smajlíkem a prý ať se daří... No, lehce mi to zkazilo náladu, ale žádná hrůza, spíš mi je divné, že jí to není po tom všem (některé společné známé mě od té doby už ani nepozdravily Very Happy) blbé...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Sep 20 2012, 16:47

Když si vezmeš telefon na neznámou dívku z koupaliště, tak to děláš proto, abyste se mohli ještě někdy sejít.

Když Ti dívka ze stejné koleje, s barem, kam určitě zajde, dá číslo svého pokoje, tak Ti dala takové informace, abyste se mohli ještě někdy sejít.

Chápeš?

PS: Je fajn, že jsi ji odmítnul. Ale prostě už ji neřeš. Neztrácej svůj čas ani lehkým údivem, jestli ji někdo nechal.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Sep 21 2012, 21:45

Jo taak Very Happy Bral jsem to tak, že pokud mi nechce dát telefon, přijde jí to příliš osobní => nemá zájem. Jakmile ji potkám, zkusím jí říct...

Jinak, ohledně volání "blondýně z programování" - je ok volat v neděli, když ji zvu na pondělí? Přijde mi to v tomhle případě v pohodě (chtěl bych ať to vypadá trochu nenuceně, ne že dostanu ve středu číslo a o 2 dny později jí volám), protože slečna v Ostravě nově bydlí, času má dost (tedy může navrhnout, že když nemá čas v pondělí, ráda zajde v úterý/středu/čtvrtek, jestli bude chtít ) a nebude to nic složitého, prostě bych jít na kratší vycházku (doteď nevím, kam vede chodník za vědeckým parkem Very Happy) + zajít někam sednout na pivo/kafe (podle toho jak bude Very Happy)... Jinak si mě přidala na FB, tam jsem jí zatím nijak nepsal, nějaká nucená konverzace o škole atp. mi připadala k ničemu...

P.s.: Snažím neřešit ji, jak to jde, postupně se to lepší Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sun Sep 23 2012, 21:02

Dneska jsem 2x volal slečně z programování (odpoledne a večer) ani jednou to nevzala, zkusím jí brnknout zítra, a jestli to nebude brát ani pak, pozvu ji osobně nebo přes FB. To "nebraní" si vysvětluju tím, že měla asi mobil v nabíječce, úmyslně mi to nebrat nemohla, protože moje číslo nezná. Jinak se s ní stoprocentně potkám ve středu, máme spolu 2 zkoušky za sebou, ale 1. tam asi nebude mít náladu 2. nechce se mi tak dlouho čekat. Co ty na to? Very Happy

P.s.: Vždycky před telefonátem (stejně jako před oslovením, první pusou atd Very Happy ) jsem šíleně nervózní, myslím na to už 3 dny předem atd. - to asi nijak odstranit nejde, co? Bagatelizovat to pro sebe můžu jak chci, ale cítím se prostě jak se cítím Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Sep 26 2012, 02:16

Tak, ohledně slečny z programování - ozvala se včera sama na FB, pozval jsem ji ven dnes na 6. Chtěl jsem ji vzít do studentského baru, kde bylo bohužel úplně plno, tak navrhla jiný podnik - asi hodinu bylo vše ok, bavila se, měl jsem dojem, že je vše úplně v pořádku. Pak jsem se dozvěděl, že má domluveno s kamarádkou (nejspíš z dřívějška, když jsem ji zval já tak narychlo), že zajdou večer do klubu. Zeptala se mě, jestli jdu taky, souhlasil jsem. Vybraný klub byl úplně o ničem, po chvíli jsme se sebrali a šli pryč. Zbytek večera jsme pak strávili po klubech, kde bylo přelidněno a hlavně už nebylo moc co říct. Na závěr jsme se rozloučili jen tak, stála dost daleko, "jít si" pro pusu mi přišlo blbé.

Takže shrnuto, opět jsem to nedal (začínám si připadat těžce nedostatečný...), ale naopak, co jsem měl dělat v takovéhle situaci? Kamarádku jí prostě rozmlouvat nemůžu, její následné odhodlání jít do klubu taky ne, tady se prostě nevyvíjelo nic, jak jsem předpokládal :-(

P.s.: Vidíme se každou středu, má smysl ji někam ještě zvát?

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Sep 26 2012, 14:58

To "nebraní" si vysvětluju tím, že měla asi mobil v nabíječce
To je ale blbost. To chceš být programátor, když věříš tomu, že mobil nelze vzít, protože ho zrovna nenapájí baterka ale síť? Navíc by odpoledne a večer baterku mobilu nabila několikrát. Prostě ho nechtěla vzít.

Pokud po klubech stála tak daleko, tak se nejspíš až zase tolik nebavila, nebo se nechtěla líbat před kamarádkou. Zjistit se to dá na dalším rande. Ale už bez kamarádky.

Takže shrnuto, opět jsem to nedal (začínám si připadat těžce nedostatečný...), ale naopak, co jsem měl dělat v takovéhle situaci? Kamarádku jí prostě rozmlouvat nemůžu, její následné odhodlání jít do klubu taky ne, tady se prostě nevyvíjelo nic, jak jsem předpokládal :-(
Mohl jsi operativně vymyslet a zrealizovat lepší program. Na začátku semestru se dá čekat, že vysokoškolské kluby budou narvané. Takže co třeba úplně jiný typ podniku? Když vidíš, že se situace vyvíjí špatně, musíš něco dělat, ne čekat až se situace pose...

Ad pivo, na pivo je nezvi. A zkus popřemýšlet pročWink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Sep 26 2012, 16:53

Jak tak koukám, včera mě to teda pekelně sebralo Very Happy

Nebraní vysvětlila tím (přišla s tím sama, nepáčil jsem to z ní), že byla na Dnech NATO a neslyšela ho + nevěděla kdo volal, myslela, že operátor (mám takové dost jednoduché číslo, fakt to tak trochu vypadá Very Happy). Jinak já to myslel tak, že byla přes den pryč a neměla ho u sebe - to se mi taky občas stane.

Nakonec jsme byli bez kamarádky, tam jsem to asi lehce prováhal (ale fakt mi přišlo, že stojí dost daleko), nicméně příště to zkusím každopádně...

To jsem každopádně mohl, bohužel to tady moc neznám, mimo klubů a barů prakticky nic (vzhledem k tomu, že velká část patří k univerzitě nic moc jiného tu snad ani není Very Happy) - zkusím zjistit. Ohledně té "pružné" reakce - zkusím fakt zjistit, kde je v okolí alespoň nějaká restaurace a kdyžtak ji vytáhnout tam, jinak, jak by se tady dalo reagovat?

Tohle píšu jen tak narychlo, doplním večer ;-)

A zatím moc díky ;-)

Edit: Dneska jsem náhodou objevil pěknou restauraci vzdálenou tak 15 min od kolejí, tak to můžu ještě zkusit... Jinak dneska jsem ji na jedné hodině potkal, bavili jsme se jen lehce, byl test, tak nebyl čas + u ní po testu ani nálada... Jinal bych nechal další pozvání na příští týden, tenhle to už stačilo + jedeme zítra oba domů...

Jinak ohledně piva - nepůsobí to romanticky, resp. působí to moc obyčejně?

A jen pro info, dnes mi k večeru opět psala, i když jen o škole (pořád byla dost otrávená z dnešního testu), chtěla poslat nějaké materiály a ptala se jestli jdu ven (dneska je nějaká další diskotéka) - odpověděl jsem, že ještě nevím, ale asi ne (byl jsem šíleně unavený), ona taky, že ne, že na to nemá náladu a kouká na programování... Prohodil jsem něco ve smyslu, že zajdem příští týden a rozloučil jsem se - nerad bych fungoval čistě jako "servis", kam se člověk obrátí když mu nejde spustit film nebo napsat skript Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Oct 01 2012, 18:25

Pružná reakce by mohla být tahle:

Evidentně jsou všechny kluby dneska nechutně narvaný. Když půjdeme tady za roh, je tu prima vinárna.


Jj, to jsi napsal dobře. Teď už jí jenom navrhnout konkrétní termín, místo a čas.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Oct 02 2012, 23:37

No, dneska proběhla další schůzka, jen na začátku se k nám připojil její brácha, že prý ať mu koupí hamburger, když jdem kolem (od začátku mi byl šíleně nesympatický, ale kousnul jsem se a snažil se bavit s oběma, myslím, že to bylo ok Very Happy), pak se konečně odpojil a my jsme šli do čajovny (našel jsem celkem pěkný podnik asi 20min od kolejí). Tam to bylo ok, byli jsme tam asi 3 hodiny, bavila se, všechno vypadalo ideálně. Sama jinak psala před schůzkou, prý proč jí nepíšu, že pak vypadá otravně, když píše vždy ona a v čajovně říkala, kde jsem prý dneska byl, že na mě čekala po angličtině a nezastihla mě, a že by ráda seděla zítra na přednášce se mnou, že potřebuje pomoct s nějakým programem. Bral jsem to jako znak zájmu, během hovoru ještě letmo zmínila že "mám široká ramena", a že ji překvapilo, že jsem si k ní minule přisedl a začal se s ní bavit, že to spousta kluků nedělá. Nakonec jsem to už chtěl utnout, ona, že by se ráda ještě stavila někam na pivo. Rychle jsem navrhl bar až za kolejema, abych zas nezůstal do půlnoci někde v přelidněném klubu. Bar byl zavřený, tak jsme se loučili, kousek mě doprovodila a při loučení se ptala, jak se zítra před přednáškou najdem, jak pak půjdem na oběd atd, ale zas si dost odstoupla. Pusa mi tady přišla dost divná, přece jen bych musel udělat krok, ještě ji lehce přitáhnout a bylo by to dost nepřirozené... Co si o tom myslíš? Osobně mi přijde, že buď čeká, jak to vyřeším nebo že mě prostě bere jen jako rozptýlení. Nic moc řešení mě nenapadá, snad jen zítra jí při loučení prostě zkusit dát pusu, když to půjde a uvidíme. Když nepůjde, asi to nemá cenu zkoušet dál, co?

P.s.: V neděli jsem v buse potkal pěknou brunetu, přisedl jsem si, začal se s ní bavit, byla ráda, bavili jsme se celou cestu, bohužel během hovoru zmínila přítele. Nakonec jsem si vzal číslo, ale volat nejspíš nebudu, tady to nemá budoucnost, a i kdyby mě zrovna chtěla, přijde mi pitomé balit někoho, kdo je zadaný...

P.p.s.: Viděl jsi už někoho, komu dělalo balení takový problém? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Oct 03 2012, 17:31

Pro doplnění - dnes úplně to samé, při loučení si poodstoupí tak, že na ni ani pohodlně nedosáhnu, takže je mi prostě blbé něco udělat. Už mě to vysloveně vytáčí, tohle se mi nestávalo ani předtím, holky většinou zůstanou poblíž a počkají, ať je nějaká šance dát jim pusu normálně a nedobíhat/nechytat je ...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Thu Oct 04 2012, 10:21

Katsushiro napsal:Pusa mi tady přišla dost divná, přece jen bych musel udělat krok, ještě ji lehce přitáhnout a bylo by to dost nepřirozené...
(zvýrazněno mnou)

To zní jako plán. Wink

Wireless to vážně nepůjde. Smile Ten fyzický kontakt bude muset někdo zahájit a evidentně to budeš muset být ty. Mimo jiné tím budeš demonstrovat sebevědomí - ostatně, už jednou tě za to chválila - že jsi si k ní přisedl.

Moc dobře si neumím představit, jak ti vždycky uteče - pokud tedy rozloučení zbytečně neprotahuješ a rande neukončuje ona.

Katsushiro napsal:P.s.: V neděli jsem v buse potkal pěknou brunetu, přisedl jsem si, začal se s ní bavit, byla ráda, bavili jsme se celou cestu, bohužel během hovoru zmínila přítele. Nakonec jsem si vzal číslo, ale volat nejspíš nebudu, tady to nemá budoucnost, a i kdyby mě zrovna chtěla, přijde mi pitomé balit někoho, kdo je zadaný...

Přítele zmínila, protože se nechtěla nechat sbalit. I kdyby se ti to povedlo, dostaneš holku s loajalitou ... řekněme diskutabilní. Ale jinak dobrý, nejde sbalit každou. Smile

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Oct 04 2012, 10:38

Katshushiro, Tobě nedělá problém sbalit. Tobě buď:

a) dělá problém myslet,
b) anebo se odvážit rizika odmítnutí, když už to vypadá, že zatím investovaná námaha by mohla skončit úspěchem

Pamatuješ si na situaci (řešila se v tomhle vlákně), kdy jsi byl s holkou v posteli a nic?! Tohle je to samé. Co už má udělat, abys pochopil, že chce aby sis ji vzal? Abys ji přitáhnul k sobě a políbil? V posteli taky vyhlašuješ referendum, jestli si ji vezmeš zezadu a chytneš za vlasy anebo jestli si dáš její překřížené nohy na ramena?

Ta holka chce prostě vidět, jestli máš koule na to si ji přitáhnout a políbit. Tak to udělej. Už takhle Tvoje otálení vypadá divně. Z jejího pohledu totiž vypadáš, jako kdybys ji chtěl, ale v rozhodující okamžik - nic.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 6 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru