SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

+6
hokejista666
waratah
cervenacek
Eivind
Traffic
zoufalec
10 posters

Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro zoufalec Fri Nov 07 2008, 10:15

Všude se tady píše o telefonování a neSMSkování, týdenním radiovém klidu, telefonování pouze za účelem smluvení rande apod.
Moje prozatímní průzkumy a pozorování jsou opět poněkud v rozporu:

1. Dva mí velmi úspěšní kámoši (jeden 35, druhý 25) mě šokovali tím, že měsíčně pošlou stovky SMSek, což rozhodně není kompatibilní s přístupem jednou za týden zavolat a domluvit si rande. Navíc na SMS reagují víceméně okamžitě, maximálně do hodiny, pokud zrovna nemají čas

2. Mám vlastní další zkušenost s prvním rande, které vykazovalo vysoký zájem. Opět jsem večer obdržel "pochvalnou" SMSku, na kterou jsem "takticky" nereagoval a čekal týden.... A dotyčná holka už vůbec nereaguje.

Takže vyslovuji domněnku, že nereagovat na SMS dostatečně včas je instantní zabiják zájmu. Nakonec pokud holka nereaguje nebo reaguje pozdě na moje SMS, u mě to zájem taky spíše utlumuje.

SMS je evidentně moderní způsob balení a jeho zákonitosti jsou zcela jiné než popsané v Teorii zájmu (tam je pouze telefonování). Podstatné je, že SMSkování se nelze vyhnout a pokud to dotyčná rozehraje (typicky SMS hned po první rande), je potřeba zůstat ve hře. Za týden se už nemusíte dovolat.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro Traffic Fri Nov 07 2008, 17:47

zoufalec napsal:2. Mám vlastní další zkušenost s prvním rande, které vykazovalo vysoký zájem. Opět jsem večer obdržel "pochvalnou" SMSku, na kterou jsem "takticky" nereagoval a čekal týden.... A dotyčná holka už vůbec nereaguje.

Neřekl bych, že v TZ nebo tady někde na fóru je nějaká zmínka o týdenním čekání s odpovědí na sms po rande. Samozřejmě odpovídat hned asi není úplně ideální; osobně bych poslal sms další den, cca do 24 hodin.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro zoufalec Fri Nov 07 2008, 23:54

Na fóru se o tom někde (nevím bohužel kde, díky absolutní deorganizaci názorů) píše. Většinou to píšou lidi, co na takovou SMS (říkejme jí třeba PostDay1SMS, jedná se o SMS, kterou HOLKA pošle po 1.rande týž den) odpověděli a pak to celkově nevyšlo. A považují odpověď na PostDay1SMS za chybu. Čím více nad tím přemýšlím, považuji PostDay1SMS za exploit. A dospívám k závěru, že je NUTNÉ na ní odpovědět relativně rychle a určitě ještě týž den. Je to totiž skutečný závěr prvního rande. Proč holka napíše PostDay1SMS? Má z rande dobrý pocit a chce se ujistit, že je všechno takové, jaké chce aby to bylo. Pokud toto ujištění nedostane, její finální pocit z dobrého rande jde do kytek. Napínání tím, že neodepíšu nebo odepíšu druhý den, není na místě - struna prostě praskne. Z mých posledních akcí mám následující skóre:

2x jsem neodpověděl a ozval se holce po týdnu - žádné pokračování nebylo
1x jsem odpověděl - pokračování bylo

Jistě to není statisticky významné, tak přispějte se svými zjištěními.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro Eivind Sat Nov 08 2008, 00:12

Já tohle dilema v minulosti řešil tak, že jsem po přečtení sms holku prozvonil, jakože jsem to četl a že jsem rád. Nepsal bych nic, protože podle mě není moc co. Že jí děkuješ za rande? Jen to ne! Že ti s ní bylo dobře? To přece poznala i tak! No prostě to můžeš spíš pokazit. Možná je to prozvánění trochu pubertální, ale já si nejsem vědom, že by mi to kdy nějak uškodilo. Zato špatně nebo v nevhodný čas napsaná esemeska? No jejej!!! javascript:emoticonp('Sad') Tu už zpátky nevemeš.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro cervenacek Sat Nov 08 2008, 11:40

jak pise zoufalec, sms po rande, kde vam pise, jak moc se ji to libilo, jak to bylo uzasny, dekuje ... je exploit. kdo nevi, precete si stejnojmenny clanek na blogu.

ve vysse uvedenem pripade je to neumyslny exploit.

nejak to tam nemuzu najit, ale nekde tam je napsano neco ve smyslu - neumyslny exploit neni test (ten je umyslne pripraveny), ale bude hodnocen jako test.
jak se pise na blogu - papouskovani nezveda jeji zajem. tzn. kdyz vam rika, jak ste uzasny, jak vas miluje, jak je ji s vami skvele. tak ji nebude rikat to samy akorat s vymenou podmetu za predmety. staci rict nejakou repliku ala DocLove.

DocLove napsal:
You men have been brainwashed to believe that you can impress Miss Right by how much
you keep verbally expressing your love for her. In fact, it has just the opposite effect. She is
happiest when she says, “I love you,”twice as much you blabber it to her. Men fail to
realice that she only cares about her(selfish) Interest Level toward you. In fact, if her
Interest Level were in the Twilight Zone (90% plus), she would be projecting her Interest
Level onto you, even if you were not interested. You guys just had it backwards.
Let me state m first two Laws/Rules of Love for you.
1. Interest Level cuts everything (hers, not yours).
2. Never try to keep someone who does not want to keep you.

(...)

When she says, “ i love you,” say, “you have good taste!” Or, “Thank you.” This always
builds intimacy! When she asks you, “Why do you treat me so well?” Say, “Because you
earned it, baby,” like your favorite actor. They love it when you are open, honest, don’t
play games, and express your true feelings honestly!

nejde o to neodpovidat, jde o to nedelat ze sebe vola a nevylejvat si pred svoje city + neuhanet ji po telefonu a nechat ji trosku v nejistote (nevolam, neprozvanim, nepisu ...) trikrat denne.

minuly tyden sem mel rande. s dotycnou sem se seznamil predminulou sobotu. uz v nedeli mi psala, jak ji bylo se mnou dobre. ja sem neodpovedel. ve st sem ji zavolal a domluvil rande na nedeli vecer. na rande me rekla, ze se ji LIBILO, ze sem ji nechal trochu vycukat, ze sem to mel dobre promysleny.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro waratah Mon Nov 10 2008, 00:40

Toto téma hodně závisí na tom, jaký je zájem dotyčné o daného
muže..jde tu především o konzistentnost a vhodné naplanování..pokud se
s tebou cítí dotyčná opravdu skvěle, tak se většinou neudrží a začne
psát nebo prozvánět..já mám většinou zkušenost, že můj nezájem a
neodepisování má za následek navýšení zájmu.např. pokud mě
dotyčná prozvoní na druhý den dvakrát tak nereaguju, pak mě
prozvoní v úterý ještě jednou...znamená to podle mě, že její
zájem o mě pomalu klesá a kdybych se vůbec neozval a zavolal až po
týdnu, nejspíš bych to celé zazdil..zavolal jsem dotyčné ve středu a
domluvil s ní rande, které první kvůli brigádě po telefonu
odmítla a když jsme se nedomluvili, protože jsem nepodal protinávrh,
tak mi po deseti minutách nakonec napsala, že půjde i v den kdy už měla
domluvenou brigádu...po dalším rande mě zas prozvonila a pak začala
psát jak jsem přijel domů..a pak napsala další proč ji neodepisuji..v
tomto případě už bych si spíš škodil, kdybych ji nenapsal..(na sms už
bych odpověděl hned nebo po deseti minutách, ale měl jsem vyplý zvuk a
mobil v batohu) tak jsem krátce odepsal ...pak mě jiná napsala
první den po setkaní 4 sms a pak další den 2 a třetí už jen 1..zase
jsem zavolal a chtěla abych k ní dojel, řekl jsem, že nemůžu a navrhl
jsem, aby se stavila někdy u mě a souhlasila

Když mě prozvonila zase jiná hned po prvním setkání a já ji pak napsal
neutrální sms po 2 dnech..kdy jsme si prohodili asi 2 sms...a pak v
neděli sama od sebe mi napsala, že je škoda, že jsme se neviděli na
konferenci dýl a jestli se uvidíme na další akci, o které jsem ji při
prvním setkání řekl, že se tam teda uvidíme Rolling Eyes
a já ji odepsal až za 6 hodin, kdy jsem ji na to neodpověděl, tak
už jsme se neviděli, ale chyběla tam konzistence a zavařil jsem si už
od začátku upřimností a taky tam chyběla ta její nejistota mnou
samým..

Takže je můj závěr takový, že dotyčná si Tebou nesmí být jistá
ale navíc to s tím nezájmem nesmíš přehnat a zároven ji přimět k tomu,
aby věděla, že si Tě přecijen svou vlastní snahou vydobyla..potom Tě o
to víc nebude chtít ztratit..Taky je důležité do určité míry trvat na
svém a dělat to, co chceš Ty a aby dotyčná věděla, že takový opravdu
jsi...

Jsou ale i holky, které vyžadují, abys jim odepsal a
zůstal tak ve hře a pokud to neuděláš, tak si řeknou že si
nějaký...a jsi vyřazen..odvíjí se to podle jejího zájmu o Tebe a její
povahy...Myslím si ale, že takové holky jsou pro vztah vhodnější než
ty, kterým nevadí nereagování, nezájem apod. mají v sobě podle mě
i dost mužského elementu a mají "samy v sobě vysokou hodnotu"..Základ
je podle mě, aby věděla, že nejsi žadný mula a držíš svoje slovo a
nevěřím tomu, že opravdu dobrá žena..bude čekat na někoho, kdo ji týden
neodepisuje a nereaguje na její zprávy

Já mám spíše větší problém s tím, že když s dotyčnou pokecám jen krátce
a získám tel. a neodvedu přitom stoprocentní výkon a zavolám až
po týdnu, tak z toho nic není... kdežto když jsem zavolal po třech
dnech (po této výchozí situaci)a odmítl jsem její výzvu na domlouvání
po icq, tak nakonec souhlasila...

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro zoufalec Tue Nov 11 2008, 00:04

To waratah:
nevěřím tomu, že opravdu dobrá žena bude čekat na někoho, kdo ji týden neodepisuje a nereaguje na její zprávy

Dík, myslím si to taky, mě nereagování z jejich strany irituje a odrazuje, považuju to za neslušnost, nezájem nebo manipulaci. A nic z toho u mě zájem rozhodně nezvyšuje. Spíš si řeknu "zase další, co jí nestojím za odpověď". Pochybuju, že by to ženský měly jinak.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro hokejista666 Tue Nov 11 2008, 04:32

Což takhle nejdřív projít diskusi a pak se ptát Wink. Viz. třeba tady.

Neodpovědět týden na sms je nesmysl, stejný jako psát ženám jednu sms za druhou. Zrovna před pár dny mi jedna slečna vyprávěla cosi o mužské nechápavosti, kdy jí někdo napsal asi 5 sms a nechápal, že když neodpovídá tak asi nechce, aby jí psal další, tak tudy ne přátelé. Ovšem neodpovědět týden je taky pěkná blbost, to svědčí o nízkém zájmu či spíše nezájmu a ženato bude interpretovat stejně Wink. Klidně odpovědět druhý den, čekat s odpovědí déle je podle mě nesmysl, stačí krátce a stručně ... . Rozhodně lepší smajlík, když vás nic lepšího nenapadne, než nenapsat nic.

Prozvánění mi fakt přijde blbý, snad do sebe tu korunu za sms můžete investovat Laughing.



hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro zoufalec Tue Nov 11 2008, 12:32

Což takhle nejdřív projít diskusi a pak se ptát Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Icon_wink. Viz. třeba tady.

Ano, ideálně procházet absolutně celou diskusi, kdykoli narazím na jakýkoli problém. Mimochodem zmíněný článek jsem nedávno četl a co myslíš - pamatoval jsem si o čem se tam přesně psalo? A že tam třeba je odpověď na mojí otázku? NE. A myslíš, že mě napadne číst zrovna příspěvek s názvem Slečna netrpělivá, když chci vědět, jestli a kdy odpovědět na SMS? Mně NE. Proč myslíš, že jsem (marně) usiloval o tak jednoduchou věc jako třídění názorů podle témat? Nehodlám dále komentovat....

Jinak dík za odpověď, přesně tak se mi to taky jeví. Bohužel tahle evidentně veledůležitá informace ke mě dorazila o 2 ženský později :-( Kolik takových informací ještě bude potřeba a kolik jich je tady NĚKDE k dispozici, jen je člověk v pravý čas nenajde?

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro Lvíče Mon Nov 17 2008, 01:12

Nechci příliš zjednodušovat, ale co se mých zkušeností týče, fungovalo to vždy asi následovně:

- Má o mě nízký kladný zájem - neodpovědět ho sníží, odpovědět hned také.
- Má o mě vysoký kladný zájem - neodpovědět ho velmi zvýší, odpovědět hned s ním buď nic nedělá nebo (pravděpodobněji) ho snižuje, ale jen opravdu málo. V překladu - se slečnou, která o mě má opravdu velký zájem, můžu klidně horečně celý večer prosmskovat a prakticky tím nic nezkazím, ale když na sms neodpovím, vrtám jí hlavou a zájem stoupá.

Jinak ale věřím, že zájem se zvedá na rande, ne smskováním. A taky dodržuju pravidlo nikdy nepsat druhou sms, pokud na první slečna neodpověděla.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro yournam Tue Nov 25 2008, 02:42

Ahoj,zajímalo by mě - před dvěma týdny jsem byl na rande s jednou holkou 22yo (zatím jsem neměl číslo, trochu složitější na vysvětlování), pak jsem si dal týden pohov a ústně ji pozval na další. Nemohla, ale dala mi protinávrh na další týden a dala mi číslo (to bylo v pátek).V pondělí večer mi sama napsala jak se mám, co že nejsem ve škole a jestli platí ta naše domluvená akce.Zatím jsem nereagoval, chci jí rovnou zavolat někdy v úterý odpoledne a domluvit se... je to správně?Jsem zatím bohužel greenhorn, ale myslím, že jsem udělal dobře, že jsem jí hlavně nezačal psát sám, atd., i když mám ještě trochu strach, aby když natahuju dobu do odpovědi, jsem to "nepřetáhnul".. (Pokud by mi bývala nenapsala, tak bych jí zavolal tak ve středu/čtvrtek -> na víkend). Teď ji chci zavolat zítra k polednímu... Je to správně?

yournam

Poeet p?íspivku : 8
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 12. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro paradoxman Tue Nov 25 2008, 10:57

yournam napsal:Teď ji chci zavolat zítra k polednímu... Je to správně?

Ničeho se neboj :-) Odpovědět den poté, co ti napsala sms, je v pohodě. Mám vyzkoušeno Wink

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro wraith Sun Mar 01 2015, 15:16

Jednou jsem provedl experiment na slecne, ktera mela velky zajem me jeste videt (cca 2 roky zpet). Poznali jsme se ve vlaku....Celou 2h cestu me zkoumala pres sklo okna, ale EC nenavazala. Ke konci cesty jsem zacal komunikovat s kamaradem a zacli jsme si pripravovat batohy, v ten moment zpozornela a vyndala sluchatka z usi. Navazala EC a ja si rikal, ok, ted uz muzem zacit. Navazal jsem konverzaci a asi 15min. jsme si podivali. Po prijezdu na cilovou stanici, kdyz jsem odchazel z kupe, jsem se otocil na ni a zeptal se, jestli chce moje cislo. Hned mela v ruce mobil a netrpelive cekala az ji ho nadiktuji.

Po odjezdu vlaku me hned prozvanela (pokracovalal vlakem dal), abych mel jeji cislo (to byl patek a ja jel na vikend na akci). V sobotu uz to nevydrzela a napsala SMS. Ze zvedavosti jsem ji odpovedel v nedeli kolem obeda jednou SMS. Hned nato prisla dalsi SMS, musela na to cekat cely vikend. Po prijezdu z akce jsem ji pozval na schuzku na zaklade predchozi konverzace (cca 2 zpravy odeme celkem).

Samozrejme se se mnou snazila hrat, takze schuzku odmitla s tim, ze se ji to ten den nehodi. Ale protinavrh nebyl. Tak jsem ani nic neodepisoval. Napsala jeste s rozestupen 1 den dalsi 2 zpravy ve kterych se kvalifikovala, jak se ji to nehodi, ale rada by me videla. Rikal jsem si, ok, kdyz me chces videt, tak se snaz, ja jsem navrh dal. Samozrejme po 4 dnech (kdyz asi si znova precetla moji 3. zpravu, kde byl navrh kdy a kde se sejit) napsala, ze ten den opravdu nemuze, ale navrhla jiny termin - pochopila. Rande bylo. Termin byl samozrejme za ~7 dni od moji posledni zpravy. Potvrdil jsem dalsi SMS (dohromady 3 zpravy a z toho rande).

Lze tedy rici, ze kdyz slecna zajem ma a hlavne hodne velky, tak se bude snazit taky. A nejakych 7 dni pro ni nehraje roli - nezapomene.
V ten den, kdy jsme meli jit na rande si samozrejme overovala, jestli to plati => shittest.
Byla to takova reverse game, kdy jsem svoji trpelivosti zajistil, ze ona uhanela me, ne ja ji. Jen jsem ji dal prostor pro to se projevit.
Wink

wraith

Poeet p?íspivku : 6
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 21. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem? Empty Re: Pokud neodpovím na její SMS, snižím její zájem?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru