SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akce s HB a EC

4 posters

Goto down

Akce s HB a EC Empty Akce s HB a EC

Příspěvek pro JimmB Sat Jan 24 2009, 21:00

Byl jsem na jedne akci s kamaradama a kamoskama. Vsechny jsem znal az na jednu slecnu - pro me HB9,5 mistama az 10 :-) Musim rict, ze nikdo me takhle posledni dobou nedostal, nebylo to jenom vzhledem, ale byla komunikativni, usmivala se, na nic si nehrala, pohodova holka. Kazdopadne jsem se pokousel na sobe nedat znat nakou nervozitu..

Predstavili jsme se, diky volne zidli si sedla hned vedle me. Rekl jsem si parada :-) Dali jsme se do reci, ale tak nejak jsem to stridal s ostatnima holkama, aby nevypadlo, ze na ni visim. Davala mi IOI - vlasy, oci, naklanela se ke me, kdyz ke me mluvila, parkrat se me dotkla rukou, ptala se me na par veci...
Kecal jsem i s kamoskama, sranda, hlasky...opet jsem to stocil k HB - nikdo se k ni moc nemel. Docela paradox :-)

Pak rikala, ze uz musi domu, aby stihla posledni mhd...tady jsem asi udelal chybu, ze jsem ji zacal premlouvat, ale ne nejak needy, jako ve smyslu, at tu zustane, ze zaparime, a ze si pak muzeme vzit spolecne taxika...pac to mela stejnym smerem stejne jak ja.
Mela se k odchodu, rekl jsem si o telefon, ale nedala mi ho, ze telefon takhle nedava (uz presne nevim jak to rekla). Tak jsem rekl ok v pohode a mel jsem se k odchodu, ale dodala ze ji muzu napsat mail..


Chapu, ze takovouhle holku se pokousi sbalit kazdej druhej a cislo davat nemusi, prave ze to na ni kazdej zkousi a pak prudi po telefonu. Nicmene nejsem zatim profi PUA, takze chyby jsem delal... a z toho duvodu jsem prisel zrejme o cislo
Vim, ze ten mail nema takovou hodnotu jako NC, ale nejaka sance tu je a chci ji vyuzit, takze ten mail napisu, nemam co ztratit, ale kazdopadne bych to videl tak 4 den od dne co mi ho dala...
Zajmalo by me, v jakym duchu byste napsali ten mail? Neco vtipneho? Predpokladam neptat se, ale navrhnout misto schuzky, cas.

Mam v mailu napsat treba sve tel cislo nebo ho schvalne neuvadet?

Diky za komentare.

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Akce s HB a EC Empty Re: Akce s HB a EC

Příspěvek pro Scare Sat Jan 24 2009, 22:53

Musim rict, ze nikdo me takhle posledni dobou nedostal, nebylo to jenom
vzhledem, ale byla komunikativni, usmivala se, na nic si nehrala,
pohodova holka. Kazdopadne jsem se pokousel na sobe nedat znat nakou
nervozitu..

Na to nemůžu říct nic jiného, než že "zdání někdy klame". "Na nic si nehrála" - nebo je to naopak větší herečka, než si myslíš, znám dost takových, pozitivní IoI, ale jen, aby si dokázali, že jsou pro okolí stále přitažlivé a nic víc. Tím ovšem neříkám, že je to zrovna ten případ.


Kecal jsem i s kamoskama, sranda, hlasky...opet jsem to stocil k HB - nikdo se k ni moc nemel. Docela paradox :-)

Na tom není nic divného, naopak celkem běžná věc. Buď jí lidi znají (viz. výše) nebo si předem řeknou "hmm, na 9,5 nemám" a nebo "hmm, taková pěkná holka, ta určitě někoho má" a ani v jednom z případů se o nic nepokusí.

Pak rikala, ze uz musi domu, aby stihla posledni mhd...tady jsem asi
udelal chybu, ze jsem ji zacal premlouvat, ale ne nejak needy, jako ve
smyslu, at tu zustane, ze zaparime, a ze si pak muzeme vzit spolecne
taxika...pac to mela stejnym smerem stejne jak ja.
Mela se k
odchodu, rekl jsem si o telefon, ale nedala mi ho, ze telefon takhle
nedava (uz presne nevim jak to rekla). Tak jsem rekl ok v pohode a mel
jsem se k odchodu, ale dodala ze ji muzu napsat mail..

O telefon bych si řekl v průběhu rozhovoru. Její zájem nebyl dost vysoký na to, aby Ti dala číslo a nebo, což je také pravděpodobné, že zájem byl, ale Ty jsi ho něčím poslal pod hranici "dám mu svoje číslo, když se zeptá" - na to jsi poskytl nedostatek informací.
Každopádně já osobně e-mail neberu jako plnohodnotný kontakt. Je to horší varianta něčeho jako "tak tady máš číslo, ale piš mi jenom SMS".

Chápu, že se jí ozvat chceš, přestože máš jen mail, ale jako lepší variantu řešení bych viděl reopen (bez přechozího kontaktování mailem) a to v případě, jestli je pravděpodobnost, že se ještě na stejné/podobné akci v blízké době potkáte.

Když nad tím tak přemýšlím, uvědomuji si, že cca 70% z mých AP jsou HB 8+ a že je to s nimi všechno trošku jinak, ne-li složitější, než normálně.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Akce s HB a EC Empty Re: Akce s HB a EC

Příspěvek pro Lvíče Sun Jan 25 2009, 11:43

"Telefon ti nedám, ale můžu ti dát e-mail." - "Hm, tak ok." je z tvojí strany ústupek. Osobně v takovýhle situacích okamžitě končím už čistě z principu. Vnímám to tak, že přistupovat na takovéhle věci mě automaticky degraduje na poslušného pejska Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Akce s HB a EC Empty Re: Akce s HB a EC

Příspěvek pro JimmB Mon Jan 26 2009, 13:11

Lvíče napsal:"Telefon ti nedám, ale můžu ti dát e-mail." - "Hm, tak ok." je z tvojí strany ústupek. Osobně v takovýhle situacích okamžitě končím už čistě z principu. Vnímám to tak, že přistupovat na takovéhle věci mě automaticky degraduje na poslušného pejska Smile

Potom co mi nabidla mail jsem na to nijak nereagoval. Ok jsem rekl, kdyz oznamila, ze mi cislo neda...

Jinak se mi to rozlezelo v hlave po tech dvou dnech...prehral jsem si to vsechno jeste jednou bez nejakych emoci a myslim, ze to psani by bylo nejspis zbytecny.....fakt bude nejlepsi ji potkat na nejake akci a otevrit ji jeste jednou...

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Akce s HB a EC Empty Zájem

Příspěvek pro ivanhoe Mon Feb 02 2009, 20:37

Tak někde jsi udělal chybu. Zamysli se - proč by HB9,5 mohla chtít zrovna tebe Smile Zkusil bych jí více zdůraznit svoje postavení, že jsi AMOG, mám taky trochu tušení, že jsi jí dával příliš najevo svůj zájem. A co takhle negy? Ona zřejmě nechce vztah na jednu noc, tak musíš ukázat, co ji můžeš nabídnout. Můžete se bavit třeba o společenských tématech, citech, říct nějaké to moudro, něčím ji podvědomě okouzlit a donutit na tebe myslet (NLP).
Určitě bych se jí neozýval, natož e-mailem. Možná bys od ní vyprosil jedno rande, ale nakonec by tě nechala, je to ztráta času a peněz. Jediná šance je, že ji potkáš znova a zkusíš to celé znova, musíš ji více ohromit.

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Akce s HB a EC Empty Re: Akce s HB a EC

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru