SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Be Confident & Be a Challenge and Don't Brag

2 posters

Goto down

Be Confident & Be a Challenge and Don't Brag Empty Be Confident & Be a Challenge and Don't Brag

Příspěvek pro cervenacek Mon Sep 01 2008, 01:33

dneska jsem se koukal na film Good Will Hunting, ktery se mi moc libil. vyborna je scena, kdy Will (sirotek, vyrustal v decaku, dela na stavbe, ale je genialni. hraje Matt Damon) jde se svejma kamosema z prace do intouskyho baru a jeho kamos Chuckie (hraje Ben Affleck) vyrazi otevrit 2set.


Linkovano na YouTube

pokud by byl extremni zajem video jakkoliv upravit, tak se ozvete.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Be Confident & Be a Challenge and Don't Brag Empty Re: Be Confident & Be a Challenge and Don't Brag

Příspěvek pro ivanhoe Sat Mar 07 2009, 19:34

Zrovna jsem ten film viděl, a tak se musím podělit o názor :-)
Podle mě je film velmi nerealistický.

Tak chytrý mladík, který nechce jít "výš", spokojí se s málem, přeci nemůže být zas tak chytrý? Nebo by byl chytrý jen v určitém směru? Dál tu máme skvělého psychologa, který není vyrovnaný sám se sebou, naprostý nesmysl. Dále - ten blonďatý sebevědomý "zloduch" by nikdy neobhajoval svoje postavení znalostmi dějepisu. A nakonec - holka za vámi téměř nikdy nepůjde a nedá vám svoje číslo (musela by být hodně zamilovaná, ošklivá a opilá).

Ačkoli jsem se nedíval, vsadil bych se, že autorem scénáře je muž. Tyto filmy pouze upevňují nesprávné mužské domněnky.

Nejlepší je scéna "Nemůžeš za to, nemůžeš za to, já vím, nemůžeš za to.. " Very Happy Opravdu dojemné. "Nojo ten hlupák ivanhoe tyto hluboké morální prožitky nemůže nikdy pochopit..."

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru