SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Introvertni HB

+8
generalissimuss
cervenacek
Eivind
SomeoneCZ
JimmB
hokejista666
Scare
paradoxman
12 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro hokejista666 Sun Sep 14 2008, 23:46

Uznávám způsob, o kterým psal hokejista666 (zní to spíše jako logistika dne), ale pozvat přímo na rande do bytu je zcela něco jiného.
A nemyslíš, že je to jedno, výsledek je stejný Wink, navíc já jsem jemná duše a taky uvítám předehru v podobě příjemného večera, než na to rovnou skočit ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Mon Sep 15 2008, 21:43

Takze u me nasledoval Day 4 a po necelem tydnu Day 5

Na konci Day 4, kdyz jsme sedeli v jednom klubu a po chvili me zacala sama libat - jen jsem koukal jak blazen - fakt se ze zacatku nezdala :-) Ridil jsem se radou Generalissima (Diky!) a libani nebo dotyky byly jen minimalnï.
Taky, kdyz se usazovala na sedacku, jsem ji nechal sednout jako prvni a sel uplne na opacnej konec. Ukazala at jdu za ni, na coz jsem ji rekl at jde ona za mnou. Ze zacatku nesla, ale pak ji to nedalo a sedla si ke me :-). Cili se vyplatilo byt z casti pasivni a melo to daleko vetsi ucinek.

Mam to brat jako ST, kdyz mi uz na dvou schuzkach tvrdila, ze zasadne nepise ani nevola jako prvni? Nacez jak jsem se ji par dnu neozyval po Day 4, tak mi po 2 dnech napsala jako prvni sms ve stylu "ahoj j., nevolas mi, tak ti pisu ja....muzeme nekam zajit jestli budes chtit......" tak jsem se nad tim pousmal a rekl jsem si, ze to holce preci jenom nedalo :-)

Maji i po tech 5 schuzkach jeste nasledovat tydeni pauzy? Jsme se videli v patek a chtel bych ji zavolat zitra, ale rikam si, ze kdybych to zkusil vydrzet dele, tak by to mohlo mit jeste lepsi efekt....

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Kratke zastavenie na byte?

Příspěvek pro Jack Mon Sep 15 2008, 23:38

Ako ochcat postupy, ked sa so zenou cestou na rande len na skok zastavim u seba doma? Jednak ju zoznamit so svojim bytom, aby neskor nemala obavy z jeho navstevy, jednak - ako pisete vyssie - ju "oklamat" a dostat do postele. Ten zadrhel je, ze byvam na periferii, co znamena, sadnut do auta a ist tak 10-15 minut. Rozhodne to nie je "cestou niekam". Teda pokial nejdeme na vylet mimo mesta...

Taktiez sa obavam, ze ak na rande dosiahne zena spravnu "teplotu", tak 15 minutovou jazdou autom ku mne na byt uplne vychladne...

Ako riesite tento problem? Neverim, ze vsetci byvaju v centre! Smile

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro generalissimuss Tue Sep 16 2008, 13:34

Jack napsal:Ako riesite tento problem? Neverim, ze vsetci byvaju v centre! Smile
Také nebydlím v centru. Fígl je ve faktu, který se jmenuje sebevědomí. SomeoneCZ psal, že pokud má dívka při prvním kontaktu zájem, spolupracuje - stejně tak v případě eskalace spolupracuje taktéž. Může dělat "hloupou", že to "neprohlédla" a jak jsi "úžasný svůdník", ale de facto jsi naběhl do jejího plánu. Tak to je.

Pokud se dívce líbíš, nechá se svést a nemusí to být provedeno zrovna dokonale. Ptal jsem se mnoha žen, co byl rozhodující. SEBEVĚDOMÍ.
JimmB napsal:Maji i po tech 5 schuzkach jeste nasledovat tydeni pauzy?
Především gratuluji k úspěchu. Odpověď je ano. Sám jsem si kladl tuto otázku a důvodem kromě jiného je vlákno Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne.

Teprve praktická zkouška vede k pochopení.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Wed Sep 24 2008, 10:10

Day7

tak jsem absolvoval Day7. Byli jsme se projit. Nekolikrat me chytla za ruce. Z me strany take nejaky dotyky, ale nejak jsem to nehrodil. Pusu jsme si dali jen na zacatek a na konec, zadny libani. To jsem si rikal, ze jsem ji mel treba vzit a poradne polibit....nevim jestli nebylo chyba. Ne ze bych nechtel, ale kdyz rikate at se slecna spis snazi...:-)

Rad bych ji taky pozval k sobe. Do teto doby to mozny nebylo :-( A slecna me za tu dobu nepozvala....Az po randeti me zpetne doslo, ze rikala, ze v nedeli u nich doma nekdo bude a ze by nejradsi doma nebyla....Ja na to trouba nereagoval...az zpetne po randeti me to doslo, jak jsem si daval do kupy cely vecer...

Myslite, ze by bylo rozumny ji zavolat, ale to uz bych musel za 2-3 dny pac uz se jedna o tento tyden a navrhnout, aby prespala u me, kdyz, rikala, ze kvuli navsteve nechce byt doma?
Nejak bych do toho rekl, ze ji rad pozna pes, ktere ma rada :-) nebo ze pustime film.....co myslite je dobry to takhle zpetne navrhnout? pripadne jak to rict. Diky.

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Sep 24 2008, 18:50

Ty se s ní chceš na Day8 vyspat?

A nemyslela to náhodou tak, že Ty máš strávit noc u ní? Kdysi jsem viděl sociologický průzkum, podle kterého mladší slečny preferovaly první sex ve vztahu ve své posteli.

Ono se to taky nezblázní, když jednou navrhneš rande už po třech dnech. Já už byl v situaci, kdy mi nezbylo, než takhle navrhnout už druhé rande a prošlo to. Zejména, jestli opravdu uvažuje, že Tě dostane u sebe doma do postele Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Thu Sep 25 2008, 00:10

[quote="SomeoneCZ"]Ty se s ní chceš na Day8 vyspat?

No tak rad bych. Neni to divny, ze na "to" pripadne vlitnem az na 8 randeti? Vzdycky je to tak po 3 max. 4 schuzkach....ale zase na druhou stranu to schuzku od schuzky haprovalo. Udrzovala si dost odstup tak do 5 randete....

A nemyslela to náhodou tak, že Ty máš strávit noc u ní? Kdysi jsem viděl sociologický průzkum, podle kterého mladší slečny preferovaly první sex ve vztahu ve své posteli.

To urcite ne. Maji malej byt. Narazela na to, ze bude spat na zemi :-)


Naposledy upravil JimmB dne Thu Sep 25 2008, 00:10, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : mistake)

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Sep 25 2008, 16:05

Snad má rozum, a chápe, že když spolu chodíte a bude u Tebe spát, že by mohlo dojít i na sex.

Jestli se spolu vyspíte, nebo ne, neurčuje počet rande, které jste spolu měli. Jde o to, co si o Tobě myslí. Každopádně i tady platí, že má-li zájem, pomůže. Pokud by Tě brala jenom jako místo k přespání, bude Tvé snahy odmítat. Jestli bude chtít, bude spolupracovat - uvidíš podle řeči těla.

The Game napsal:Lisa padded out of the bathroom, looked at me, and then said, with a withering look, "Don't think anything's going to happen between us."

Damnit, I'm Style. You have to love me. I'm an mPUA.
The Game napsal:I still had one trick left: going caveman. In the morning, without a word, I started massaging her leg, working my hand slowly up her thigh. If I could just turn her on physically, her logic would disengage and she would no doubt submit.

My intention wasn't to use Lisa for sex. I knew I wanted to see her again, no matter what happened. I just wanted to get the whole sex thing over with so we could be normal together. She wouldn't be trying to keep anything from me; I wouldn't be trying to get something from her. I always hated the idea that sex is something a woman gives and a man takes. It is something that should be shared.

But Lisa wasn't sharing. As I began to rub the warm crease where her thigh meets her pelvis, her voice rang shrill in the air like an alarm clock. "What are you doing?" She smacked my hand away.
The Game napsal:She spent another night with me. Nothing happened. I had met my match.
Instead of meeting his match, I'd say that her PIL was effectively lesser than zero by that time. No need to do the same, stupid mistake.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Mon Sep 29 2008, 20:13

Day8

Ze zacatku se vsechno vyvijelo skvele. I kdyz se zdrahala, tak prisla ke me domu. Pomohl k tomu pes a fotky - videa....Vsechno v pohode sranda a tak. Navrnul jsem, ze si pustime film.....v prubehu filmu jsme lezeli u sebe a po nejake chvili me sama polibila. Nasledne ja ji a pak se to zvrhlo v libacku a svlekani to pul tela, hlazeni a libani prsou atd.

Pomalu jsem ji zacal rozepinat kalhoty, kdyz uz jsem ji je chtel sundavat, nasledne se sekla a zacla se oblikat, takze byla opet komplet oblecena. Posadil jsem se od ni dal a koukal na zbytek filmu. Po chvili si me pritahla at jdu k ni, takze jsem opet zacal, zachvili byla opet svlecena (namydlit, oplachnout a znova :-) )

Nasledoval opet zasek, oblekla se a najednou povida, ze nevi jak to mezi nami vlastne je a ze si to chce ujasnit. Lezeli jsme v posteli, rozsvitila si na to lampicku a nasledoval jeden ST za druhym.
Jak to se mnou myslis?
Citis ke me neco?
Jak me beres - jako kamaradku?
Proc nevolas casteji - proc se ozyvas jednou tydne?
Proc mi aspon nenapises sms?
Domluvis rande na tri dny dopredu a mezi tim se vubec neozves?
Je to vsechno zvlastni, co si mam o tom myslet?
a dalsich x ST, ktery uz si radsi ani nepamatuju....

....jako panove na to sem nemel. Jako kdybych odpovedel cokoliv prislo mi, ze by to bylo stejne spatne.

Tak co sem udelal, tak na ktery sem odpovedel. Uz ani nevim co....Pak jsme lezeli chvilema mlcky v posteli. Rikala, ze ji tenhle zpusob dost vadi - videt se 1x tydne, nepsat si kazdy den. A ze by to vadilo vetsine holkam. A neco ve smyslu, ze potrebuje oporu. A jak si to jako predstavuju ve vztahu, kdyz spolu dva bydli....a ze si to vsechno chce vyjasnit na zacatku, nez se to vic rozvine - na to sem uz jednoduse nemel :-(

Ty otazky mi nepokladala v nakym vyhruznym tonu. Videl jsem na ni, ze je z toho sklesla. Chvilema mi prislo, ze je ji z toho do breku. Prijde mi, ze je dost citove zalozena a citliva.

Skoncilo to teda tak, ze jsem ji vyprovodil domu. Udelala na me psi oci a chtela se i libat...

Ja bych s ni rad byl, presto vsechno je jedna z takovych fajn holek, co jsem v posledni dobe poznal.

Co na to vsechno rikate? Jak mam dal postupovat?

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Sep 29 2008, 20:55

Ve zkratce, udělal jsi to, co je námětem jednoho z dalších článků jménem "Největší z chyb" a co jsem tu nedávno napsal na fóru.

Chybou je se domnívat, že jsi ji získal např. týdenní pauzou. Týdenní pauza je projevem chování sebejistého gentlemana, který se hned neupíná na ženu, kterou ani ještě pořádně nezná. A ten si ji získal.

Čili, chce to začít uvažovat tímto způsobem.

Nejčastější chybou je, že se pánové postupně vrátí ve svých metodách zpět, kde byli právě proto, že sice metody jako takové zvládnuli, ale už nezvládnuli právě popsaný posun v myšlení.

Základní návod je v The System:

I call this law of relationships, the "Old go with the flow, and diffuse with humor" principle. To you Psych majors, this law says when she is backing you into a corner you will tell her what she doesn't want to hear, by carrying it to the ridiculous. Why? Because you don't want to tell her, and she loves Challenge - she just doesn't know it! No matter what she asks, or how many times she nags you, she gets a funny answer. Why? Because we don't get heavy, or argue, and she is going to find out that nagging isn't allowed. So we are going to outlast her(backbone). Why? Because she will either quit, or walk! Scary, isn't it!

Guys, as with Aikido, get the feel of what I am saying.
Caprice asks her boyfriend, Tom, "Tell me the worst thing you have ever done in your whole life?"
Tom says, "I robbed Fort Knox and got the monmey in Zurich."
"Tom, how much do you love me? He says, "If you ever look at a gay man, I'll kill myself?"
"Tom, how much do you think of me?" He says like DeNiro would, "Are you talking to me?"
"Tom, am I the first girl you felt this strongly about?" He says,"the 85th!" "Come on, Tom." "OK(say slowly), the 84th!"
"Tom, please don't play games, tell me how you feel?" Tom says, "About what, o'love of my life?"
"Tom, if you don't answer my question, I am leaving you!" Tom says, "For how long?"
"That's it. I can't be in love with someone who won't be honest(mushy) with me!"
"Caprice!" "Yes, Tom?" "Does that mean I won't see your mom again?"
"Tom, I want a divorce." Tom says, "May I help you pack?"

The key is, treat her like a princess, and don't verbalize your vulnerabilities (negatives and self-criticisms). Freud was searching for the concept of Challenge, and like the present day "experts", he couldn't see it either. And how can you get a woman to tell you she responds to Challenge if she doesn't even know it? Challenge is the key to her heart, and keeps the ball on her side of the court. Only a structured woman or a woman with low Interest Level can leave. Big deal! Remember, unless she is bigger than you are, don't be intimidated by her threats. She's either bluffing or testing, or both.

Dám sem příklad z vlastní zkušenosti, když tak se zeptej. Čekaly na mě ty samé test, jako na Tebe - už to dokonce zašlo do situace, kdy se chtěla tvářit jenom vážně:-) Nechal jsem ji povídat, dokud nedošlo na klíčové, proč se vídáme cca jednou týdně. A na to jsem se zeptal, proč se tedy neozve sama a nezorganizuje rande. A bylo po testech Wink

Důležité je, co se odehraje před takovou otázkou - abys nevypadal jako někdo, kdo ze všech hned dělá velký problém a obviňuje se navzájem. Vždy to nejprve zkus eliminovat s humorem.


Pointa je v tom, že pokud někde neděláš zásadní chybu, tyhle jejich kritiky jsou jednostranné. Ty jenom potřebuješ najít a využít místo v její argumentaci, kdy se na to hodí poukázat. Že by taky ona mohla dělat víc. Jestliže neděláš zásadní chybu, takové místo v její argumentaci vždy existuje. Jenom ho najít.

Pro chlapa je citově horší, když mluví sklesle, nebo dokonce brečí, než když na něj řve. A ženy to vědí. Otázky byly tvrdé testy svědčící o tom, že to s jejím zájmem nebude nejžhavější - i když stále vypadá na kladná čísla. Tak nepředpokládej, že nemohla zvolit skleslost účelově. Je to tvrdé, je to kruté, ale je to možný scénář. Nenech svůj úsudek převálcovat city, když je tu problém.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro paradoxman Mon Sep 29 2008, 21:15

Someone mě s odpovědí předběhl, ale velmi mě potěšilo, že jsme se shodli na humoru při procházení skrz ST :-)

Upravím trochu svoji odpověď, aby korespondovala s tím, co napsal Someone:

Podle mě, jediná obrana na takovéto (velice tvrdé) otázky, pokud nejsi výborný řečník, je lehký úsměv, laškovný pohled do očí a (jak jinak) humor. A klidně si dát s odpovědí načas. Tak vytříbené odpovědi, které uvádí DocLove, se člověk naučí jen zkušeností. Ale ty nechceš sbírat zkušenosti, ty chceš zrovna tuhle ženskou, viď? ;-)

Věc, která tě stála vítězství v tomto "souboji" byl tvůj slabší rámec (frame). Myslím, že tvůj velký zájem o ni tě příliš svazoval a tak se jí povedlo tě přerámovat (cítil ses potom stejně sklesle jako ona, když ti dávala ST, viď? Neutral ) Poté, cestou k ní domů si uvědomila, že pokazila pěkný večer a tak si tě chtěla líbaním udobřit...

A co dál? Rozhodně se nesmíš chovat tak, abys vyhověl jejím ST. Neříkám, abys dodržoval týdenní pauzy - očividně tě holka chce vídat častěji. Ale nepiš jí, nevolej jí a nescházej se s ní, když ty nechceš!

Já osobně bych jí od tohoto incidentu zavolal za 3-4 dny, jen chvíli (5 minut) zábavně pokecal (bez jakéhokoli vzpomínání day8) a bez naplánování dalšího rande a slibování typu "zavolám, ozvu se" hovor zase ukončil.

Prostě trochu push-pull na ni :-) Ona si o to rande stejně řekne :-) Holka se zájmem ti v telefonním hovoru dá správnýma větama šanci na pozvání. Ty odvážnější se přímo zeptají: "A nepůjdeme někam?"

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty 2 JimmB

Příspěvek pro generalissimuss Mon Sep 29 2008, 21:30

JimmB napsal:Pomalu jsem ji zacal rozepinat kalhoty, kdyz uz jsem ji je chtel sundavat, nasledne se sekla a zacla se oblikat, takze byla opet komplet oblecena. Posadil jsem se od ni dal a koukal na zbytek filmu. Po chvili si me pritahla at jdu k ni, takze jsem opet zacal, zachvili byla opet svlecena (namydlit, oplachnout a znova :-) )
Tohle jsi udělal hodně dobře, ostatní by si měli vzít příklad.

ST-éčky se nenech zmást, je to tatáž eskalace, ale v jiné rovině. Připojuji se k SomeonoviCZ. Humor a hlavně humor. V tomto případě obvykle překlápím hru:
generalissimuss napsal:S úsměvem a natvrdo jsem jí řekl, že jsem jí podvedl, zatáhl do bytu a teď mám chuť na čaj Introvertni HB - Stránka 3 Icon_smile Při tom dělání si srandy z ní (třeba jsem jí točil na kolečkové židli), jsem se s ní střídavě mazlil a někam odcházel. Push-pull.
(Introvertni HB)

Anebo důsledně ignoruji, nereaguji.

Co jsem však nenapsal bylo toto:
generalissimuss napsal:
pan.huu napsal:Při změně polohy se zapře a řekne že už dál nechce.
To se mi stalo předevčírem při první eskalaci a napadlo mne zkusit to poprvé jinak. Začal jsem se smát. Nejprve tak pobaveně, více pobaveně, více, až po téměř záchvat..

Za minutu jsem byl opět v ní.. Po této zkušenosti to budu dělat zrovna tak - chápu to jako ST, prostě zkouška, jestli Tě to dojme, nebo ne..

Dříve jsem to dělal tak, že jsem si ho začal před ní honit - jí jsem řekl, ať mi chytí koule zespodu a ať se jen dívá.. Také účinné. Do 5-ti minut opět zásun..
Dotyčná to mne zkoušela i s pláčem. Nakonec se smála také. Smích je nakažlivý. Sorry za slovník :-) Pokud to někomu vadí, přepíšu to :-)

P.S.: Jinak z paradoxmana se stává pěknej kanec, holky pozor na něj :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Tue Sep 30 2008, 22:22

SomeoneCZ napsal:Ve zkratce, udělal jsi to, co je námětem jednoho z dalších článků jménem "Největší z chyb" a co jsem tu nedávno napsal na fóru.

Chybou je se domnívat, že jsi ji získal např. týdenní pauzou. Týdenní pauza je projevem chování sebejistého gentlemana, který se hned neupíná na ženu, kterou ani ještě pořádně nezná. A ten si ji získal.

Čili, chce to začít uvažovat tímto způsobem.

Nejčastější chybou je, že se pánové postupně vrátí ve svých metodách zpět, kde byli právě proto, že sice metody jako takové zvládnuli, ale už nezvládnuli právě popsaný posun v myšlení.

Predem chci podekovat vsem za prispevky!

Jaky mas treba namysli posun v mysleni? Mohl bys to rozvest?

Diky za ten vytah z The System. Nema chybu :-)

SomeoneCZ napsal:Dám sem příklad z vlastní zkušenosti, když tak se zeptej. Čekaly na mě ty samé test, jako na Tebe - už to dokonce zašlo do situace, kdy se chtěla tvářit jenom vážně:-) Nechal jsem ji povídat, dokud nedošlo na klíčové, proč se vídáme cca jednou týdně. A na to jsem se zeptal, proč se tedy neozve sama a nezorganizuje rande. A bylo po testech Wink

Důležité je, co se odehraje před takovou otázkou - abys nevypadal jako někdo, kdo ze všech hned dělá velký problém a obviňuje se navzájem. Vždy to nejprve zkus eliminovat s humorem.

Pointa je v tom, že pokud někde neděláš zásadní chybu, tyhle jejich kritiky jsou jednostranné. Ty jenom potřebuješ najít a využít místo v její argumentaci, kdy se na to hodí poukázat. Že by taky ona mohla dělat víc. Jestliže neděláš zásadní chybu, takové místo v její argumentaci vždy existuje. Jenom ho najít.

Pro chlapa je citově horší, když mluví sklesle, nebo dokonce brečí, než když na něj řve. A ženy to vědí. Otázky byly tvrdé testy svědčící o tom, že to s jejím zájmem nebude nejžhavější - i když stále vypadá na kladná čísla. Tak nepředpokládej, že nemohla zvolit skleslost účelově. Je to tvrdé, je to kruté, ale je to možný scénář. Nenech svůj úsudek převálcovat city, když je tu problém.

Osobne me prijde, ze ten zajem je nebo alespon byl pred temito ST testy docela velky. Ale jako kdyby nemela ke me duveru kvuli tomu, ze se chovam jinak, nez tech 90% frajeru, ze se vymykam tomu klasickymu scenari, coz i naznacila. A to je pro takovyhle typy peknych slecen nepochopitelny(?)

V prubehu tech tydnu jsem ji prinutil, ze se musi trochu vic snazit, na coz taky nebyla evidentne zvykla. Zprvu tvrdila, ze jako prvni nikdy nepise. V prubehu tech predchozich tydnu, jako prvni nekolikrat napsala a sama chtela nekam jit.

paradoxman napsal:Já osobně bych jí od tohoto incidentu zavolal za 3-4 dny, jen chvíli (5 minut) zábavně pokecal (bez jakéhokoli vzpomínání day8) a bez naplánování dalšího rande a slibování typu "zavolám, ozvu se" hovor zase ukončil.

Ok a co kdyz nic nenavrhne? Zavolat zase za 3 dny?


Naposledy upravil JimmB dne Wed Oct 01 2008, 01:01, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : mistake)

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro paradoxman Wed Oct 01 2008, 17:17

JimmB napsal:
paradoxman napsal:Já osobně bych jí od tohoto incidentu zavolal za 3-4 dny, jen chvíli (5 minut) zábavně pokecal (bez jakéhokoli vzpomínání day8) a bez naplánování dalšího rande a slibování typu "zavolám, ozvu se" hovor zase ukončil.

Ok a co kdyz nic nenavrhne? Zavolat zase za 3 dny?

Tento mnou navrhovaný hovor je test. Ty si tak otestuješ její zájem. A na základě telefonátu se můžeš kvalifikovaněji rozhodnout, co uděláš dál.

Dle mých zkušeností mohou nastat 3 situace:
1) Navrhne schůzku nebo aspoň naznačí - domluvíte se na rande.
2) Moc ráda si bude povídat a jevit znaky zájmu (osobní otázky), ale nenavrhne nic. To by mohlo nastat v případě, že je opravdu introvertní a nesmělá, ale ve světle jejích posledních "otázek na tělo" taková rozhodně není. Pokud by přeci jen toto nastalo, máš čas se rozmyslet co dál - to teď nebudeme řešit (je třeba rozebrat průběh telefonátu).
3) Nebude jevit zájem, na něco se vymluví a podobně - nemá zájem - NEXT!

Ale přese všechno výše uvedené platí, že pokud má zájem, bude tě chtít vidět a řekne si o to. Už jednou jsi ji znejistil týdenními pauzami. Rozhoď jí ten sandál ještě jednou tím, že si dáš s dalším pozváním načas. Za pokus nic nedáš, jenom bacha na účty za telefon (já bych mohl vyprávět Wink )

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Sun Oct 05 2008, 21:42

Day9
takze jsem ji zavolal tri dny od te nepodarene nedele. Mela dost prace, nicmene jsem zadnou schuzku nenavrhnul. Ten den mi jeste navecer od ni prisla sms, co delam a jak sem mam, jaky jsem mel den ap....

Dalsi den jsem se neozval a opet navecer mi prisla sms co delam atd...po nejake casove prodleve jsem ji odepsal....ptala se co delam o vikendu, tudiz jsem to bral jako, ze by nekam sla, tak jsem to domluvil na tuto nedeli. Rada prijala.

Z toho dne mam ale takove smisene pocity.
Na uvitanou si sama "prisla" pro pusu. Nasledne jsme se sli projit, ale vubec me za celou dobu nedala ruku, vubec se ani netulila.

Sedli jsme si treba na lavicku. Dala mezi nas tasku a sedela celou dobu kousek odeme. Ja k ni nesel...Posledne bez problemu si sedla ke me....

Ruku mi taky sama za celou dobu nedala. Jen jsem ji tak treba postuchoval....Ruku jsem ji dal az sam po nejakem case a bez problemu me ji i stiskla...

Jedna vec, ktera me zvedla ze zidle, ovsem bylo, kdyz si zacla psat s nekym sms a potutelne se u toho usmivala. Sli jsme, pristala ji sms a od te doby porad dokola odepisovala a kontrolovala mobil. (predtim treba rekla, kdo ji pise nebo neodepisovala hned a vubec mobil treba ani nevzala do ruky). Jako nevim jestli to byl ST, ale me by to vuci tomu druhemu prislo dost hloupy, hrat si porad s mobilem....
Nicmene jsem nic nedal najevo ani se neptal...
Chtel jsem ji po ceste koupit ruzi, ale pak jsem si rikal, ze by to mohlo vypadat, ze jsem dostal bobky z toho, ze si pise treba s nakym napadnikem a vypadal bych jako zmatkar...Tudiz jsem kytku nekoupil.

Dale treba na zastavce. Rikala - ja si nesednu je to studeny. Jsem rikal at si sedne ke me na klin. Ze pry ne bla bla bla. Tak vstanu a po chvili si jde sednou sama...kdyz rikam, ze predtim nechtela, tak rikala, ze to chtela vyzkouset :-)

Ve finale rozlucka a pusa, kterou prijala jako na predchozich schuzkach.....

Dnes mi to prislo jak kdyby si v tom tydnu studovala TZ :-)

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Lvíče Sun Oct 05 2008, 21:50

Přečti si to po sobě Wink Doporučuju vyměnit holku.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro paradoxman Sun Oct 05 2008, 22:10

JimmB napsal:takze jsem ji zavolal tri dny od te nepodarene nedele. Mela dost prace, nicmene jsem zadnou schuzku nenavrhnul. Ten den mi jeste navecer od ni prisla sms, co delam a jak sem mam, jaky jsem mel den ap....

Dalsi den jsem se neozval a opet navecer mi prisla sms co delam atd...po nejake casove prodleve jsem ji odepsal....ptala se co delam o vikendu, tudiz jsem to bral jako, ze by nekam sla, tak jsem to domluvil na tuto nedeli. Rada prijala.

No vida, jak to zafungovalo Wink

JimmB napsal:Z toho dne mam ale takove smisene pocity.
Na uvitanou si sama "prisla" pro pusu. Nasledne jsme se sli projit, ale vubec me za celou dobu nedala ruku, vubec se ani netulila.

To máš udělat ty, chytnout ji za ruku - po chvíli pustit, chytnout kolem pasu - pustit, třeba zlechtat. pošťuchovat, přivonět si k jejím vlasům a říct (cituju Kréma): "Voníš jako čerstvě nasekané dřevo."

Sezením na levičce tě testovala, stejně jako s tou rukou...

JimmB napsal:Jedna vec, ktera me zvedla ze zidle, ovsem bylo, kdyz si zacla psat s nekym sms a potutelne se u toho usmivala. Sli jsme, pristala ji sms a od te doby porad dokola odepisovala a kontrolovala mobil. (predtim treba rekla, kdo ji pise nebo neodepisovala hned a vubec mobil treba ani nevzala do ruky). Jako nevim jestli to byl ST, ale me by to vuci tomu druhemu prislo dost hloupy, hrat si porad s mobilem....
Nicmene jsem nic nedal najevo ani se neptal...

Třeba si psala s kamarádkou o tobě (potutelný úsměv), pravděpodobně to ovšem byl další test. Já bych se po třetí smsce zastavil, rozloučil s tím, že "oba máme dost práce" (a koukl třeba při tom na jeji mobil) a odešel. Přece s tebou nebude takhle jednat - zkoušela, kam může zajít.

JimmB napsal:Chtel jsem ji po ceste koupit ruzi, ale pak jsem si rikal, ze by to mohlo vypadat, ze jsem dostal bobky z toho, ze si pise treba s nakym napadnikem a vypadal bych jako zmatkar...Tudiz jsem kytku nekoupil.

Ještě že tak :-) Ona se k tobě chová ošklivě a ty jí za to koupíš růži? Ta má být za odměnu, za dobré chování, za nejlepší sex v měsíci...

Situace na zastávce - další test. Připadá mi jako by aplikovala push-pull strategii. Příště nic jí neříkej, chytni za ruku a posaď si ji na klín...

JimmB napsal:Ve finale rozlucka a pusa, kterou prijala jako na predchozich schuzkach.....

Vypadá to, že zájem stále má, ale shodli jsme se s Krémem na tom, že day9 s pusou na začátku a na konci je málo. Už dávno měla proběhnout kousačka, líbačka, jazyky v krku... Ta holka to evidentně čekala a ty ses vůbec neprojevil. Navíc ses ještě strachoval, že si píše s jiným chlapem. A tahle nervozita se na tobě musela projevit (BL).

Buď větší zvíře. Chytni ji, zlechtej ji, kousni ji do krku, do ucha, do tváře, zlíbej ji! Prohmatej si ji trochu. Ona to chce, jinak by s tebou nikam nechodila... A když ti řekne: "Buď hodnej!" tak odpověz (citace Kréma): "To by teda nešlo... jsem ještě nikdy v životě nebyl hodnej!" A pokračuj :-)

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Sun Oct 05 2008, 23:51

Diky za rychlou odpoved.

JimmB napsal:Z toho dne mam ale takove smisene pocity.
Na uvitanou si sama "prisla" pro pusu. Nasledne jsme se sli projit, ale vubec me za celou dobu nedala ruku, vubec se ani netulila.

To máš udělat ty, chytnout ji za ruku - po chvíli pustit, chytnout kolem pasu - pustit, třeba zlechtat. pošťuchovat, přivonět si k jejím vlasům a říct (cituju Kréma): "Voníš jako čerstvě nasekané dřevo."

Sezením na levičce tě testovala, stejně jako s tou rukou...

Nechapu v cem mel spocivat tenhle test na Day9. Neni to snad prvni nebo druhy rande. Navic na predchozich schuzkach si v pohode ke me sedla, tak proc se zase chova takhle?
Zase jsem tady cetl, ze za ruku ma chytat holka. Tak uz nevim....

Situace na zastávce - další test. Připadá mi jako by aplikovala push-pull strategii. Příště nic jí neříkej, chytni za ruku a posaď si ji na klín...

Opet ten samy dotaz. Proc na me zkousi push-pull. Vzdyt se nevidime prvne...

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Krém Mon Oct 06 2008, 00:23

JimmB napsal:Nechapu v cem mel spocivat tenhle test na Day9. Neni to snad prvni nebo druhy rande. Navic na predchozich schuzkach si v pohode ke me sedla, tak proc se zase chova takhle?
Zase jsem tady cetl, ze za ruku ma chytat holka. Tak uz nevim....

Mě to připadá, jako že od Tebe čekala mnohem víc, hlavně projev vásně a Tvé nespoutané sexuality. Ona se tam evidetně nudila... Na příštím rande, řekni: "Chci ti něco říct!" a dlouze se jí zadívej do očí, ona se tázavě podívá na Tebe a po napjaté chvilce jí začni líbat. Když se bude cukat a bránit, tak se odtáhni a řekni: "Tak to je vše, co jsem ti chtěl sdělit!" a opět se jí zadívej zpříma do očí.

Proč zkouší push-pull na Day9? Protože, to už jsi se dávno měl pokusit o něco většího a ne testovat, jestli Tě chytí za ruku...

Krém

Poeet p?íspivku : 14
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Mon Oct 06 2008, 12:30

Diky za odpovedi.

Nevyznam se ale v jedny veci. Tak ze zacatku jste psali, ze se moc snazim...viz. s tou lavickou jak si ode me odsedavala, kdyz jsem ji objemul a pridsednul si k ni nebo sem ji dal ruku.
Mel jsem se krotit - minimalne se ji dotykat a nechat ji at se vic snazi...

Kdyz ji necham vic se snazit je to taky spatne a mam jit vic do ni...
Kde je ta mira toho "snazeni se" abych nevypadal, ze na ni visim

Tohle zrejme nechapu a kvuli tomu ten vcerejsek probehl tak jak probehl :-(

Ja chtel po ni "skocit" , ale proste jsem se drzel techto rad.....

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Lvíče Mon Oct 06 2008, 17:01

Tak to dopadá, když se držíš rad, které nechápeš Neutral S ženskou to není jako obsluhovat stroj podle návodu. To je imho důvod, proč buď její zájem o tebe klesl už pod 0 nebo minimálně klesá či alespoň nestoupá. Svoji vnitřní nejistotu a neschopnost postavit se k ní dominantně, s jistotou a grácií nezamaskuješ tím, že se budeš do písmene řídit vyčtenými postupy. A už vůbec ne před ženskou, která má daleko ostřejší vnímání projevů řeči těla, miminky, tónu hlasu apod.

Já osobně na tvém místě bych se o tuhle už nesnažil. Sám vidíš, že Day 9 vypadá prakticky totožně jako Day 1, což určitě není správně, navíc si nemyslím, že by důvodem bylo tvoje "nezatlačení na pilu", zvlášť když přihlédneme k faktu, že to už jsi zkoušel posledně a jak se nenechala. Důvodem je buď její nízký zájem (pod nulou), což by znamenalo, že tě bere jako "nouzovku" a flirtuje si po sms s jiným klukem a to ještě dokonce před tebou, anebo její povaha slečny ne-Správné, která o tebe zájem má, ale nerespektuje tě natolik, aby si nesmskovala (je jedno s kým, klidně kamarádkou) během rande s tebou, při Day 9 si tě testovala položením překážky mezi vás (na druhém rande budiž, teď už mi to přijde trošku přehnané). Postup, jak jejím testem projít, v tomto případě podle mého názoru není na místě - je to jako kdyby sis nechal radit, jak zbavit slečnu nápadníka, který ji před tebou začal nabalovat. Přitom víme, že slečna Správná s kladným zájmem o tebe tě nebude takhle testovat, ale zbaví se ho sama.

Ještě odbočka - HB je čistě subjektivní ohodnocení. Že tobě přijde jako HB vůbec nemusí znamenat, že je vysoce atraktivní i z pohledu většiny ostatních anebo (a to především) z pohledu svého. Znám poměrně dost velmi pěkných a přitlažlivých slečen, které vůbec nejsou sebevědomé (ať už je důvodem výchova, vyloupnutí se v krásku z ošklivého káčátka apod.). Proto přistupovat k HB automaticky jako k žádané a obletované kočce, kterou zaujmu tím, že ji po každé schůzce týden ignoruji, imho není to pravé ořechové. Naopak osobně preferuji přizpůsobení se situaci - cílem je vybočit z řady stejně se chovajících mužů. Nesebevědomou ošklivku zaujmeš tím, že o ni jako jediný projevíš zájem, sebevědomou lvici salónu tím, že jako jediný o ni zájem neprojevíš.

Edit: Pro zajímavost jsem si přečetl první stranu tohohle topicu a připadá mi teď daleko pravděpodobnější varianta, že o tebe zpočátku měla vysoký zájem, který postupně klesl. Na začátku se k tobě chovala lépe než teď Wink

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 3 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru