SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Introvertni HB

+8
generalissimuss
cervenacek
Eivind
SomeoneCZ
JimmB
hokejista666
Scare
paradoxman
12 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty 2 JimmB

Příspěvek pro generalissimuss Wed Aug 27 2008, 15:02

JimmB napsal:Nerekl bych, ze bych se pred ni snazil vypadat nejiste nebo bazlive, nedaval jsem najevo, ze jsem z ni cely pryc a hodny chlapec.
Tak to jsme si nerozuměli. Neměl jsem na mysli, jak jsi se k dotyčné choval, jak Tě mohla vidět/posuzovat, ale Tvůj vnitřní postoj k věci.

Tvé otázky mě vedly k tomuto názoru. Pokud se cítíš naprosto suverénně a sebejistě, beru zpět - neodhadl jsem to.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Wed Aug 27 2008, 15:33

generalissimuss napsal:
JimmB napsal:Nerekl bych, ze bych se pred ni snazil vypadat nejiste nebo bazlive, nedaval jsem najevo, ze jsem z ni cely pryc a hodny chlapec.
Tak to jsme si nerozuměli. Neměl jsem na mysli, jak jsi se k dotyčné choval, jak Tě mohla vidět/posuzovat, ale Tvůj vnitřní postoj k věci.

Tvé otázky mě vedly k tomuto názoru. Pokud se cítíš naprosto suverénně a sebejistě, beru zpět - neodhadl jsem to.

Aha takhle. Tak to mas pravdu.

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Sat Aug 30 2008, 15:26

JimmB napsal:Diky za komenty. Docela jste me potesili, ze jste nenapsali, ze to je definitivni konecna.
Jak totiz uhla pred polibkem, tak me to v tu chvili dost vyvedlo z miry. Vsude ctu, ze jak pred timhle uhne, tak smitec.
Z jakyho duvodu tohle mohla udelat, kdyz budu pocitat, ze se nestanu LJBF :-)

generalissimuss napsal:[justify]Celková chyba, projevoval jsi celou dobu příliš mnoho zájmu. Drž se zpět, nech jí ať se snaží Wink. Zachovej rádiový klid a nech jí trošku vycukat. A uvidíš, pokud budeš posupovat jako doposud, tak to bude konečná ...[justify]

Ok takze dam tomu tyden klid. Kdyz se uvidime, nemam se pokouset vubec o zadny doteky proste nic. Kdyz mi da ruku nebo se bude otirat mam to ignorovat, nebo aspon v takovy mire, jak to hrala se mnou?

Jeste dotaz. Co myslite ten zaver randete? Jak najednou ode me po odesla. Mel jsem za ni jit a dat ji pusu?
Ja to neudelal z principu, nechtel jsem vypadat jak nakej jeji psik..


Panove, mohli byste mi pls napsat naky koment? Myslite tedy, ze z jeji strany tam zajem je, ze si se mnou hraje / testuje?
Dik moc.

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro paradoxman Sat Aug 30 2008, 16:27

JimmB napsal:Ok takze dam tomu tyden klid. Kdyz se uvidime, nemam se pokouset vubec o zadny doteky proste nic. Kdyz mi da ruku nebo se bude otirat mam to ignorovat, nebo aspon v takovy mire, jak to hrala se mnou?

Podle citu. Hlavně konzistentně. Pokud se budeš chovat na každém rande jinak, nebude ti důvěřovat. Mírná zdrženlivost se mi ale většinou vyplatila víc než hloubkové kino.

JimmB napsal:Jeste dotaz. Co myslite ten zaver randete? Jak najednou ode me po odesla. Mel jsem za ni jit a dat ji pusu?
Ja to neudelal z principu, nechtel jsem vypadat jak nakej jeji psik..

Nevím jak přesně poodešla, ale já bych se slovy "Tak ahoj..." natáhl ruku, jako k pozdravu, což by ona jako slušná holka přijala. Jenže já bych jí tou rukou netřepal, ale přitáhl bych si ji, druhou ruku chytnul v pase a pokusil se o pusu. Silný EC je samozřejmost. Takhle bych nevypadal jako její psík, ale jako pořádný hafan, protože psík si ji dominantně nepřitáhne k sobě. Zároveň bych si otestoval, jak na tom jsem ohledně jejího zájmu o mě (ochota k polibku).

Podle mě to poodejití byl test. Jediné správné řešení (podle mne) jsem ti napsal. Pokud bys za ní šel, projevíš se jako needy boy. To přitáhnutí je ukázka dominance.

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Sat Aug 30 2008, 20:43

na konci prvniho rande si dat pusu necha a telefonat je OK. na zacatku druheho rande take nema s pusou problemy.
pak prisla serie ST, ktere si nezvladl a ejhle, najednou se puse brani. bacha na dalsi ST, urcite prijdou, tak si poradne natrenuj par homerunu.

smisene signaly = nizky zajem. bacha

tvuj ukol je zvysovat jeji zajem. bohuzel z druheho radne si odnesla mensi zajem, nez s kterym prisla.
jak psal hokejista, trochu vycukat a pak zavolat a pozvat. jakejkoliv ST behem telefonatu odpalit.

ted si hlavu nelamej, stejne ted jeji zajem nijak pozitivne neovlivnis. pockej tyden od rande, zavolej, pak budes chytrejsi. skoro bych ti ale doporucil si zacit shanet nova cisla, jen tak pro jistotu.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro JimmB Fri Sep 05 2008, 09:06

Day3
Tak ozval jsem se po tydnu.
Z telefonatu bylo videt, ze me rada slysi. Pozval jsem ji, ale byla nemocna, coz bylo znat podle hlasu, ze neni ok. Nicmene navrhla termin na nasledujici den po mym prvotnim navrhu.

Pusu na uvitanou prijala bez problemu, ale opet nemela tendenci mi ji dat sama, tak sem ji jí dal :-)

Sli jsme si sednout a byli spolu cca 4hod. Docela pohoda, sranda, prisla mi uvolnena. Opet davala IOI.

Jsme sli kousek pesky, tak jsem ji vzal kolem pasu. Schvalne jsem delal to co ona posledne. Poodesel jsem od ni a ona se hned lepila na me. Chvilema kino, ale uz jsem to nehrotil jak minule....
Ted si rikam, ze jsem ji mohl aspon chytnout za ruku a treba pustit...
(Chytate holku sami nebo by to spis mela nabidnout ona?)

Na konci randete, kdyz jsme se loucili, tak sama mi chtela dat pusu.

Nicmene me to nejak nejde posunout vic k tomu klasickymu libani(jazykem). Kolikrat jsem se cicmal par hodin od seznameni nebo na prvnim rande a tady nic...jenom pusa na zacatek a na konec....

Jak na Day2 uhnula, tak mam z toho trochu blok , abych neco neposral...

Me prijde, ze si me porad testuje nebo ja nevim.

Co myslite?

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty 2 JimmB

Příspěvek pro generalissimuss Fri Sep 05 2008, 11:28

Můj názor:

1. - Pokud rande trvá více hodin, změna míst, činností a prostředí nutná. Tzn. třeba 1 hod. procházka , 1 hod. posezení někde, 1 hod. třeba jít na přívoz, vyhlídku, apod., 1 hod. třeba osamělejší lavička Smile Mám velmi dobré zkušenosti s návštěvou galerií, squashem, kolečkovými bruslemi. Dívka bude mít pocit, že jste toho prožili více a celkově Tě poznává z více úhlů (třeba jestli jsi schopen vyjít kopec Smile )

2. - Opět mám z randete podobný pocit:
generalissimuss napsal:Jinak z randete prokvétá Tvůj permanentní nejistý až bázlivý postoj.
Do dotyků bych investoval více humoru, pošťuchování a zcela bych vypouštěl vážnost.
JimmB napsal:Jsme sli kousek pesky, tak jsem ji vzal kolem pasu.
Kolem pasu neobjímám - až teprve, když s tím začne dívka. Spíše při chůzi ji jemně přejedu po zádech až na zadek a pak jí jemně přes něj plácnu Smile Sebevědomě, s rošťáckým pohledem do očí. Pak se nedotýkám - ať má o čem přemýšlet Smile
JimmB napsal:Ted si rikam, ze jsem ji mohl aspon chytnout za ruku a treba pustit...
To nechávám na ní - ona se mne chytne, já jí první pouštím.. Mám za to, že držení za ruku dívka bere jako něco více intimnějšího.

3. -
JimmB napsal:Me prijde, ze si me porad testuje nebo ja nevim.
A co to zkusit obráceně? Testuj si jí Ty. Viz to plácnutí přes zadek. Za poslední roky jsem si zvykl otáčet role a všelijaký ST, který mi dívky dávaly vracím i s úroky.. Smile Dobře mě to holky naučily Smile
generalissimuss napsal:Začínají se zpětně objevovat věci, které byly dříve pro mne skryté. Etrée po Skype na ní udělalo velký dojem. To, že jsem jí v lednu zavolal a ihned si jí "začal testovat". Pociťovala do jako způsob ovládání/zkoumání - a to se jí líbilo. Z mé strany opravdu šlo o test, hodně jsem si z ní utahoval, zkrátka zkoušel jsem co vydrží.
(Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne)

4.
-
JimmB napsal:Nicmene me to nejak nejde posunout vic k tomu klasickymu libani(jazykem).
To bych absolutně neřešil a nesnažil bych se to změnit. Můžeš být taky dost překvapen, co se stane, až budete doma sami. Jsou holky, který se fakt nezdaj. Pokud něco napomáhá bodu 4. je to bod 1.

5. - Gratuluji k navýšení zájmu.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Sat Sep 06 2008, 23:33

ted sem se vratil z rande, ktery sem pekne pos**l.
kdo chce, at napise objektivni kritiku. kdo nechce, at se pouci z cizych chyb.

abyste meli predstavu, tak pripisu historii, jak se to s dotycnou vyvijelo. tak jdeme na to:

day 0 - sobota
seznamili jsme se na jedny akci. bylo na ni videt, ze se ji libim. cestou zpet sem vytahl mobil, do kteryho mi ochotne napsalo svoje cislo.

ve ct sem se ji ozval a domluvil rande na pondeli, s kterym nadsene souhlasila.


day 1 - pondeli
rande probehlo v poradku. zabava, IOI, doprovazi me. na konec pusa, ktera presla (diky ji) v libani.

v utery odpoledne prisla sms, ze se ji to moc libilo atd.

v nedeli odpoledne ji volam a domlouvam rande na stredu. souhlasi.

day 2 - streda
jsme domluveni na brusle. bruslime, kecame, zabava. pak sedime na lavicce. libame se, lezi na me atd. bruslime dal cca 30 min, sedame si na jinou lavicku s vyhledem na prahu ve tme. hraje si s mou rukou, vali se po me, libame se. bavime se o jidle, rika ze mi neco nekdy urcite uvari. po nejake dobe se zvedam, ze musim jit. ji se moc nechce, kousek me doprovodi, libani na rozloucenou, dekuje za skvely vecer/napad ...

v sobotu jsme se meli potkat pracovne na jedny vystave. mel sem v planu se ji tam minimalne venovat a ozvat se az v pondeli a domluvit dalsi rande. v patek mi vola, ze kdyz teda budem spolu na ty vystave, tak bysme se pak mohli projit. rikam si : "parada, uz me zve rande, cool stuff." a ja vul souhlasil.

day 3 - sobota - present day
prichazim na vystavu, ona zatim nikde. pak prichazi, dava mi na uvitani pusu. behem tech peti hodin se ji minimalne venuju. v jeji pritomnosti tam o me jevi zajem jine slecny. ja to nijak nehrotim, jen tak si pokecam a utinam to. nebudu ji prece provokovat vic, nez je zdravo.

do teto doby hodnotim svuj postup jako OK. je nacase zamichat zumpou a rejpnout do myho ega.

po skonceni vystavy se vyrazime projit. jdeme, visi na me pohledem, zabava. vse zatim ok. sedame si na lavicku. vyndava si nejakej casopis o designu (coz je opravdu vec, ktera me vubec nebere), kterym si asi 10 minut listuje. o nekterych vecech z toho casaku se s ni snazim bavit, ale je to fakt nuceni. co byste delali vy?

dolistuje casak, kecame, celkem zabava. zacinam v sobe citit takovej ten needy pocit. drzim se, sam se ji nedotykam, nechavam to na ni. po nejake dobe, ona navrhuje, ze jdem dal. shit. zvedame se. rika jak ma tezkou tazku, tak sem se ji nabidl, ze ji neco vezmu (proc to delam?). rika, ze to zvladne. kdyz to teda zvladne, tak zvladne nyst i moji tasku. chvili nese moji tasku, pak me ukecava, at si ji vezmu zpatky. postupne si ji necham nacpat zpatky. (tohle celou taskarici sem si nejspis mohl odpustit, ze?). pri predavani tasky mi ji dava do levy ruky se slovy "tuhle (pravou) potrebuju pro sebe." pak me bere za ruku. chvili jdeme, po cca 7 min ji poustim. po nejake dobe si sedame k fontane.

je tam takova ta dvojlavicka (2 lavicky u sebe). necham ji, at si sedne jako prvni. seda si na levou lavicku k jejimu pravemu okraji (z pohledu za lavickou. lavicky maji na krajich operadla, takze jsou od sebe dobre oddelene.), veci si dava nalevo od sebe. sedam si na pravou lavicku k jejimu levemu okraji, takze mame mezi sebou ty operky (mozna sem si mel sednout na pravy okraj, co nejdal od ni. co vy na to?) to sem zvedavej co ted predvede. bavime se, saha mi na obleceni, zabava. celkem ok. ona opet navrhuje, ze se presuneme dal. shit again. jdeme kousek dal, ja si jdu odskocit, necham ji svoje tasky. rika ze na me pocka v altanu.

vracim se zpet. obejmu ji, libame se. pak s ni chvili sedim v altanu. neco placa o tanci. tak ji v altanu vyzvu k tanci, blbneme. sedam zpet na lavicku. rikam, ze by me teda mela podekovat za ten uzasnej tanec. naklani se, dava mi pusu. "to je teda malo, pridej." dalsi pusa. "porad malo." dalsi pusa. "si delas snad srandu." zacina me libat. "to uz zase prehanis," odhanim ji. smeje se. seda si vedle me, lehce ji objimam a hladim ji ruku. nasleduje skadliva konverzace, kdy si z ni utahuju a ona se me snazi libat.

rika, ze uz pujde. shit #3. ja rikam, ze tady zustavam, at si teda jde. dava mi teda pusu o odchazi, nekolikrat se otaci. po nejaky dobe vyrazim a dochazim ji. (tohle trucovani sem si fakt mohl odpustit. mel sem odejit prvni, ale byl sem predejit. stalo se, priste si dam vetsi pozor.) jdeme na tramvaj. jdu napravo od ni. ve sve prave ruce nese lahev. takze uz se me nechce drzet za ruku, moc pekny, moc pekny. jdeme po takovem chodnicku, vedle vetsi cesty. sama odejte na cestu. pry tam nekde vepredu sedi na lavicce nekdo divnej. bullshit, sedej tam dve zensky s kolama. ST. necham ji jit po ceste, ja si du po stezce. minene zminene vrazedkyne-cyklistky. vraci se ke me. prichazime na zastavku. muze jet 12/14/17. ja jedu 14, nebo popojizdim 12/17. nechava si ujet 17. po chvili prijizdi 12. nastupujeme. na 2. zastavce rikam, ze musim vystoupit. rika, ze nemusim. davem pusu, loucim se, vystupuju. problem je v tom, ze ja mohl jet 3 zastavky, a pak prestoupit. ja to ale nevedel a bral to jako ST.


dekuju kazdemu, kdo to docetl az sem. ted kdyz sem to napsal a cely si to dal dohromady, tak se citim docela ok. jediny co me cely rande stvalo byl takovej needy, nesebevedomej, prkenej pocit. znate nekdo?

jdu si pustit ramba a nastoluju do pa/pristi ne radiovy klid.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Scare Sun Sep 07 2008, 00:53

at se pouci z cizych chyb.
Jo, tos trefil .)

cestou zpet sem vytahl mobil, do kteryho mi ochotne napsalo svoje cislo.

Radši se slušně zeptám postarší dámy vedle, jestli náhodou nemá propisku, papír někde vyštrachám a číslo si nechám napsat tam, ačkoliv mám v kapse tel. (viz TZ "vyvarujte se ukládání čísla do mobilu, kdykoliv to bude možné, sotva se znáte a už jí u sebe zakládáš účet?").

v patek mi vola, ze kdyz teda budem spolu na ty vystave, tak bysme se
pak mohli projit. rikam si : "parada, uz me zve rande, cool stuff." a
ja vul souhlasil.
Nechal ses unést, chtěl si se jí minimálně věnovat, proč jsi z toho ustoupil?

sedame si na lavicku. vyndava si nejakej casopis o designu
Sedáte si na lavičku a ona si vytáhne časopis? wtf?

dolistuje casak, kecame, celkem zabava. zacinam v sobe citit takovej
ten needy pocit. drzim se, sam se ji nedotykam, nechavam to na ni. po
nejake dobe, ona navrhuje, ze jdem dal. shit. zvedame se. rika jak ma
tezkou tazku, tak sem se ji nabidl, ze ji neco vezmu (proc to delam?)

Těžkou tašku, průhledný ST, řekl bych. Proč to děláš? Hodný šmudla, taky jsem býval .)

mozna sem si mel sednout na pravy okraj, co nejdal od ni. co vy na to?
Generalissimuss mě tímto pěkně inspiroval, hned při první příležitosti to zkusím.

jdeme kousek dal, ja si jdu odskocit, necham ji svoje tasky. rika ze na me pocka v altanu.
No promiň, ale jsi s holkou na "rande" a jdeš se vychcat za roh, to snad ne?

ze by me teda mela podekovat za ten uzasnej tanec. naklani se, dava mi
pusu. "to je teda malo, pridej." dalsi pusa. "porad malo." dalsi pusa.
"si delas snad srandu." zacina me libat. "to uz zase prehanis," odhanim
ji. smeje se.
To se mi líbí.

ze tady zustavam, at si teda jde. dava mi teda pusu o odchazi, nekolikrat se otaci. po nejaky dobe vyrazim a dochazim ji.
Eh, zase jsi se nechal unést, chtěl jsi zůstat, proč jsi z toho zase ustoupil a běžel za ní, jak poslušný psík?
Rozhodně bych neřekl, že zůstávám, ale když už jsi to udělal, tak sis za tím měl stát.

jediny co me cely rande stvalo byl takovej needy, nesebevedomej, prkenej pocit. znate nekdo?
To myslím, že zná každý, včetně Someona. Řekl bych, že za tím byla slušná série shittestů, na který jsi nebyl připraven. Taky se nejednou stalo.


Každopádně bych teď testoval já, nechal bych to být a ozval bych se cca za týden, bez pozvání na rande. Když nenabídne sama, po několika dnech bych znovu zavolal a navrhl rande.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty 2 cervenacek

Příspěvek pro generalissimuss Tue Sep 09 2008, 23:38

Mě z toho popisu přijde, že se chtěla milovat.

Odbočím. Podle tantry žena je zdrojem energie, muž zase zná směr. Ani jeden bez druhého nemůžou dobře fungovat. Na rande se projevoval její přebytek sexuální energie, ale směr jsi měl určovat Ty.

V podstatě většinu jsi měl inicializovat, anebo končit. Tím nemyslím, že by ses měl chovat diktátorsky - ale takto to celé vlálo do nikam.

Obecně si myslím, když se žena chce milovat, je dobré zkoušet, kam až Tě pustí. Povídat si můžete vždycky, z líbání bych přešel na líbání jiných míst a postupně bych pokračoval s eskalací dále. Při prvním, nebo druhém ne toho nechávám - rande je naplněno - je o čem přemýšlet, rádiový klid, atd.

Pokud je to slečna normální - to že jsi "přehlédl", nebo "nepochopil", prostě nějak ustojí a další rande bude.

Obecně - stalo se mi mnoho randet, ze kterých jsem měl velmi rozpačitý a špatný pocit a výsledek byl nakonec maximálně excelentní.

Jsou to jenom emoce. A příště budeš zase lepší.


P.S.: Pokud Tě opravdu vášnivě líbá, strč jí při líbání prst do pusy. Pokud se ještě více vzruší a s prstem kreativně manipuluje, místo prstu ji tam strč svou chloubu..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Wed Sep 10 2008, 00:11

Scare:
diky za kritiku, pres nedeli sem se dal do kupy a hned behem pondeli sem si dal treninkove rande s jinou. takze back in the bussiness

generalissimuss:
diky za povzbuzujici komentar. v pondeli jsme se potkali na jedne porade (normalne chodi ob tyden co ja. mozna kvuli me, mozna kvuli necemu jinemu prisla tento tyden). vubec sem ji nevenoval pozornost, zadny zdraveni, pohledy, proste nic. z jeji strany totez. o prestavce sla kolem me, sahla na me a pozdravila, tak sem pozdrav opetoval zacala se smat. po nejake chvili sem do sebe drcli u zachodu, tak jsme se spolecne zasmali. behem zbytku porady jsem si nekolikrat perifernim videnim vsiml, ze na me casto kouka. na konci sem rychle vyklidil prostor (spechal sem na vyse uvedene rande). do patku/nedele planuji radiovy klid.

jake casovani a jaky nasledujici postup byste volili vy?

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty 2 cervenacek

Příspěvek pro generalissimuss Wed Sep 10 2008, 00:17

Dle mého názoru - systém a časování jsi měl dobré - neměnil bych, postupoval bych stejně.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Wed Sep 10 2008, 00:39

mam trochu gulas v pristupu k dotykum. generalissimuss jde na vec se zkouseckou, DocLove na to jde obracene via Challenge.

DocLove napsal:
TOUCHING
The “System” deals with reality of women making choices - Doc Love.

Authors with Ph.D. in Psychology that actually do write about dating have not approached this field
with a scientific attitude - The Reality Factor.

Why is it, absolutely no one except me, talks about Challenge or testing when discussing love and dating - Doc Love?

Besides (verbally) interviewing all types of women and men about romantic relationships, I also
interviewed many couples without them even knowing it.

I am in a restaurant, shopping, driving, or walking down the street. Realizing I could not go up and ask
them, “By the way, who is the real boss?” Because I would get “popped,” or end up in the slammer, I
became a student of body language. My goal was to figure out as much as I could about this couple
without hearing them. “Interviews from afar,” I call them.

I want you guys to start doing this. Watch couples and try to figure out, who likes whom more. Be sure
to watch them through your peripheral vision, or only stare when they are not looking.
The first thing I noticed was a guy (with a woman) in restaurants who “played”with his face. I know
this sounds strange, but please bear with me. One guy is scratching his head; another is massaging his
neck, another stroking his hairy chin, another leaning on his chin (bored, or just tired?). Another guy is
combing his hair with his fingers, and the worse has to do with noses(his ring disappeared!), and acne.
If you were a classy women(who loves hygiene)on a first date, what would you think?(“That boy is a P-
I-G!”)

It’s strange; the “experts”study rats, but don’t study the significance of touching in relationships.
The”new” Tom is on his first date with Caprice, in a seaside restaurant. Tom is sure not to touch
Caprice’s arm because he knows he wants Caprice to touch first. He know to always sit opposite of
Caprice at the table so he sees her eyes and the distance forces her to reach(stretching is challenging!)
Across the table. He will count how often and many times Caprice touches him.
Why? To grade her Interest Level, of course.

In fact, if she touches, or even puts her hand on his, he won’t even reciprocate. He plays “dumb.” He is
going to “work” Challenge to see how far she will go. The “new” Tom knows; women let men know
when it’s OK to touch. And more importatly, only she knows when she is comfortable enough for
touching to begin. The higher the Interest Level, the more she touches (Whom do think is really in
control?)

This is very complicated stuff!
The key is, let her initiate all touching, except to help her out of the car, or giving your arm to walk
down the street. When her Interest Level is high reciprocate slowly. If she asks you why you keep your
hands to yourself, tell her you are shy; they love feelings and vulnerability! Holding hands in public is
out, because it is part of affection, and ahould be private. Remember, women on the first date must give
you a tap, or it’s “Asta la vista, Baby.”

myslim ted posledni tri odstavce. pokud jde o prvni radne, tak je to jasny. jaky je idealni pristup na 2.-3. rande pokud nejaky to libani a sahani uz je "odfajfkovany"?

je to jeden z duvodu, proc sem byl takovej jalovej. zkratka sem nevedel, co chci.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Scare Wed Sep 10 2008, 00:55

zkratka sem nevedel, co chci.

S tím jsem měl dřív také "problém". Nevěděl jsem, co od konkrétní ženy na rande chci. A tak si vždycky před randetem řeknu, chci FC, KC, LTR a nebo si jen pokecat a podle toho jedu. Samozřejmě v případě LTR je to složitější, ale to stejně na prvním rande nepoznám.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Wed Sep 10 2008, 01:04

tohle je jasny. pokud nemas cil, tak jen tak vlajes ve vetru okolnosti (to sou ale metafory). jak jsem psal, nevedel sem a dosud nevim, jaky postoj/pristup zaujmout k dotykum na randetach.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Scare Wed Sep 10 2008, 01:09

já mám jeden strašně oblíbený. Jak někdo psal v článku o polibku na prvním rande, v průbehu randete ji vzít okolo pasu, lehce si ji přitáhnout a políbit.

Rád používám něco podobného a mě přirozenějšího.
Samozřejmě, pokud je rande stejně vzrušující jako nakládání hnoje, tak nic takového ani nezkouším. Ale v opačném případě, tj. vysoký IoI, sedneme si někam na lavičku, popř. se zastavím, chvilku si s ní povídám a pak ji jemně pohladím po tváři (občas poodrhnu vlasy) a následně na to políbím, ukazuji tím, že se jí nebojím dotknout, jsem sebevědomý a navíc je to romantické.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Wed Sep 10 2008, 01:21

ok, to je taky jasny. na prvnim rande delam presne to samy.
zajima me, jak by ses choval na mem day 3, po te co si v me kuzi absolvoval day 2 (kde se po me valela, hladila me, libala me). kdyz si vzpomenu na generalissima, nejdriv na to sel jako elektrikar na lustr, pak zmenil taktiku a necha se eskalovat od ni (coz mi pripomina DocLovea).

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Scare Wed Sep 10 2008, 01:39

v sobotu jsme se meli potkat pracovne na jedny vystave. mel sem v planu
se ji tam minimalne venovat a ozvat se az v pondeli a domluvit dalsi
rande. v patek mi vola, ze kdyz teda budem spolu na ty vystave, tak
bysme se pak mohli projit. rikam si : "parada, uz me zve rande, cool
stuff." a ja vul souhlasil.

Klidně bych zkusil něco, jak navrhl Generalissimuss.
Nevím, od-do byla výstava, ale dejme tomu, kdyby končila v 7, tak bych odpověděl něco jako:
"sobotu budu mít dost nabitou a po výstavě si potřebuji ještě něco zařídit, ale v 8 se můžeme sejít u mě"
Nijak urážlivě a dáš jí to, co chtěla, vidět Tě. A když přijme, tak z 90% víš, na čem jsi, tzn. co bylo psáno výše.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro generalissimuss Wed Sep 10 2008, 01:44

Ale také jsem nepřiměřenou eskalací dost randet zničil. Ale co vidím jako naprosto bazální - být konzistentní - viz to, co psal Scare:
Scare napsal:Nevěděl jsem, co od konkrétní ženy na rande chci. A tak si vždycky před randetem řeknu, chci FC, KC, LTR a nebo si jen pokecat a podle toho jedu.
Ale také se mi stává, že jsem na pochybách, co dělat. Líbí se mi toto vyjádření:
Eivind napsal:To první byla chyba negativního řádu (měl's něco udělat, a neudělal's), to druhé chyba pozitivního řádu (udělal's něco, co bys normálně neudělal, namísto nereagování nebo běžné neutrální akce). Mám mnohokrát potvrzeno, že chyby pozitivního řádu mají horší (nenapravitelné) následky. Z toho plyne, že když jsi na pochybách, vyčkej. To se ale netýká tvého připadu! V první části tvého příběhu jsi byl na pochybách, jestli to na ni zkusit, nebo nezkusit. I v tom nejhorším možném případě by ses dočkal jenom obyčejného odmítnutí nebo facky.
(Vztah na dálku)
Scare napsal:ale v 8 se můžeme sejít u mě
Ty jo, ale takhle bych si to nikdy neriskl. Jak píše Qark "Dívka nepotřebuje důvod, ale omluvu". Takže pokud dovést domů - vždycky pod záminkou - ne takto přímo.

Naposledy jsem eskaloval ve stylu - "zapoměl" jsem si doma kameru. Třeba.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro hokejista666 Wed Sep 10 2008, 14:06


Scare napsal:ale v 8 se můžeme sejít u mě
Ty jo, ale takhle bych si to nikdy neriskl. Jak píše Qark "Dívka nepotřebuje důvod, ale omluvu". Takže pokud dovést domů - vždycky pod záminkou - ne takto přímo.
Blbost, já mám naprosto pravidelně Day2, nejpozději Day3 od začátku postavený tak, že někam jdeme a domluvíme se předem kdo u koho spí. Dívka nepotřebuje záminku, spíš to chce pak zachovat chladnou hlavu a v klidu si lehnout do postele. Když nic neděláš, dívka je zmatená a začne sama Wink.
Ad doteky: Musíš jí odhadnout, tohle nejde dělat podle jedné formičky, jedna je nervózní a chce to opatrně začít, dotknout se ruky, zad, ramene, u jiné je lepší být zcela pasivní a nechat to na ní. Nejlepší je něco zkusit a pozorovat reakce. To je jako když vaříš a dávkuješ ingredience od oka, prostě sleduj reakce a podle toho dávkuj Wink.
zajima me, jak by ses choval na mem day 3, po te co si v me kuzi absolvoval day 2 (kde se po me valela, hladila me, libala me). kdyz si vzpomenu na generalissima, nejdriv na to sel jako elektrikar na lustr, pak zmenil taktiku a necha se eskalovat od ni (coz mi pripomina DocLovea)
Ono je dobrý se nechat eskalovat, ale muž musí vědět, kdy to má vzít do rukou a vyrazit na zteč. Já souhlasím s generalissimem, zaváhal jsi.
nasleduje skadliva konverzace, kdy si z ni utahuju a ona se me snazi libat
Kde byly ruce, celý svět se diví, kde jen mohly být ty ruce affraid. Ruce totiž měly rozbalovat oblečení, nemůžu si pomoct, škádlivě a hravě, kdyby to nechtěla, naznačí to a Ty z toho vybruslíš bez újmy, byla to přece legrace Wink.
vyndava si nejakej casopis o designu (coz je opravdu vec, ktera me vubec nebere), kterym si asi 10 minut listuje
Jestli ještě jednou vytáhne časopis, tak dej najevo svou nelibost, to fakt ne ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Thu Sep 11 2008, 17:09

diky vsem za odpovedi.
domluvim s ni rande, jako by nic. pod nejakou zaminkou ji proste pozvu k sobe.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Traffic Thu Sep 11 2008, 17:20

Ona na té okřídlené 'sbírce motýlů' přece jenom něco bude...? Smile

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty sbírka motýlů

Příspěvek pro generalissimuss Thu Sep 11 2008, 23:38

pickup - slovník napsal:ASD - Anti Slut Defense. Obrana dívek předtím, aby si mysleli, že jsou děvky. Tyto pocity viny vyvstávají zejména potom, co se s nějakým klukem vyspí hodně rychle. Jednou z nejčastějších omluv je potom "prostě se to stalo", cílem je zříci se jakékoliv zodpovědnosti za své činy. Na ASD je potřeba si dávat pozor. Typický příklad: s
dotyčnou se domluvíte, že k vám přijde a vyspíte se spolu, dáma nepříjde (třeba se vymluví). Je to z toho důvodu, že ví, že kdyby přišla a vyspala se s vámi, cítila by se jako děvka, ale nemohla by uplatnit "prostě se to stalo" strategii. Proto je vhodné pro takovou akci použít záminku (sbírka motýlů).
(Pickup - slovník)

Tohle pravidlo jsem mnohokráte porušil. Ano, je pravda, že v jistých případech jsme se s dotyčnou e-mailem domluvili na sex, sraz byl přímo u mne doma a rovnou, během 10-ti minut jsme na to skočili. A to i v případě, kdy jsme si ani nevyměnili fotky. Ale ve více než z 90% to byla ze strany dívky konečná. Uznávám způsob, o kterým psal hokejista666 (zní to spíše jako logistika dne), ale pozvat přímo na rande do bytu je zcela něco jiného.
generalissimuss napsal:Naposledy jsem eskaloval ve stylu - "zapoměl" jsem si doma kameru.
Ta dotyčná byla nadšená, jak jsem jí "důvtipně" podvedl. Mě to nepřišlo důvtipné, ale jí se ten způsob líbil. Měl jsem pocit, že to u ní navýšilo zájem - namísto prostého pozvání do bytu v podobě srazu.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro cervenacek Fri Sep 12 2008, 02:11

ok, vymyslim nejakou zakernost. jak si postupoval, kdyz jste prisli k tobe a ty jsi "sel hledat tu kameru"?

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro generalissimuss Fri Sep 12 2008, 10:11

Když už jsme byli u mne, kameru jsem nehledal, ani jsem to nepředstíral. Vybral jsem jí místo, kde se má posadit a zeptal se, jaký si dá čaj - jestli černý, nebo zelený Smile To už jí muselo docházet, že se chci zdržet na dýl.

Také to řekla a padla na ní nervozita. S úsměvem a natvrdo jsem jí řekl, že jsem jí podvedl, zatáhl do bytu a teď mám chuť na čaj Smile Při tom dělání si srandy z ní (třeba jsem jí točil na kolečkové židli), jsem se s ní střídavě mazlil a někam odcházel. Push-pull.

Pak jsem navrhl společnou sprchu. Odmítla, dokonce mi bránila, abych se šel osprchovat - tušila, že jde do tuhého Smile

Se sprchou jsem nepospíchal, po skončení hygieny jsem jí rovnou hodil přes postel se slovy: "Takto to je mnohem komfortnější.." Smile

Takže humor a nebát se (když už je v bytě) jí dát najevo, že máš v úmyslu jí svádět. Ale do té doby (než ji máš uvnitř), zvát na ty motýly Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Introvertni HB - Stránka 2 Empty Re: Introvertni HB

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru