SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Sat Oct 10 2015, 13:46


Dotaz:

Dala jsem mu stokrát najevo, že o něj mám zájem, nereaguje. Spíš máme obrácené role, že já mu koupím dárek apod., píšu mu, prostě pořád dávám najevo zájem, a mám pocit, že mu to začíná vadit, a pokud v tom budu pokračovat, pěkně mu polezu na nervy. Jak postupovat? Dělat jakože nic, chovat se k němu stejně jako ke všem ostatním? Normálně se s ním bavit, anebo ho úplně ignorovat? Když se na něj budu mračit, tak se bude ptát, co se děje...

Předtím jsme spolu byli několikrát venku, když jsme měli oba čas, a docela dobré. Vždy on pozval mě.

Řekl mi, že teď s nikým chodit nechce, protože na partnerku nemá čas kvůli práci. Ale na svoje kamarády čas má. Jestli v tom nebude nějaký intimní problém... Se všemi ženami je jen kamarád, ale předpokládejme, že není gay.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Yossarian Sun Oct 11 2015, 18:44

Ahoj, nejsem asi ten nejpovolanější, ale zkusím přihodit svých pár postřehů, třeba se někdo přidá Smile

Ignorovat ho by podle mě nebylo dobré, on ti nic neudělal a takhle bys ho "trestala" za nic.

Proč jsi ho taky někdy nepozvala? Třeba nabyl dojmu, že jsi s ním byla jen z povinnosti.

Pokud bych to měl brát brát podle sebe, tak bych maximálně nikoho nehledal, ale rozhodně bych neodmítal někoho jen proto, že nemám čas.

Yossarian

Poeet p?íspivku : 3
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Mon Oct 12 2015, 16:23

Vlastně mě už odmítl, 2x. Poprvé, to jsme se ještě moc neznali, jsem to hned naplno vybalila, a vypadala jsem u toho jak provinilé děcko u tabule Smile , to mě vyhodil z pokoje. Že jsem spolubydlící, kamarádka. A podruhé, to bylo hodně trapné, mě taky vyhodil, s tím, že není ten, koho hledám. (Myšleno asi tak, že se chci vázat a on ne. Nebo nevím...) Pak za mnou přišel a řekl mi, ať si z toho nic nedělám, že se nic nestalo.

Arrow Neměla jsem to dělat!

Tak právě jako jako, nevím, jak se mám chovat, jestli se mám ještě o něco pokoušet. Abych nebyla vlezlá, otravná. A ten důvod, proč to nějak nemůžu nechat plavat je, že si to s ním dokážu docela dobře představit. Vlastně se ale moc neznáme, jsme jen spolubydlící, tak třeba až bysme se poznali, tak by změnil názor, myslím si. Pokud v tom teda není to, že je jiné orientace.

Myslím si, že mě vzal párkrát ven jen proto, že jsem byla zrovna přítomna. Jednou řekl: Jdeme ven, ale velmi nezávazně.

Má tisíc známých, tak já jsem jedna z tisíce.

To mi připomíná, že bych asi taky měla chodit ven a bavit se s více lidmi, a neupínat se na jednoho kravaťáka. (Jenže musím dodržovat denní režim a chodit brzo spát ze zdravotních důvodů. ..Takže jsem taková domácí puťka. Embarassed )

Třeba ještě doleze, chlapeček! Smile A ať si nemyslí, že se z něho posadím na zadek, zas tak úchvatný není. Hele, třeba až ho líp poznám, zjistím, že je to úplně obyčejný týpek. Ten jeho americký úsměv a to, že chce vždycky vypadat reprezentativně - Tsss! What a Face


Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Mon Oct 12 2015, 18:14

Vážně už mě 2x odmítnul? Teď se cítím, jakoby mě odmítnul potřetí. Já nechci být odmítnutá! No

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Mon Oct 12 2015, 18:25

Sad Sad Proč nechce?? Něco hodně ošklivého mu udělám.....

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Anderson Thu Oct 15 2015, 13:35

Jestli tě už odmítl, tak se rozhodně poohlédni jinde. Nikdo ti neřekne na rovinu, že tě nechce, protože tě nechce ranit, ale v podstatě tím myslí zhruba tohle:

Teď s nikým chodit nechci. - Nechci chodit s tebou.
Na partnerku nemám čas. - Na partnerku si čas udělám, ale nebudeš to ty.
Jsi spolubydlící, kamarádka./Budeme kamarádi. - Nechci se s tebou vyspat.
Nejsem ten, koho hledáš. - Nejsi ta, kterou hledám.
Teď nikoho nehledám. - Nehledám tebe.

Lanie napsal:„Vlastně se ale moc neznáme, jsme jen spolubydlící, tak třeba až bysme se poznali, tak by změnil názor, myslím si.“
Ne, nezměnil. Kdyby měl zájem, zjistil by si o tobě víc. Mimo to, tobě se líbí tak, jak je. Kdyby se změnil, líbil by se ti ještě? Nezajímá tě třeba tolik právě proto, že ho nemůžeš mít? Když chceš někoho měnit, tak je něco špatně.
Lanie napsal:„Neměla jsem to dělat!“
Rozhodně jsi to dělat měla a je skvělé, že jsi to udělala. Nelituji jediného oslovení holky, které jsem kdy udělal… a že jich nevyšlo. Smile Vždycky jsem jen litoval, že jsem nějakou neoslovil, nevzal si číslo. To byla chyba. Zkusit to a neuspět není problém. Problém je se o to nepokusit - toho bys pak měla litovat, protože jsi možná něco mohla propásnout. Ty ale víš, že tenhle tě nechce, takže ho můžeš úplně klidně pustit z hlavy a najít si toho, kdo o tebe bude stát. I když se ti nějaké rande nepovede, můžeš jít na jiné s jiným - kluci nedojdou, je jich všude plno. Wink
Lanie napsal:„Takže jsem taková domácí puťka.“
Dovedu si představit, že to někomu bude vyhovovat. Ne všichni musí každý den někam vyrazit.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Fri Oct 16 2015, 11:36

Vidíš to, Someone, ani tenhle mě nechce. A s tím, že mě nechceš ty, jsem se ještě nesmířila!! Smile Smile

Hlavně ať je happy, na tom záleží. Na ničem jiném nezáleží. Ať je zdravý a ať mu to všechno jde, ať je dobrý v tom, co dělá, to mu přeju z celého svého zlomeného srdce. Embarassed

- To mi běželo hlavou, když jsem včera usínala. Jenže pak jsem na vlastní oči viděla, jak se zamkli v koupelně! On a ještě jeho spolubydlící! Na co se potřebují dva dospělí muži pozdě večer zamykat v koupelně???!! Very Happy

Je to jasné jak facka, prostě je homosexuál! No ty vole, ty vole! Celý dnešek to rozdejchávám. Very Happy Very Happy
Kdybyste viděli, jak mají rozmístěný nábytek v pokoji, bylo by vám jasné, že jsou buď dvojčata, nebo dva homosexuálové. Dvě stejné dvoupostele vedle sebe, dva stejné stoly naproti sobě, atd. Smile Už chápu tu jeho poznámku: Je sexy hubená. - Myšleno, že má chlapeckou postavu. 30% módních návrhářů jsou gayové a zbytek jsou ženy návrhářky. Takže aspoň mám motivaci mít kypré tvary. Smile Smile

.....Wow!..

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Thomasos Fri Oct 16 2015, 14:34

Podle mě je tady ještě možnost, Someonova teorie je dobrá, ale někdy strašně fatalistická, zájem bys mohla vyšvihnout tim, že by ses změnila a vyžárlila ho. Pokud nevyjde ani to, tak se na něj vyser.

Ale když budeš trochu akčnější, třeba někam večer pudeš a neřekneš mu kam, když si přitáhneš do pokoje nějakýho svýho "kamaráda", kterej ti bude dělat něco jako dočasnýho přítele, tak by se to dalo zahrát, ale musí to bejt dobrej herec. Pak to toho tvýho buď dotlačí k činu nebo budeš vědět, že na tebe sere...

nejlepší jak někoho rozhoupat k činu je žárlivost, pocit, že něco ztrácí, takhle se mi to vyplatilo u nejedný holky, sice sem to nehrál, vážně sem si něco začal s "náhradnicí", ale i tak to pomohlo u tý, kterou sem vážně chtěl, kluci to maj to samý...

Jestli máš teda nějakýho kamaráda nebo bejvalýho třeba, kterej by u tebe občas přespal, smáli by ste se u filmu,.. a on by mohl žárlit, bylo by to dobrý, buď tim nic neztratíš a on se rozhoupe, nebo tě stejně nechce. Určitě ho to ale neodradí, žárlivost neodrazuje, ale popuzuje k činu

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Thomasos Fri Oct 16 2015, 14:34

A teď mi za tu radu odepiš k tomu sexu cos mi ještě neodpověděla, rada za radu Smile

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Thomasos Fri Oct 16 2015, 14:37

Odpověď za odpověď Smile

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Fri Oct 16 2015, 18:44

Včera, ještě předtím, než jsem zjistila, že je poloviční gay (asi), jsem byla u něho v pokoji a řekla jsem mu, že se musím odstěhovat, protože: a teď jsem mu řekla ten důvod, co už stejně věděl, protože jsem mu to dřív psala, že jsem se jaksi citově zainteresovala, bla bla... velice potichu jsem mluvila. A jelikož jsem doteď neměla podnájemní smlouvu, do hoďky jsem ji měla na stole! No tak podepsala jsem to, ale dělala jsem, jakože tomu nerozumím, a že si to musím přečíst a rozmyslet bla bla.. Říkal, že jestli vždycky uteču, když se objeví první problém. A že teď jede na týden pryč a ať o tom přemýšlím, že nikoho nového na byt nechce, a že on bude taky přemýšlet. Very Happy

Ale nevěřím tomu, že je gay. Myslím, že je bisexuál, protože když mi říkal, že je to pravda, že mě nechce (což mi říkali úplně všichni včetně mojí bývalé psycholožky!) tak jsem viděla, jak se díval, a řekla bych, že si to se mnou chce taky rozdat. Smile Smile

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Fri Oct 16 2015, 19:21

Dík! Smile Smile

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Sat Oct 17 2015, 15:33

Arrow Neměla jsem mu říkat, že chci odejít kvůli tomu, že k němu něco cítím. Vidíš, Andersone, co děláš.
Já mám nápad. Řeknu mu, že jsem to řekla jen proto, abych konečně dostala tu podnájemní smlouvu!

Lhář jeden! https://www.youtube.com/watch?v=pOwteh0owhM

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Anderson Mon Oct 19 2015, 16:32

Já jsem neříkal, že máš začít vydírat, jestli si tě nebude všímat, tak se odstěhuješ.  affraid  Tím nic nezískáš - jediné, co teď víš je, že si tě chce udržet jako spolubydlící. Je fakt těžké najít spolehlivého podnájemníka, nedivím se mu, že si tě chce udržet. Ale to je „obchodní vztah“.

Říkal jsem, že je dobře, že jsi mu vyklopila, že se ti líbí a chceš s ním chodit. Dostala jsi jasnou odpověď a tím bych to považoval za vyřešené.
Strategií, jak upoutat někoho, kdo o tebe nestojí, bych se nezabýval - je to podle mě ztráta času. Thomasosovi to vyšlo zejména proto, že působil přirozeně, protože nic nehrál, protože mě skutečnou novou přítelkyni. Tím, že si někoho našel, se stal atraktivnější, protože tím získal sebevědomí a navíc bylo vidět, že je po něm sháňka. K té „budoucí nové“ Smile holce se choval jinak, než když jí původně balil - protože momentálně někoho měl - byl v pohodě, uvolněný, netlačil na pilu...prostě přesně to, co dělat měl, když se jí pokoušel balit poprvé (jestli ne, budu rád, když mě opravíš).

Ta holka se k němu vážně měla - pochybuji, že se Vám to povede zahrát. A pokud o tebe nemá zájem, tak to stejně nebude fungovat. Nejspíš ti popřeje hodně štěstí do vztahu a oddechne si, že konečně někoho máš. Smile Ale i kdyby...proč tohle všechno?! S desetinou času a námahy, kterou dáš do tohohle kabaretu, si najdeš normálního kluka, který o tebe bude stát.

Nechci to nějak zlehčovat, ale jiná orientace, než jakou preferuje tvůj partner, to by mohl být opravdu problém. Wink Mimo to, kdyby tě vážně chtěl, nevypadá to, že jsi mu nedala dost příležitostí - a to jak pro vztah, tak pro sex.

Takže aktuální doporučení je: Ber ho jako kámoše, poděkuj mu za smlouvu na byt, podepiš jí a přej mu hodně štěstí s partnerem jakéhokoliv pohlaví (to poslední prosím jen tajně pro sebe:)). Bav se s ním normálně, když tě někam pozve, tak jdi, když nepřijme tvé pozvání někam, nedělej z toho vědu, prostě měl něco lepšího. A hlavně, poohlídni se po nějakém klukovi, co o tebe bude mít zájem a věnuj svojí energii tam.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Mon Oct 19 2015, 20:45

Andersone, taky mě moc neštvi, joo? Evil or Very Mad

To teda ne, já se nevzdám!

Thomasi, jdi na face a začni mi tam lajkovat sexy fotky. Škoda, že nemůžeš dát tak 10 lajků k jedné fotce. Laney nebude sedět v koutě! Nevzdám se!!!!!

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Mon Oct 19 2015, 21:33

Tento kousek je opravdu výstavní, takže si to s ním rozdám, ať se vám to líbí nebo ne. A od teď si to rozdám s každým, kdo se mi bude líbit. What a Face

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Thomasos Tue Oct 20 2015, 12:04

Anderson: ano, tak nějak to bylo.

Lanie: já si teď nechám facebook na nějaký čas vymazanej, ale do konce roku ho obnovim, nevim přesně kdy, ještě je brzo, je to teprve týden Smile

Oba: Jinak já si myslim, že by to dobrý herec zahrál. Nemusí se k ní mít pořád, ale když to uvidí ten její spolubydlící, stačí, když budou zalezlí v pokoji a on už bude žárlit. Může se s nim taky schválně vyspat, aby to ten spolubydlící slyšel Smile Jen bych ti nedoporučoval, aby to byl pokaždý někdo jiný, tim ho spíš odradíš, líp ho vyžárlíš, když si tam budeš vodit občas toho samého, to ho spíš vyžárlí, protože v tom budou jakoby i city, když si tam každý večer přivedeš někoho jinýho, bude tě brát spíš jako lehkou ženu

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Tue Oct 20 2015, 15:38

Thomasi, dikes, dostáváš palec nahoru. (Jaktože chybí smajlík?) Smile

Andersone, opravdu pravdu nemáš! Hned ti ukážu, proč:

Strategií, jak upoutat někoho, kdo o tebe nestojí, bych se nezabýval - je to podle mě ztráta času. napsal:
- Blbost! To jsme se jako doteď nic nenaučili??

Pochybuji, že se Vám to povede zahrát. Ale i kdyby...proč tohle všechno?! S desetinou času a námahy, kterou dáš do tohohle kabaretu, si najdeš normálního kluka, který o tebe bude stát. napsal:
- Proč asi?!! Protože chci jeho. Nechci žádného normálního kluka, ale zrovna jeho! Smile

Jiná orientace, než jakou preferuje tvůj partner, to by mohl být opravdu problém. napsal:
- Ale vždyť je bisexuální. Určitě!

...poděkuj mu za smlouvu na byt, podepiš jí... napsal:
- Kdyby jsi pozorně četl, věděl bys, že už jsem to dávno podepsala. Smile Teď, až přijede a bude se ptát, jestli jsem nad tím přemýšlela a co jsem vymyslela, řeknu: Tak, smlouvu mám, to byl účel, takže je všechno v pořádku. Smile

Zlatíčko, takže se ještě jednou zamysli. (Jinak nic ve zlém. Smile Smile Smile)

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Anderson Tue Oct 20 2015, 16:04

Jak myslíš. Wink Já tady na světě nebudu věčně, druhý mládí taky asi nenajdu, takže svůj čas investuju do někoho, kdo si to zaslouží a kde můžu očekávat nějaký užitek. Jestli o tebe nemá zájem, tak mu tvůj plán bude jedno, i kdyby ses vyspala třeba s celým fotbalovým týmem. Smile (nic ve zlém)
Sice tvému úspěchu nevěřím, ale držím ti palce a přeji ti, ať ti to vyjde. Wink

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Tue Oct 20 2015, 16:10

Very Happy Very Happy A pak budu referovat, jak to pokračuje, ano?

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Tue Oct 20 2015, 17:05

Na tomto místě bych ještě ráda zmínila, jak je úplně fajn potkávat v životě inspirativní osobnosti. Konkrétně u mě je to za poslední 2 roky Kamilka P., která mi svými statusy ukázala svůj postoj k mužům. 'Ještě uvidí, chlapeček...' I když ji už teď nevídám, tak vřelé díky. A pak je to paní JUDr. K., kterou znám krátce a kterou máme na právo, a která má úplně super názory (vůbec ti právníci jsou nějací super, mnohem lepší než herci). No a pak je to samozřejmě Someone, který má také super názory, tuším aspoň z toho, co jsem kdy četla.

JUDr. K. povídala o tom, jak je dobré se přijmout se všemi svými chybami a mít se rád takový/taková, jaká jsem. Že ten, kdo se má rád, dbá na své vzdělání, chodí do společnosti, na výstavy, do kin, sportuje (ale když někdo sportuje do úmoru, to je špatně!), vaří si zdravá jídla, nedívá se na televizi, atd. Mluvila o bezpodmínečné lásce. Takové to: Budu tě mít ráda, jen když... Tak to když je špatně. To by nám měli dávat naši blízcí, tu bezpodmínečnou lásku. A potom, když se budeme mít rádi, ale to je práce na celý život, dokážeme mít rádi a přijmout i ty ostatní, být vstřícní a pomáhat si. A toto všechno souvisí s Listinou základních práv a svobod a tuším s Občanským právem, že všichni mají právo na život, na ochranu svého zdraví, cti, důstojnosti, atd. Smile

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Fri Oct 23 2015, 12:32

Come on, come on, bejby!

https://www.youtube.com/watch?v=Bb1ad7r5oN8

https://www.youtube.com/watch?v=wt-tHcQR67Y

Aneb kypré tvary se ruší a jde se nakupovat sexy prádlo. Přeci jenom žijeme ve 21. století, žejo.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Thu Dec 10 2015, 02:45

Něco vám sdělím, když už tak hezky ponocuju. Včera si pouštěl docela děsnou hudbu. On má celkem vkus co se týče music, ale tohle bylo děsné. Tak jsem za ním šla a říkám, že takhle by to nešlo, a pustila jsem tam něco svého. A na chvilku jsem odešla. A on, to hned vypl, hodil tam zpět to své a úplně na plné kule! Tak jsem tam šla a říkám co to děláš? A uraženě jsem odešla, třískla jsem dveřma. Na svém noťasu jsem pustila to své a chtěla to přehlušit, a schválně jsem se zeptala spolubydlící, když šel kolem, jestli nemá repráky. :-D Neměla, a tak jsem to zpívala nahlas, aby to slyšel. :-D
A pak už jsem potřebovala mít klid, protože jsem měla (dnes) odevzdávat seminárku o 30 stanách, tak mu říkám, jestli by to neztišil. Že prý ne. Ještě zabarikádoval dveře žehlícím prknem, abych nemohla dovnitř. :-D Zařvala jsem: Kdyby se to aspoň dalo poslouchat!
Pak se ale dlouho nic nedělo, tak přišel a říká: Teď seš v depresi? A já tak smutně a uraženě, že to do druhého dne nestihnu napsat... A on, že to ale není jeho vina, že to nestihnu. No samozřejmě že není, měla jsem to mít napsané dávno. ... :-D

On: Žádná přítelkyně, žádná dívka, Já: žádný přítel. Už hodně dlouho, asi rok. Vlastně od té doby, co spolu bydlíme. Má nějaké kamarádky na společenské akce, aby to vypadalo hezky, ale pokaždé má jinou (podle toho, kde se ten ples koná). Ten druhý má přítelkyni. (!)

K vánocům dostane knížku, do které jsem nalepila třpytivá srdíčka. Napsala jsem věnování, a pak na některé stránky: Chtěla bych... Chtěla bych... Chtěla bych... Chtěla bych... Chtěla bych, aby jsi zavřel oči a já ti prstem nakreslila -srdíčkový smajlík- na tvář. :-)
A taky bych tě nejradši nakopala!! :-) :-)

No a máme domluveno s Thomasem, že teď o víkendu přijede a provedeme tu akci s tím vyžárlením. Kdyby to poprvé nezabralo, tak ještě ten další víkend před vánocemi. :-) Doufám, že to není úplně blbý nápad. Je to blbý nápad? Jako, jen se spolu budem dívat na nějakou komedii a u toho se budem smát, a představím ho jako svého bývalého přítele.

Jsem teď taková změněná. Zhubla jsem, asi tak 5 kilo, no možná tak 8 kilo, maluju se (černý linky, ty jsou super, super uhrančivý oči), poslouchám zamilovaný a sexy písničky a předvádím se před zrcadlem... Jo, a ještě schválně dávám to sexy prádlo na věšák dopředu, aby bylo vidět. :-D

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Tue Jan 05 2016, 00:03

Tak jo. Game is over. Původně jsem chtěla napsat: Vítezství!!! 'Cause I am a bad bitch! Jen abych ukázala Andersonovi, že neměl pravdu.
Ale: Dostali jsme se k hranici, za kterou nejen že nejsem příjemná, ale jsem dokonce velmi nepříjemná, skoro odpudivá. Hádám, že za to může můj nízký self-respekt, tj. že si nechám nasrat na hlavu a ještě za to poděkuju. Pokud bych pokračovala dál stejným tempem, byla bych velmi, velmi nepříjemná a odpudivá. Mrzí mě to, protože jsem ho vážně milovala, z celého svého zlomeného srdce. Chtěla jsem, aby si mě vzal a udělal mi dítě. :'-( Tak se píšou dějiny. Do dodat? Musím se naučit přijímat prohru, pořád to neumím. Neumím se vzdát. Pokud se nevzdám, nikdy nepůjdu dál a budu hodně, hodně odpudivá.

Jak na Nový rok, tak po celý rok. No to se mám teda na co těšit. Mad

Na shledanou v příštím vláknu.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Anderson Tue Jan 05 2016, 13:14

Lanie,
always look on the bright side of life. Wink Nestalo se nic tak hrozného, jakkoliv se ti to teď může zdát. Nepodařilo se ti sbalit kluka, který tě nechtěl, nechtěl se s tebou ani vyspat a ani nebyl moc na holky Smile - to není žádná tragédie. Naopak, pokud se teď už neupínáš na nedosažitelný cíl, můžeš se pustit do balení kluků, kteří o tebe budou mít zájem. Já bych to bral jako dobrou zprávu - jako začátek něčeho nového, lepšího.
Takže vzhůru do toho a hodně úspěchů. Wink
Anderson

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru