SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

4 posters

Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro jhrt Fri Jun 14 2013, 23:21

Cau,

Predom chcem pochvalit celu stranku a forum, velmi dobry napad a vela napomocnych clankov a informacii. Teraz k mojmu "problemu":

Pracovne sa stretavam s jednou zenou ,43, ja mam 28 ...viem ze to je dost velky vekovy rozdiel, tak poprosim aby ste ma hned neodradzovali nazormy typu "to nebude klapat, atd.." ...je nam spolu velmi fajn, citim sa v jej pritomnosti velmi dobre a mam pocit, ze je to jedna z mala zien ktore dokazu ocenit moj specificky zmysel pre absurdny humor ...smeje sa naozaj krasne, myslim ze jej smiech je jedna z veci kvoli ktorym ju mam stale v hlave...fyzicky ma tak velmi nepritahuje, aj ked je pravda, ze je to kus udrziavanej, atraktivnej zenskej ...skor k nej pocitujem taku nejaku silnu sympatiu a velku naklonnost -to zdoraznujem aj a hlavne preto, aby bolo jasno, ze mi nejde len o sex ...oslovuje ma menom, stale sa na mna usmieva, citim ze nejak caka na dalsiu aktivitu z mojej strany ...vzdy sa mi pacili zrele zeny, ale pri nej pocitujem, ze by to naozaj slo ...buduci tyzden mi konci projekt, takze pracovne uz sa nebudeme stretavat... naplanoval som si, ze ju pozvem na drink (kafe nepije), pripadne na bowling alebo biliard ...myslite ze je to vhodne? ...poradte mi ako by to bolo najvhodnejsou formou, aby to nebolo moc vlezle a zaroven aby jej bolo jasne, ze MAM zaujem ...diky moc

jhrt

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 14. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jul 03 2013, 12:49

Na jakýkoliv kulečník ji nezvi, pokud výslovně nevíš, že ho ráda hraje. Na drink ji pozvi, když budete stát u baru. No, s tím bowlingem, bych to taky nezkoušel. Takže jednak viz http://someonecz.blogspot.cz/2010/02/jak-nezvorat-prvni-rande.html#activity

a jednak se s ní trochu pobav (když máš tu možnost), ať víš co má ráda. A teprve podle toho plánuj náplň rande.

PS: A díky.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro jhrt Sun Jul 07 2013, 01:05

tak som ju pozval na drink a prijala s tym, ze mi dala jedno ultimatum ktore musim splnit (tyka sa to prace - je to defacto moja nadriadena) ...dohodli sme sa ze si zavolame...dnes som jej po tyzdni volal a spytal som sa jej ci plati nasa schodzka a oboznamil som ju so stavom tej slubenej veci...povedala ze to este treba doladit (jedna sa o jeden projekt so zakaznikmi) a ujistila ma ze to prijatie pozvania stale plati ...tak som jej povedal ze ju budem informovat ...mam z toho zmiesane pocity, ako keby sa tak trochu so mnou zahravala, alebo nema zaujem a nepovie mi to priamo ...este jej raz zavolam (o tyzden) a ak sa ma zas bude vprvom rade pytat na pracu, tak jej rovno poviem ze mi to mala hned povedat ze so mnou nechce ist a hotovo, nebudem predsa kvoli jednemu rande cakat 3 tyzdne (to je trochu chore) vyjebava so mnou a to neznasam, predtym ked sme boli spolu tak vykazovala vsetky SOIs a teraz nejako cuva ...tak nech mi to povie priamo, neznasam taketo stupidne hry, najma nie od 43 rocnej zenskej

jhrt

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 14. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jul 09 2013, 21:04

A koukej z toho vycouvat - začínat si s nadřízenou, to je fakt pěkně blbý nápad. Prostě to rande už neurguj a jemně tam hoď zpátečku.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro Eivind Tue Jul 09 2013, 23:58

jhrt napsal:neznasam taketo stupidne hry, najma nie od 43 rocnej zenskej
Ono je to ve finále jedno, 17 nebo 43, ty hry jsou víceméně stejné. Ale tvůj blbý pocit je asi zcela na místě. Pokud chceš v té práci vydržet, opatrně bych z toho vycouval, přesně jak říká Someone.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro jhrt Thu Jul 11 2013, 16:43

no a som tam kde som bol, viem a verim vam páni, ze zacinat si so sefkou je nic moc, uz som ju pomaly vypustal z hlavy (dalo mi to zabrat, to mi verte), ale dnes som ju stretol a pytala sa ci plati nasa dohoda (bola pritom s jednou klientkou a stisene sa to spytala, tak aby to ona nezacula (pritom mi tykala, predtym mi zvycajne vykala, ja jej samozrejme taktiez) a pochvalila ma ako dobre vyzeram (to kvoli tomu ze som bol v smokingu, predtym ma videla len v neformalnom obleceni) ...tak som jej povedal ze urcite ano len co budem mat hotovy projekt (snazil som sa nebyt prilis nadrzany a nevypytoval som sa na detaily tejto podmienky, len som jej sebavedome povedal ze jej dam vediet - neurcito, bez uvedenia konkretneho terminu, aby vedela, ze mam kopec inych veci okrem nasej dohody), potom som sa s nou rozlucil s tym ze som ju rad videl ...uvidim co z toho bude, zavolam jej o cca 2-3 tyzdne - vsetko bude zalezat od toho ako sa budem citit ako sa to vyvinie v mojej hlave ...je to divne ale mam velmi rozporuplne pocity - na jednej strane ju chcem vypustit z hlavy, mam teraz uplne ine veci na riesenie, ale na druhej strane na nu stale myslim ...sakra pripadam si ako schizo-posuk

jhrt

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 14. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro Anderson Thu Jul 18 2013, 09:57

jhrt napsal:...este jej raz zavolam (o tyzden) a ak sa ma zas bude vprvom rade pytat na pracu, tak jej rovno poviem ze mi to mala hned povedat ze so mnou nechce ist a hotovo, nebudem predsa kvoli jednemu rande cakat 3 tyzdne (to je trochu chore) vyjebava so mnou a to neznasam, predtym ked sme boli spolu tak vykazovala vsetky SOIs a teraz nejako cuva ...tak nech mi to povie priamo, neznasam taketo stupidne hry, najma nie od 43 rocnej zenskej

Proč?! affraid Co z toho?

Jestli tě nechce, tak tím to určitě nezměníš. Pokud nemáš zvláštní touhu měnit povahy ženám a „napravovat je“, tak z toho výlevu nic mít nebudeš. A to už vůbec nezmiňuji, že po takovémhle divadélku je čas rovnou vyplnit papíry pro sociálku. Wink

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro jhrt Fri Jul 19 2013, 19:32

takze som sa jej odhodlal zavolat, boli sme si zahrat bowling a zistil som ze ma uz tak desne nepritahuje, ako tomu bolo predtym ...asi uz to vzajomne iskrenie trochu vyprchalo (nejako rychlo, nie?) ...celu dobu sme obaja boli uplne v pohode, mame fakt vela spolocnych zaujmov a rovnakych nazorov na vela veci atd... potom sme zasli ku mne domov, pustali sme si muziku (dalsi spolocny zaujem) ...a mame dohodnute dalsie rande o cca 2 tyzdne, tak uvidim co z toho bude ...co sa tyka prace, tak uz som tam stejne skoncil, takze to uz neriesim ...dospel som k dvom veciam (ktore som si uz vsimol aj predtym) :

1. zeny vo veku 35-45r. niesu tak bezprostredne a priame ako sa na prvy pohlad zda, niektore ich taktiky su omnoho zakernejsie a sofistikovanejsie ako u mladsich zien (hranie nedostupnosti, snaha byt dobyvane, testy, atd...) ale zas nemozem to prehlasit naisto, nemam tolko skusenosti a asi je to aj velmi individualne, ja som doteraz zrejme narazil len na taketo typy

2. nech ste kdekolvek so zenou co i len o 10 rokov starsou, tak vam to da okolie znacne pocitit, neviem ako je to vo vecsich ceskych mestach, ale u nas v bratislave mi tie pohlady okolia lezu strasne na nervy, si neviem predstavit vyjst si von s takouto zenou v nejakom malom shithole sk meste, holt sme stale zakonzervovana bigotna spolocnost Evil or Very Mad 

jhrt

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 14. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat Aug 17 2013, 11:25

ad 1) Čím větší osobní zájem, tím mají menší touhu hrát nějaké hry. Tohle na věku nezáleží. Takže jsí spíš o ně měl mnohem větší zájem než ony o Tebe. Takže jejich rozhodnutí pramenící z malého zájmu jsi si takto zracionalizoval. Anebo jsi měl neobyječné štěstí na ty, které to nemají v hlavě zcela v pořádku. Ale to se mi nezdá, že by jich bylo tolik.

ad 2) No, jestli to spíš nebude tím, že poskytujete neobvyklou podívanou. A tak se ostatní zkrátka dívají, aby něco nepřišli.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

dost velky vekovy rozdiel (starsia zena) Empty Re: dost velky vekovy rozdiel (starsia zena)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru