SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carodejnice

2 posters

Goto down

Carodejnice Empty Carodejnice

Příspěvek pro Cherry.q Wed May 02 2012, 20:18

Cau lidi, potřeboval bych radu od vas zkušených PUG Very Happy ,tohle forum je užasný a hodně mi pomohlo, v tom abych si uvedomil svoje chyby na konkretních situaci lidi z jejich zivota, ted se v jedne takové nacházím já a chtel bych znat vas nazor na situaci ve který jsem. Budu se snazit to napsat strucne a jasne bez nejaký omacky Smile Jak už nazev napovídá seznamil jsem o carodejnicíh s jednou holkou. Jak to ak bývá tak mezi nama preskocila jiskra a po skoncení celý akce me přemlouvala at jdu k ní a já souhlasil Very Happy neasi Very Happy .Lehli jsme si na postel a mazlili se a ona mi řekla "víš já hned tak s klukama nespím" já:"dobře nevadí" za 2min nemas gumu Very Happy Very Happy Very Happy buhuzel nemel a ona taky ne...tak že z toho nic nebylo nakonec mi rano uvařilo jidlo, trochu ho spalila ale snaha se cení Laughing a ja ted nevim co mam delat jestli si ji mam nejak ozvat protože ona se mi neozvala ani nejevila zajem o cislo prostě nic a vubec nevim jak na to mam reagovat nebo mam zjistit jestli o me ma nejakej zajem ale zase nechci vypadat jak že to beru hrozne vazne a docela rad bych to rozvinul do nejakýho vztahu. předem děkuji za odpovedi Smile


Naposledy upravil Cherry.q dne Mon May 07 2012, 20:49, celkově upraveno 1 krát

Cherry.q

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 19. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Carodejnice Empty Re: Carodejnice

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 03 2012, 15:02

Chceš ji vidět,ale ona se Ti nemá jak ozvat. Tak Ti holt zbývá jediné: ozvat se jí sám a navrhnout rande.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Carodejnice Empty Re: Carodejnice

Příspěvek pro Cherry.q Mon May 07 2012, 20:50

SomeoneCZ napsal:Chceš ji vidět,ale ona se Ti nemá jak ozvat. Tak Ti holt zbývá jediné: ozvat se jí sám a navrhnout rande.
Diky za radu SomeoneCZ ale nakonec jsem se stal pouze jednorázovou utechou po skončení jejího předchozího vztahu.

Cherry.q

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 19. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Carodejnice Empty Re: Carodejnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru