SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu od začátku?

+3
Anderson
SomeoneCZ
Katsushiro
7 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Mar 12 2012, 21:25

To Anderson: Díky za rady, vzhledem k tomu, že jsem s ní ještě nemluvil, nezkoušel bych něco jako povídání o lyžích, víc se mi líbí ten "direct", jen myslím, že tam je zcela zásadní počáteční sympatie, tj. vzhled+sebevědomí a mám obavy, že to teď zcela postrádám Very Happy Vzhled upravím celkem lehce, můžu si hodit třeba novou košili, nechat ostříhat vlasy atd a snad to bude jakžtakž, ale u sebevědomí to je v háji, od toho rozchodu si připadám přitažlivý asi jako bych měl lepru Very Happy

to SomeoneCZ: Ok, zeptám se i tam, jakmile mě zas něco napadne Very Happy
Jinak, na akci jsem nemíval problém někoho oslovit (asi i kvůli alkoholu :-) ), ale většina akcí, kam chodím, jsou oslavy atd. jen v kruhu dlouhodobých známých, kde se "noví" lidé prakticky nevyskytují. Do klubů chodím taky minimálně a poslední dobou vůbec (popravdě, diskotéky jako takové mě nebaví a do klubů bych chodil, kdybych se uměl alespoň normálně bavit s kteroukoliv, jinak mi to připadá jako ztracený čas - blbá hudba, drahé vstupné + drinky... Very Happy), takže pro mě zbývá ulice a škola, příští rok pak vysoká a firma + přes léto bazén Very Happy

P.s.: Vím, že to vypadá, jako bych pořád vyhledával problémy, ale fakt mi to tak připadá Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Sebevědomí

Příspěvek pro Anderson Thu Mar 15 2012, 15:40

Slušně vypadajícím oblečením a vzhledem rozhodně nic nezkazíš. Se sebevědomím se musíš poprat, chce to prostě zkoušet a nebát se. Nikdy se mi nestalo, že by mě po directu, pro výstrahu ostatním, zastřelili :-), nebo že by mě nějakým tvrdým způsobem odpálkovala. Nemáš co ztratit, to je důležitý si uvědomit. Maximálně mi bylo sděleno, že někoho má. V tom případě jsem neplýtval časem nás obou, usmál jsem se, popřál jsem pěkný den a odešel jsem „středem“. Vždycky jsem pouze litoval, že jsem nějakou neoslovil a nezkusil to, ne že jsem neuspěl - to se prostě stane. Prohra není neuspět, ale vůbec se o nic nepokusit. ;-)

Podle mě je zcela zásadní úsměv. Už jak k ní přicházíš, tak se musíš usmívat a být (nebo tak alespoň působit) uvolněný. Schválně se kolem sebe podívej, kolik lidí se běžně usmívá. ;-) Už tím, že se budeš usmívat, na sebe můžeš upoutat pozornost a přitom jsi zatím vůbec nic neudělal. :-) Stačilo si jen říct „Jsem v klidu, v pohodě, mám dobrou náladu a mám úspěšný den“. :-)

Jinak kluby a diskotéky taky nemusím, měl jsem raději ulici a poměrně dobré jsou i obchody - ve frontě už stojí a evidentně mají spoustu času :-), ale dají se zastavit i v uličce ..... Taky se dá použít obsah jejího košíku ke vtipnému zahájení rozhovoru.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat Mar 17 2012, 14:44

Tak jo, snad to vyjde Very Happy Mimochodem, co vlastně chceš při tom directu? Very Happy Jako: "Ahoj, ty vypadáš sympaticky, dáš mi číslo?" nebo ji zvát přímo na schůzku?

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Mon Mar 19 2012, 17:54

Katsushiro napsal:Tak jo, snad to vyjde Very Happy Mimochodem, co vlastně chceš při tom directu? Very Happy Jako: "Ahoj, ty vypadáš sympaticky, dáš mi číslo?" nebo ji zvát přímo na schůzku?
Skoro tak. :-) Zastavil jsem jí, řekl „Ahoj“, dal jí chviličku na vzpamatování (věřím, že to pro ní může být celkem šok Smile) a pak něco jako „musím se přiznat, dneska jsi nejusměvavější (cokoliv nej, kromě nejhezčí, to mi přijde laciný a mimo to, ona ví, jak vypadáSmile) holka, kterou jsem potkal a tak jsem se s tebou musel/chtěl seznámit.“ Tady nejspíš přijde nějaká její reakce, pravděpodobně to bude smích (což by mohlo souviset s úlevou, že jí nejdeš přepadnout Smile a taky bude celkem potěšená, že je o ní zájem - alespoň si to tak vysvětluji). Buď nějak zareaguje, nebo je na čase začít „výslech“. Svícení do obličeje a řev „die name“ a „die adresse“ jsem si nechával až na doma Twisted Evil , ale pokud mě vůbec nic situačního nenapadlo, čím bych navázal, jde pravděpodobně odněkud někam - zkusím odhadnout, co z toho je práce/škola a na to se zeptám (kam/odkud jde). Asi se bude ptát na to samé, což by bylo fajn, protože si nemá připadat, jako že s ní vyplňuješ dotazník. :-)

Svoji odpověď např. na školu/zaměstnání/cokoliv můžeš pojmout jako „Hádej kdo jsem“. Je u toho sranda, když jí šikovně povedeš, tak to za chvilku uhodne (pokud možno dřív, než jí to přestane bavit Smile) a pořád se motáte kolem jednoho tématu, takže nemusíš vymýšlet další nebo jí cpát do hlavy nějaké „rutiny“. Mimo to, je to ona, kdo tě v tu chvíli zahrnuje otázkami. :-) Až se mi zdálo, že by nastalo trapné ticho, tak jsem řekl, že musím běžet a ať mi dá číslo. Tohle má SomeoneCZ skvěle popsané, stejně, jako jak s ním naložit - rozhodně doporučuji si to přečíst.

Hlavně ať to vypadá přirozeně a nenásilně - příliš moc otázek, kdy odpovídá jednoslovně je špatné a může to taky značit, že nemá zájem ti cokoliv říkat nebo se o tobě něco dozvědět. To bych nebral jako tragédii, na světě je holek celkem dost a ta další už zájem mít třeba bude. Mimo to, co s holkou, se kterou si nemáš co říct a která se s tebou nechce bavit. :-)

Universální postup asi neexistuje, vždy je lepší, aby ten rozhovor nenásilně plynul, než používat nějaké naučené schéma a do toho se snažit trefovat. Také pozor na příliš složité formulace, které se někde radí (jako že svoji otázku zaobalíš nějakým složitým okecáním). V praxi to vypadá neuvěřitelně škrobeně a nepřirozeně a ještě jsem se do toho v půlce případů zamotal. Nebrat, složitější neznamená lepší. Smile

Většinou stačila jedna, dvě otázky a pak už se v tom rozhovoru dalo najít něco zajímavého, kde pokračovat. Když jsem nevěděl jak dál, řekl jsem si o číslo a odchod. Nerad bych zaměňoval příčinu a následek, ale pokud jsem jí musel do rozhovoru „nutit“ a aktivně ho nepodporovala, na rande následně nešla (i když dala číslo). Což může znamenat buď: špatný rozhovor => nebude žádné rande, nebo nemá o tebe vysoký zájem => špatný rozhovor. To už si musíš posoudit sám, na kolik jsou moje rady použitelné. ;-)

Na jméno jsem se na začátek rozhovoru neptal. 1. Je to jednoslovná odpověď s minimální šancí nějak pokračovat. 2. Je to otázka a ty nechceš aby si připadala jako u výslechu. 3. Existuje nenulová šance, že se zeptá v průběhu rozhovoru ona tebe, což už signalizuje jistý zájem, případně při tom prozradí i to svoje. Jméno z ní klidně dostaneš až před/po čísle, není to svatý grál, se kterým se musí začít. Mimo to, přiznejme si, je úplně fuk, jak se jmenuje a jaké je znamení, kvůli tomu jsi si jí nevybral. :-)

Pokud budeš mít nějakou otázku, klidně sem s ní, ale předem upozorňuji, že taky můžu poradit naprostou blbost, protože u těchto konkrétních rad neumím určit, zda jsou dobré nebo ne. To, že jsem to používal a na konci rozhovoru jsem dostal číslo neznamená, že jsem vše udělal dobře. Taky můžu poradit blbost a jen jsem měl kliku, že její úvodní zájem byl dostatečně vysoko a krátký rozhovor mi neumožnil snížit ho pod nulu. :-)
Katsushiro napsal:......dáš mi číslo?" nebo ji zvát přímo na schůzku?
Vždycky chci číslo (ne mail, ne ICQ, ne PO Box) a nikdy nezvu na rande okamžitě. Jsi úspěšný, máš spoustu kamarádů a program naplněný minimálně na 3 dny dopředu. Jak by se mohlo stát, že máš najednou hodinu čas někde sedět a klábosit? Co by jsi dělal místo toho, nudil se doma? :-) Ty pauzy mezi číslem, zatelefonováním a randem tam nejsou proto, že by SomeoneCZ rád protahoval seznámení. ;-)

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Mar 20 2012, 16:21

Wow, to byla vyčerpávající odpověď :-D Moc díky ;-)

A už nám začalo jaro, tak nahodím lehké oblečení a zkusím jich pár oslovit, alespoň pro trénink :-D

Jinak, dneska mě napadlo, že dalším důvodem posledních asi 2 neúspěchů může být i to, že jsem pořád nevyrovnaný s tím rozchodem a jde to na mně vidět. Myslel jsem, že to tak není, ale když jsem dneska slyšel (mám s ex 3 hodiny týdně společné), jak líčí kamarádce jak byla pařit o víkendu s jinou kamarádkou a jejíma známýma (bez přítele :-D ), celkem mi to zkazilo náladu, až jsem byl sám překvapený :-D Tak si říkám, že pokud se takhle cítím já (i když jen občas), nejspíš to ze mě cítí i to okolí... Ona sama tomu mimochodem taky nepřispěje, když se mě občas snaží kontaktovat (čemuž se dost divím, po opakované nevěře by mi bylo trapné říct cokoliv jiného než omluvu :-D - viz úplně první příspěvek kde jsem to popsal), tak myslím, že čeká, že udělám to co předtím, tj. že se s ní zas budu hodně bavit a ona mi pak za týden řekne, že to ještě zkusíme, že to byla blbost :-D

P.s.: Tak jsem přišel na to, že poslední dobou dělám dojem na okolí, bohužel jen na chlapy :-D Včera mě zastavil jeden známý s dotazem, jak často teď posiluju, že on by rád zase začal, aby se aspoň přiblížil svalům jaké mám já (to si nevymýšlím, tohle mi fakt řekl :-D) a dneska mě informovali jiní známí, že vyplňovali dotazník, či co a byl jsem zmíněn jako největší macho :-D Tak jsem to vystupování asi nějak špatně zaměřil,či co :-D

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sun Mar 25 2012, 12:21

Tak jsem přišel na to, že 2 vytipované objekty už mají přítele, tak musím hledat jinde Very Happy

A chtě bych se zeptat - má smysl ozývat se po maturitě (teď je málo času a ještě pořád se cítím dost "rozhozený") holkám, které maturují taky letos? Situace taková, že se s nimi zdravím a za celou dobu jsem se s nimi bavil asi 2x, většinou čistě praktické věci (v kolik se jede do divadla atd.), takže se známe jen minimálně. Nechtěl bych je zvát teď, protože se s ex znají taky a nepochybuju o tom, že ta by jim to "rozmluvila" Very Happy

A dá se v takové situaci jako pozvání napsat na fb? S jednou potkávám fakt minimálně, takže je to asi jediná možnost jak ji kontaktovat kdy chci Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 26 2012, 21:23

...má smysl ozývat se po maturitě?

Mno... že by nemělo? (...ještě pořád se cítím dost "rozhozený")

Katsushiro, vidím, že se snažíš balit ženy a tím to "natvrdo" překonat. Nese to výsledky, nebo máš pořád absťák?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Mar 26 2012, 22:22

Jak to myslíš? Doufal jsem, že za 2 měsíce už na tom budu zase líp a ani to u nich nezkusit mi přijde jako celkem škoda... Very Happy

Zatím jsem se k nějakému "pravidelnému" balení neodhodlal a jediné výsledky, které to nese jsou ty, že na okolí působím zase "v pohodě", taky díky tomu, že jsem se začal aktivně učit a posilovat jako nikdy + plánuju udělat webový projekt, natočit sérii dokumentů o rybaření atd... Fakt ovšem je, že to všechno dělám jen, abych neměl tolik volného času a aspoň chvíli na to nemyslel...

Nejvíc mi vadí to, že si sám před sebou připadám jako idiot. Ona mi byla nevěrná, takže ten rozchod byl defacto jediné řešení. Dál jsme letos byli s týmem 3. v republice na podnikatelské soutěži, půjduna výšku jakou jsem chtěl, díky posilování i vypadám výrazně líp než kdykoliv předtím, ale nějak z toho vůbec nemám radost, přijde mi to všechno, že je to úplně mimo a dál si připadám těžce k ničemu a nepřitažlivý Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Mar 28 2012, 18:36

Byl jsi jí schopný odpustit plánovanou nevěru. Řečeny pohledem interny, Tvá produkce endogenních opiodů byla příliš vysoká na to, aby ses za dva měsíce cítil v pohodě.

Důležité je, že se k ní nechceš vrátit zpět, a že Tě okolí začíná vnímat lépe - a okolí jsou i slečny.

Dokud ses nevyrovnal s předchozím vztahem, byl bych opatrný. Sám jsi na začátku psal, že Tě slečny vnímají jako despotu - tj. co když tenkrát Tvé reakce podvědomě ovlivnila špatná vzpomínka na bývalou? Protože jestli ovlivnila, nemělo by smysl budovat si špatnou pověst u dalších slečen.

Takže otázkou je, proč chceš balit? A zkus si na to odpovědět naprosto upřímně.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu Mar 29 2012, 10:20

Ohledně toho despoty, určitě jsem nereagoval ideálně, ale přece jen, bavili jsme se prvotně o bazénu, takže myslím, že tam to byla fakt aktivita od ex :-D Jinak je to už přece jen lepší než předtím a doufám, že po maturitě to bude lepší natolik, aby to na mně aspoň nebylo vidět :-D

Balit bych chtěl proto, že si připadám jako vůl, zatímco o ni je zájem a někoho má, tak já jsem zůstal out a bez nikoho, tak bych chtěl alespoň nasbírat nějaké "zkušenosti". No a samozřejmě, mít stálou přítelkyni je prostě lepší, člověk má pořád program, okolí ho vnímá líp a ví, že ho má někdo rád...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Mar 29 2012, 12:02

Klid. Bývalá Tě podvedla, takže ta měla zájem jistý. Naproti tomu, Ty jsi byl postaven před hotovou věc. A namísto toho, abys o ni usiloval, jsi dokázal, že Tě okolí vnímá víc v pohodě. To ona nedokázala. Takže bych se na Tvém místě vůbec netrápil tím, že o ni je zájem a někoho má.

Navíc, když se okamžitě nežene do dalšího vztahu, inteligentní slečna si pomyslí, že to máš v hlavě srovnané. Pravda, sice Ti ji to nesbalí, ale teď by to stejně nemělo moc smysl zkoušet.

Nebal proto, že si připadáš jako vůl, zatímco o ni je zájem a někoho má. Bal, až o budeš mít zájem o holku, kterou bys balil.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu Mar 29 2012, 17:25

Takže tím myslíš, že na tom nejsem až tak špatně, jo? :-D Tak snad jo, ono nakonec, když o mě měly holky občas zájem do rozchodu, proč by nemohly mít potom, že jo... :-D

Tak moc díky za radu a za pár dní se určitě zas ozvu :-D

P.s.: Zabýval jsi se někdy balením v klubech atd, něčím čistě "na jednu noc"?

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Mar 30 2012, 13:17

Ad PS: Nebyl důvod. Když už se s Tebou chce nějaká vyspat na jednu noc, dá se logicky čekat, že už ji nemusíš přesvědčovat. Stačí s ní souhlasit (ujistit ji svým chováním, že to vidíš stejně) a nezkoušet žádné "pokročilé taktiky". Těmi to max. zvoráš. Hlavně nepředpokládej, že to dělá pro Tvé baličské schopnosti, osobnost, nebo modré oči. Prostě to chce.

Obecně, když s Tebou žena chce mít sex, a to teď, je to na jejím chování patrné, a chce od Tebe akci. Buď to včas pochopíš a na úvod dáš ruce kam chce, anebo.... mno... nebo skončíš s dotazem na fóru Wink

Hlavně si rozmysli, do čeho jdeš.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Mar 30 2012, 17:49

OK, takže myslíš v klubu / na akci prostě přijít s tím, jestli by nešla tančit, chytit kolem pasu a pokud vidím, že jí to není nepříjemné / že se nenudí, tak jí prostě dát pusu atd?

Ok, dám si bacha, i když, tohle bude stejně aktuální nejdřív za ty 2 měsíce, teď není na diskotéky čas a upřímně, pořád ani nálada... Jakoukoliv holku mě napadne oslovit, hned si vzpomenu na bývalou, což není dobré, tak to bude chtít ještě asi fakt klid :-D

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 04 2012, 14:46

Tak se to nějak zlomilo a už si připadám dost v pohodě (když s ní přímo jsem, zamrzí mě to, ale jinak už na ni nijak zvlášť nemyslím), tak jsem si říkal, že zkusím nějakou oslovit... Byl jsem se 2x "jen tak" projít venku... A vůbec žádnou věkově odpovídající jsem nepotkal Very Happy Nějspíš to bylo tou zimou v posledních dnech, každopádně venku málo lidí a věk cca 50+, kolem 19ti ani jedna Very Happy

Jinak už se to vůbec uklidnilo, s tou holkou co mě označila za despotu, jsem se teď bavil a nedalo mi to, se smíchem jsem se jí zeptal, jestli jí ještě pořád připadám moc despotický na to, aby se mnou šla na bazén a ona se smála taky a divila se, že si to ještě pamatuju a bez problémů jsme se domluvili, tak jdeme dneska (zájem o vztah tady absolutně nemám, ale jako kamarádka je v pohodě, navíc, chodit plavat sám je nuda Very Happy).

Jinak jsem si začal psát se známou přes FB, s tou jsem se viděl jen jednou před cca 2ma lety, kdy jsem ji potkal na lyžích a vzal si číslo, když byl porouchaný vlek (jo, tehdy jsem byl zadaný a sebevědomý a navíc to byl přesně ten pocit jakože "jo, teď to jde" Very Happy - tohle jde natrénovat?) a pak jsme si psali jen občas. Nicméně jsme domluvení, že za ní za 2 týdny sjedu, tak uvidíme co z toho bude...

A to je zatím asi všechno, s dalšími otázkami/výsledky se budu hlásit průběžně Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 04 2012, 19:06

Jo, Katsushiro, co jsem Ti psal na začátku? Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 04 2012, 22:56

Myslíš tím, že už ze mě opadá ten "zoufalecký look" nebo je to odpověď na ono "trénování"? Very Happy

Jinak ten dnešek byl pro mě každopádně krok dopředu, aspoň jsem byl po 3 měsících někde čistě jen s holkou a ne se skupinou a připadám si zas normálně Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat Apr 07 2012, 20:57

Tak se mi sama od sebe ozvala známá z Ostravy s tím, kdy přijedu a že ona má čas vždycky (je tam na střední). Pochybuju, že by tady z toho něco bylo, má přítele cca 3 měsíce, ale předtím tam stopro přitažlivost byla (v létě jsem se s ní seznámil, když jsem šel na chatu od busu, tam se se mnou začla bavit sama na cestě a další den jsme šli ven a přímo mi řekla, ať se s ní vyspím, což jsem odmítl s tím, že jsem zadaný - v iluzi, že mám věrnou partnerku jsem zůstal fakt jen u konverzace Very Happy ) a i teď zmínila něco ve smyslu, že škoda, že jsem se nerozešel o 2 měsíce dřív...

Jinak už se cítím fakt dost v klidu, myslím, že bych v pohodě zvládl i nějaké to oslovení na ulici, ale jak už jsem říkal, je zima a venku je lidí fakt minimum (malé město, no.. Very Happy), tak se to snad zvedne v dalších měsících Very Happy

A teď, když už sem na tom líp, myslíš, že bude lepší těm "známým od vidění" napsat, ať vím, na čem jsem nebo to prostě nechat plavat s tím, že je možná někde potkám? Objíždět okolí kvůli "náhodnému" setkání se mi nechce Very Happy A tuhle otázku myslím včetně těch, které to nejspíš vůbec nečekají, jako jsou třeba i spolužačky od ex... Říkám si, že když budem maturovat, tak už je to stejně jedno, tak že bych to prostě zkusil Very Happy

P.s.: A veselé Velikonoce přeju ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 10 2012, 16:30

Jak už jsem to napsal někde dřív, bal, až o tu danou budeš mít zájem. Nebal kvůli tomu, že už je to stejně jedno. Jinak taky třeba spadneš zpátky na začátek, až se dočkáš řady odmítnutí, protože Tvoje přitažlivost pro okolí nezávisí na termínu maturity.

PS: Kdybys byl lékař a radil někomu podle nejlepších poznatků vědecké medicíny, tj. toho co objektivně funguje, jakou bys měl motivaci pokračovat v léčbě, když by Tvůj pacient zároveň ještě koketoval s alternativní medicínou?

U mě by opadla, protože je to pak marná práce, snažit se napravit chyby jiných, a ještě nést odpovědnost za následky nezodpovědného chování pacienta.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Apr 10 2012, 16:53

Tak jo, o jednu z nich bych měl fakt zájem, jen by mě zajímalo, proč myslíš, že pokud bych nějakou zkusil "vytáhnout" ven bez velkého zájmu, že to bude neúspěšné, resp. méně úspěšné než když o ni zájem mám?

Jinak jsem tvoje rady rozhodně nechtěl nijak znevažovat a pokud jsem se tě nějak dotkl, omlouvám se. Jen jsem si říkal, že pokud oslovím více dívek, měl bych mít větší šanci na to, že některá půjde ven a tímpádem i více praxe a úspěchů...

Jinak největší "naděje" vkládám v tento víkend, kdy bych se měl za onou známou z FB stavit, tak uvidíme co z toho bude...


Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 11 2012, 17:56

Má-li zkušenosti, a že už je nejspíš mít bude, tak ve Tvém chování pozná rozdíl mezi snahou ze zájmu a mezi snahou o hru. A podle toho se pak na Tebe bude dívat. Proto říkám, abys ji balil, až o ni budeš mít zájem.

Když oslovíš více dívek, tak budeš mít větší šanci, pokud si to mezi sebou nestihnou říct. Jinak budeš vypadat jako sériový oslovovač, což není atraktivní. Plus musíš být schopný unést řadu po sobě jdoucích odmítnutí, protože to je reálná varianta, které se můžeš dočkat.

S příkladem lékaře jsem chtěl říct, že si tohle musíš uvědomit a nehledat kličku okolo.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 11 2012, 18:26

Ok, tak zatím zůstanu u toho víkendu a zbytek uvidíme, ty ostatní ze školy teda kontaktovat nebudu, maximálně jednu a to až ji potkám mimo školu Very Happy

Jinak myslím, že ty odmítnutí by mi teď až tak nevadily, sebevědomí se mi celkem vrací a nakonec, horší než opakovaná nevěra to už být nemůže Very Happy

Jo a zaujala mě tvoje poznámka, že "pozná, když mám zájem a kdy jde jen o hru" - to myslíš u mě jakožto ne moc zkušeného nebo to platí obecně u všech? Very Happy

P.s.: Četls knížku Jak na ženy od Baránka? Teď jsem na ni narazil a přijde mi, že to spíš slouží jako lehká inspirace a něco, čeho se člověk může "chytnout", protože ty fakt konkrétní věci si člověk stejně domyslí (snažte se být hezky ostříhaný, posilovat a být uvolněný, což získáte jen praxí...)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Apr 12 2012, 13:30

Obecně. S přibývajícími zkušenostmi to sice budeš mít snazší, ale nespoléhej se na to. Jednak "pýcha předchází pád" a jednak je žena oslovovaná častěji než muž.

Copak domyslí, ale např. ostříhaný, oholený, upravený a spol. - to Tě snad v každé normální rodině naučí rodiče.

"být uvolněný..." - jenom škoda, že nad endokrinním systémem nemáš vědomou kontroluWink Jak ses ostatně teď mohl sám na sobě přesvědčit, když ses dlouho necítil v pohodě. Nelze být uvolněný na povel. Sice tomu lze pomoci zkušenostmi a znalostmi, ale "vocaď pocaď".

Zajímavý je hlavní přínos JSŽ 2.0 alias matematický model. V kapitole "Bazální a získaná přitažlivost" říká Jednou vynulované ZP pak zůstane navždy, v lepším případě po několik let rovno 0!. JSŽ 2.0 má rok vydání 2010, The System toto tvrdil o zájmu už před rokem 2004, Teorie zájmu roku 2008 přišla s matematickým modelem za pomoci Teorie her, optimistické distribuované simulace a temporální logiky, aby to po matematické stránce dávalo nějaký smysl.

Správnost matematické aparátu JSŽ 2.0 se mi nezdá podle sdělení, že je-li získaná přitažlivost menší než 1, ztratíme zájem ženy. A je-li bazální přitažlivost menší než 1, získaná přitažlivost musí být nesmírně vysoká. Protože obě přitažlivosti násobí, vychází mi z jeho (dle mého pohledu naprosto nedostatečně definovaného) konceptu podmínka, že celková přitažlivost musí byt větší než 1. Takže vynásobíme-li si např. 0,9 ( jako bazální ) s 1,2 (získaná, malé číslo) dostaneme 1,08, což je větší než 1. O správnosti modelu JSŽ 2.0 tímto značně pochybuji (protože mi s malým číslem vyšlo udržení vztahu, ačkoliv mělo vyjít s "nesmírně vysokým" číslem). A to samé platí např. i pro 0,5*2,1 = 1,05, přičemž 2,1 též nepovažuji za "nesmírně vysoké číslo".

JSŽ 2.0 nepovažuju za užitečnou knížku.

To nejlepší, co jsem kdy pro svůj osobní život udělal, bylo, že jsem začal myslet sám za sebe. Třeba u JSŽ 2.0 si to můžeš vyzkoušet v pasážích, kde radí, co dělat, když Ti zruší schůzku. Namísto těhle úvah jsem si raději uvědomil, že žena, která mě chce skutečně vidět, schůzky neruší. Jak prosté ;-)
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu Apr 12 2012, 20:37

Nespoléhám, doufám Very Happy

Upřímně, tohle matematické vyjadřování mě mátlo vždycky a všude (čímž nenapadám tvoji TZ), nikdy jsem nepobral, jak matematizovat něco jako vztahy Very Happy

Napadlo mě, že bych zkoušel oslovování na ulici s anketou, přijde mi to jako celkem nenáročný způsob, který by i mohl občas fungovat a uvidím, jestli ty věci vůbec nefungují nebo aspoň trochu jo Very Happy

P.s.: Dneska mi psal kámoš, že ex má nového přítele (onen vysokoškolák měl zjevně víc rozumu než já a po chvíli se s ní rozešel) - našeho společného známého, který je zcela neoblíben a vypadá tak špatně, až jsem se musel smát. Škoda že jsemtohle všechno nevěděl dřív, ušetřilo by mi to spoustu depresí Very Happy

P.p.s.: Z tvých příspěvků mi není úplně jasné, jak se vlastně stavíš k oslovování žen a pickupu jako takovému. Ténuješ taky nějaká oslovení nebo prostě spoléháš na sebevědomí a spontánní akci? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Apr 13 2012, 15:50

Viz nejen fórum, Pickup považuji za pseudovědu s propracovanou prezentací, zaměřenou zejména na mladé muže zklamané absencí skutečné, dlouhodobé přítelkyně.

S oslovením do ankety můžeš uspět, protože jí vlastně budeš lhát. Respektive budeš lhát i sám sobě. Víš, že kdybys za ní rovnou přišel s žádostí o číslo, tak s největší pravděpodobností neuspěješ. Už jsem tu opakoval, že je třeba být situační - na základě toho, co máte zrovna společného. Jenže tomu nevěříš. Tak vymýšlíš scénář, o kterém si myslíš, že bude fungovat, protože jí budeš lhát, že máš s ní jiné úmysly, než které jí prezentuješ (odpověď do ankety). Jenže, co se potom stane?

Co se stane, až dokončíte dotazník? To se rovnou zeptáš na číslo? A to si myslíš, že budeš mít větší šance, než kdyby ses zeptal rovnou? Spíš menší, protože ji ukážeš, že dotazník byla vlastně lež. OK, potěší ji, že o ni měl někdo zájem. Jenže Tebe zajímá, jestli s Tebou půjde na rande. A to chce větší potěšení.

Proto budeš muset v průběhu vyplňování dotazníku najít něco, co budete mít společného, aby měla na čem vybudovat svou motivaci Tě ještě vidět. Takže jsme zpátky na začátku - potřebuješ najít společné téma, a dotazník to nebude. Ten máš jenom jako berličku pro sebe, abys se s ním cítil lépe. Zkus to bez něj. Zkus se podívat, když se tu kdysi ptal Anderson.

Já vím, že to není lehké. Ale čím dřív přestaneš koketovat s těmihle guru, čím dřív začneš myslet sám za sebe, tím lépe pro Tebe.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru