SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dalsi vztah na dalku

2 posters

Goto down

dalsi vztah na dalku Empty dalsi vztah na dalku

Příspěvek pro cervenacek Fri May 07 2010, 22:18

zdravim,
jsme ted s kamosem studijne na severu svedska. jsme tu od pulky unora a behem poslednich par tydnu zacala kamosova holka, situovana v cechach, lehce vyvadet.

jsou spolu od 15. on jeji prvni a obracene. ted jim je 23. pritelkyne si stezuje, jak ji dotycny hrozne chybi.
hlavni zadrhel je v tom, ze si dotycna stezuje jak je mu porad verna a sama z toho nic nema (s nikym jinym nespala, coz se neda rict o druhem subjektu). a samozrejme jako na potvoru se v ceske kotline objevil jakysi pan dokonaly, ktery je pozorny, dusledny, spolehlivy atp. pry se s nim skvele povida a pry se i dokonce zrovna rozesel se svou holkou.

zajimal by vas nazor na vyse uvedenou situaci. co delat s "nevyradenou" holkou, ktera je sama doma, doma s libovym frajerem za rohem. pokud zustane verna, tak nedozene zkusenosti mnohych vrstevnic a navic nedorovna "skore" vuci memu kamosovi (spal s jinymi). je tudiz velmi pravdepodobne, ze se situace bude v budoucnosti opakovat a to i ve vyrazne slozitejsich podminkach (napr. manzelstvi).

alternativa v podobe sexu ci prozatimniho vztahu s panem dokonalym ma samozrejme mnoho uskali. pravdepodobnost vzniku vztahu s dotycnym je vzhledem k vzajemne naklonosti dosti vysoka.

pro upresneni: do cech se vracime za mesic a pul. v zimnim semestru jsme byli v nemecku, takze az na obcasne navstevy (cca 1 mesicne) se vyse zmineny par moc nevidal. a jako bonus je tu moznost pracovni staze v nemecku cca od cervence do listopadu. takze vyhlidky nejsou uplne ruzove. tot vse.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

dalsi vztah na dalku Empty Re: dalsi vztah na dalku

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat May 08 2010, 12:03

Z pohledu slečny:

a) logicky

  • Jsme spolu od 15, statisticky vzato (minimální zdroj kamarádky) vztah nevydrží - to potvrdila i jeho nevěra
  • Je opakovaně nevěrný, tudíž doufat ve zlepšení je naivní
  • Mám tu volného pana Dokonalého, který o mě má zájem
  • Jediný risk teď vidím v tom, že by to ještě dal dohromady s bývalou

b) emocionálně

  • Cítím se sama, dlouhé pauzy tomu nepřidaly
  • Vydržela jsem být věrná, ale taky jsem nespokojená
  • Cítím, že být věrná je správné, ale když je mi ten druhý taky věrný


Buď mu vydrží být věrná i nadále a pana Dokonalého vezme jako kamaráda, nebo zkusí angažovat pana Dokonalého jako přítele. Má proto všechny důvody - ženy umí dát přednost logice před emocemi. Navíc jí byl nevěrný.

Případné výměně ještě může předcházet testovací období. Nicméně už klesá pravděpodobnost, že na něm najde něco, co by jí vadilo. Leda by z ní zblbnul pod únosnou mez, až překoná rozchod. Pokud nezblbne, je tu značná šance, že se stane jejím novým přítelem. Jinak by z toho mohl být krátký, utajovaný románek. Leda by ho skutečně brala jenom jako kamaráda. Hmm, ale proč vlastně za stávajících okolností? Wink

Stížnosti, jak jí chybí, tak nemusí být jenom projevem zájmu, spíše osamělosti bez chlapa, ale také mohou být začátkem oficiálního seznamu důvodů, proč už mu přestala tolerovat nevěru. Když už to neskončila tehdy. Aneb aby mohla říci "už nám to dlouho nefunguje, bylo načase to ukončit - já se snažila".

Kámoš se v současné době může utěšovat tím, že když mu nevěru tolerovala tak dlouho, tak to vydrží i teď. A nepátrat po tom, co se v jeho nepřítomnosti stalo. Kdyby nevěděla, že jí spal s jinýma, mohl být podstatně víc v klidu.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru