SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přednáška "Generalissimuss Game - My Way"

Goto down

přednáška "Generalissimuss Game - My Way" Empty přednáška "Generalissimuss Game - My Way"

Příspěvek pro generalissimuss Mon Feb 22 2010, 11:13

Vážení a milí,

v rámci páteční české části konference (Pickup konference 2010), která se odehraje v pátek 23. dubna 2010 v Praze v odpoledních/večerních hodinách (jako bonus pro lidi z SDčka), budu jedním z řečníků.

Prozatímní pracovní název cca 45 min. přednášky bude "Generalissimuss Game - My Way".

Očekávejte, že se dotknu témat/modelů (se zkušenostmi z vlastní praxe) jako je pickup (Mystery, DavidX, Badboy, Dicarlo, Qark, MAJK), The System (Doc Love), Teorie zájmu (SomeoneCZ), transurfing (Zeland) a mých vlastních metod a rutin.

Přednášku opět zaznamenám na mp3, která bude buďto volně ke stažení přes odkaz, anebo v případě privátnějšího obsahu jej poskytnu přes P.M., stejně jako předchozí přednášku (24.10.2009 - záznam přednášky "Generalissimuss One Man Show - GOMS").

Na GOMS budu navazovat, tak v rámci své "přípravy" si ji poslechněte, popř. napište si na P.M. o odkaz ke stažení.

Protože chci, aby přednáška byla ušitá pro vás "na míru", napište mi prosím níže vaše dotazy, náměty - co byste chtěli, aby v přednášce zaznělo, či bylo zodpovězeno.

EDIT: Odkaz na stažení záznamu přes P.M.


Naposledy upravil generalissimuss dne Mon Apr 26 2010, 21:31, celkově upraveno 2 krát
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

přednáška "Generalissimuss Game - My Way" Empty děkuji

Příspěvek pro generalissimuss Thu Apr 15 2010, 10:50

Přátelé, obdržel jsem i haldu soukromých dotazů - děkuji všem, pomohli jste mi takto uspořádat strukturu přednášky. Velmi se na vás těším!


Neděste se, když přijedu tak akorát -> pojedu rovnou z nového pracovního místa (nejmenované ministerstvo - blíže nespecifikovaná činnost :-) ), ale skutečně dorazím a včas na plac (kolem 18:00).

Pokud by mi někdo chtěl pomoci v podobě rychlého taxi z Kubánského náměstí (budu tam končit kolem 17:00) na místo akce v Opletalově ul., velmi mne to potěší :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

přednáška "Generalissimuss Game - My Way" Empty Re: přednáška "Generalissimuss Game - My Way"

Příspěvek pro mrizka Tue Apr 27 2010, 15:49

prosim co je to P.M.?

mrizka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přednáška "Generalissimuss Game - My Way" Empty Re: přednáška "Generalissimuss Game - My Way"

Příspěvek pro generalissimuss Tue Apr 27 2010, 15:50

mrizka napsal:prosim co je to P.M.?
Private message.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

přednáška "Generalissimuss Game - My Way" Empty Re: přednáška "Generalissimuss Game - My Way"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru