SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efekt knih o sebezdokonalování po psychické stránce

Goto down

Efekt knih o sebezdokonalování po psychické stránce Empty Efekt knih o sebezdokonalování po psychycké stránce

Příspěvek pro seeee Tue Jul 14 2009, 17:55

Ahoj Someone a ostatní, chtěl bych vědět váš názor na knížky, které se věnují sebezdokonalovní po duševní stránce, osvětu v oblasti myšlení a sebevědomí, myslím tím především knihy jako je např. Moc přítomného okamžiku -E. Tolle, Moc podvědomí -J. Murphy,Ovlivňování reality - V. Zeland, atp..
Murphyho jsem četl, ostatní zatím ne, myslíte, že dokážou člověka ovlivnit natolik, aby byl jejich přínos v reálnym životě postřehnutelnej? Tzn. aby byl člověk úspěšnější při oslovování a balení, snadněji jednal s ostatníma v práci, soukromí, prostě lépe překonával zábrany a předsudky.. Nebo je to podle vás jenom zajímavý počtení a použitelnost - přínos pro život je téměř nula. Já sám si z Murphyho odnáším několik poznatků, avšak zatím neutekla dostatečná doba pro to, abych soudil jestli mi to nějak pomohlo...

Dík za názory!

seeee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Efekt knih o sebezdokonalování po psychické stránce Empty Re: Efekt knih o sebezdokonalování po psychické stránce

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jul 14 2009, 21:02

Čau, já došel k závěru, že tenhle typ literatury je buď evidentní blbost, anebo jenom iluze, díky které se možná budeš cítit lépe, než ji prokoukneš. Evidentní blbost je pochopitelně subjektivní minimálně ke znalostem Smile

Hlavně bych nezapomínal na to, že taková iluze Tě může sice ovlivnit ku Tvému prospěchu, ale zároveň Ti může tak zamíchat představou světa, že to podle mého za to riziko nestojí. A těch pár užitečných informací (pokud tam vůbec nějaké budou) se konec konců můžeme dočíst i jinde.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru