SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

+2
SomeoneCZ
generalissimuss
6 posters

Goto down

Při seznámení/randeti považuji za správné dotýkat se dívky/ženy už v prvních 10-ti minutách

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Vote_lcap49%Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Vote_rcap 49% 
[ 25 ]
Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Vote_lcap51%Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Vote_rcap 51% 
[ 26 ]
 
Celkem hlasů : 51
 
 

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro generalissimuss Tue May 05 2009, 00:54

Určitou dobu (asi rok) testuji tyto dva rozdílné přístupy:
Thomas Hodges aka DocLove, The System - The Dating Dictionary napsal:The”new” Tom is on his first date with Caprice, in a seaside restaurant. Tom is sure not to touch Caprice’s arm because he knows he wants Caprice to touch first. He know to always sit opposite of Caprice at the table so he sees her eyes and the distance forces her to reach (stretching is challenging!) across the table. He will count how often and many times Caprice touches him.
Why? To grade her Interest Level, of course.
In fact, if she touches, or even puts her hand on his, he won’t even reciprocate. He plays “dumb.” He is going to “work” Challenge to see how far she will go. The “new” Tom knows; women let men know when it’s OK to touch. And more importatly, only she knows when she is comfortable enough for touching to begin. The higher the Interest Level, the more she touches (Whom do you think is really in control?)
This is very complicated stuff!
The key is, let her initiate all touching, except to help her out of the car, or giving your arm to walk down the street. When her Interest Level is high reciprocate slowly. If she asks you why you keep your hands to yourself, tell her you are shy; they love feelings and vulnerability!
a
Zan Perrion -- The way of the Natural napsal:Ženy se dotýkám hned od začátku, mám ruku na jejích zádech ještě předtím než cokoliv řeknu. Spousta týpků v klubu začíná oslovení nějakou hláškou: "Ahoj, jak to jde?" a k ženě přichází ze zadu nebo ze předu.

Když já oslovuji, dělám to přirozeně z boku. Vpluji k ní, řeknu třeba: "Ahoj, jak se jmenuješ?!" a okamžitě se jí dotýkám, na rameni, na lokti, ne zádech. Přirozené dotýkání musí být součástí vaší povahy.

Pokud se jí neoslovíte takovým přátelským způsobem a začnete se dotýkat nepřirozeně až později, ony to poznají. Jednou jsem přišel v klubu za dvěma nádhernýma holkama, obě byly kamarádky a já se jich hned od začátku lehce dotýkal na zádech a ramenou, bavil se a smál se v jejich společnosti. Pak jedna z holek řekla: "Podjmě někam jinam, támhle ten týpek je hroznej!" Podíval jsem se na toho chlápka, který po nich zrovna pokukoval a ptám se holek: "Co se vám na něm nelíbí?" Jedna z nich odpověděla: "Když se se mnou bavil, pořád na mě šahal. Říkáme mu Pan Slizounek.". Začal jsem se smát: "Tak jemu říkáte Slizounek a přitom já se vás dotýkám už od chvíle co jsem přišel!" Ony se taky rozesmály a řekly: "My víme, ale ty to děláš naprosto přirozeně!". A tohle je ten rozdíl o kterém mluvím, nebuď Pan Slizký.
Zajímá mne názor těch, kteří stejně jako já vyzkoušeli oba přístupy, včetně toho, proč preferují ten, či onen.

Pokud se týká mne, použil-li jsem "nedotýkavý styl", randeta dopadla naprostým fiaskem = LJBF :-) Kýžené napětí a "Challenge" prostě nevzniklo :-)

Na druhou stranu, pokud jsem se začal začal dívky dotýkat a to téměř ihned, vše bylo O.K.:
Badboy - lifestyle napsal:Every step, from the initial approach, to attraction, to kissing, to isolation, to sex must be smooth and must look like it’s not planned. Girls love to say, “It just happened.”
Tak vaše zkušenosti - sem s nimi! :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue May 05 2009, 15:25

Jak si vykládá moje akce ovlivňuje výše jejího zájmu. Je třeba zohlednit výši zájmu, jinak je v tom chyba – viz článek o určení výše zájmu. Bylo by to úplně to samé, jako testovat účinnost léku proti chřipce a přitom se ani nezajímat, jaká je teplota. Ty výsledky by také byly zatížené chybou.

Také chybí, o kolikáté rande se jedná. Postrádám variantu, na prvním rande si nechám svoje ruce pro sebe, na závěr jí dám pusu a příště nebudu čekat až na konec. Dalším faktorem je, kde se seznámení odehrává. Když je to na koncertu, kde zahrají ploužák, tak to bude na místě.

Když už se tu předhazuje PU, tak si uvědomme jedno. PU není populární díky dosahovaným výsledkům, viz 600 AP a nic, ale díky tomu, jak se prezentuje. No, jen se na Perriona podívejte – je to slizounek, ale

  • Kde má podmínku fyzické přitažlivosti? Nikde.
  • Kde má rozebráno, co jim předtím říkal? Nikde.
  • Kde má rozebráno jeho vystupování na veřejnosti? Nikde.
  • Kde přišel k tomu, že oslovení z boku je to jediné přirozené?


Ale hlavně, že nám dělá směrodatné závěry. Za tu dobu, co píši na tohle téma jsem zjistil následující – většina zaručených návodů, se kterými jsem se setkal, jsou neplatné hypotézy a neprokazatelné domněnky, zato s prezentací navozující dojem platných teorií.

generalissimuss, 4.5. 2009 napsal:Pokud se týká mne, použil-li jsem "nedotýkavý styl", randeta dopadla naprostým fiaskem = LJBF :-) Kýžené napětí a "Challenge" prostě nevzniklo :-)

generalissimuss, 25.3. 2008 napsal: Před dvěma týdny mě potěšilo na pilotním randeti, že partnerka nejdříve seděla naproti mě (stůl a "zasedací pořádek" jsem vybral já), po nějaké chvíli "rozbourala" celé uspořádání na stole a sedla si co nejblíže ke mě.

Zdroj

generalissimuss, 1.7. 2008 napsal: Celou tu dobu jsem se jí ani nedotkl, mé tělo vysílalo samá uzavřená gesta. Rozhovor však nevázl. Jen jsem si říkal, kdy jí to sdělím. Asi až jí doprovodím k autu. Polibek na rozloučenou a teď jí to řeknu. Neřeknu :-) Vášnivě mě líbá a navrhuje, že mě doveze domů. Jasná nabídka. Jenže dnes nemám volný byt :-)

Něco zablábolím, že chci jít domů pěšky (taková blbost!! :-) ) a odcházím. Inu, kdo je připraven, není zaskočen, že? :-) Říkám si, tak jsem to podělal podruhé..

Zdroj


Generalissime, jestliže se v těch dvou uvedených příkladech nedostavilo kýžené napětí a "Challenge", tak už nevím, co to tedy bylo.

Evidentně jsi se pod něčím vlivem dopracoval k přesvědčení, že pokud se jí nedotýkáš hned od začátku, tak to dopadne špatně. Ačkoliv máš zkušenost, ze které je jasně vidět, že to není pravda. Vypadá to, jako když šlo kritické myšlení přes palubu.

The self-fulfilling prophecy is, in the beginning, a false definition of the situation evoking a new behaviour which makes the original false conception come 'true'. This specious validity of the self-fulfilling prophecy perpetuates a reign of error. For the prophet will cite the actual course of events as proof that he was right from the very beginning.”

In other words, a prophecy declared as truth when it is actually false may sufficiently influence people, either through fear or logical confusion, so that their reactions ultimately fulfill the once-false prophecy.

Zdroj

Ještě pořád chce někdo pochybovat o tom, jak významně dokáže PU zkreslit váš pohled na realitu a ovlivnit vaše chování? A hlavně si nemyslete, že zrovna vám se to stát nemůže.


Naposledy upravil SomeoneCZ dne Tue May 05 2009, 15:29, celkově upraveno 1 krát
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro Scare Tue May 05 2009, 15:28

Určitě se dotýkat, ale jak je psáno, musí to působit přirozeně a ne, že se jí chcete za každou cenu dotknout, jako např. v reklamě na seznam z filmu "Vy nám taky šéfe!".

Hlavně jí tím dáte najevo, že se jí nebojíte dotknout a fyzický kontakt je pro vás příjemný a přirozený.

Ještě doplním, výše zmíněné nabývá na efektivitě v klubech atp.
Při seznamování na běžných místech (všechna mimo ty k seznamování určených) je velká šance, že ačkoliv to bude přirozené, může to působit "divně". Je důležité poznat chvíli, kdy je to vhodné.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro Wipe Tue May 05 2009, 19:36

Určitě nedotýkat jako první. Většina atraktivních slečen je na podobný ohmatávání zvyklá a počítaj s tím. Proto se jako první nedotýkám a čekám až se dotkne první nebo jen dotek naznačí. Potom se ji teprve dotknu já a to navíc zcela vlažně. Pokud má zájem sama se nějak dotkne a pak, jako odměna pro ní, následuje muj dotek. Většina žen mi potvrdila, že je baví to napětí, které tomu předchází. A to bez ohledu na záměr, který s dotyčnou máte.

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro generalissimuss Tue May 05 2009, 23:48

SomeoneCZ napsal:
generalissimuss, 4.5. 2009 napsal:Pokud se týká mne, použil-li jsem "nedotýkavý styl", randeta dopadla naprostým fiaskem = LJBF :-) Kýžené napětí a "Challenge" prostě nevzniklo :-)
generalissimuss, 25.3. 2008 napsal: Před dvěma týdny mě potěšilo na pilotním randeti, že partnerka nejdříve seděla naproti mě (stůl a "zasedací pořádek" jsem vybral já), po nějaké chvíli "rozbourala" celé uspořádání na stole a sedla si co nejblíže ke mě.

Zdroj
generalissimuss, 1.7. 2008 napsal: Celou tu dobu jsem se jí ani nedotkl, mé tělo vysílalo samá uzavřená gesta. Rozhovor však nevázl. Jen jsem si říkal, kdy jí to sdělím. Asi až jí doprovodím k autu. Polibek na rozloučenou a teď jí to řeknu. Neřeknu :-) Vášnivě mě líbá a navrhuje, že mě doveze domů. Jasná nabídka. Jenže dnes nemám volný byt :-)

Něco zablábolím, že chci jít domů pěšky (taková blbost!! :-) ) a odcházím. Inu, kdo je připraven, není zaskočen, že? :-) Říkám si, tak jsem to podělal podruhé..

Zdroj
Generalissime, jestliže se v těch dvou uvedených příkladech nedostavilo kýžené napětí a "Challenge", tak už nevím, co to tedy bylo.
Dostavilo :-) Ale neuvedl jsem celý kontext.

V prvém případě mne dotyčná provedla venku a během cca 20-ti minut jsem si ji stočil k sobě a začal se s ní líbat, hladit po zádach, po břiše a tak.. Situace u stolu byla až po několika hodinách chození po venku, kdy už jsem se jí dotýkal stále méně, u stolu až na její popud, kdy mi začala tisknout ruce.

Napětí bylo, že by se dalo krájet.

Druhý případ bylo druhé rande, kterému předcházela tato situace na prvním randeti:
Pokud to moc nehlídám, dějou se věci :-) V první třetině rande mě to nějak popadlo a padl před ní na kolena a začal jí líbat. No, neměl bych se na Angeliku de Sancé de Monteloup v podání Michele Mercier dívat moc často :-) Vyděsilo jí to. Při tom všem jsem si všiml, že reaguje velmi dobře na dotýkání se rukou. Pokud jsem jí vzal její ruce do svých dlaní, byla velmi nerada v momentě, kdy jsem jí pouštěl.

Celkově jsem v duchu hodnotil rande jako neúspěšné – ten úlet s padáním do kolen jsem si fakt měl odpustit..
A pak přišel ten střih. K napětí došlo a k jakému - samozřejmě u ní - já to ale NEVIDĚL. Teď zpětně mohu sledovat ten mechanismus.

Takže i tady jsem se dotýkal poměrně záhy.



Na druhou stranu nutno uvést 3 jediné případy za uplynulý rok, kdy "nedotýkavý styl" u mne zafungoval:

1/ Z jedné dotyčné jsem byl tak "štronzo", že jsem se jí nemohl ani dotknout :-) Ona sama se ke mě dost musela nahnout, aby se dotkla mého kolena. Po 1/2 hodině jsme se domluvili, že pojede ke mě a hned jsme se pomilovali.

Po týdnech jsem se jí ptal, co to mělo znamenat. Ona, že se mě musela dotknout, kvůli tělesné reakci - jestli se mnou chce spát, nebo ne. Prostě to byl její dotaz "přímo na tělo", jestli se mnou ano, nebo ne.

2/ Druhý případ byl u jedné, kde rozhovor, byl takový.. Neměl jsem z něho moc dobrý pocit. Po hodině (kdy jsme byli venku) mne pevně chytla za ruku a dotáhla k sobě domů. Já se jí držel ještě dost slabě a to jí dodalo sílu "lovkyně" :-) a táhla mne více.

3/ Třetí případ byl naprosto čítankový. Styděl jsem se jí dotknout. Tak se mě dotkla, asi po 15-ti minutách ona. Já "neumětelsky" opětoval. A jinak nic. Také jsme brzy skončili u ní - sama to verbálně navrhla.


Takže ano - funguje to - ale u mne to byly 3 případy v roce. Při tak malém počtu to u sebe považuji za vyjímku.

Díky za názory a hlasování.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Wed May 06 2009, 12:13

U mne velmi dobře funguje NEDOTÝKAT SE.

Nechám protějšku možnost lovit a tvářím se jako lovená zvěř. Zatím mi tato taktika vychází. I když toto je spíše dáno výběrem potenciálního "spoluhráče". Účinky této metody pozoruji i u sebe. Pokud vybraný objekt používá stejnou taktiku jako Já, tak mne to velmi nabudí a snažím se všemi způsoby zaujmout. Začíná mač Twisted Evil! Trvá-li ale napětí příliš dlouho, a nevidím posun, ztrácím zájem. Z toho pro mne vyplývá, brnkat na nervy ANO, ale nepřehnat to!

Naopak doteková metoda mne začne velmi rychle nudit. Pokud přišly doteky a líbání na prvním rande, nikdy z toho nebyl vztah. Nikdy z toho nebylo nic víc. Prostě není napětí. Pokud dostanu vše s minimálním úsilím => nudím se => velmi rychle ztrácím zájem.

A co mne velmi dokáže rozčílit jsou "taškařice" kolem placení!

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro hokejista666 Wed May 06 2009, 15:11

Myslím se, že na tuhle otázku neexistuje jednoznačná opověď, měl jsem rande při kterém jsem se slečny začal dotýkat sám (žádné ohrabávání, jen tu tam položit ruku na rameno atd.) a slečna mi krásně tála pod rukama, prostě se vše vyvíjelo báječně a jindy zas bylo nejlepší si sednout na lavičce v parku co nejdál a slečna přišla a začala s dotyky sama.
V obou případech bylo třeba jen zvolit tu správnou strategii, pokud bych totiž u té první nic nezačal, nikdy by nic nebylo, protože to byla slečna spíše stydlivá a plachá a sama by nikdy nic nezačla, naopak ta druhá potřebovala ke štěstí, abych to nechal na ní, pokud bych se snažil sám, pokazil bych to.
Můj závěr zní, je třeba správně odhadnout situaci a přizpůsobit se vývoji. Já většinou na prvním rande první třetinu, polovinu nedělám vůbec nic, jen pozoruji, studuji a promýšlím strategii, jinak řečeno dám slečnu do zkumavky a zkoumám, maximálně dávám náznaky podnětů a pečlivě studuji reakce a podle toho stanovím strategii pro další část rande, buď vyrazím na zteč a nebo vyrazím na zteč tím, že jsem zcela pasivní a nehnu prstem Wink. Obojí nakonec vždy vede k cíli, ale je nutné použít správnou strategii, nikoliv jet jednu naučenou ... .
Ad zvířátko svobodné: Nemůžu si pomoct, ale musím zareagovat, u mě to bylo naopak, ono totiž získat tělo není problém, ale aby Ti upsala duši, to už je těžší Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Wed May 06 2009, 15:58

To hokejista666 Těl je všude kolem dost. Není problém jít a říct chci sex (a když se budu trochu snažit tak ho možná i dostanu), ale k čemu je mi tělo? Má-li hra pokračovat potřebuji schopného spoluhráče, hledám konsonantní osobnost.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro hokejista666 Wed May 06 2009, 16:22

ZVÍŘÁTKO_svobodne napsal:To hokejista666 Těl je všude kolem dost. Není problém jít a říct chci sex (a když se budu trochu snažit tak ho možná i dostanu), ale k čemu je mi tělo? Má-li hra pokračovat potřebuji schopného spoluhráče, hledám konsonantní osobnost.
A proč pak kolem toho těla dělat takové cavyky??? Já si taky rád hraju, ale ta hra přeci není o těle Wink a pokud se sehraje dobře, tak čím dřív tím líp, ani jedna strana pak nemusí řešit, jestli teda už jó, aby nevypadala jako kurva a nebo proč ještě né, asi mě nechce a můžou se věnovat důležitým věcem. Za sebe můžu říct, že tam kde to fungovalo něco proběhlo okamžitě ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Wed May 06 2009, 19:22

A nemůžou ty cavyky hodnotu "nějakého obecného" těla zvýšit a posunout jej do úrovně "konkrétní"? Při dostatečné míře empatie, není třeba řešit problém, kdy je ten vhodný okamžik.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat? Empty Re: Co považujete za lepší - dotýkat se, anebo nedotýkat?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru