SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TZ pro ženy

4 posters

Goto down

TZ pro ženy Empty TZ pro ženy

Příspěvek pro hugo Thu Apr 16 2009, 17:00

Čtou to tu i nějaký holky? :-)

Pokud si chlap může přečíst TZ a zapracovat na sobě a slečna správná taky potřebuje nějaké vztahové zkušenosti, neexistuje potom i něco jako TZ pro ženy? Jakože bych slečně nesprávné dal něco přečíst a bum, bude z ní správná :-)

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

TZ pro ženy Empty Re: TZ pro ženy

Příspěvek pro Adina Tue Apr 21 2009, 21:21

Jo, to bych brala. Very Happy Ráda bych návod jak neřešit kraviny. Znáte ten vtip:
JEJÍ deníček: V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný. Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: "Nic". Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domů, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: "Také Tě miluji". Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mne příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme, ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jista, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl.
JEHO deníček: Sparta sice prohrála, ale večer jsme si prima zašu*ali.

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

TZ pro ženy Empty Re: TZ pro ženy

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Fri Apr 24 2009, 19:50

Netřeba. TZ se dá přece skvěle modifikovat Smile. Místo HB je možné použít HG Smile. Princip je vpodstatě stejný.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

TZ pro ženy Empty Re: TZ pro ženy

Příspěvek pro hokejista666 Mon Apr 27 2009, 14:39

Vyzkoušel jsem si TZ z obou stran, potvrzuji, že jí mohou používat i ženy a funguje to Wink. Doporučuju všem nechat se občas balit, přesně uvidíte, které akce srážejí zájem a které ho naopak nakopnou nahoru. Je to zkušenost k nezaplacení... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

TZ pro ženy Empty Re: TZ pro ženy

Příspěvek pro Petra Tue Aug 24 2010, 00:20

hugo napsal:Čtou to tu i nějaký holky? :-)

Pokud si chlap může přečíst TZ a zapracovat na sobě a slečna správná taky potřebuje nějaké vztahové zkušenosti, neexistuje potom i něco jako TZ pro ženy? Jakože bych slečně nesprávné dal něco přečíst a bum, bude z ní správná :-)

JJ, čtou.
Akorát teda jako prostým přečtením textu pochybuju že by se člověk změnil No , natož aby se stal ještě správným Exclamation
Stejně dokud vnitřně neuzraje, aby byl schopen ty myšlenky přijmout, tak může číst doalelujá, strávit mládí i stáří v knihovně a stejně to bude jako hrách na stěnu.. Laughing

ale je to pěkná představa Laughing

(já si zase jako batole automaticky myslela, že lidi komunikují běžně telepaticky, odmítala jsem mluvit a požadovala aby mi lidi rozuměli beze slov .. pak jsem byla strašně zklamaná světem, když mi došlo, že telepatie prostě na tomto světě jaksi nee-e Very Happy )

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

TZ pro ženy Empty Re: TZ pro ženy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru