SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cocky&Funny a The Great Dictator

2 posters

Goto down

Cocky&Funny a The Great Dictator Empty Cocky&Funny a The Great Dictator

Příspěvek pro zoufalec Thu Dec 04 2008, 15:01

Důsledným procházením veškerého Someoneova materiálu jsem poněkolikáté narazil na spojitost mezi DeAngelovo metodou Cocky&Funny a filmem Charlieho Chaplina The Great Dictator. Film jsem si půjčil, shlédl, a.... zcela mi uniká jakákoli spojitost. Kde se v něm nachází Cocky&Funny mi teda opravdu není jasné. Nenašel jsem jedinou hlášku ani chování, které má podle mě cokoli byť náznakem společného s Cocky&Funny. Snad jen chování "Musoliniho"... Ale na základě toho tvrdit, že

http://www.svadeni.cz/diskuze-poradna/potrebuji-poradit/doba-mezi-ziskanim-cisla-a-1.zavolanim/?prispevek=11217#prispevek_11217
Za svůj život jsem viděl hodně filmů, například i Velkého diktátora
Charlieho Chaplina ze '40. DeAngelos se "svým vynálezem"
Cocky&Funny ještě ani nebyl na světě a Charlie už podle toho
natočil film. Být ve StarTreku, vysvětlil bych to cestováním v čase.
Ale takhle... :-))

A i kdyby tam tedy nějaké Cocky&Funny bylo pro mě viditelné, no a co? DeAngelo přece netvrdí, že by něco takového vynalezl. Prostě tu techniku použil, pojmenoval, osvětlil a vyučuje (byť za těžký peníze, každý lektor bere prachy, když se tím živí).

Stejně tak nevím, kdo z pickuperů tvrdí, že pickup je věda. Ono je totiž věda (slangový výraz pro něco, co je děsně složitá pakárna) a věda ve smyslu skutečná seriózní věda, tedy opak pavědy. Pokud má angličtina pro oba významy jiná slova, pak bych prosil konkrétní citaci.

Jinak tohle není žádný útok na nikoho, naopak, je to jen pár detailů, kde chci mít jasno. Taky se nechci opakovat a někomu lézt někam, ale TZ+Someonovo přístup se při mém výzkumu vybarvuje stále lépe a lépe.

Mimochodem přemýšlel jsem na téma, kde je hranice mezi vyjádřením osobního názoru a urážkou. Můj závěr je jednoznačný - JEN A POUZE V ZÁMĚRU TOHO, KDO TO VYJÁDŘIL. Takže pokud mi někdo řekne, že jsem zasranej idiot, měl bych se ho v klidu zeptat, jestli to je jeho osobní názor (čili něco co si o mě z bůhvíjakého důvodu myslí, ale nic tím nesleduje) nebo urážka (čili výrok směřující k jisté manipulaci se mnou). A pouze v druhém případě mám nárok se urazit:-))))

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cocky&Funny a The Great Dictator Empty Re: Cocky&Funny a The Great Dictator

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Dec 04 2008, 15:44

Útok na Pearl Harbor - 1941
Uvedení filmu do kin - 1940
Napadení Polska - 1939

Obrázek o vývoji politiky USA vůči Německu si můžeš udělat sám, stejně jako názor, jak moc byl Charlie Cocky vůči oficiální politice. A že jsou jeho filmy funny... Smile Když už tedy odhlédneme od toho, jak moc jeho chování ve filmu odpovídá Cocky and Funny.

Prostě tu techniku použil, pojmenoval, osvětlil a vyučuje
Sorry, ale pak nějak nevidím rozdíl např. mezi Albertem Einsteinem, Maxem Planckem, nebo Isaacem Newtonem.

Ono je totiž věda (slangový výraz pro něco, co je děsně složitá pakárna) a věda ve smyslu skutečná seriózní věda, tedy opak pavědy
Ne. Jsou lidé, kteří ví, co je to věda, a jsou lidé, kteří to neví. I když si mohou myslet, že to ví.

Hledáš spojení jako pseudoscience, nebo junk science. Viz [96].

Style napsal:...secretly working to turn the art of seduction into an exact science.
Prosil bych si všimnout slov exaktní a věda.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru