SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reality show pick up artists, studijni material ?

+2
zoufalec
raaaaraaaa
6 posters

Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro raaaaraaaa Fri Nov 21 2008, 15:55

Kde sehnat dily pick up artist reality show co bezela nekde v usa ? Na rapidu sem to stahoval ale vetsina dilu byla zaheslovanych nebo poskozenych.

Myslite ze kdyz se jako beginner mrknu na tech par dilu ze neco okoukam, nebo to je divadlo pro televizni divaky ?
Mate tipy na nejaky dalsi porady na tohle tema ?

Diky

raaaaraaaa

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 18
Registration date : 21. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro zoufalec Sun Nov 30 2008, 20:47

Jak se to jmenuje přesně?

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro raaaaraaaa Mon Dec 01 2008, 20:05

The Pick Up Artist

je to na webu televize http://www.vh1.com ale jen pro U.S. uzivatele

raaaaraaaa

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 18
Registration date : 21. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Dec 01 2008, 20:08

Tak použijte proxy server s IP registrovanou v USA.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro Avery Tue Dec 02 2008, 16:08


Avery

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro generalissimuss Thu Dec 04 2008, 11:38

raaaaraaaa napsal:Myslite ze kdyz se jako beginner mrknu na tech par dilu ze neco okoukam, nebo to je divadlo pro televizni divaky ?
Alespoň mezi mými kamarádkami je to totální megahit. Nejsou schopny vynechat žádný díl, podávají neméně zasvěcené komentáře jako Mystery, získávají další sledovače.. :-)

Že se to bude tak moc líbit ženám, jsem absolutně netušil. Dívá se i ta, která neumí anglicky, překládá jí dcera, která chodí do šesté a ta získala ke sledování půlku třídy :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Dec 04 2008, 14:05

SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro zoufalec Sun Dec 14 2008, 20:28

Vraždil bych za to, abych tomu rozuměl! Kdyby byly aspoň anglické titulky! Jinak pokud bych byl Mystery a chtěl to využít jako brutální oblbovačku a reklamu na svoje kurzy, nechal bych vyhrát tlustého Joe D. Když vyhraje model (Brady nebo Kosmo, v tuto chvíli to nevím!), zas takový trhák a pohádka to není. Dneska jsem sledoval 7. díl 1. série, kde Joe D. vypadl, takže ten komerční/marketingový potenciál není zdaleka 100% využit. A spousta věcí, co tam je vidět, je podle mě velmi použitelných a inspirativních.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro Eivind Mon Dec 15 2008, 00:14

Tak jsem shlédnul celou druhou sérii. Docela dobrá podívaná. Samozřejmě to člověk musí brát hodně s nadhledem, když ví, co je na pozadí. Podezření vyvolává především raketové zlepšení balících dovedností a zvláštní synchronicita patrná především v několika posledních dílech. Ale něco se z toho odkoukat dá. Konktrétně mne velice zaujal např. Trust test. To by mohlo fungovat. Největší přínos ale pro sebe ale vidím v motivačním náboji, že to prostě JDE.

A teď si říkám. Kdy to přijde k nám? Podle mě je to otázka roku nebo dvou, kdy to Nova koupí. Bude i český Pickup artist? Mohl by být, jenže kde vzít českého Mysteryho??

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro zoufalec Mon Dec 15 2008, 13:51

Pro mě je přínos hlavně vidět něco (byť třeba zcela herecky sehraného) z reálu, jak to podle někoho, kdo si myslí, že tomu rozumí, má vypadat. Zajímala by mě reálná skrytá kamera právě s těmi "nejlepšími". To bychom možná přišli o iluze a Someone by se smál ažbysezabřichopopadal.

Mě potěšilo, že když v první sérii měli oslovovat kolemjdoucí holky, tak jak byli těžce ignorováni. Stejný to bylo i v těch barech, pokus otevřít set se evidentně častěji nepovede, než jo. Což dost odpovídá na mojí otázku z https://someonecz.forumczech.com/encyklopedie-f16/pickup-socialni-dynamika-a-dalsi-klony-t174.htm#1850. Záleží totiž, od jakého okamžiku (základu) a k jakému cíli se to počítá.

Mě by přišlo logické počítat to jako podíl s kolika ženskými skončím v posteli lomeno na kolik holek jsem na ulici zavolal. Pak se PUA snad dostanou na Trixovo 1 %. Pokud to počítám jako podíl počtu bab, se kterými jsem udělal jakýkoli úspěšný close (včetně mailu, na který mi nikdy neodpověděla) lomeno počtem bab, se kterými se už bavím a už vykazují IOI, dostanu se klidně na 90 %. Hold Someonem zmíněný předvýběr a použitá (záměrně neuvedená) metodika výpočtu dokáží zázraky! Když se nad tím zamyslím, tak jsem taky úspěšný Pickup Artist. A kdyby mě někdo chtěl poslouchat a platit mi za to, co jsem se všude možně dočetl, tak jsem z fleku Pickup Guru :-)) Nicméně ani tato fakta mi nebrání z pickupu nadále čerpat a učit se.

Český Mystery myslím nebude problém. Buď vezmou někoho reálného na inzerát (ozve se jich jistě hromada) nebo někoho známého, třeba Qarka. Nebo vyberou nějakýho exota a naučí ho podle amerického vzoru koučovat, k té reality šou není potřeba, aby tomu vůbec rozuměl.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Dec 15 2008, 15:54

zoufalec napsal:Hold Someonem zmíněný předvýběr a použitá (záměrně neuvedená) metodika výpočtu dokáží zázraky!
Používat předvýběr je naprosto v pořádku:
SomeoneCZ napsal:Mě vycházelo (s mým předvýběrem, vkusem, přístupem, atd.):

90% - málo informací na objektivní posouzení
2% /-1% - nevyhovuje, nebo jen částečně slečna Správná
8% /-1% - slečna Správná s kladným zájmem
(Statistika)

Poslední 2 měsíce předvýběr také používám. O tom, že to změní statistiku (k lepšímu) není pochyb.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

reality show pick up artists, studijni material ? Empty Re: reality show pick up artists, studijni material ?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru