SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

auto? ano, ne? jen s soferem?

5 posters

Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty auto? ano, ne? jen s soferem?

Příspěvek pro cervenacek Fri Nov 07 2008, 11:18

minulou nedeli sem byl na rande. rande super, dotycna me sama brala za ruku, libila, objimala

bylo pozde vecer, tak sem ji doprovodil k jejimu autu. kdyz uz sem tam byl, tak sem se nechal hodit na metro.

proc to cele pisu?
v aute me prisla strasne debilni atmosfera, takova naprosto sterilni. jeden ridi, druhej sedi vedle nej.
DocLove to nekde zminoval ... auto je zabijak vecera.

ma nekdo podobny pocit/zkusenost? jak se chovate v aute?

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty 2 cervenacek

Příspěvek pro generalissimuss Fri Nov 07 2008, 15:56

Jelikož nemám a asi si vůbec nebudu pořizovat řidičák, všechny mé přítelkyně a milenky mne autem vozily. Nikdy nedošlo k nějaké debilní atmosféře, naopak je to velmi příjemné.

Cervenacku, můžeš to blíže popsat? Opravdu tomu nerozumím. Mám milenku, která mne schválně veze i s 50 km zajížďkou (a já dělám, že jsem si toho nevšiml Smile ), aby si mne takto více užila.

P.S.: Krom toho mne velmi eroticky vzrušuje, když žena řídí auto. A veze mne. Ty pohyby :-) Asi je to na mě hodně znát - řadím to mezi erotické zážitky a fantazie. Hm a na prvním rande.. :-)

Vzpomínám si na jedno takové, kdy dotyčná (když jsem vystoupil) kývala radostně hlavou až k volantu a troubila jak ve svatební koloně :-) Hned napříště jsme na to skočili.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty Re: auto? ano, ne? jen s soferem?

Příspěvek pro Traffic Fri Nov 07 2008, 17:59

generalissimus: Zajímavé. Osobně mám pocit, že ve společnosti je zakotvené určité nepsané pravidlo, že chlap by měl být ten, který dámu veze a že tohle se může promítat i do vztahů - ve smyslu, že "větší" chlap je ten, který má řidičák a umí řídit auto. Je to taková tradiční role.

Teď se zeptám čistě ze zvědavosti: Nemáš pocit méněcennosti jako spolujezdec ženy, potažmo partnerky? Počítám, že odpovědí je, že pokud je muž vyrovnaný se svým "chlapstvím", nemá tohle potřebu vůbec řešit.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 40
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty 2 Traffic

Příspěvek pro generalissimuss Fri Nov 07 2008, 18:16

Nemáš pocit méněcennosti jako spolujezdec ženy, potažmo partnerky?
Absolutně vůbec. Orientuji se na hodně energické, emancipované ženy a ony potřebují vybít energii. Mnohdy se rády předvádějí, jak jsou v řízení dobré.

Měl jsem milenku, jež v minulosti závodně řídila. Na druhém randeti se chtěla zřejmě předvést (a mne protestovat) - neb valila to po namrzlých dlažkách pražských Vinohrad rychlostí 160 km/hod. To jsem ještě v takovém terénu nezažil :-) Měli jste zažít ty smyky a hodiny :-) Pak mi řekla, že jsem jeden z mála mužů, který jí nepozvracel sedadlo :-) A já jí řekl: "Chci to ještě" :-)

Záleží na postoji. Buď řídíš, jako že velíš, anebo jsi vozka. Obé lze chápat jako místo vpředu vlevo. Měl jsem vždy rovnocené vztahy, tohle bylo vyhovující.

Je pravda, že mnoho žen jsem si získal a udržel tím, že na mnoho společenských pravidel, které se týkají rolí, kašlu.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty Re: auto? ano, ne? jen s soferem?

Příspěvek pro Jack Fri Nov 07 2008, 23:18

Uz si [generalissimuss] tu niekde tvrdil, ze zenu so zaujmom neodradi ani dlhsia cesta autom. To v pripade, ze je zaujem sakra vysoky. Ja jazdim autom vsade, jazdim rad a aj na party si radsej odpustim alkohol a idem tam autom...
Takze situacia - nazhavena zena je so mnou na ceste ku mne. No, a kedze cesta trva x desiatok minut, cestou akosi vychladne...
Znamena to, ze musim aj v aute udrziavat uroven vzrusenia [som svedomity sofer, takze v aute sa snazim venovat 100% ceste] alebo ked zena ochladne, tak to aj tak nemalo vyznam?
Su zeny, ktore rychla jazda vzrusi, pripadne vzrusenie udrzi. Rad jazdim svizne. Ale to sa da vonku na okreskach, nie v centre Prahy...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty 2 Jack

Příspěvek pro generalissimuss Sat Nov 08 2008, 00:21

Tak to Ti asi neporadím, nikdy jsem o tom takto nepřemýšlel, nemusel jsem to řešit.

Určitě nesouhlasím s
cervenacek napsal:DocLove to nekde zminoval ... auto je zabijak vecera.
Auto kolikrát umožnilo si promluvit o vážných, nebo intimních věcech, někdy se něco významného pořešilo. Skvělé je na tom, že nikdo nemůže odejít, nebo jinak se vytočit z rozhovoru. A vlastně jste sami. Trochu to bude znít blbě, ale je v tom kus romantiky.
Jack napsal:Su zeny, ktore rychla jazda vzrusi, pripadne vzrusenie udrzi.
Můj názor je, když se v autě nebudeš o nic snažit, včetně udržování vzrušení - o to lépe ji vzrušíš, kdy budeš potřebovat. Jak x-krát zmiňoval Qark - její emoční křivka spadne dolů. Tak ji nevytahuj nahoru. Až bude třeba.

Mám na to tento vhled: Když žena řídí, vzruší jí to podobně, jako když má muže v posteli, on je na zádech, pasivní, popř. šátek přes oči, či želízka přes zápěstí rukou přicvaknuté k železné posteli. Bezbranný muž velmi vzruší. Při té jízdě autem si s partnerkou pouze příjemně povídám, popř. naviguji z mapy.

Víc nic. Asi to ji nažhaví. Ale ne tak vysoko, aby šla do propadu. Pak stačí jen trochu.. :-) Prý je to někdy k nevydržení :-)

Probírám v hlavě různé události a "výpovědi" partnerek.
Jack napsal:Uz si [generalissimuss] tu niekde tvrdil, ze zenu so zaujmom neodradi ani dlhsia cesta autom. To v pripade, ze je zaujem sakra vysoky.
Ano, na to sázím.
Jack napsal:Takze situacia - nazhavena zena je so mnou na ceste ku mne. No, a kedze cesta trva x desiatok minut, cestou akosi vychladne...
Nejvzdálenější milenka, která za mnou "dojíždí", jede ke mě 346 km. Nevychladne :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty Re: auto? ano, ne? jen s soferem?

Příspěvek pro cervenacek Sat Nov 08 2008, 11:52

myslel sem to same co Jack.

je to o pojeti, takze podle g zadnej problem.



Měl jsem milenku, jež v minulosti závodně řídila. Na druhém randeti se chtěla zřejmě předvést (a mne protestovat) - neb valila to po namrzlých dlažkách pražských Vinohrad rychlostí 160 km/hod. To jsem ještě v takovém terénu nezažil :-) Měli jste zažít ty smyky a hodiny :-) Pak mi řekla, že jsem jeden z mála mužů, který jí nepozvracel sedadlo :-) A já jí řekl: "Chci to ještě" :-)
takovou ti zavidim. to muselo bejt uzasny. ja mam kamarada, nocniho taxikare, kterej pres den jezdi zavodne rally, jet s nim po nocni praze temer porad 150-200 je fakt narez.


Je pravda, že mnoho žen jsem si získal a udržel tím, že na mnoho společenských pravidel, které se týkají rolí, kašlu.
jojo, vybocovani z prumeru vzdycky zaujme.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty 2 cervenacek

Příspěvek pro generalissimuss Sat Nov 08 2008, 12:55

cervenacek napsal:je to o pojeti, takze podle g zadnej problem.
Jj. Víš, dej těmto ženám možnost nějak nad Tebou vyniknout a budou Tě milovat.

Pokud to reprezentuješ jako Tvou silnou stránku (nejsi ješitný a nemáš problémy s egem), zamilují se do Tebe. Ne jednou jsem slýchával: "..a víš, čím si mě zaujal hned napoprvé? Nepřijel si autem!", anebo "..můj bývalý mne nenechal řídit. Jen když jsem někam jela sama." Já byl hrdina jen proto, že jsem jí to umožnil!

Paradoxně jsem udělal strašně moc tím, že jsem neudělal vůbec nic.

Na druhou stranu si myslím, že tohle platí pouze na ambiciózní ženy (jiné mne nezajímají).
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty Re: auto? ano, ne? jen s soferem?

Příspěvek pro hokejista666 Tue Nov 11 2008, 04:43

Jj. Víš, dej těmto ženám možnost nějak nad Tebou vyniknout a budou Tě milovat.
Na tohle přišli už i psi Laughing. Žena má prostě ráda, když jí muž nechá vyniknout, ale je potřeba, aby věděla, že ve finále je to muž, kdo má navrch Wink. Jinak řečeno, klidně se nechte přeprat, ale musí být jasné, že když budete chtít tak ... Wink.

A auto je geniální věc na rande, když je chuť a do postele daleko, tak se dá vždycky zajet na nějaké šikovné místo Wink, je to taky přesně jak píše generalissimus místo pro rozhovory, které nemusí slyšet půlka restaurace atd.


PS: Když žena řídí, tak to hlavně nekomentujte, nesahejte do toho a neraďte jí, udělalo to před vámi 90% mužů a bude na to mít alergii Exclamation.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty Re: auto? ano, ne? jen s soferem?

Příspěvek pro Jack Thu Nov 13 2008, 01:26

Fascinuje ma, ked zena dobre soferuje. Je to neuveritelne sexi a ako spolujazdec si to vychutnavam. Len skoda, ze som si to uzil naposledy tak pred 3 rokmi Sad
Taktiez debaty. Casto pri odvoze nejakej zeny este v aute kecame aj hodinu pred jej domom. Len skoda, ze vsetko skoncilo LJBF Sad

Bohuzial sa u zien vyskytuje jeden fenomen [potvrdeny vcerajsim kamosovym neprijemnym zazitkom - zena v bmw745 ho brutalne zostrelila z dialnice. Auto na srot, kamosovi a jeho malej dcere sa nastastie nic nestalo].
Spravanie pri jazde, ked sofer predvida, sleduje premavku aj za sebou a v pripade potreby podradi, prida, aby sa zaradil do ineho pruhu a tak pustil auto za sebou, taka ta defenzivna jazda, ked v zaujme plynulosti obcas pridas, obcas pribrzdis, lebo vidis, ze v pumpy vychadza auto, pripadne mu uhnes do laveho pruhu,... - toto som zazil u zien zriedkavo. Zena vacsinou jazdi presne podla predpisov. Co nie vzdy znamena optimalne.

...o to viac ma pritahuje, ked zena soferuje "ako chlap" Smile

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

auto? ano, ne? jen s soferem? Empty Re: auto? ano, ne? jen s soferem?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru