SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotaz - Větrník - Někde dělám chybu..

Goto down

Tantra popisuje tento odlišný postoj muže a ženy: Žena dává sex, aby získala lásku. Muž dává lásku, aby získal sex. Souhlasíte s tímto výrokem?

Dotaz - Větrník - Někde dělám chybu.. Vote_lcap57%Dotaz - Větrník - Někde dělám chybu.. Vote_rcap 57% 
[ 30 ]
Dotaz - Větrník - Někde dělám chybu.. Vote_lcap43%Dotaz - Větrník - Někde dělám chybu.. Vote_rcap 43% 
[ 23 ]
 
Celkem hlasů : 53
 
 

Dotaz - Větrník - Někde dělám chybu.. Empty Dotaz - Větrník - Někde dělám chybu..

Příspěvek pro generalissimuss Mon Feb 18 2008, 02:22

Původně vložil Větrník:


AHOJ, NĚJAK MNĚ TO PSANÍ NEJDE, :-DPŘIŠLA MI KNIHA HRA, TAK JE TAM DOST VĚCÍ KTERÉ MNĚ BEROU A ODPOVĚDI NA MOJE PROBLÉMY TAM JSOU..DÁVÁM DOHROMADY MŮJ PROBLÉM.JE TO CELÉ O BÝVALCE.2 ROKY VZTAH, 7 LET ŽENATÝ. 4 ROKY SOUŽITÍ.2 ROKY PAUZA PAK ROK ÚPLNĚ VZTAH NEVZTAH, BYL JSEM ZAMILOVANÝ ZOUFALEC.A TED NĚJAKÝ KONTAKT S NÍ JEDNOU ZA 2 MĚSÍCE.PODLE TEORIE SOMEONA JE TO ZTRACENÝ, NEVÍM JAK JÍ MÁM ZE SEBE DOSTAT.:-D

PŘITOM OD 13-17 LET JSEM BYL V POHO DALO BY SE ŘÍCT NATUR, DOKONCE PŘEZDÍVKA MOTÝLEK.PAK JSEM SE BOHUŽEL ZAMILOVAL.A V 36 PŘIŠLA TA RÁNA-:-DSKORO 20 LET MIMO MÍSU.TED SARGUJU A ZÍSKÁVÁM PŘEHLED.SKORO ROK.NĚJAKÝ VÝSLEDKY MÁM, JEN JE PROBLÉM, JSOU TO SAMÉ 15-19 LET, NĚKDE DĚLÁM CHYBU.A JLEVNĚ JE TO JEN PŘÍLEŽITOSTNÝ SEX.

PROBLÉM JE ŽE SE JEDNOU ZA ČAS VÍDÁME NA RODINNÝCH AKCÍCH.JAK SE VIDÍME JE TO OBOUSTRANNÉ.ŘÍKÁŠ, ŽE KDYŽ JSEM BYL VE VZTAHU ATRAPA CHLAPA TAK I KDYŽ UŽ TED VÍM CO JSEM DĚLAL ŠPATNĚ TAK JE TO V HÁJI??

NO OD ZAČÁTKU VZTAHU S NÍ, HODNÝ BLBEC APOD.....

I KDYŽ NA DRUHOU STRANU KDYŽ JSEM SI DĚLAL ANALÍZU VŠECH VZTAHŮ, TAK JSEM ZAS TAK ŠPATNEJ NEBYL, JEN JSEM NEUMĚL ČÍST MEZI ŘÁDKY.

JÁ TO ŘÍKÁM JAK TO VIDÍM U SEBE I U JINÝCH.

PROSTĚ HODNÝ BLBEC TO MÁ VŽDY SPOČÍTANÝ, DŘÍV NEBO POZDĚJI :-D

A ZAMILOVANÝ CHLAP, KTERÝ TO NEZVLÁDÁ TAKY.:-)

VŠICHNI MI ŘÍKAJÍ ŽE MOC PŘEMÝŠLÍM, ALE JAK JINAK TO DO SEBE DOSTAT??KDYŽ TO ZAČNU PRAKTIKOVAT V TERÉNU, TAK MI TO RYCHLE ZAPADNE A UŽ NAD TÍM NEPŘEMÝŠLÍM.

BOHUŽEL MI NĚKTERÉ VĚCI JAKO VYSÍLANÉ IOI NEBO UŠLÉ VHODNÉ PŘÍLEŽITOSTI DOCHÁZEJÍ POZDĚ.NEVÍM JAK TO OSTRANIT.UKOLÉBÁ MNĚ POHODA, JISTOTA A PAK JE VŠE V PR.....
OKOLÍ ŘÍKÁ ŽE JSEM SE HIDNĚ ZMĚNIL, TO JE POZITÍVA, ŽENY MNĚ SAMY VYHLEDÁVAJÍ, ALE CÍTÍM ŽE TĚCH CHYB JE MOC.

MÁM V PLÁNU DOSTAT NA SVOU STRANU JEDNOHO NATURA, CHODÍ NA DISCO A JE DOST DOBREJ, JENŽE MOC TOHO NEVÍ.SYN TOTIŽ POSLEDNÍ DOBOU VYHOŘEL.MÁ MINDRÁK A JE ŠPATNEJ VINGMAN.MÁM DOJEM ŽE JE LEPŠÍ JÍT NA VŠE VE DVOU NEŽ SÁM.CO MYSLÍŠ?
PODNIKÁM, TAKŽE MOC TOHO ČASU NEMÁM

NĚJAK ZATÍM NEMÁM TU SPRÁVNOU ODVAHU A NÁLADU PSÁT NA SOMEONŮV BLOG, I KDYŽ UŽ JSEM TAM TAKY NĚCO PŘISPĚL A NĚJAKÉ STYLY NAŠEL.OVĚŘIL V TERÉNU.JEDU VE VŠEM TEPRVE ASI ROK A ZJIŠTUJU ŽE TOHO HODNĚ NEVÍM, SICE NĚJAKÉ VÝSLEDKY MÁM, A ZAUJMOUT, ČI OTEVŘÍT UMÍM, JEN KONCOVKA MI NĚJAK UNIKÁ.NENÍ PROBLÉM KISS CLOSE ANI KINO, ALE NĚJAK SE MI TEN SEXÍK VYHÝBÁ.VĚTŠINOU MI ZŮSTANOU KAMARÁDKY.TEN SPRÁVNEJ OKAMŽIK ASI NĚKDE PROSERU.A KDYŽ UŽ ZASUNU, TAK ANI NEVÍM PROČ TO BYLO.MÁM SICE KLADNÉ ZPĚTNÉ VAZBY, DOST JSEM NA SOBĚ ZAPRACOVAL ALE NĚJAK CÍTÍM ŽE TO NENÍ ONO.J

DALO BY SE ŘÍCT, ŽE JSEM DUŠEVNÍ GIGOLO, MUŽKÝ ZLATOKOP :-)))).MÁM JEDNU KAMARÁDKU( OD ZAČÁTKU SE JEDNALO O KAMARÁDSTVÍ) CO SE MI STARÁ O KOSMETIKU UTRÁCÍ ZA MNĚ DOST PENĚZ, MÁ ZÁJEM ABYCH BYL IN, DRUHÁ KAMARÁDKA( DOST PO MNĚ JELA A JEDE, JEN NENÍ MŮJ TYP) ZA MNĚ UTRÁCÍ SPOUSTU PENĚZ JEN ZA TO ŽE JÍ OBČAS VEZMU DO SPOLEČNOSTI, NEBO JÍ DOVOLÍM PŘEDSTAVIT MNĚ JEJÍM KAMARÁDKÁM.KUPUJE MI HADRY A NE ZA MÁLO.

JESTLI CHCEŠ KLIDNĚ COKLIV POUŽIJ PRO SOMEONŮV BLOG JÁ SI TŘÍDÍM POSTŘEHY.

OTÁZKA č.1.

PODLE KLADNÝCH SIGNÁLŮ SOUDÍM, ŽE U BÝVALKY JĚŠTĚ ZÁJEM POD NULU NEKLESL, MOŽNÁ SE ALE MÝLÍM A JEN SI NA MNĚ MASTÍ EGO.

KLADNÉ SIGNÁLY PODLE ,,MNĚ" JSOU, ŽE MNĚ RÁDA VIDÍ, USMÍVÁ SE, KDYŽ MÁ MOŽNOST SE SE MNOU VIDĚT, JDE STRANOU ÚNAVA, NEMOC A NEDOSTATEK ČASU.SNAŽÍ SE MNĚ DOTÝKAT, KISS CLOSE.

JENŽE PAK SE TŘEBA MĚSÍC VŮBEC NEOZVE A JAKÉKOLI POZVÁNÍ ODMÍTNE BEZ PROTINÁVRHU. A ČEKÁ NA DALŠÍ SITUACI KDY SE UVIDÍME A OPAKUJE SE TO CELÉ NANOVO.CÍTÍM, ŽE SE NA NÍ MÁM VYS... ALE JĚŠTĚ SE BOHUŽEL NEUMÍM ODMILOVAT.

CO JE ŠPATNĚ???

OTÁZKA č.2.

UŽ 3KRÁT SE MI STALO, ŽE HOLKA KTEROU JSEM ZBALIL,MĚL S NÍ DVĚ, TŘI RANDE MI NAJEDNOU U MNĚ DOMA ZTUHLA, A VEŠKERÉ KINO A TÍM PÁDEM I SEX SE NEKONAL.VLASTNĚ VŮBEC NA NIC NEREAGOVALI.ŽÁDNEJ SIGNÁL,ÚSMĚV, CLOSSE, NIC.JEN DO KALHOTEK, TRIKA A SPÁT, MAXIMÁLNĚ SI POVÍDAT, ALE POVÍDAT O NIČEM.NEPOMOHLO NIC, MASÁŽE, DOTEKY, NEGY VŠE V NIVEČ.RÁNO BYLI V POHODĚ, DÁL KOMUNIKOVALI, SKUSIL JSEM JEDNOU KDYŽ SE TO STALO POPRVÉ HOLOMRÁZ, ALE DOSTAL JSEM TO SEŽRAT, TAK TO RADŠI UŽ NESKOUŠÍM.

MÁŠ NĚJAKÉ POSTUPY??A KDE SE TO MOHLO ZADRHNOUT??

OTÁZKA č.3.

JE MI 37 A VŮBEC NA TO NEVYPADÁM A JDOU PO MNĚ DOST MLADÉ HOLKY DO 19 LET.TAM JEN PRAKTIKUJU, SKOUŠÍM A OBČAS SI ZASUNU.NEHLEDÁM U NICH DLOUHODOBÝ VZTAH.COŽ MI VŮBEC NEVADÍ, JEN JE TO NĚKDY ÚNAVNÉ.

U TĚCH STARŠÍCH JE TO PRÁVĚ OTÁZKA č.2.A PŘITOM POSTUPUJI STEJNĚ.

MYSLÍŠ ŽE JE TO TÍM, ŽE JSEM MĚL MLADÉHO WINGA??(MŮJ SYN 17 LET)NEBO ŽE SE POHYBUJU TAM KDE JE VĚTŠINA MLADÝCH LIDÍ??

DÍK. Větrník



Generalissimuss


Ahoj, děkuji za důvěru.

Protože jsme se domluvili, že Tvůj dotaz odpovím na stránkách https://someonecz.forumczech.com, především chci ocenit Tvou odvahu a pro neznalé určitých termínů přikládám slovníček některých pojmů. Výhody budeš mít také tu, že se k Tvému tématu mohou vyjádřit i jiní návštěvníci webu a krom toho můžeš pomoci někomu, kdo má podobný zádrhel jako Ty. V rámci autentičnosti překlápím text, tak jak je, bez úprav, pouze jsem vynechal některé věci, které s dotazem nesouvisí.

Časem můžeme pozorovat, jestli jsme se posunuli dál, nebo ne.

Slovníček:

kniha Hra (Neil Strauss) – Autorovo dobrodružství, které mu převrátilo život na ruby, začalo na internetu. Dostal jako pracovní úkol dát dohromady knižní brožurku "balicích" strategií, které obíhají na internetu a těší se oblibě. Strauss, kterého vždy zajímal víc James Joyce než sex na jednu noc, se nicméně velmi profesionálně vrhl do "hry", přestal se načas stýkat se svými kamarády, na rady svých nových učitelů si oholil hlavu, přestal nosit brýle, nechal si vybělit zuby a drasticky změnil šatník. Prošel několik seminářů a "škol", vystřídal několik mistrů onoho umění a pod přezdívkou Style (protože se spisovateli prý nikdo nechce spát) začal mít nebývalé úspěchy s takovými ženami, o kterých by se mu před pár lety ani nezdálo. Hra vypráví o skutečných událostech, a přestože působí velmi humorně, domyslit ji do důsledků není pro lidský druh zrovna lichotivé. Kniha pickupu, u nás vyšla v prosinci.

NATUR – natural - nekdo, kdo se umeni socialni interakce a pickupu naucil nahodne/nevedome, je uspesny se zenami ale to co dela dela jen podvedome, a proto to nedokaze ucit druhe vysvetlovanim, jen "predvedenim"

sarge - udalost, kdyz "jdes ven" za ucelem socialni interakce a baleni zen; jmeno kocky Rosse Jeffrieho

IOI - Indicator Of Interest - Signály zájmu (upravování šatů, hraní si s vlasy / naušnicí, natočení těla k tobě, kousaní do rtů, vystrkování prsou k tobě, úsměv až hlasitý smích, oční kontakt)

wingman - z anglického "křídlo", partner, se kterým chodíte balit

KISS CLOSE - Kiss Close, dostanete pusu. Zezačátku to vypadá nepravděpodobně, ale postupem času to začne být častější. Není tak těžké dostat KC...

KINO - kinestetika, fyzický kontakt s holkou, dotyky, lechtání...

NEG - „nešikovný kompliment“ - „Mas krasne nehty, jsou prave?“ - aktivni projevovani nezajmu - indiferentni chovani vuci HB (hezka holka), pozornost smerovana jinam

HOLOMRÁZ – taktika kdy záměrně přerušíte svádění za účelem eskalace (dostat dívku domů & mít s ní sex)

Prameny: http://www.kosmas.cz/knihy/130391/hra http://www.socialdynamics.cz/forum/slovnik.php http://www.pickup.cz/dictionary.html


Tak tedy do toho. Pochopil-li jsem to správně, je tu bývalka, ke které stále cítíš silný cit. Došlo k rozchodu a nyní se sice vidíte, ale už to není jako dříve. Rád bys, aby se to změnilo, ale nějak to nejde. Otázka je, jestli to vůbec lze a jestli existuje nějaký důvod, pro který bys to měl dělat, či mít z toho nějaký prospěch.

Myslím, že obecně my muži hledáme sebepotvrzení v nějakých vnějších věcech. Auto, moc, kariéra, peníze, krásná a schopná milenka – to vše nám může navyšovat sebevědomí, ego a společenskou uznávanost.

Běda, když něco z toho začneme ztrácet. Pocity jsou rovnocenné, jako kdyby někdo ohrožoval právě nás. Poškrábe Ti někdo auto? Někteří muži trpí, jako kdyby byli opravdu fyzicky, nebo psychicky zraněni. Podvedla Tě milenka? Opustila Tě? Zase tytéž pocity.

Takže má odpověď. Nelze a není ani důvod proč. Vysvětlím.

Jak jsi už jistě četl v Teorii zájmu (SomeoneCZ), důvod je prostý – zájem pod nulou. Pokud se s Tebou bývalka čas od času kontaktuje, nic to neznamená a už vůbec ne, že se zájem o Tebe nějak navýší. Prostě je konec. Pokud se bude někdy zdát, že se blýská na lepší časy, nepůjde o projev kladného zájmu, ale o nějakou formu využívání. Abych necitoval, v klidu si TZ znovu přečti.

Je mi cca stejně jako Tobě a za život jsem nezažil, že by to šlo napravit, tak jak by si člověk přál.

Druhá věc je, když víš jak na tom jsi – a jak ze sebe dostat tu zamilovanost. Chce to čas. Hodně času. Bejvalku nikdy nekontaktovat, všechno co s ní souvisí a nepotřebuješ - zbav se toho. Hlavně telefon, e-mail, apod. Mě se stala podobná věc v říjnu. Musel jsem na to takhle tvrdě.

Byly to stavy, že jsem šel po městě a minimálně třikrát denně jsem jí viděl v hloučku lidí, usmívala se na mne z plakátu, časopisu, zdálo se mi, že kolem mne právě prošla.. Viděl jsem jí úplně všude. Dnes už mě to neovládá. Čím více vážněji přijmeš fakt ztráty, tím lépe a rychleji se s ní vyrovnáš.

Každopádně není naděje, ani způsob, ani důvod. Je to tak. Možná, že to neseš o to hůře, že nemáš ten patřičný tréning – zamilovat se a pak dostat kopačky. Bolí to. Ale riziko je součást lásky.

Příležitostný sex s dívkami 15-19 dle mého názoru nemá význam. Nemůžeš mít ani kvalitní vztah, ani kvalitní sex. Termín hodný blbec bych nepoužíval. Prostě hodný chlapec – viz SomeoneCZ.

Tak a teď otázka na Tebe – co myslíš, že Ti teď udělá nejlépe? Nový, kvalitní vztah? Příležitostný sex? Hodně milenek? Naučit se být nějakou chvíli sám, pracovat na sobě a umět se vyrovnat sám se sebou? Zbavit se fixace na ženu/y?

Jsi na rozcestí, chce to vybrat správnou cestu a k ní správnou strategii. Mě osobně se vyplatila cesta hledání řešení uvnitř sebe. Pokud se něco nedařilo, hledal jsem v sobě příčinu. Sebevětší úspěchy vně mě trvale neuspokojily - oproti tomu když se mi podařilo vyhrát sám nad sebou – to byl pocit opravdového vítězství.

A v tom vidím příčinu Tvého současného neúspěchu se ženami, které potkáváš. IOI nerozeznáváš, protože nejsi na tu ženu připraven. Předešel jsi tak jejímu, nebo Tvému zklamání/selhání. Prostě není pravý čas – chrání Tě to a chrání to i ostatní před Tebou.

Proto Tě také ženy využívají pro vlastní kvalifikaci. To co ty chceš – sex, vztah, intimitu – logicky nebudeš mít. Materiální výhody jsou sice prima, ale jsou i lepší věci. Třeba být milován.

Tak jsem zhruba odpověděl na 1. otázku. Klíčové je, že nedostáváš protinávrh a další jiné signály ukazují zájem pod nulou.

2. otázka – Používáš sice účinné a fungující praktiky eskalace, ale není to jen o nich. Žena především musí cítit, že jsi v pohodě a že je jí s Tebou dobře. Jakmile bude cítit, že moc toužíš po sexu – nedostaneš ho. Eskalace popisuji ve svých článcích. Obecně úspěch se dostaví tehdy, když mám zájem o sex nižší než partnerka. Dám Ti sem pár odkazů, ještě budou nějaké články. Viz třeba Rande, eskalace, out of control a na začátek.. (1).

3. otázka
– Pokud následuje únava – je to to špatně. Raději píšu milování (než sex, nebo zásun) – protože právě z něho se energie získává a neztrácí. Po mě také začínají jet 20-ti leté holky, asi to k našemu věku prostě patří. Naprosto natvrdo mi občas sdělují, že hledají náhradu otce. A taky to tak je.

Pro mne je rovnocenná partnerka stejného přiměřeného věku. Tam ty síly, rozsah jsou vyrovnané. A proto u nich nemáš úspěch. Mají více zkušeností a mají Tě prokouknutého.

Závěr a finální radu si dej sám – snad v odpovědi najdeš inspiraci..

Generalissimuss
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotaz

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru