SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

4 posters

Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro jirkaSir Sun Oct 12 2008, 12:06

Ahoj,
zajímal by mě váš názor na danou situaci:
Je mi 21, VŠ, bohužel zatím nemám moc zkušeností s balením, resp. s chozením. Dvě dívky, které se mi opravdu líbily, jsem se pokoušel sbalit přes kamarádství, pak jednoho dne přišel někdo jiný a bez problémů ji sbalil. Dost dlouho (pokaždé cca 1 rok) mi trvalo, než mi došlo, že to nemá cenu se dál snažit.

Na takových kurzech jsem poznal holku, 17, SŠ, která se mi líbí a snad i povahově sedí. Není typ holky, co vysedává po hospodách (já sám taky moc často ne) a určitě ne diskařka (samotného mě to nebere a tenhle typ holek mě nepřitahuje). Tahle je poměrně dost kulturně zaměřená, poslouchá vážnou hudbu, hraje na nějaký nástroj, atd. - nějakou takovou hledám.

Nejdřív jsme seděli vedle sebe na dvou hodinách a pak jsme si povídali cestou zpátky na bus. Protože na ty kurzy, které nestály za nic, jsme chtěli přestat chodit, na zastávce busu jsme si vyměnili čísla (ve skutečnosti ona sama několik dnů předtím zkoušela zjistit moje číslo přes naší učitelku, ale ona jí ho bohužel poslala špatně Smile. Ona o tom začala sama, jestli mi od ní přišla smska, ve které kritizovala ty kurzy, tak se to vyjasnilo a čísla jsme si vyměnili.

Minulý týden, když bylo jasné, že na další hodinu už ani jeden nepůjdeme (sobota) jsme si posílali pár smsek a když jsem psal v legraci, že to je škoda na ty kurzy nechodit, odpověděla, že to je škoda leda proto, že to je naposledy, co se vidíme. Napsal jsem jí něco jako že to nemusí být naposledy, že můžeme jít ještě další týden. Poslední smska od ní byla něco jako Ahoj a možná na viděnou, nebo něco podobného.

Minulou sobotu jsem to už nevydržel a tak jsem jí zavolal (v podstatě moje první tel. pozvání na rande) a na tenhle pátek domluvil pokec v kavárně. Nakonec jsme se sešli a procházeli se spolu asi 2 hodiny po městě. Určitě jsem udělal chyby (zase moje první opravdové rande), ale nebyly tam snad žádné pauzy a nakonec jsem jí doprovodil a odhodlal se k puse na konec (v tomhle smyslu poprvé). Tolik úvod do problému a zajímaly by mě vaše názory (SomeOneCZ, další)?

1) Co dál? Kdy se jí mám ozvat a co navrhnout? Mám dost práce, takže můžu hlavně ve čtvrtek, pátek nebo víkendy. Mám tedy něco navrhnout už tenhle týden nebo počkat až na další týden?

2) Jak bych se měl chovat na dalším rande? Co líbání? Pusu jsem jí dal - moc si to nepamatuju, bylo to rychlý Smile - Blížil jsem se k ní a připadá mi, že se musela dost přiblížit ona sama, myslím, že se na tom celkem podílela i ona sama. Jenom nebylo moc dobrý, že jsem byl ve stresu a tak jsem měl vyschlo v puse, tak jsem si nemohl vůbec navlhčit rty. Tomuhle bych rád příště předešel, máte nějaký tipy (třeba zkusit myslet na jídlo? Smile)

3) Zajímalo by mě tedy jestli třeba dávat pusu na uvítanou, nebo zase někdy nečekaně během rande, nebo kdy? Případně zda přidat i něco dalšího?

4) Jak byste odpověděli na tyto otázky? // Setkal jsem se s nimi v minulosti a rád bych se znovu vyvaroval chyb.
a/ Je jí zima: "Půjčíš mi svojí bundu?" - Vím, že se nemám svléknout a bundu jí dát, ale co odpovědět, aby to zase nevyznělo ode mě nepřátelsky?

b/ Jak třeba zareagovat, když se spletu - když řeknu třeba nějaký nesmysl typu "Ptáci plavou ve vodě.", zkrátka nějaké takovéhle přeřeknutí - občas třeba myslím už na něco jiného a někdy mi něco podobného ujede. Jak je na to nejlepší zareagovat, když se tomu zasměje/nad tím zastaví?

c/ Když se mě na něco zeptá, co fakt nevím - jak je z toho dobré se vykroutit - je lepší něco si vymyslet, převést řeč jinam, nebo říct, že nevím? Pokud by byl přímo příklad, bylo by to super.

5) Jak se vám to celé jeví?

jirkaSir
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro jirkaSir Sun Oct 12 2008, 14:53

6) Řekněme, že třeba řekne něco z legrace a chtěl bych ji nějak fyzicky poškádlit. Co děláte vy? Já zatím většinou třeba mírné polechtání v pase (pod žebry), ale nevím jestli je to ideální.

jirkaSir
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Oct 13 2008, 19:44

ad 1. Čtvrtek pokud by byla plnoletá a mohla si ven chodit, jak chce. Záleží, jak má přísného tatínka a maminku Smile

ad 2. Neutápěj se v přílišných detailech. Také ji nezapomeň vzít za ruku.

ad 3. Uvidíš podle situace a jak se k Tobě bude mít. Není třeba spěchat. Viz ad 2.

ad 4a. Rád bych napsal, už je velká, tak snad ví, jak se má obléci. Jako v tramvaji, autobuse a metru. Také nepouštíš sednout každého. I když, možná mladá dáma četla nějaký test pro náctilé a potom babo raď. Doslova.

ad 4b. Tak jsi spletl. Nikdo není neomylný. Případně se tomu zasmějte spolu a neřeš to.

ad 4c. Tak řekni, že nevíš. Já také všechno nevím Wink

ad 5. Je jí teprve 17. Statisticky vzato Tě nechá, nebo po pár rande zjistíš, že Ti nevyhovuje.

ad 6. Jestli se jí to líbí...
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam Mon Oct 13 2008, 19:45

Fakt nikdo? Pokud nechcete číst celý text, stačí ty otázky dole.

Hlavně by mě zajímalo, co tak mám dělat na druhém rande, ve smyslu pusa / líbání / doteky ...

EDIT: Díky SomeOne, než jsem to stihl napsat, tak jsi mi odpověděl!

yournam

Poeet p?íspivku : 8
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 12. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam Mon Oct 13 2008, 20:07

ad 1. A doba po které se ozvu? Má to být těch cca 7 dní, jak je někde zde nebo v Tvých článcích doporučováno?

ad 3.
ad 4. Mezitím jsem si trochu pročetl fórum a pochopil jsem zkratku ST... takže jestli tomu dobře rozumím, tak je nejlepší nějaká odpověď v legraci, ale asi ideální odpovědi neexistují...

ad 5. S tím snad počítám. Napadlo mě zkusit tuhle holku proto, že nemám zatím moc zkušeností a přijde mi snazší je získat s mladší holkou. Teď aktuálně mi přijde, že by mohla mít zájem i jedna holka z ročníku na VŠ (začala mě sama od sebe zdravit "Ahoj jméno!" a když se vidíme, tak téměř vždycky sama něco prohodí, směje se na mě..). Trochu me laka ji taky vyzkoušet, ale nevím, když jsem teď začal s touhle první.

Jinak díky moc za odpovědi a hodně štěstí s webem!

yournam

Poeet p?íspivku : 8
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 12. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Oct 15 2008, 19:32

ad 1. Není důvod ji měnit, chceš-li slečnu Správnou s kladným zájmem. Hlavně po týdnu volat, ne psát sms.

ad 4. Jestli jsi na VŠ technického typu, ber to jako sekvenční automat. Konkrétní ideální odpověď nemůžu napsat, protože závisí na historii, kterou já neznám.

ad 5. Přece Ti nebudu psát, buď jedné z nich nevěrný Smile To si musíš rozhodnout sám. Takových situací ještě přijde... Samozřejmě, že s VŠ by to mělo lepší perspektivu a jak to s ní vypadá by jsi zjistil rozhovorem. Pokud Ti dá číslo, chce být pozvána na rande. Na druhou stranu, 17-letá je zatím ochotná jít na další a u VŠ nemáš záruku, že bude další. Ale tohle si musíš rozhodnout sám.

PS: Díky.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam Fri Oct 17 2008, 18:44

Tak jsem jí dnes zavolal:
Začal jsem něco ohledně těch kurzů, dělal si z ní chvíli legraci, jestli tam ještě půjde. Pak jsem chtěl navrhnout setkání v neděli (protože mám jedině v neděli čas, pak bych zase mohl asi až příští víkend). Zeptal jsem se asi blbě: "Máš v neděli čas?", předpokládám, že jsem měl spíš říct: "Co takhle v neděli zajít na/do...?". Každopádně jsem se dozvěděl, že o víkendu je na chatě. Náhradní termín sama nenavrhla a v telefonu čekala (nebo nevěděla co říct?). Tak jsem se rozloučil a skončil.

1/ Mám zkoušet ji kontaktovat ještě jednou s nějakým odstupem? Nechci si nic nalhávat, ale třeba bude opravdu na chatě a jenom není moc flexibilní (-> nenavrhla nic sama).

2/ Nic se neděje, je to zkušenost, i když mi připadá, že ze začátku zájem měla (viz předchozí), a třeba tu pusu nakonec dávala spíš ona než já jí.

3/ Jde se dál Smile. Ohledně té zmiňované VŠ, co je se mnou ročníku si jen nejsem jistý, jak uplatňovat teorii zájmu, resp. třeba časové rozestupy, když se prostě uvidíme na přednáškách. Napadá mě jedině sedět někde dále od ní (a určitě nesedat vedle ní). Nejsem si úplně jistý, jak to pořešit, ale zase v ročníku nějaké vztahy vznikly, takže nějak to jít musí...

Díky za odpovědi!

yournam

Poeet p?íspivku : 8
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 12. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro hokejista666 Wed Oct 22 2008, 00:42

"Máš v neděli čas?", předpokládám, že jsem měl spíš říct: "Co takhle v
neděli zajít na/do...?". Každopádně jsem se dozvěděl, že o víkendu je
na chatě. Náhradní termín sama nenavrhla a v telefonu čekala (nebo
nevěděla co říct?). Tak jsem se rozloučil a skončil.
Hm, na máš v neděli čas bych Ti v nejlepším případě odpověděl "Podle toho na co". Což takhle rád bych Tě viděl, chtěl bych Tě vidět či něco takového, každý má svůj styl, tohle je můj, chci jí vidět, ona to ví, tak proč chodit kolem horké kaše ... . No a pak říct, že máš čas v neděli a že byste mohli zajít tam a tam ... . Mlčení mohlo znamenat, že čeká na nabídku dalšího termínu, nebo taky že nemá zájem, ale jestli máš čas jen v neděli a ona jezdí na víkendy na chatu, tak začni lovit jinde .... .

Zkus to ještě jdnou, ale když víš, že o víkendu jezdí na chatu, tak si najdi jiný termín ... .

Ohledně té zmiňované VŠ, co je se mnou ročníku si jen nejsem jistý, jak
uplatňovat teorii zájmu, resp. třeba časové rozestupy, když se prostě
uvidíme na přednáškách. Napadá mě jedině sedět někde dále od ní (a
určitě nesedat vedle ní). Nejsem si úplně jistý, jak to pořešit, ale
zase v ročníku nějaké vztahy vznikly, takže nějak to jít musí...
Pozdravit jí můžeš, ale nech jí být, jinak bude mít pocit, že na ní tlačíš ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam Sat Nov 29 2008, 17:14

EDIT.

yournam

Poeet p?íspivku : 8
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 12. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam_ Fri Dec 05 2008, 21:20

Ahoj,rád bych se zeptal ohledně dalšího vývoje. Mezitím jsem byl s tou druhou holkou (z ročníku) na prvním rande, na konci pusa. Teď po delší době jsme se opět sešli a cestou jsem ji jakoby zkusil obejmout, pusa by z toho asi na přechodu nebyla, ale možná to tak vypadalo... a ona mi řekla, že "neví jak by to řekla.." "-> "jen povídej.."+ úsměv -> "ta pusa na konci minule na mně byla hrozně rychlá, potřebuju trochu pomaleji / nebo něco v tom smyslu -> já: "ok, dobře, v pohodě" -> ona: "ale jinak je to na dobrý cestě/něco takového". Do konce rande jsem pak nic nedělal, nějak jsem neměl chuť a ani nebyla moc příležitost (loučili jsme se narychlo v buse".Co si o tom myslíte? A hlavně: jak bych se měl chovat na příštím rande?

yournam_
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro Scare Fri Dec 05 2008, 22:49

no mě se zrovna nedávno stalo také, že dívka po pěkné řádce signálů uhnula před polibkem, překvapilo mě to, ale pak dodala "to nejde, ještě bych se zamilovala" ...

byl jsem zrovna na služebce cca 400km od bydliště, na LTR to nebylo a ona nic jiného nechtěla. Po dvou týdnech volání a sms můžu říct, že je IoI very high. Ale nebudu jí trápit, jestli se s ní ještě někdy uvidím, budu se držet zpátky, FC se tu nehodí, akorát by to zanechalo následky.


2 yournam: neber to zle, jen bych řekl, že má slečna méně zkušeností, neměla tolik partnerů, jen jde na to opatrně. Nicméně souhlasím s názorem Someona, kdyby byl její zájem o Tebe v danou chvíli dostatečně vysoký, políbit by se nechala. Jako v mém případě.
Slečna mi řekla, že je pro ni polibek jakýsi "závazek" - tzn. potřebuju vysokou hladinu zájmu. Z toho vyplývá -> jestli za to stojí, zájem vybudovat.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam Fri Dec 05 2008, 23:00

myslím, že taky nemá tolik zkušeností. ono možná kdybych ji políbil, tak by mi neuhla - po prvním rande mi taky neuhla - ale v tomhle případě jsem ji ani v tu chvíli nechtěl políbit, spíš mi to sama řekla. hlavně by mě zajímalo, co třeba mám zkusit na dalším rande.i když nevím, jestli to bude na dlouhodobý vztah, je na mně asi až moc tichá...

yournam
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro Scare Fri Dec 05 2008, 23:11

ona není tichá, jen není zvyklá na randeta (málo zkušeností).
Rozpovídej si jí, začni v průběhu vyprávět nějaký pokud možno vtipný příběh o své osobě (ne, jak jsi minulej tejden zmlátil 10 cigánů!!) a ona se chytne a taky začne povídat, jakmile bude sama mluvit v kuse alespoň 20s, poznáš rozdíl

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam Fri Dec 05 2008, 23:41

no ona tahle je právě celkem dost tichá i v normálně, jako je hodná, hezká, ale taková zamlklá a asi moc vážná. jako párkrát se mi jí podařilo rozpovídat, ale nevím jak dlouho mě to bude bavit, no... není to prostě takový ten typ holky, která mi na můj vtip odpoví tak, že se tomu ještě sám zasměju.zkušeností zase tolik nemá, aspoň vysuzuju z toho, že říkala, že vždycky na škole měli hodně málo kluků, sama se většinou drží s kamarádkami, takže nebylo nejlehčí se k ní dostat :)Chci ještě pokračovat, už kvůli zkušenostem, protože jsem (jimi) bohužel zatím téměř nepolíbený, tak uvidíme, jak se to vyvine...Nevím právě co na tom 3. rande, když mi tohle řekla (něco ve smyslu "já sama" - ale nemyslím, že bude dobrý nápad čekat až by mi sama dala pusu). tak co byste tak dělali vy na mém místě?Díky za tipy!

yournam
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat Dec 06 2008, 14:35

Já bych naaranžoval rande na místě, kde budeme mít dostatek soukromí.

Hlavní fígl je v tom, že i kdyby měla vysoký zájem a bylo to něčím jiným, jednou z toho vyroste. Myslel bych do budoucna a nevštěpoval si techniky, které teď řeší co?

Jestli má vysoký zájem, polibek neodmítne. Sám jsi to viděl. A narovinu, vysoký zájem nezaručuje povahu, která Ti bude vyhovovat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Jak dale?

Příspěvek pro yournam_ Wed Dec 31 2008, 00:23

Ahoj SomeOne i ostatní,jednak přeji do roku 2009 hodně zdraví, když je zdraví, jde všechno, dále pak hodně spokojených návštěvníků tohoto webu.Chtěl bych se zeptat, co byste udělali, když vám dívka dala dárek na poslední schůzce před Vánoci? Já jsem jí nic nedával (říkal jsem si, že třetí rande ještě není tak moc dlouhá známost), ona mi dala takovou drobnost ze dřeva... já jsem přitom dal pusu a zmínil něco, že jí dárek přinese až Ježíšek (nemyslím, že by to bylo tak závazné). Mám jí něco dávat po Vánocích, nebo to mám nechat plavat a dát jí až třeba k svátku (budeme-li spolu Smile ). Teď mi sama přála smskou, takže zájem, myslím, má.

yournam_
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro yournam_ Wed Dec 31 2008, 01:00

Ještě by mě zajímalo, jakým způsobem domlouváte další rande (když už máme asi 4 za sebou). Stále platí nic na konci neříkat ("tak kdy se uvidíme/ příště se sejdeme tehdy a tehdy"), nebo už je něco podobného možné? Nebo stále rádiový klid a čekat až se sama ozve/navrhnout termín až po cca týdnu?

yournam_
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ) Empty Re: Otazka pro zkusene balice (a hlavne SomeOneCZ)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru