SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Těžkosti v dodržování Teorie zájmu

Goto down

Těžkosti v dodržování Teorie zájmu Empty Těžkosti v dodržování Teorie zájmu

Příspěvek pro zoufalec Sun Oct 12 2008, 11:07

29. 10. 2008 SomeoneCZ

Tohle je téma spíše na vlastní článek.


Asi jaký každý, kdo se seznámil s Teorií zájmu a na základě svých předešlých zkušeností v ní objevil Svatý grál, se setkávám s následujícícmi problémy při jejím důsledném dodržování:

1. nedostatek cílů - odhaduji, že k nalezení SlS je potřeba kontaktovat min. 100 dostupných žen, což je značně vysoké číslo. Jelikož jsem se zatím neodhodlal k lovení venku, je to dost problém. Internetové seznamky a podobné služby tolik cílů prostě neobsahují (nebavíme se o Praze, Brně spod.)
2. vysoký stupeň neúspěchu - když se seznámím s 10 ženami, a nevyjde to s žádnou, začínají pochyby. Není chyba přece jen ve mě? Nedělám zase chyby? Sice jiné než dříve, ale pořád bránící v dosažení úspěchu? Nejsem přece jenom vadnej? Co když je TZ zas jen další z mnoha blábolů o ničem?
3. disciplína v raném stádiu - přemoci nutkání dělat věci tak, jako dosud (tj. vesměs špatně) - s tím naštěstí problém nemám, naopak mi vyhovuje dát si na čas a svoje akce si v klidu rozmyslet. Nemuset reagovat hned, telefonovat když se mi vůbec nechce jen proto, že SE TO TAK BĚŽNĚ DĚLÁ A KOŘIST BY MOHLA SNADNO UTÉCT. No a to, že nemusím kupovat dárky, zvát na večeře, vykecávat se po telefonu? Uffff, to je pro mě spása!!! Nejsem z těch, kteří by rádi předem platili za něco, když neví co se z toho vlastně vyklube. To je něco jako "přijďte na pracovní pohovor, zaplaťte 500 Kč a pak vám řekneme, o jakou práci se jedná"
4. disciplína v rozvíjejícím se stádiu - když už jsem dotyčnou poznal a začalo to jiskřit. Jo, tak tohle je jiná kategorie. To bude hodně náročné, ale do této fáze jsem se ještě od objevu TZ nedostal, tak zatím nevím
5. včasné rozpoznání shittestů a exploitů - to je dost náročné, donedávna jsem ani nevěděl, že něco takového existuje. Občas jsem si při nastalé situaci říkal "Dělá ze mě snad blbce?" (a blbce jsem ze sebe v dobré víře udělal). Nyní bych to přeformuloval "Snaží se ze mě udělat blbce? Pozor Pozor!". Naštěstí tady na fóru je hodně příkladů, ale i tak je to dost práce to všechno podchytit a asimilovat
6. správná reakce na shittesty a exploity - to je ještě náročnější než předchozí bod. Dvacetiletá kariéra nice guye se nezapře a ohlídat automatismy, ke kterých jsem se při ní naučil... - a to se zatím jen bavím o tom co NEUDĚLAT ŠPATNĚ, druhá strana je CO UDĚLAT DOBŘE, viz další bod
7. vím, co neudělat, nevím, co udělat - psal to tu někde tuším Eivind, horší je něco udělat špatně, než neudělat nic - Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Leckdy mám ale pocit, že něco udělat musím, jinak to celé usne na mrtvém bodě. A tyto akce už v Teorii zájmu nenacházím, zato v pickupu je jich celá řada

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru