SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ztráta důvěry, nebo test?

+3
hokejista666
SomeoneCZ
generalissimuss
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro generalissimuss Fri Aug 29 2008, 23:48

Vím, že se mi budete možná pochlámávat, ale považuji za poctivé to sem po pravdě napsat.

Jak to bylo dál? Smile

Po mém úžasném "přerámování" přišel za 2 dny e-mail:
HB19 napsal:Ve ctvrtek tu nejsem jedu s partou pryc.
zatim
Já za dva dny:
Počasí je teď super. Nakonec jsem se rozhodl také na pár dní odjet.
Ona za 5 dní:
HB19 napsal:Užívej!
Já druhý den:
:-) Už jsem zpět..
Středa v 19:30. Vyhovuje to? G.
Ona za hodinu:
HB19 napsal:Ahoj G., já už se nechci s Tebou dál vídat. Měj se krásně. Ahoj.
Já za hodinu:
O.K. Mažu si tvůj kontakt i korespondenci.
Ona za 4 dny (dnes):
HB19 napsal:Nemazej.
Inu, to aby nebyla nuda.. Smile

Přiznám se - je pro mne zajímavá. Chytrá, pěkná a ještě ty jo o 20 let mladší - pokušení tu je. Ale na druhou stranu nechci více investovat a také v případě "úspěchu" se nechci dostat do nějakých následujících komplikací. Beru v potaz vaše rady a nebudu reagovat.

Takže tak.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro endow Sat Aug 30 2008, 01:26

Proč pochlamovat? Smile Ba naopak si myslím, že tohle téma bylo dost užitečné, řešilo se tu dost věcí a každý si v něm určitě něco najde, co se mu bude hodit.

Pro zasmání je jíná věc, která se mi stala tenhle týden, o tom ale nebudu psát teď, třeba někdy jindy.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Sep 01 2008, 13:49

Já bych to nevzdával, zkusil bych jí nějak dostat. Záleží na Tobě co chceš, chceš jí, nebo chceš být zásadový a jet dál podle zažitých schémat? Jestliže pojedeš dál podle zažitých schémat, smažeš vše a konec. Jestliže chceš jí, nebo aspoň chceš pochopit co se stalo, tak to nevzdávej.
Na její poslední email se dá odpovědět několika způsoby. Ten nejjednodušší je "Proč?" To se přímo nabízí, teď už neriskuješ nic, maximálně neodpoví. A nebo na to jít jinak. Nechat tohle být a říct, že Tě mrzí, jak to dopadlo a že by si se s ní rád sešel jednak proto, že bys rád slyšel nějaké vysvětlení a jednak proto, že by si se s ní rád rozlučil osobně. Jakmile se s ní sejdeš, je to na Tobě Wink.
Třetí řešení je zavolat jí a navrhnout schůzku na rozloučenou. Podle mě se můžeš tvářit, že jsi přistoupil na její hru, i když to není být pravda a pokud jí dostaneš na rande, tak uvidíš co Ti řekne, jak se bude chovat, a zařídíš se dle momentální situace.
To že není Miss Right přece neznamená, že se s ní nemůžeš vídat a navíc Ti to dává naprostou volnost, nic si od toho neslibuješ, nic neočekáváš, chceš jí vidět a pak je podle mě dovoleno jednat jakkoliv, aneb pod heslem účel světí prostředky. Co tím chci říct? Jsi chytrej a zkušenej, takže i když uděláš něco totálně AFC, tak to nemůže být na škodu, Tobě to neublíží a pokud to splní cíl, je to dobře.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Sep 01 2008, 19:06

Už se s Tebou nechci dál vídat, ale kontakt si nemaž Laughing Jestli ona se mladá dáma nechce nechat přemlouvat? Boostování jejího ega Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty finále

Příspěvek pro generalissimuss Sun Nov 30 2008, 00:16

Zcela na rovinu - je to ode mne tak trochu zlomyslnost - musím se podělit SMS-ky, které mi dnes došly:
HB19 napsal:Ahoj, jak se dari, jak se mas? Nevedel by si neco prosimte o bytu v pronajmu do 10tis se vsim i s proplatky aspon dva pokoje nekde v X, shanim aktne :$ Diky moc
Nebudu skrývat - považoval jsem to pouze za záminku se se mnou znovu zkontaktovat - vůbec mne nenapadl jiný důvod.
generalissimuss napsal:Prave jsem se vratil z jednoho supr psychoterap. workshopu. Bylo to mega. Mozna, ze to znas - systemicke konstelace - provadel je jejich zakladatel. Na pronajem se zeptam, ale nic negarantuji. Cago. G.
HB19 napsal:Tyo, to bych taky brala :-) Jsem byla taky nekdy v zari na konstelacich. Diky Moc, kdyz se zeptas, nebo poohlednes, vazne je to akutni.
Ještě pořád jsem to nechápal správně :-) Viděl jsem právě teď jako ideální, že mohu začít s návrhem schůzky.
generalissimuss napsal:Jak jsi na tom ve ctvrtek? G.
HB19 napsal:Ja ted nemam moc casu na delsi dobu, mam dost starosti, Cekame s protelem dite, stehuji se po pribuzenstvu, ted na me neco leze.A do toho letos maturuju... jsem uz unavena, Kdyztak napisem rano. Diky ze ses ozval.
Takže až teď se mi rozsvítilo :-)
generalissimuss napsal:..tak hlavne, at je to zdravy.. Kdy se to ma narodit? Good luck! Dobrou.. G.
HB19 napsal:V Kvetnu.Dobrou
Klidně po mě házejte kameny - cynická složka mého já se projevila :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro Eivind Sun Nov 30 2008, 19:24

No vidíš, ještěže to s ní nevyšlo! Akorát by toho haranta svedla na tebe a co pak...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro Taller Sat Sep 18 2010, 19:21

Musím říct, že mě se stalo něco velmi podobného. Otec tyran (o zneužití nevím, ale dlouhé roky s ním ani nepromluvila), potřebovala ovládat a dva měsíce po tom, co jsem se s ní rozešel si udělala dítě s měsíční známostí.

Další zkušenosti z okolí taky hovoří podobně:

  • Otec ji zneužíval, byla očividně rádodajka co to zkoušela i na mě, teď pracuje na videochatu.
  • Známá co utekla z ruska sem před svým otcem je jím přitahována a v hospodě mi řekla, že měla desítky chlapů, načež to zkoušela i na mě. Podle fotek je to pravda.
  • Včera jsem se bavil s holkou, která má podle svých slov velmi ráda sex, chlapy vidí jen jako objekt pro uspokojení a peníze (příležitostně sex za peníze). Podle jejích slov to začalo už ve 12ti (že by něco v rodině?)

----
Závěr: Budu si dávat dost pozor na rodinu dotyčné.

Taller

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 13
Registration date : 18. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Sep 22 2010, 20:55

Njn, to jsou všechno případy, kdy udržovat s takovou vztah, tak Tě stáhne s sebou "ke dnu". Je to sice smutné, nemůžou za to, že je někdo v mládí zneužíval/týral, ale bacha na to, aby se počet obětí zbytečně nezvyšoval.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro Petra Thu Sep 23 2010, 22:22

SomeoneCZ napsal: aby se počet obětí zbytečně nezvyšoval.

přesně !

Jen málokdo se s tím vyrovná a pak se to přenáší do dalších generací .. takoví lidi týrají svoje děti a o navázání nějakého partnerského vztahu se jim nejspíš taky ani nezdá.



A ještě k tomu dodávám, že tomu těhotentsví generalissimovy dívčiny nějak moc nevěřím, je tam dost slušná pravděpodobnost, že si to jen vymyslela a generalissimovi se hodně divím nejen že s ní chtěl pokračovat, ale že ho vůbec konkrétně tahleta holka zaujala

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro Taller Thu Sep 23 2010, 22:55

Co jsem viděl ve svém okolí, tak tomu věřím...

Taller

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 13
Registration date : 18. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Ztráta důvěry, nebo test? - Stránka 2 Empty Re: Ztráta důvěry, nebo test?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru