SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jak na ne? na potvurky...

+2
dream
paradoxman
6 posters

Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Sun Jun 22 2008, 16:20

editovano 24.6.: Abych nezakladal porad dalsi a dalsi temata, budu to davat sem... novy minipribeh s zadosti o radu bude vzdy jako novy prispevek uplne na konci. Diky Smile


Zdravim vsechny a zadam o radu v nastale situaci.

Potkal jsem minulou sobotu (opet) v tescu holcinu, ktera mi po asi 10ti minutove konverzaci sama vnutila tel. cislo. Byly tam i jine priznaky jejiho zajmu... Ve ctvrtek jsem ji volal, ze ji pozvu na pondeli. Nevzala to. Pet minut pote prisla sms:

"Ahoj, promin ale jsem zrovna v nemocnici a nemuzu tu jecet do telefonu..."

Odepsal jsem jen: "OK" a neresil.

V patek jsem volal znovu. Opet to nevzala a po chvilce napsala:

"Promin ale jsem zas v nemocnici. Vcera nam sem odvezli babicku..ahoj"

Odepsal jsem: "Preju babicce brzke uzdraveni a tobe pokud mozno klidny vikend.P."

A ted, co s tim? Prijde mi to cele jako vymluva, prece kdyby mela zajem, tak to zvedne a rekne: "Ted nemuzu, jsem v nemocnici s babickou, zavolej mi vecer," a podobne. Na druhou stranu nevim jaka je situace a holka proste muze byt na nervy z nemocne babicky...

Jaky je postup podle TZ? Zavolat jeste jednou? Nebo se na to vykaslat? Kdyz mi davala cislo, povidala, ze je tyden po rozchodu a ze si radsi pise sms... Jde mi hlavne o to, ze jestli je u ni jeste nejaky zajem, abych to nepodelal skrz babicku. Preci jen muze byt holka v emocionalne vypjate situaci a ja bych na to mohl nevhodnym telefonatem v nevhodnou dobu doplatit.

Predem diky za rady.


Naposledy upravil paradoxman dne Tue Jun 24 2008, 22:56, celkově upraveno 1 krát

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro dream Sun Jun 22 2008, 22:19

ok takže moje první postřehy:1) proč jsi jí odpovídal? Hlavně to "preju babicce..." stavíš se do role hodného kluka, který má až moc velký zájem.2) týden po rozchodu - nevíme jak a proč se rozešla, jak dlouho sním byla, jestli k němu něco cítí.Tak či tak je ted emočne rozhozená.Třeba o Tebe neměla vůbec skutečný zájem, jen prostě někoho potřebovala.3) návštěvní hodiny jsou v nemocnicích cca do 17h.Kdyby měla skutečný zájem zavolala by později ona sama.Zájem může být ale i nízký, takže se stačí trefit do času kdy jsou nemocnice 100% zavřené pro veřejnost.Což se divím, že ses 2x netrefil (doufám žes nevolal ve stejnou dobu).

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jun 23 2008, 13:44

Kdyz mi davala cislo, povidala, ze je tyden po rozchodu a ze si radsi pise sms...
Ať si vykládá co chce, má-li zájem, pak Ti telefon zvedne - nesedí-li na poradě vedení megakoncernu, apod. Ale i v takovém případě by se totiž s kladným zájmem ozvala zpět alespoň smskou.

Viz dream -

  1. "ahoj" bylo dost sugestivní, netřeba odpovídat. Vyjádřila se jasně.
  2. Může být, ale nevíš jistě dokud nezkusíš. Třeba nechala ona jeho poté, co byl její zájem o něj už hodně dlouho pod nulou. To se stává velmi často.
  3. Přesně tak, zavolej někdý příští pondělí/úterý večer bezpečně po návštěvních hodinách.
V odpovědi na
"Ahoj, promin ale jsem zrovna v nemocnici a nemuzu tu jecet do telefonu..."
se hodilo napsat konkrétní návrh na rande. Slečna Správná s dostatečným zájmem přijme.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Mon Jun 23 2008, 18:24

diky moc, mam v tom hned trochu jasneji Wink

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro Krém Mon Jun 23 2008, 18:33

V jedné knize jsem se dočetl o tématech, o kterých je zakázáno se bavit:

  • nepodceňovat se, neprojevovat sebelítost
  • násilné věci nebo hodně kontroverzní
  • proč nenávidí svojí práci
  • proč se rozešla s přítelem
  • zdravotní problémy
  • tvoje příjmy a úspory
  • nepopisovat jí, co za ženu hledáš
  • jakákoliv sexuální témata
  • nemluvit o minulosti
  • nevyptávat se jí na rodinu (můžete jí připomenout nějaké problémy)
  • nechvástat se
Nemocná babička je z oblasti zdravotních problémů a ty bohužel nemáš podrobné informace. Třeba je jenom na pohodové kontrole v nemocnici a nebo v posledním tažení připojená na přístrojích. Tak jako tak, je to velice citlivé a choulostivé téma a projevením účasti toho můžeš víc skazit než získat.

"Preju babicce brzke uzdraveni a tobe pokud mozno klidny vikend.P."

Tohle já osobně vnímám jako takové naprosto plané plácnutí do vody, které by řekl každý...

Krém

Poeet p?íspivku : 14
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Mon Jun 23 2008, 18:45

Krém napsal:
"Preju babicce brzke uzdraveni a tobe pokud mozno klidny vikend.P."

Tohle já osobně vnímám jako takové naprosto plané plácnutí do vody, které by řekl každý...

Souhlas. Ze zpetneho pohledu mi to prijde uplne stejne jako tobe. V tu chvili jsem to proste nedomyslel, nechal jsem se ovladnout emocema, vzpomnel na vlastni babicku, atd. Nicmene to beru jako ponauceni a vim, ze priste se uz zachovam jinak.

Ja se tyhle veci asi jinde nez na bojisti nenaucim. Precist si Someonovy rady mi proste nestaci, protoze v pripade realne aplikace jde vetsina teoretickych informaci do haje. Asi jde o to, pochopit, jak TZ funguje v praxi a to nicim jinym nez zkousenim v praxi nezjistim. Dokonce jsem si par dnu zpatky TZ znovu cetl a teprve jsem nektere casti zacinal chapat - v interakci s nove nabytyma zkusenostma.

Ale bavi me to Wink

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jun 23 2008, 19:37

paradoxman napsal:Dokonce jsem si par dnu zpatky TZ znovu cetl a teprve jsem nektere casti zacinal chapat - v interakci s nove nabytyma zkusenostma.
Gratuluju Cool

Oni se našli i natolik "prefíkaní" borci, že měli pocit "stačí přečíst a vím všechno" Surprised Pochopitelně jim toho hodně uniklo, když si to nedokázali spojit s konkretními situacemi v terénu.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Tue Jun 24 2008, 23:13

Mam dalsi, zajimave se chovajici slecnu. Predem diky za nazory.

Slecna tri dny po kratkem seznameni poslala sms:

"Nazdarek, jak se vede? :-) Musim rict, ze me mile potesilo, ze jsou jeste taci, co maji odvahu nekoho oslovit... Surprised) Ses pohodar... Smile"

O dalsi tri dny pozdeji (v pondeli) jsem volal (telefon zvedla po druhem zazvoveni, bez meho predstaveni vedela o koho jde a podle hlasu byla fakt rada ze me slysi), pozval na rande, kdy ona sice nemohla, ale navrhla jiny termin, na kterem jsme se shodli. Jeste si se smichem postezovala, ze uz myslela ze nezavolam, po cemz jsme se rozloucili a ja se tesil na ctvrtek.

Dnes mi prisla sms:

"Ahojky, tak ct. bohuzel nevyjde-cele se mi to zkomplikovalo. Sad V kazdem pripade budu uprimna-pusobis jako fajn clovek,rada Te poznam a popovidam,ale pritele mam."

WTF? Nejdriv je ze me odvarena a pak se ji to rozlezi? Je mi jasne, ze nevim, co se ji prihodilo a co ji vedlo k tomu, ze mi i pres pritele dala cislo (predtim se o priteli nezminila) a to asi nebude vedet ani nikdo tady na foru... ale zajimal by me odborny nazor vas zkusenejsich...

P.S.: Trochu si pripadam, jako ze kazdou tu zenskou moc resim. Citove to nijak zle neprozivam, spis jsem na ne vzdy nastvany, ale citim, ze tomu potrebuju porozumet.

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro Krém Wed Jun 25 2008, 11:02

Já jsem byl v podobné situaci (v tvém příběhu vystupuji jako ten přítel). Doma problémy, přítelkyni někdo oslovil, ona to využila a dokonce s ním i šla na rande (které ovšem dotyčný zmrvil, takže přebrání se nepodařilo) a pak jí pořád volal a tím si to ještě víc rozhasil.

Počítám, že slečna je na tom podobně, s přítelem je třeba už jenom ze setrvačnosti. Takže šance pořád máš. A je na tobě jak se zachováš -- podle Teorie Zájmu zřejmě hrozí nebezpečí, že si tě zaškatulkuje jako "hodného kamaráda", ty jí budeš utěšovat, dělat jí vrbu a výsledek nula.

Jestli Ti můžu doporučit, chovej se jako chlap, nepros se jí, nepodlézej, přijdi s dalším návrhem... Když zase na poslední chvíli odmítne (zřejmě dostala strach nebo se ozvalo svědomí), drsně jí odpálkuj...

Jeden naturál mi říkal, že při pozvání tohoto typu ženy používá něco jako: "Potřebuješ se přesvědčit, že doma máš toho nejlepšího, pojď na kafe, tím nic neztratíš. Takže pozítří v 18:00 u ...".

Krém

Poeet p?íspivku : 14
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jun 25 2008, 15:15

V podstatě, co napsal Krém - jedna možnost je, že jsi byl plánován jako záloha, když se s přítelem pohádala. Ale co se nestalo, udobřili se a on ji pozval na rande ve čtvrtek... Třeba...

"navrhla jiny termin", "uz myslela ze nezavolam" - v tu dobu měla zájem. Pokud jsi to nezbodal během rozhovoru, slečna Správná by neměla důvod rande rušit - všimni si, že už žádný další protinávrh nebyl.

Buď povahou nevyhovuje a není Tvůj problém to řešit, anebo byla chyba v pozvání. Ovšem tady k posouzení chybí informace.


Pokud opravdu má přítele na odpis, pak by jsi se mohl stát tzv. Rebound Guy - náhražka na utěšení. Druhá možnost je, že jsi to opravdu zbodal telefonátem a ona se na přítele jenom vymluvila. Chceš-li to ještě zkoušet, zkusil bych to za 7-9 dní. Jinak hrozí riziko, že se zaškatulkuješ jako Mr. Nice Guy.

Každopádně bych se ale nejprve zabýval analýzou tel. rozhovoru.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Wed Jun 25 2008, 15:58

tel. rozhovor (priblizne):

cvrrrnk cvrrrnk
ona (potesene): Ahooj
ja: Ahoj XY, tady P.
ona (se smichem): Ahoj ahoj, jak se mas?
ja: Mam se dobre. Poslouchej, pojdme ve stredu na...
ona (skoci mi do reci): ...na kafe...
ja: ...na cokoliv. Rekneme v sedm...
ona (skace mi do reci): Ja ve stredu nemuzu, jedu v utery domu vis... ale ve ctvrtek se vracim, tak to uz by slo.
ja: Hm, dobre, tak ve ctvrtek v X hodin na Y miste.
ona: Hihi, dobre. Uz jsem myslela, ze se neozves...
ja: (nejdriv pomlka) Takze ctvtek...
ona: Hihi, prima. Tesim se. Paa
ja: Papa

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro hokejista666 Wed Jun 25 2008, 17:19

Taky bych se klonil k tomu co napsal Krém, ale těch variant je spousta, můžeš jí fyzicky přitahovat a v určitou chvíli Tě hodně chtěla, a pak nadšení trošku vyprchalo a vzpomněla si, že někoho má ... atd.

Dej vědět, jak to dopadlo ... . GL
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro Lou Wed Jun 25 2008, 21:34

První variantu popsal Krém.

Druhá varianta, která mi přijde reálná je, že už od začátku věděla, že nic nebude. Líbil ses ji, to určitě. A jestli seznámení bylo v pohodě a bavili jste se, chtěla aby ses ozval, ale jen kvůli pocitu, že je o ni zájem, možná i, aby měl přítel na koho žárlit. Jenže ty ses takticky neozýval a jí to hlodalo, to pobavení prostě chtěla, tak ti napsala první, aby se tak pomalu dostala na koně.

A řešení? Klasicky. Jak už napsal SomeoneCZ, ozvat se ji za nějakýčas znovu, pokud se neozve sama.

Co se týče tel. rozhovoru. Osobně se mi ještě neověřilo, že pokud dodržuji nějaká pravidla, tak to spíš vyjde a naopak, pokud žádná nedodržuji, tak to spíš nevyjde. Mám to tak půl na půl, proto, co teď napíšu, bude z mé strany jen teorie.

1. teoretická chyba, že jsi chtěl jít ve středu, ona ti řekla ve čtvrtek a ty jsi automaticky souhlasil.

2. teoretická chyba - tvoje 2 věty jdoucí za sebou, obě mluví o čtvrtku, snad už ti řekla, že jo, tak proč se hned v následující větě ujišťovat?

3. teoretická chyba - někomu může od chlapa dětský pozdrav papa připadat ne moc sexy.

Lou

Poeet p?íspivku : 11
Location : Most
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 03. 08

http://lufu.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Jun 26 2008, 18:44

Nevypadá to, že by v rozhovoru byla nějaká zásadní chyba, kvůli které by odmítla. Skutečně mi přijde, že dala přednost jinému. Na Louovu variantu mi nesedí její nabídka, že byste se mohli sejít i tak.
ona (skoci mi do reci): ...na kafe...
ja: ...na cokoliv. Rekneme v sedm...
Lepší by bylo povědět např. "přesně". "Cokoliv" zavání "jak si přeješ".
DocLove napsal:I think a lot of guys are perceived as weak by women who really aren't. They just don't see any big deal with letting her make all the decisions. But The Reality Factor says, "She cannot love you, unless she respects you." Respect is built on you not letting her win all the battles.
ja: Hm, dobre, tak ve ctvrtek v X hodin na Y miste.
"Hm" by bylo lepší vynechat.
ona: Hihi, dobre. Uz jsem myslela, ze se neozves...
ja: (nejdriv pomlka) Takze ctvtek...
ona: Hihi, prima. Tesim se. Paa
Ta pomlka se mi nelíbí. Mnohem lepší by bylo vtipně konstatovat zjevný fakt, že jsi se ozval. Ačkoliv její následná reakce vypovídá, že to prošlo. Pokud ovšem něco "přibližného" nechybí právě tady Question
DocLove napsal:"Hi, Caprice, this is Tom." Caprice says, "Why haven't you called? I did. When? Five seconds ago. Well, I just thought you would have called sooner". Caprice has high Interest Level. Why? Because, she asked why he did not call sooner. Great test.
ja: Papa
Budu ještě víc kategorický než Lou, tohle chlap neříká. Růžový šatičky taky nenosíš.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Thu Jun 26 2008, 22:00

Presne tohle jsem chtel, poradnou kritiku. Diky za ni vsem zucastnenym. Zavolam jeste jednou a kdyz nebude mit zajem, cislo smazu Wink

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Mon Jun 30 2008, 01:28

Tak, posledne zminena holcina se dneska ozvala opet sms zpravou:

"Vse NEJ k svatku...Surprised)"

Ve stredu ji zavolam a uvidim Wink

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro paradoxman Mon Jul 07 2008, 21:19

Takze, mam dalsi sms ke zkoumani.

S prvni i druhou slecnou jsem v ramci seznameni absolvoval mini-instant date v podobe spolecneho nakupovani. Stravil jsem s nimi (nezavisle na sobe, v jiny den) cca 20-30 minut oboustranne dynamickeho rozhovoru, pote nasledoval NC. Pozval jsem kazdou z nich po tydnu na rande telefonatem dle vzoru "Umite ji zavolat?" a od kazde z nich jsem pak dostal sms:

slecna c.1. - pozvani v pondeli na ctvrtek, v utery napsala: "Ahoj,ve ctvrtek se mi to nehodi.Priste se ti ozvu sama,az mi to vyjde."

slecna c.2. - pozvani ve ctvrtek na pondeli. V pondeli, dve hodiny pred rande, napsala: "Ahoj,ja to dnes nestihnem,potebujem zostat dlhsie v praci,tak sa nehnevaj a pekny vecer,XY"

Nazor na to nejaky mam, ale nejdriv bych rad ty vase. Predem diky.

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jul 08 2008, 17:21

Žádný konkrétní protinávrh. Pokud to byly první pokusy o pozvání na rande, zkus to ještě jednou. Jinak je osobní zájem o Tebe pod nulou.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jul 08 2008, 23:43

Ad Paradoxman:
Stydím se, ale něco takového jsem v poslední době udělal taky. Proč?

Slečna 1. : Moc velký zájem nemám, ale až nebude nic lepšího ozvu se.

Slečna 2.: Včera jsem sbalil něco mnohem lepšího, kašlu na Tebe.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

jak na ne? na potvurky... Empty Re: jak na ne? na potvurky...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru