SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qark live

+5
Scare
iScream
SomeoneCZ
generalissimuss
cervenacek
9 posters

Goto down

Qark live Empty Qark live

Příspěvek pro cervenacek Sun May 04 2008, 01:05

tak sem zabrousil na Qarkuv web

Qark natacel jeden dil/special pro program CRo viz tady.

prijde mi, ze v nekterych pasazis je Qark hodne needy ... otazka ohledne pritele, pujdeme nekam zaparit jako asi pata veta v rozhovoru... je dost mozny, ze je to strihem, ktery neni poznat.

Qarka neresim, on balit umi resp. funguje mu to. Spis me zarazi, ze si tohle poslechnou lidi bez jakychkoliv znalosti, pak se vyzbroji na Qarkove webu a pak prijde showtime...

na druhou stranu je to dobry motivacni material pro spoustu lidi.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro generalissimuss Sun May 04 2008, 12:32

Myslím, že "oficiální" Quarkův web je poměrně dost "učesaný" - upraven tak, aby byl čitelný pro širší skupinu lidí..

V současné době čerpám z Quarkova deníku na fóru Společenská dynamika. To je naprosto jiné kafe. Nejenom, že Quark je silně motivační, dobře píše, ale také jeho metody v terénu jsou dobře použitelné..

Samozřejmě jsou hranice, které nepřekračuji - také bych se ztotožnil s názorem, že jde leckdy o needy přístup..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun May 04 2008, 20:01

Jsem rád, že jste sami přede mnou vypíchli, že i Qark dělá chyby. Například, jak se vrátil k sázce o puse a následně neg "mě se zdá, že za tu dobu, co si povídáme, bych do toho ani nešel". A pak ještě sázku omlouvá - to je úplně ukázkově needy. Její reakce "já ti nebudu dávat svoje telefonní číslo" je jednoznačná. "To je kvůli mikrofonu?" - prosí. A prošení zase nefungovalo.... Sledujte hlasitost Qarkova projevu po odmítnutí - že by to bylo mikrofonem?
Ale také pochválím. Pochválim borce z ČRo za "jaký máš pocity z toho odmínutí".
A sepsul Qarka za "Jaký odmítnutí?
ČRo: "Vždyť ti nedala číslo" //Qark se ptal "že bys mi napsala telefonní číslo.."
Qark: "To není odmítnutí, já jsem odešel sám". .. "Já jsem si s ňou ještě dlouhou dobu povídal" // Qark live Icon_eek
Dál to rozebírat nebudu, protože by to nebylo o moc lepší, u obecných pravd to nemá cenu, a ještě bych vypadal, jako kdybych chtěl z Qarka udělat blbce, který nesbalí holku, což jednak nechci a jednak si to nemyslím.


S úspěšností, kterou nakousnul cervenacek, je to následovně: Uvažujme, že se snažíme o slečnu Správnou. Nepoučený a poučený nemají vytrénovaný postoj, řeč těla, a tak mají zhoršené výchozí podmínky oproti ostatním. Pokud si někdo někde jenom přečte rady, poučený, pak se dokáže vyhnout zásadním chybám a jeho úspěšnost hodně vzroste v porovnání s nepoučeným.

Pokud se někdo snaží postupovat profi, ale nepoužívá Teorii Zájmu/The System, je na tom ještě lépe, ale protože se snažíme o slečnu Správnou, i tak udělá chyby. Nicméně v konečném efektu dopadne poměrně dobře. Jak je vidět z tabulky i z grafu o vývoji zájmu během prvního kontaktu, místy může být i úspěšnější než s TZ. Ovšem, konzervativní přístup s TZ znamená nedělat chyby a tedy ve výsledku ještě lepší skóre. Porovnejte například první polibek podle Teorie zájmu a podle Qarka.

A konečně, má avizovaná metoda pro rapidní zvýšení zájmu - kódové označení Scramjet Smile (není zvoleno náhodou, ani hysterezní křivka tam není náhodou). Ale její rozbor nechám až do článku Wink

Čas
Nepoučený
Poučený
Non-TZ
TZ, konzervativně
TZ, Scramjet
Přechod:
+2 -> -2
+2 -> +5
+3 -> +11,15
+3 -> +14
+3 -> +26,5
1
+2
+2
+2
+2
+2
2
+1
+1
+2
+1,5
+1,5
3
-2
-1
0
+1
+1
4
+3
+4
+5
+4
+4
5
-4
-3
-2
0
+12
6
+1
+2
+2,5
+2
+2
7
-5
-2
-1
+0,5
+1
Výsledný získ:
-2
+3
+8,5
+11
+23,5

Qark live Scramjetcz



PS: Song hodného chlapce, kterým to podkreslili - ČR mě vždycky uspával pirat Byl bych agresivnější


Edguy - Superheroes, linkováno na YouTube.

Ale na druhou stranu, nesmělé, hodné chlapce by takový přístup mohl pobouřit Evil or Very Mad Nicméně, kdo umíte anglicky, porovnejte si texty Woman od Johna Lennona a Superheroes od Edguy. Ten první psal beznadějně hodný chlapec.

PPS: Všimli jste si, že slečna budoucí-právnička po týdnu nezapomněla, přijala pozvání a tam kladla osobní otázky? Wink


Naposledy upravil SomeoneCZ dne Fri Aug 01 2008, 11:44, celkově upraveno 6 krát (Reason for editing : link videoklipu)
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro iScream Sun May 04 2008, 20:42

Tak tymto videom si ma, SomeoneCZ, naozaj potesil Smile) Edguy - Superheroes jednoznacne dokaze vyborne nakopnut. Dobry vkus ;-)

iScream

Poeet p?íspivku : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 09. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro cervenacek Sun May 04 2008, 22:27

Qark napsal:Zlehka ji polibte na rty a chvilinku posečkejte. Obejměte ji a pokračujte v líbání. Přidejte trochu vášně a po chvíli i jazýček. Jemně, né až do krku. Hrajte si. Pak poodstupte. „Jsi nádherná, měl bych už jít. Kdy tě zase uvidím? Bude se mi o tobě zdát.“ Rozhodně neříkejte, že ji milujete.
mizerny sebeovladani a nevereni si. "rozhodne nerikejte, ze ji milujete", pote co se sni muchlujete a vypravite ji o svych nocnich fantazijich ... to si trosku protireci, ne?

Scramjet ... to sem zvedavej, co se udelas na ctvrtym rande


After all I'm forever in your debt (...)
Please remember my life is in your hands

vs.

Way to long I've tried to be
What I could never be
For too long you've rolled the dice
But you can't control me


I never mean(t) to cause you sorrow or pain,

vs.

We never cry for love - We're superheroes

super pisnicka, opravdu me potesila.


SomeoneCZ: Diskuze ke Scramjetu byla oddělena do vlastního vlákna.


Naposledy upravil SomeoneCZ dne Thu Oct 16 2008, 16:44, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Vytvoření nového vlákna o Scramjetu)

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue May 06 2008, 18:58

Vidím, že Edguy slaví zasloužený úspěch Very Happy
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro generalissimuss Thu May 15 2008, 20:46

Vy jste to děsně zlehčili Smile

Mě osobně potěšil jeden fakt - Quark měl při natáčení oslovování v terénu trému. Je to slyšet na hlase.

Dokud budu číst "namachrované" články kdejakého borce, jak zvládá to, či ono - něco ve mě se bude příčit a říkat "To není nic pro mne".

Pokud ale mám možnost týpka slyšet v terénu - byť má v této oblasti větší zkušenosti než já a budu slyšet, že se může cítit podobně jako já - je to pro mne zcela jiná rovina osobních úvah.

Říkám si: "On je jako já, není to nějakej borec, jak jsem si představoval z článků, které píše.."

A najednou je to o něčem jiném. Jsem-li v terénu a necítím se při oslovování dobře, vzpomenu si Quarka, který je mírně ztrémovaný, dělá také nějakou tu chybu, je needy a já nevím co ještě.. ..a pocítím, že já, nebo on nejsme zas tak odlišní - no a jdu do toho..

Konkrétně toto beru více pocitově než technicky - přínos vidím v této rovině.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 19 2008, 14:32

S přínosem se mi líbí citát
Bernard Malamud napsal:Without heroes we would all be plain people and wouldn't know how far we can go.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro generalissimuss Wed Oct 08 2008, 03:02

Osobně jsem se setkal s Qarkem a zeptal jsem se ho na to.

Narážka na přítele byla z prozaického důvodu - vůbec se mu nechtělo v rozhovoru s dívkou pokračovat (nelíbila se mu) - očekával, že řekne ano, aby měl důvod balení ukončit. Vzhledem k tomu, že pršelo a opravdu téměř nikdo nebyl tehdy venku, natočilo se to takhle.

Rozhovor byl skutečně prý dost brutálně zkrácen a sestříhán - původní materiál činil 4 hodiny a rozhovor s dívkou byl cca 20 minut.

Můj osobní názor na Qarka je, že je to zkušený, dobrý balič a současně velmi zajímavá osobnost nejen na internetu.


P.S.: Vřele také doporučuji vyzkoušet Velký ŠUKACÍ test v terénu. Raději v jiném městě, než bydlíte Smile Nebudu popisovat, jaké to je, to chce prostě zažít Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro Scare Wed Oct 08 2008, 11:17

generalissimuss napsal:Osobně jsem se setkal s Qarkem a zeptal jsem se ho na to.

Narážka na přítele byla z prozaického důvodu - vůbec se mu nechtělo v rozhovoru s dívkou pokračovat (nelíbila se mu) - očekával, že řekne ano, aby měl důvod balení ukončit. Vzhledem k tomu, že pršelo a opravdu téměř nikdo nebyl tehdy venku, natočilo se to takhle.

Rozhovor byl skutečně prý dost brutálně zkrácen a sestříhán - původní materiál činil 4 hodiny a rozhovor s dívkou byl cca 20 minut.

Můj osobní názor na Qarka je, že je to zkušený, dobrý balič a současně velmi zajímavá osobnost nejen na internetu.


P.S.: Vřele také doporučuji vyzkoušet Velký ŠUKACÍ test v terénu. Raději v jiném městě, než bydlíte Smile Nebudu popisovat, jaké to je, to chce prostě zažít Smile

Luxus, upřímně, hodněkrát jsem přemýšlel o tom to zkusit, koneckonců, co může dívku na ulici šokovat víc?
Inspiroval mě kamarád, můj "wing", se kterým jsem bohužel nestihl ani jednu akci Sad

Každopádně mám pořád v plánu to vyzkoušet, ale v mém malém městečku bych na to neměl koule.
Spíš někde úplně mimo, ale v extrémním případě by se i ta Praha dala použít .)

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro Eivind Thu Nov 13 2008, 14:36

generalissimuss napsal:
Narážka na přítele byla z prozaického důvodu - vůbec se mu nechtělo v rozhovoru s dívkou pokračovat (nelíbila se mu) - očekával, že řekne ano, aby měl důvod balení ukončit. Vzhledem k tomu, že pršelo a opravdu téměř nikdo nebyl tehdy venku, natočilo se to takhle.
Nic proti Qarkovi. Klobouk dolů před jeho odvahou! Ale tohle, co dodatečně říkal o vysokém sebevědomí nevypovídá. Když se mu nelíbila a nedala mu číslo, proč používal takovouhle "fintu" s přítelem? Proč jednoduše neřekl něco jako: "Tak já už musím, čau." Spíš mi to přijde jako dodatečná racionalizace svého selhání. Asi má v hloubi duše přesvědčení, že "dlouhej set = dobrej set". Což je samozřejmě blbost. Ale jasně, chápu, zrovna tam v ulicích byla jediná holka, kdyby měl na výběr (podle osobního vkusu a zkušeností s různými typy), asi by to dopadlo líp.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty 2 Eivind

Příspěvek pro generalissimuss Thu Nov 13 2008, 15:25

Taky mne to napadlo. Tlak spočíval v termínu dotočení nahrávky.

Jako protipól poskytnu dočasný odkaz s audiem mých 3 "aproučovacích" nahrávek. Ke stažení zde:

[url=http://www.adrive.com/public/8b23f22bc74b1c61464db7ced3861f9228c94b1b20c8bf549c04d7e0200e9dbe.html]generalissimussAP08110401.wav[/url]
[url=http://www.adrive.com/public/5368bfd34b4bb290f3717c87cd425382df8a6f0d1e170e851b4e9fc84ec05fb2.html]generalissimussAP08110402.wav[/url]
[url=http://www.adrive.com/public/208d9f323c3108661ae7b0f5ef997dab797c2e849b442c556d31d37940c5a250.html]generalissimussAP08110403.wav[/url]


Tam je vada především špatná technická kvalita. Ten den jsem mluvil a vedl lidi po firmách už 10-tou hodinu s minimálními přestávkami, spal asi 3 hodiny. Aprouče tedy hodně poznamenala únava hlasivek a fakt, že byl za mnou těžkej den. Ze 3 oslovení 2 tel. č.


Naposledy upravil generalissimuss dne Fri Apr 03 2009, 01:55, celkově upraveno 3 krát
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro seeeee Wed Nov 26 2008, 18:22

Byly celkem dobře vždycky přístupný... až se mi občas zdály podezřele komunikativní.. Very Happy

Nevim jestli to je špatný ale, ale zdá se mi že dáváš dost otázek.. tzn. že se jí dost vyptáváš.. Alespoň u tý s románem pro ženy..

Jinak tón se mi zdá dobrej:) respektivě jde z toho celkem dobrej pocit že jste si popovídali.. a tak nenuceně si vemeš číslo.. to bych řekl že je +

Vzhledem k úspěšnosti získání čísel zvládnutej projev, chyb bylo asi málo..

Škoda že ty rozhovory nejsou uplně celý.. Ještě bych měl dotaz, jak byly dívky pěkný (0-10) Smile ?

seeeee

Poeet p?íspivku : 6
Location : Prague
Reputation : 0
Points : 2
Registration date : 29. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro Eivind Wed Nov 26 2008, 20:50

Tak jsem si to důkladně poslechl a dost se mi to líbilo. Samozřejmě jsem tam našel i mouchy, ale líbil se mi hlavně ten elán, s jakým jsi je otevřel a nenuceně přešel do konverzace. A získání čísla bylo taky dost v pohodě, nenechával jsi to na poslední chvíli, takže byl menší stres. Ten první (nejkratší) aprouč byl nejspíš neúspěšný, co? Konverzaci jsi hrozně táhnul, ona byla jen pasivní. Taky si myslím, žes to posral těma řečma o politice, to je u holek konečná. Témat bylo dost, pravda, mně by už asi dávno došly. Ten nejdelší rozhovor mi přišel nejlepší, protože té slečně ani nedošlo, že se vesele baví s úplně neznámým chlapem, který si za chvíli řekne o číslo ;-) A u toho rozhovoru v autobuse mě docela pobavilo, jak ses tam hned dvakrát chlubil, žes měl kdesi koncert s kapelou. Slečna ale na to nějak nebrala :-p Ale fakt klobouk dolů, hlavně ten otvírák, v jednoduchosti je síla!

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro generalissimuss Thu Nov 27 2008, 02:00

Děkuji za feedback. Uvedené audio můžete použít jako mírňounký popud si něco vytvořit sami, pro vlastní, popř. skupinovou analýzu. Vždycky se najdou chyby a vždy se hodí názor nezávislé osoby.

Pokud se toho "vyrobí" více, můžeme s tím třeba něco dalšího společně udělat.

Qark má vlastní, podle jeho slov "naturální" styl, vyhovuje mu a výsledky má nadprůměrné.

Mne baví kombinovat, vymýšlet a pilovat techniky. Každý týden uvádím v "release" nový pokus a testuji v terénu. Zjistil jsem, že mi hodně vyhovuje "skládačkový" postup tvorby, podobný jako používá Mystery ve fázování eskalace.
seeeee napsal:Byly celkem dobře vždycky přístupný... až se mi občas zdály podezřele komunikativní.. Qark live Icon_biggrin
Dle mého to byla mizérie, přišlo mi, že jsem cíle vůbec nerozpovídal. Své určitě dělalo, že tady byl cca 20-tiletý věkový rozdíl, venku byla už totální tma a já s těma holkama to prostě ještě moc neumím..
seeeee napsal:Nevim jestli to je špatný ale, ale zdá se mi že dáváš dost otázek.. tzn. že se jí dost vyptáváš.. Alespoň u tý s románem pro ženy..
To je mé pojetí testu, kdy se rozmýšlím, jestli dotyčnou vyzvu k tomu, aby mi dala číslo. Pokud to u mých otázek "projíždí", neodpovídá mým nárokům..
seeeee napsal:Škoda že ty rozhovory nejsou uplně celý.. Ještě bych měl dotaz, jak byly dívky pěkný (0-10) Qark live Icon_smile ?
Rozhovory jsou celé, 1. UG4 (cca 30), 2. HB7,5 (cca 22), 3. HB9 (cca 19).
Eivind napsal:Ten první (nejkratší) aprouč byl nejspíš neúspěšný, co? Konverzaci jsi hrozně táhnul, ona byla jen pasivní. Taky si myslím, žes to posral těma řečma o politice, to je u holek konečná.
Její řeč těla od počátku ukazovala jasně, že mne absolutně nebere. Beru jako zázrak, že jsem rozhovor trochu natáhl. Bral jsem to jako cvičeníčko. Pak jaksi "na oplátku" jsem to schválně začal kazit, ukončil jsem to sám. Byla dost překvapená, co to bylo. Dle mého, zásadní chyba byla v závěru třetího aprouče - otevření tématu James Bond - naprosto pitomé vypointování.
Eivind napsal:Ale fakt klobouk dolů, hlavně ten otvírák, v jednoduchosti je síla!
Otvírák není úplně z mé hlavy, je to modifikace „Slečno proč tak zamračeně?". Schválně si tipněte, kdo ho používá :-) A pokud nevíte - Goooogle napoví.. :-)

P.S.: Těší mě, že mi sem nikdo nenapsal, že jsem needy :-) To by mě těžce ranilo - na tuto věc si dávám hodně pozor..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro seeeee Thu Nov 27 2008, 14:55

..zásadní chyba byla v závěru třetího aprouče - otevření tématu James Bond - naprosto pitomé vypointování.

jak z toho elegantne vycouvat, nebo jak by jsi to řešil ted:)

V tom nejdelšim rozhovoru jsem nepostřehl kdy jsi si řekl o číslo/kontakt?

seeeee

Poeet p?íspivku : 6
Location : Prague
Reputation : 0
Points : 2
Registration date : 29. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro Jack Thu Nov 27 2008, 20:40

Vsade sa pise, ze sa muz nema zeny vela pytat, aby nebol needy, ze ma oznamovat nazory a pripadne nechat zenu ich vyvracat, ak nie su pravdive.
DavidX vsade pise, ze sa treba zeny pytat, pytat, pytat a tym im ukazovat zaujem...
Dost v rozpore, nie?

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro paradoxman Thu Nov 27 2008, 22:44

Jack napsal:Vsade sa pise, ze sa muz nema zeny vela pytat, aby nebol needy, ze ma oznamovat nazory a pripadne nechat zenu ich vyvracat, ak nie su pravdive.
DavidX vsade pise, ze sa treba zeny pytat, pytat, pytat a tym im ukazovat zaujem...
Dost v rozpore, nie?

Ne, nemá to vypadat takhle:
balič: Otázka.
hbčko: Odpověď.
balič: Otázka.
hbčko: Odpověď.
balič: Otázka.
hbčko: Odpověď.

Ptát se můžeš, ba musíš, jak jinak se chceš něco dozvědět... ale třeba takhle:
balič: Otázka.
hbčko: Odpověď.
balič: Stačí když cca minutu povídá na téma předchozí otázky a odpovědi. Pak položí další otázku, nejlépe související s předchozím tématem.
hbčko: Odpověď, něco přidá (většina holek tě chce v rozhovoru dohnat - taky má co říct)
balič: pokračuje stejným stylem...

Všechno je to samozřejmě otázka kalibrace. Dobrý storytelling se dá natrénovat. BadBoy radí, každý den si otevřít libovolnou knihu, zabodnout namátkou prst a na takto vybrané slovo minutu mluvit. Funguje to, stejně jako výše uvedený příklad rozhovoru.

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro generalissimuss Fri Nov 28 2008, 01:25

seeeee napsal:V tom nejdelšim rozhovoru jsem nepostřehl kdy jsi si řekl o číslo/kontakt?
V momentě, kdy mluvím o blondýnách - právě mi zapisuje číslo do telefonu. Mimochodem, představoval jsem si, že to bude skvělý NEG - a tak tak, že jsem to zaretušoval. Taky chyba. A když se ptám "Ilona s jakým I/Y?", mám mobil zpět v ruce.
seeeee napsal:jak z toho elegantne vycouvat, nebo jak by jsi to řešil ted:)
Tohle téma vůbec tímto způsobem neotvírat. Mělo to být třeba "Jak se ti líbil poslední díl/poslední představitel?" a dál už nikterak nerozvádět. To, že jsem se jí ptal, jaký že typ chlapa se jí líbí, jsem tomu dal fakt korunu. V podstatě DLV a místo abych AP vygradoval, srazil jsem vše, co jsem vybudoval, dolů.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Qark live Empty Re: Qark live

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru