SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mnoho cílů - jak na to?

4 posters

Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Wed Apr 23 2008, 03:57

Zdravím všechny bardy svádění těch správných žen Wink a zvlášt Someona s Generalissimem...sehnal jsem si nedávno brigádu, na které provádím průzkum spokojenosti vysokoškolských studentů s jejich studiem, zázemím a celkově prostředím, které je obklopuje. Samozřejmě jsem průzkum prováděl také s mnoha pěknými studentkami Smile Získal jsem číslo zatím asi na 30 z nich...jejich čísla jsem si ale nevyptal pro soukromé účely, ale kvůli kontrole práce tazatele ze strany zaměstnavatele. V reálu to vypadá asi tak, že po provedení průzkůmu prohlásil oznamovacím tonem bez toho, aniž bych říkal k čemu to má sloužit: "Ještě potřebuju nějaký kontakt - na tebe," a dám jim pak nějaký dárek za ochotu, který mi pro ně dal zadavatel výzkumu...jen výjimečně se zeptají k čemu bude to číslo použito...a pokud se ještě se mnou nedají do řeči, což se někdy stává, tak okamžitě přecházím k nejbližšímu a zároven málo zaneprázděnému cíli, at už je to kluk či holka. Celý průzkum trvá asi 7 až 8 minut během nichž mám možnost dobře pozorovat danou slečnu a její reakce, na to co říkám, její celkové chování, ale hlavně řeč těla. Mám několik otázek, které se týkají optimalizace mého výkonu při domlouvání si schůzky s nimi. Vím, že jsem asi udělal chybu, když jsem možnost použití jejího čísla pro pozváni ji někam nezmínil, ale když jsem vůbec neřekl, k čemu to bude sloužit a ona jenom viděla seznam mnoha jiných jmen s telefonními čísly a následně mi ho dala, tak si myslím, že ta chyba nebude zas až tak veliká...pořád to ale ještě můžu napravit s poslední třetinou respondentů..

1. Kvantita - průzkum jsem dělal na fakultě, kde byla většina žen a někdy jsem to prováděl i se skupinkami nebo dvojicemi - tudíž mám omezené možnosti a to také kvůli tomu, že se to může velmi lehce roznést, takže se můžu pokusit o 2-3 z jednoho ročníku a každou nejlépe z jiného kruhu, čímž si ale většinou nemůžu být zcela jistý..protože jsem si většinou vybíral pěkné holky, tak by jich vzhledově prošlo asi dvě třetiny - což je dvacet, ale to je pořád moc, takže se budu rozhodovat podle chování a řeči těla - proto by mě zajímalo, jestli je možné, že u některých holek může být nějaký zájem o mě i tehdy, pokud projevují signály kladné jen málo - usmějou se jen semtam, pozorují mě upřeně, něčemu, co řeknu se zasmějí a při rozloučení se na mě podívají a usmějí se - přitom si nepohrávají s vlasy nebo jen minimálně, ani s oblečením a nejsou tak roztomile nesvé jako některé jiné, nekroutí se apod - ale když se zeptají, co mají dát za kontakt a já na to s klidem - "co chceš - email nebo telefon" - a oni dají telefon, tak si říkám, že by možná nějaká šance byla...jde tu zkrátka o škálu té intenzivity pozitivních signálů směrem ke mě...když vidím, že se holka upravuje už když se pohybuju v její blízkosti, když vidí, že se za chvíli budu bavit i s ní, při rozhovoru sebou šije, každých 15 sekund si upravuje vlasy nebo oblečení a směje se i tomu, co z mé strany není vtipné, tak je to něco jiného, než prvně uvedený případ...samozřejmě narazil jsem i na chladné typy, které neprojevovaly vůbec žadné pozitivní signály...proto bych chtěl vědět, co s tel. číslem, jestliže je index pozitivních signálů někde v rozmezí od 0,3 po 0,6...díky

Jestli máte jakoukoliv radu nebo zkušenost s něčím podobným, tak abych dosáhl co nejlepších výsledků - tak sem s nimi pirat

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Wed Apr 23 2008, 11:27

Včera už jsem to nějak nestihl napsat, ale důležitá je pro mě i určení doby po zavolání - vzhledem k tomu, že formou komunikace je průzkum, který je neosobní a já se z něj snažím udělat aspon trochu osobní, neformální rozhovor, což se mi celkem daří, ale pořád to není zastavení a oslovení na ulici, kdy holka vidí, že zastavuji PRÁVĚ JI a tudíž jasně vidí, že mé chování k ní - je stejné jako k ostatním a já prostě přeskakuju od jedné ke druhé...což je asi chyba...no ale právě proto mám v úmyslu jim volat po třech až maximálně po pěti dnech - to znamená model - číslo získávám v pondělí - volám od čtvrtku až do soboty...Pokud ale slečna odmítne už ji podruhé volat nebudu, protoiže to nemá smysl

Doplnujicí otázkou je, co jim říci, v případě, že půjdou na schůzku a budou se ptát, jestli jsem takhle volal i jiným - což bude pravda a neodpovídat na tuto otázku, pokud nebudem už nějak více v důvěrnějším rozpoložení bude celkem problém a lhát se mi také nechce...

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 23 2008, 15:43

Tak tomu říkám brigáda Cool

V pátek vyjde článek o řeči těla, takže tuhle část přeskočím. Když se budeš postupně ptát celého ročníku, roznese se to a proto si je ohodnoť, podle zpětné vazby:

  • počet pozitivníhch signálů řeči těla
  • ochota, s jakou Ti dala svůj telefon (jí napadlo, že ho můžeš použít na domluvení si rande) (chtěla některá Tvé číslo?)
  • jak moc se Ti líbila

Nejde o to, že se to roznese mezi lidmi, které už nikdy neuvidíš, ale když Ti zabere až např. 15. volaná a k té se pak donese, jak byla náhradnice skoro až na posledním místě...

Úvodem telefonátu rovnou řekni, že nejde o firemní, ale o soukormý hovor. Co kdyby Tě chtěla některá z nich prásknout, jak zneužíváš firmní informace Exclamation

Optimálná rozmezí, kdy jí zavolat je 5-9 dnů, nikdy od pátečního do nedělního večera. Žena s kladným zájmem na Tebe za tu dobu nezapomene, a bude přemýšlet, proč nevoláš (a tím zvedat svůj zájem).
Kolika jsi takhle volal?
81 jsem jich obvolal, a když mi nedáš pusu, zavolám 83.
Kecáš.
Máš pravdu, bylo jich jenom 80.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty 2 waratah

Příspěvek pro generalissimuss Thu Apr 24 2008, 12:21

Také zdravím! :-) Den přemýšlím nad Tvou otázkou a nic moc mě nenapadá. Jsem pár let ve vzdáleně podobné situaci. Mám poměrně vysokou fluktuaci klientek (několik desítek až set ročně) a v rámci "krytí zad" jim nechávám vyplňovat dotazníky, jakési "průzkumy spokojenosti". Je tam samozřejmě kolonka na e-mail a na tel. č. Často mě kamarádky řekly "Proč některé z nich nezavoláš, když se Ti líbí a dávala Ti signály zájmu?".

Tady to nějak necítím, nikdy nevolám - i když se mi dotyčná hodně líbí, její signály zájmu jsou naprosto evidentní a je vysoká pravděpodobnost, že ji jako klientku už mít nebudu. Nereaguji ani na vizitky, které od nich dostanu.

Prostě nějak ne. Jako výjimku jsem si stanovil, kdy ona zavolá sama a kompletní svedení bude "její zásluha". Viz Co je v dome není pro me – je tomu skutecne tak? (1) a Co je v domě, není pro mě – je tomu skutečně tak? (2). Takto je to pro mne correct.

Není to odpověď na Tvou otázku - spíše si slibuji od Tvého postu, že to nějak zkusíš a napíšeš nám své zkušenosti, jak to probíhalo a dopadlo :-)

Třeba v mnohém opravím svůj názor, jsem zvědavý na Tvá dobrodružství :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Mon Apr 28 2008, 19:51

Zdravím...díky za Vaše rady a připomínky. Nakonec jsem dal na radu, abych se volání o víkendu nebo během prvních čtyř dnů vyhnul a zavolal později..To už jsem udělal, šel jsem dnes do města vyřídit své soukromé záležitosti a vzal jsem si s sebou seznam s telefonními čísly a řekl si, že během toho někdy zavolám. Už jsem se chystal, že zavolám - mobil pomalu u ucha, ale vtom uvidím své dva kamarády, s kterými jsem byl celý víkend na svíci jiných kamarádů...začali jsme se bavit o tom, co všechno proběhlo během našeho víkendového dobrodružství, různé zážitky z chlastačky a detaily toho, co vyváděli ti nejopilejší Very Happy - to mi dost zvedlo náladu a jak jsem nebyl úplně ve své kůži, tak se to zlepšilo...loučím se s nimi a jdu volat, přepadá mě mírná nervozita a zrychluje se mi i tep mírně a ani se nedovolám nakonec až zpětně si uvědomuju, že má v tuto chvíli nějaký seminář(na internetu jsem si našel rozvrhy těch, u kterých jsem stoprocentně přesvědčený, že jím chci zavolat...Volám druhé slečně, tentokrát už mě nervozita zasahuje minimálně, slečna zvedá telefon: - Ano prosím - já - Ahoj tady Waratah, nevím, jestli si vzpomínáš, ale já jsem ten kluk, co s tebou dělal minulý týden ten prúzkum spokojenosti u vás na škole - ona velmi uvolněným, příjemně znějícím hlasem jakoby se přitom mírně smála - jojo jasně, že si vzpomínám nóó´, co potřebuješ? - já - noo..napadlo mě, že bysme mohli někam zajít spolu, šlo by to ted někdy - ona pobaveně -hehehe jako v rámci průzkumu, joo...šlo by to - já asi nadbytečně něco ve smyslu - no, jo takový doplnujici průzkum o tobě, jak se máš a tak - ona - hmmm...no a jaké jsou tvé časové možnosti - já - sejdeme se ve středu večer u kašny? - ona - no, spíš někdy v podvečer, ja totiž nejsem z "Neználkova," takže ještě pojedu domů - já -tak dobře, tak třeba v pět u kašny - ona uvolněně, vesele- dobře, dobře, jo tak se měj, - já - čau, ty taky - ona - ahoj zase velmi veselým hlasem - já - jj, čau taky uvolněně a s úsměvem na tváři...

Momentálně jsem se vrátil z města a přemýšlím co dál, tato slečna patří k těm, které se mi líbili nejvíc a zaroven je to ta, která vysílala hodně pozitivních signálů...nejsem ani z Prahy, Brna nebo Ostravy a můžu říct, že v podstatě, když potkám nějakého neznámeho člověka, tak dojde k tomu, že známe nějakou osobu, kterou známe oba...nevím proto úplně jistě, jestli mám pokračovat ve zvaní...je asi ještě sedm holek, které vysílali stejné nebo ještě větší množství pozitivních signálů

Co se týče toho telefonního čísla, tak ze začátku jsem dostal pár mailů a potom jsem až na výjimky dostával čísla (když jsem začínal, nebyl jsem tak dobrý a uvolněný jako později), prostě jsem to zautomatizoval a dostával bez výmluv číslo - říkal jsem - ještě potřebuju kontakt na vas nějaký - a ony už daly číslo - někdy dokonce i když jsem dával na výběr mezi mailem nebo číslem.

Holka, která se mi čistě po fyzické stránce líbila nejvíc, ale nedávala tak velké množství pozitivních signálů a ani u ní vůči mně nebyl tak velký stupen otevřenosti mi nakonec právě dala číslo i poté, co jsem ji řekl - dej co chceš - mail nebo číslo...no musím ale podotknout, že to byla extratřída - prostě tak 9,5 až 10 hodnocení(takovou holku třeba potkáte jednu za týden,za 14 dnů) a osobně si myslím, že takové už ani moc těch signálů pozitivních obecně moc nevydávají...

Jiná holka ze stejného kruhu jako ta, s kterou půjdu na rande po mě chtěla číslo kvůli pracovním účelům - chce mě naverbovat do firmy zabývajícíci se fin. poradenstvím, ale taky dávala nějaké pozititvní signály + když jsem se s ní bavil a i když mi volala tak nějaké komplimenty a smích a uvolněnost - možná je to už jenom díky tomu, že to zvládá hrát kvůli své praxe z práce, intuitivně to ale nevidím jako ztracené, přitahuje mě ale spíš jenom fyzicky...

Momentálně mám vybitý telefon a přemýšlím co dál...píšu to tady, abych si sám, co nejlíp sesumíroval, jak dál, protože tak si nejlépe utřídím myšlenky a navíc mě vy, kteří jste o dost zkušenější můžete přidat své postřehy nebo případně rozebrat mé chyby, což je také obrovská výhoda...

Mám totiž už zkušenosti s tím, kdy jsem se zároven - vídával s více holkama a nebylo to úplně jednoduché - jednak některým jiní "kamarádi a kamarádky" vyzradili, co se vlastně děje a nebo se stalo, že nás přímo viděla jedna, jak jsem s druhou - byla to situace, kdy jsem se vídaval hlavně s takovýma, které mě dost přitahovali po fyzické stránce nebo jsem se s nimi i dobře bavil, ale neměl jsem z nimi zájem chodit - a ztratil jsem kvůli tomu jedinou, která byla vhodná i pro dlouhodobý vztah ...nevím, jestli se znova chci vydat touto cestou - ale asi ne...protože pokud se na to podívám ze mého úhlu pohledu, tak já prostě holku, která dává na odiv, že jsem jen jedním z mnoha a že pro ni nejsem na prvním místě, hodím přes palubu(na rozdíl od většiny, která se naopak o takové holky, ženy ještě víc snaží)...vadí mi, když s někým třeba tančím, dáme si pusu seznamovací, ale protože nechci vypadat jako někdo, kdo po ní až moc vyjíždí a lepí se na ni, tak se vzdálím na dva metry a dávám ji prostor a tančím dál sám, ale po pár sekundách tam dojde nějaký její kamarád či co a začne s ní tančit nebo se s ní bavit, tak já prostě odejdu hned a jdu za někým jiným a i když se potom zase objeví náhodně poblíž mě, už se mi nechce znovu zažívat to samé a vykašlu se na ni(toto se mi stalo už několikrát - ale asi jsem to nezvládl kvůli zkušenostem nedostatečným) - to samé podle mě platí i u dobrých holek, vhodných pro dlouhododbý vztah...no raději končím...napsal jsem toho už vážně dost Smile


Naposledy upravil waratah dne Tue Apr 29 2008, 23:00, celkově upraveno 1 krát

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 29 2008, 19:00

kdy jsem se zároven - vídával s více holkama a nebylo to úplně jednoduché - jednak některým jiní "kamarádi a kamarádky" vyzradili, co se vlastně děje a nebo se stalo, že nás přímo viděla jedna, jak jsem s druhou
Podívej se na to takhle - máš domluvené rande s holkou, která se Ti líbila, a hlavně přišla s konkrétním protinávrhem - chtěla Tě vidět. Máš-li tedy vysoké šance, že by simultání rande s dalšími 6 slečnami způsobilo zásadní komplikace, není důvod zbytečně riskovat.

Stejně nakonec můžeš mít dlouhodobý vztah jenom s jednou z nich. Normální slečna s vysokým zájmem je monogamní.

Kdyby tahle nedorazila, nebo Ti uhnula na polibek, pak volej další a už Ti jich zbývá pět...

Nicméně, tahle zatím vypadá na kladný zájem a pokud se neobjeví závažná kádrová chyba, jde jenom o to, jestli si ji dokážeš udržet - tj. o Tvé schopnosti. Kromě toho, když Ti odmítne druhé rande, můžeš zkusit zavolat další v pořadí i tak Wink

Slečnu, která Tě chtěla verbovat do firmy bych vyřadil. Je tam příliš velká šance, že to hrála. A podle Tvých slov o možném odhalení tedy zbytečné riziko.

Ohledně HB9+ a jejích signálů, viz článek o Řeči těla na blogu. HB9+ nemusí být flexibilní, flirtovat, atd. protože ji vždy někdo chtěl a tak toho neměla zapotřebí. Sice to neplatí o každé, ale jestliže ji takto podvědomě vnímáš, pak i ona představuje zbytečné riziko. A už máš "jenom" čtyři náhradnice Wink ...o kterých přesně nevíš, jak je to s jejich zájmem Exclamation
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Tue Apr 29 2008, 23:46

Díky za Tvou analýzu...Smile)přiznám se, že když jsem dnes pracoval na mé seminárce, tak jsem tak každé dvě hodiny skočil sem na stránky, jestli tu náhodou není nějaký komentář...

Když si ted zpětně čtu můj předešlý komentář, tak si uvědomuji, že jsem z našeho rozhovoru tel. mezi mnou a jí opomněl vložit větu poté co řekla - nejsem totiž z "Neználkova" - takže ještě pojedu domů( v pátek už se do školy vracet nebude - má jen asi ne moc důležité dvě přednášky) - no a v jejím rozhvrhu jsem zjistil, že poslední předmět jí končí v 15h..no a proto se snažila navrhnout místo večera spíš podvečer -takže si vzhledem k tomu myslím, že její zájem je velký, protože klidně to mohla přesunout na někdy po víkendu a po třetí mohla klidně frčet domů...jinak ty dvě - HB9+ a tu, která mě chtěla nabídnout nějakou práci nepočítám, protože ty signály nebyly tak silné ani časté jako u těch ostatních...

Ještě doplnující otázku mám na skupinky holek - jsou jejích signály zájmu stejné jako by byly v případě, že by byly osamocené - přijde mi totiž, že ne...je tam o moc víc smíchu a takové srdečnsoti a chcou si většinou i vykládat a na konci hlasitě řvou ahoj, ale signálů jako hlazení si vlasů, oblečení, kousáni rtů je tam o něco méně...další věc, kterou jsem si všiml, že čím starší, tím méně pozitivních signálů - tedy těch primárních - čistě úsměvy moc nepočítám - ale je to asi tím, že jsem jednak mladší než ony a navíc také bývají ve více případech zadané - ale myslím, že to platí i obecně - starší ženy už se asi víc ovládají a nedají tolik na vzhled

Všiml jsem si, že jakmile pracuji v komunikační sféře, tak se okamžitě zlepšují po určité chvíli i mé komunikační schopnosti - odpadne počáteční stres a člověk je uvolněný a vše si užívá, tím pádem mu to oplácejí i lidé , s kterými komunikuje...Taky pro mě bylo nesmírně zajímavé pozorovat, že když jsem měl všechno přesně nachytané - složky a zápisník na kontakty - tak jsem téměř vždy dostal číslo, kdežto když se někde zatoulal, tak už ta úspěšnost byla nižší -a také bylo zajímavé porovnávat výsledky na začátku průzkumu a na konci... ze začátku jsem měl jakoby nějakou podvědomovou nejistotu v sobě, která se sice pomalu ani neprojevovala, ale přitom to na výsledcích bylo znát..po chvíli jsem ale našel určitý způsob, jak to zmáknout a úspěšnost se rapidně zvedla...což mě jenom utvrzuje vtom, že do obrovské míry záleží čistě na každém jednotlivci, jak komunikační schopnosti a věci okolo svádění zvládne a za druhé, že po světě pobíhá spousta volných a pěkných holek a jestli je někdo chce, tak si asi musí prvně prožít ty pády a bolest a zkoušet to a zkoušet..

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro cervenacek Wed Apr 30 2008, 17:56

mam otazku:
jak je to s simultanim/parelelnim randenim?

vyhody, nevyhody, mozne komplikace...

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 30 2008, 19:47

2 both
Ve skupince se navzájem ovlivňuje několik lidí a je tedy těžké určit, kdy reaguje pouze a jen na Tebe, nebo na mix Ty a ještě někdo další.

2 waratah
Nejlepší reklama je, když vidí, jak se o Tebe snaží i jiná, aniž by sis o to říkal. Takový exploit skupiny Smile

Starší žena se sice bude umět lépe ovládat, než když byla mladší, ale v Tvém případě to bude o zájmu - mj. zohlední věkový rozdíl Wink

2 cervenacek
Že se v jejích očích taháš i s jinou snižuje zájem. V okamžiku, kdy Tě nachytá s jinou a bude si myslet, že jsi zklamal s loajalitou, natrvalo se snižuje maximální možná horní hranice zájmu, který u ní můžeš dosáhnout. Pokud jsi odhalen, záleží, jak brzy si s tím začal, jak dlouho to trvalo a jakou má povahu.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Wed Apr 30 2008, 21:16

Ahoj...tak dá se říci, že jsi to předpověděl přesně:)Když jsem byl na rehabilitaci asi dvě hodiny před schůzkou, došla mi sms: Ahoj, já to musím dnes zrušit, omlouvám se, snad někdy příště. Kdyžtak písni na ICQ XXXXXXX Ještě jednou promin, snad se nebudeš zlobit. Zdenka...

Tak nevím, nic jsem jí nenapsal zatím...a ani volat jiným se mi ted zrovna nechce ...její zájem o mě byl asi jenom těsně nad nulou, a tak si řekla, že raději pojede domů se známými a kamarády, než aby šla s někým neznámým a čekala dlouho na odjezd..přemýšlím, jestli to má význam s ní pokračovat v psaní...na to icq jí určitě nenapíšu, možná nějakou sms, ale už si od toho nic neslibuju...asi měl pravdu Generalissimus s tím, že - Co je v domě, není pro mě...Holt musím zabojovaz někde jinde

Ted mě ještě napadá, že jsem zas až moc přemýšlel, místo toho, abych víc jednal...no ale další zkušenost navíc...

No a ještě poslední věc, která mě zajímá - nemohou se u mladších holek(19,20) vyskytovat odchylky od chování slečny správné a také odchylky od toho, co slečnu správnou přitahuje? Co když už bylo příliš pozdě - a ona si po chvíli přemýšlení uvědomila, že se s ní snažím manipulovat..je mi jasné, že to zpochybníš, ale nemůžu si pomoct - pořád jsem se neoprostil podvědomě zcela od toho, že takové vyčkávání - kalkulace nejsou úplně v pořádku..zvlášt - když jsem s někým dělal jen průzkum na 7 - 8 minut a už jsem přecházel k někomu jinému - nechce to zapůsobit v takovém případě dřív a vyčkávat až potom. Jestliže jsem získal číslo před 10 nebo 11 dny a ještě tímto způsobem, tak už ani těm jiným nemá cenu volat - řeknou si proč nezavolal dřív - volal snad jiným a zkouší to takto na každou - sám jsi někde psal, že u mladších slečen ten zájem lítá nahoru dolů daleko rychleji než u ostatních..

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro cervenacek Thu May 01 2008, 01:30

2 Someone
diky, jenom sem resil problem s velkym mnozstvim cilu a nevedel, jak zabranit expiraci jeste nevolanych cisel.

2 waratah
zrusene rande & zadny protitermin -> nizky zajem -> NEXT. na icq ji nepis, dala ti ho, aby mela dalsiho s kym si muze psat, NE chodit na rande.

manipulace ... temer vse je manipulace. tady jde o prinos pro obe dve strany, tak v cem je problem?

at si mysli co chce, dulezite je, jestli ma kladny IL a je flexibilni. tadle kladny IL nemela.

zkus zavolat tem zbylejm, stejne nemas co ztratit.

2 Someone
kdy ted volat? rikas, ze pa vecer-ne vecer nevolat. dneska je svatek, spoustu lidi si bere volno az do nedele. mam volat az v po, nebo zitrek vecer, nebo patek jsou ok?

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty 2 waratah

Příspěvek pro generalissimuss Thu May 01 2008, 01:37

waratah napsal:..asi měl pravdu Generalissimus s tím, že - Co je v domě, není pro mě..
..no, ale když se podíváme na současný stav hlasování, která možnost zatím vede? alien
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 02 2008, 15:23

2 waratah

Zdeňce bych na ICQ nepsal, protože viz cervenacek - co z toho? Nech si ji do zálohy (max 1 pokus), když nevyjde ani jedna z následujících. Do té doby vydrž cca týden.

Odchylky se samozřejmě vyskytovat mohou, protože každá není ideální Správná (viz účinnost technik). Jde o to, jestli je odchylka stále ještě akceptovatelná.

Pokud hned za vším vidí pokus, jak ji zmanipulovat, tak je paranoidní a nebral bych ji.

Vždy potřebuješ, aby o Tebe měla dostatečně vysoký zájem. Je úplně jedno, jak k němu přišla a jak dlouho jí vydržel, aniž byste měli alespoň jedno rande.


2 cervenacek
Pokud máš víc čísel, než kolik jich můžeš prověřit, jedno z jakého důvodu, tak expiraci nelze zabránit. Lze jenom preferovat vhodnější cíle.

+/-2 dny jsou dány víkendem. Pokud je prodloužený, buď počkat, nebo to o den uspíšit.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Sun May 04 2008, 17:39

Nakonec jsem zavolal ve čtvrtek ještě té, která měla úplně největší stupen pozitivních signálů řeči těla vůči mě(přejížděla si po vlasech, kousala se do rtů, upravovala si oblečení, smála se téměř neustále, trochu sebou šila apod a také měla pohodový a příjemný hlas)- a řekla, že nepůjde..také mluvila úplně jinak, sebevědomě, stylem takové rázné manažerky - vymluvila se na zápočty a zkoušky..možná to částečně bylo tím, že jsem ji jednou zkoušel volat v pondělí(měla tedy moje číslo), ale nedovolal jsem se jí, tak jsem zavolal Zdence a ta řekla, že půjde, tak už jsem jí znova nevolal...no a následně jsem ji volal po čtyřech dnech až, což asi nepůsobí zrovna nejlíp

Další věc je, že jsem s ní dělal průzkum první den a když jsem tam šel následující den ho dokončit(rozuměj s jinými lidmi), tak jsem jí asi z 12 metrů viděl a dívala se dlouze na mě a přejela si rukou po hlavě...bylo to ve chvíli, kdy jsem šel oslovit jednu skupinu lidí - taky jsem se na ni podíval a velmi slabě jsem kývl hlavou(možná si toho nemusela vůbec všimnout) a pak jsem si sedl a začal provádět průzkum - myslím si, že to znevažuje a zeslabuje důvěryhodnost muže-svůdce a asi to v případě, že náhodně potkám dívku v době před tím, než uplyne týden, je lepší zkusit to hned- nebo ještě lépe si s ní alespon pokecat chvíli...každopádně si myslím, že mi tyto dvě události nepomohly k tomu, aby šla někam

Jinak by mě taky zajímalo... jsem na nějaké hromadné akci vícedenní-nemyslím diskotéku nebo technoparty apod.- a bavím se s více různýma holkama několikrát v různou dobu - Kdy je nejpříhodnější říct si o tel.číslo? Hned při prvním rozhovoru nebo až později? když si o číslo řeknu při dalším hovoru ne naporvé, tak nepůsobím tak hrrr, takže je to asi nejlepší?

Pak jsem se rozhodl, že zavolám ještě jedné, ale dovolal jsem se někomu cizímu, neznámému...až na včera mi došlo, že když jsem si opisoval číslo z papíru, na který jsem si napsal všchny čísla holek, kterým bych mohl zavolat, tak jsem měl u jejího čísla u 1 závorku, že by to mohla být i 9. Smile a do mobilu jsem dal jen 1 bez zmínky o tom, že by to mohla být i 9..no a zítra už jí volat nebudu, protože je dost pozdě - co ale možná udělám, jestli budu mít čas a chut, je, že si najdu její rozvrh a zjistím prostory, kde má vyúku a pak ji osobně řeknu, že jsem se jí nemohl dovolat, tak, že jsem ji vyhledal takto a zkusím s ní domluvit schůzku...jinak už se mi dalším volat nechce, protože si myslím, že už tyto dvě dosavadní dostatečně poreferovaly svým kamarádkám, kdo a proč jim volal...Otázka ale je, jestli nebude lepší zinscenovat náhodné setkání, protože,když ji později vysvětlím, jak jsem přišel k tomu, kde se zrovna nachází, tak by si mohla myslet, že jsem divný, uchylný nebo kdovíco Very Happy dnes může lidi vyděsit kdeco? Prostě nechci tím zbytečně dráždit, na druhou stranu namám moc rád opatrnické až moc bojácné holky, takže bych to říct klidně mohl a aspon bych ji tím vyzkoušel...

Zdence zkusím ještě jednou zavolat - myslíte, že bylo správné ji vůbec nekontaktovat - může mě vzhledem k omluvnému tonu jeji sms ohodnotit jako urážlivého kluka, nicméně si myslím, že je to správné a klady v tomto případě převyšují nad zápory..díky

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun May 04 2008, 19:43

Hlavně nevíme, proč se "rázná manželka" vymluvila. Že si myslela, že v rámci průzkumu sériově balíš každou, to je pouze jedna z možností.

A co když ji náhodou potkáš hned druhý den, nebo za pár hodin? Záleží, po jaké době jste se náhodně potkali - nebo přesněji, kolik času zbývá k zavolání.

Kdy si během hovoru povědět o tel. číslo viz Příliš plaší na oslovení ženy? a Co dělám špatně?. V podstatě jde o to, utnout hovor po rozumné době, tak aby chtěla pokračovat.
The System: To paraphrase Hollywood's oldest adage,"Always leave her, wanting more."
Zbytečně ji neplaš, divadlo náhodného setkání bude optimální Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro cervenacek Sun May 04 2008, 21:59

tak jsem jí asi z 12 metrů viděl a dívala se dlouze na mě a přejela si rukou po hlavě...bylo to ve chvíli, kdy jsem šel oslovit jednu skupinu lidí - taky jsem se na ni podíval a velmi slabě jsem kývl hlavou(možná si toho nemusela vůbec všimnout) a pak jsem si sedl a začal provádět průzkum
ja bych se na ni usmal a zamaval ji. pak bych pokracoval v pruzkumu. prijde mi, ze tvoje reakce byla prilis prkenna a nepusobila zrovna sebevedome.

serial dating s cool

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Sun May 04 2008, 23:49

To možná jo...mohl jsem to vyřešit i líp...v tu chvíli jsem byl ale zabraný do hovoru - přemýšlel jsem už nad oslovením a dvojicí, kterou jsem měl zpovídat..a prostě jsem to nezvládl, jak jsem asi měl

Jinak jsem právě ted zkoumal, jak působím na lidi a to na čem chci zapracovat je taková srdečnost a větší pozitivita, aby ze mě sršela.to se mi sice daří, ale nedokážu si to udržet nastálo ..protože někteří lidi, když mě vidí poprvé, tak se mě spíš bojí -říkají, že vypadám jako bych chtěl někoho zabít nebo jak ranař, teprve až s nimi promluvím, zjistí, že to tak není... takže i když jenom kývnu hlavou bez úsměvu, tak to nepůsobí nesebevědomě

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Sat May 10 2008, 13:06

Tak jsem i při tom druhém zavolání dostal košem...v pondeli i utery jsem byl zabrany do prace a nic moc rozpolozeni...jenže v uterý večer jsem si řekl, že to vyzkouším přes icq, jednak protože už to byla celkem dlouhá doba od minulého pondělí a už se mi nechtělo volat- jednak protože jsem to vlastně nikdy nezkoušel přes PC, a chtěl jsem vyzkoušet ty prodlevy a taktiku alá Generalissimus ale tam nebyla(na icq)...rano zas dělám na seminárce, ale jak se mi to rozleželo v hlavě, tak jsem si řekl, že brnknu, že je to přecijen lepší než komunikace přes icq...zavolal jsem - byl jsem uvolněný a v pohodě, ale vymluvila se na nějaké zkoušky, co měla mít. Možná jsem měl začít mluvit a kecat s ní i o něčem jiném než přímo o věcech spojených s případnou schůzkou.. no ale je jasné, že takto se neprojevuje slečna, která má zájem Smile ...později, když jsem zapl icq, jsem si všiml, že už si mě autorizovala...tak mám v plánu se jí někdy aspon zeptat, proč nešla a proč neměla zájem a trochu to rozebrat a získat tak zpětnou vazbu...i když vím, že ženské řeči v tomto nemívají žádný význam a je nutné je pořádně přefiltrovat..pozitivní je, že mě to vůbec nemrzí a vůbec to neovlivnilo mou náladu...spíš možná kupodivu trochu zlepšilo, pořádně nevím, čím to je - nejspíš ale literaturou, kterou zrovna čtu
Když se podívu zpět do minulosti, tak taktika dlouhé prodlevy fungovala tehdy, pokud jsem se slečnou bavil dlouho alespon půlhodiny a nebo došlo k nějakým fyzickým kontaktům, puse na seznámení nebo líbání apod...a že je třeba asi být více flexibilní a dobu na zavolání určit jak podle typu dívky, tak podle délky hovoru a typu kontaktu a seznámení...

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed May 14 2008, 15:27

..., ale vymluvila se na nějaké zkoušky, co měla mít. Možná jsem měl začít mluvit a kecat s ní i o něčem jiném než přímo o věcech spojených s případnou schůzkou...
Tak by se Ti vymluvila na nějaké zkoušky o něco později. Slečnu Správnou s kladným zájmem není třeba ukecávat. Žena se zájmem v záporných číslech, nebo žena, která si Tím zvyšuje sebevědomí, na ty může ukecávání zabrat.

..slečnou bavil dlouho alespon půlhodiny a nebo došlo k nějakým fyzickým kontaktům, puse na seznámení nebo líbání apod...
A to jsou nutné podmínky, anebo projevy možného kladného zájmu o Tebe? Wink Auto jelo, protože ručička ukazovala plnou, nebo protože byl v nádrži benzín?

Jen tak mimochodem k možnému zamyšlení, jde tu o záměnu důsledku a příčiny. Obvykle to dělají "experti" vymýšlející složité návody, kde je popsáno, co všechno musí splněno, až někdy i do detailu, jakým je rosný bod Very Happy
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Thu May 15 2008, 23:48

Jsou to projevy kladného zájmu - určitě a zároven i indikátor, abych použil prodlevu - tedy vlastně podmínka, pro to abych něco udělal...v případě, že bych nedostal tak silné signály(tak vysokého zájmu), tak bych se pak záměrně nechoval způsobem, abych zvýšil zájem...tedy - ručička ukazuje plnou a já nemusím pro další benzín.


Chtěl jsem říct hlavně, že pokud je zájem jen málo nad nulou, tak může dojít k tomu, že se jedná u některých lidí už o nezájem...stává se to i mě - třeba vidím nějakou holku a zakecám se s ní - dva až čtyři dny je v mé paměti a vzpomenu si na ni ale pak už ne, protože zase narazím na někoho jiného, upoutá mě někdo jiný - ale myslím si, že kdybych s ní nedebatoval jen pět minut, ale dvě hodiny, tak kvůli intenzivnějšímu zážitku a bližšímu poznání její osoby bych na ni jen tak nezapomněl...

Proto si ted myslím, že v případě krátkého rozhovoru nebo při uskutečnění dotazníku apod. je lepší zavolat za tři, čtyři dny - působit tak autentičtěji a navýšit zájem a až pak začit s týdenní prodlevou...

Nechci říct, že ta taktika je špatná, je správná, ale její stoprocentní uplatňování při každé situaci se mi nepozdává...z výše uvedených důvodů, pokud mají jen malý zájem nad nulou, tak volání po týdnu může být problém - třeba proto, že mají špatné zkušenosti s takovými typy... taky bych v takovém případě, pokud vycítím nějaké taktizování nikam nešel - možná jsem v některých ohledech neflexibilní, nevím.

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty 2 waratah

Příspěvek pro generalissimuss Fri May 16 2008, 10:39

waratah napsal:..proto si ted myslím, že v případě krátkého rozhovoru nebo při uskutečnění dotazníku apod. je lepší zavolat za tři, čtyři dny - působit tak autentičtěji a navýšit zájem a až pak začit s týdenní prodlevou..

..nechci říct, že ta taktika je špatná, je správná, ale její stoprocentní uplatňování při každé situaci se mi nepozdává..
Ono je to tak, že "taktika" funguje jen při 100% uplatňování.

Cca od minulého srpna zkouším uplatňovat metody TZ - co nejdůsledněji to jde. Hned jsem dostal několik příležitostí tyto nekonvenční metody vyzkoušet a bylo to nad očekávání dobré. Nevěřil jsem jim, ale měl jsem chuť to zkusit jinak než "tradičně".

Neměl jsem z toho dobrý pocit - jedná se o chování, které mi není vlastní - takto bych přirozeně nejednal.

Přišla první "velká" příležitost a tu jsem totálně projel.. Proč? Začal jsem dobře, přes dva měsíce se navyšoval u dívky zájem excelentním stylem, výrazně jsem se odlišil od ostatních.. Ale pak jsem přestal být konzistentní, spadl do "tradičního pojetí" a bylo vymalováno. Viz tady.

Přišla druhá velká šance. Protože s odstupem času jsem zjistil, že na mé straně chyba byla jen uhnutí se z fungujících metod, snažím se je na 100% dodržovat stále. Viz Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne.

Je to o tréningu sebeovládání, hlídání si ega a rozvažování na základě reálných faktů, logiky a nikoliv emocí. Díky tomu mám vztah, který si maximálně užívám a pochybuji, že bych "tradičními" metodami byl tam, kde jsem teď.

Námitky, které jsi vznesl, mám v hlavě téměř každý den. Opravdu každý den pochybuji o TZ. Ale realita mě přesvědčuje, že TZ funguje. Na druhou stranu každý den, kousíček po kousíčku mi to začíná "zapadat" a začínám tomu pomalu rozumět.

A tom to je.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro waratah Fri May 16 2008, 11:09

Jasné, věřím tomu, ale já v TZ spadám do kategorie mladíků, kteří nemají zkušenosti, neumí poradit a mají špatné sebeovládání Smile ...když usiluješ o ženu, která má okolo třiceti, jenž se příliš nehrnou do vdavek - většinou úspěšné v zaměstnání, flexibilní apod., které už zažili ledascos a jen tak nic je nepřekvapí, tak je mi jasné, že taktika TZ funguje výborně

V případě holek, které mají kolem dvaceti, určitého charakteru a vlastností, ale nemusí fungovat - nevím, jestli je to odchylka od nebo nesplnění kriterií slečny správné...věřím zkrátka tomu, že je třeba se přizpůsobovat situaci a typu slečny...když jsem aplikoval TZ na dvě holky z diskotéky, tak to fungovalo výborně - a o obě se zajímali i jiní, přesto nebyly natolik mentálně vyspělé(tím myslím povrchnost) a za druhé bych se i bál, že u nich stupeň loajality k partnerovi nebude moc vysoký...naproti tomu možná méně flexibilní holky, které mají ale zase jiné dobré vlastnosti a myslím, že jsou dobré na LTR, tak systém dlouhých prodlev hned ze začátku na ně nemusí zabrat...zvlášt když při prvním setkání nedojde k bližšímu poznání se navzájem

Jinak ale TZ věřím a potom už je podle ní nutné postupovat...

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 16 2008, 15:41

Doc Love napsal:Do what's right from the beginning and do not cherrypick "The System".
Viz Dynamika zájmu prvního kontaktu, předběžná ukázka z připravovaného článku.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro cervenacek Fri May 16 2008, 22:45

jeste se zeptam.
i DocLove pise, ze slecny v cca 21-23 nejsou uplne "System friendly". na coz narazi i waratah.

jake je tve doporuceni? drzet se TZ + pocitat s vetsi umrtnosti?

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 19 2008, 14:31

Viz Pohybová rovnice zájmu:
Zájem se u každé nepohybuje stejnou rychlostí. Zejména u 21-letých slečen, +/- 2 roky, si můžeme všimnout, že stačí málo a dojde k výrazné změně. To nám dává 4 roky, kdy se potřebuje vybouřit, zasít královský oves, druhá puberta, říkejte si tomu jak chcete - ve svém důsledku to drasticky snižuje šance, že si dokážete udržet její kladný zájem. Není neobvyklé, aby v tomto věku šla do vztahu s představou, že to bude třeba jenom na rok. Do 23 let je proto lepší se na vztah dívat jako na zkušenost, než jako na trvalý. Dokážete-li zůstat nad věcí, máte větší šanci si ji udržet.
Takže ano:
drzet se TZ + pocitat s vetsi umrtnosti
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Mnoho cílů - jak na to? Empty Re: Mnoho cílů - jak na to?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru