SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontakt

3 posters

Goto down

Kontakt Empty Kontakt

Příspěvek pro iScream Thu Apr 10 2008, 00:56

Zdravím, nenapadá ma nijaká vata na úvod, tak sa skúsim dostať pomaly rovno k veci.V prvom rade chcem poďakovať SomeoneCZ za tieto cenné stránky (za blog a za fórum), pretože nejednému určite otvoria oči. Vzťahom, ich pochopeniu a zlepšovaniu pohľadu na ne sa venujem asi rok a za tú dobu sa mi dostali do rúk kvantá informácií, či už dobrých alebo zlých. V každom prípade musím povedať, že blog SomeoneCZ mi ich pomohol utriediť v hlave, dobré nechať a zlé vyhodiť. Za tento posledný rok som sa (aspoň v určitých parametroch myslenia) zlepšil. Mám celkom dosť kamarátok (chodím na vysokú), aj keď sa zo žiadnej zatiaľ slečna správna nevykľula, resp. si zatiaľ žiadnu z nich na jej mieste neviem predstaviť. Problém je ale momentálne inde. Už dlhšiu dobu jednu adeptku na post slečny správnej mám. Je to kamarátka zo speváckeho zboru, ale nevídam ju často, pretože na skúšky veľmi nechodí. Čiže ju v praxi vidím asi tak raz za mesiac. Moja najväčšia začiatočnícka chyba je práve v tom, že som si pri tých pár príležitostiach nevypýtal jej telefónne číslo. Takže ak existuje nejaký dôvod, prečo na túto tému nereagovať, tak práve tento :-D Hanbím sa. No ale pri tých pár príležitostiach sme si výborne pokecali, nesnažil som sa na ňu nijako tlačiť, skor som mal pocit, že keď som si ju chvíľkami zámerne nevšímal, prišla ku mne sama. Na základe toho a pár ďalších detailov by som povedal, že záujem z jej strany bol. No ale okolnosti nasvedčujú tomu, že v rámci zboru ju tak skoro nestretnem. Záludnosť je aj v tom, že jej číslo som si zistil dávnejšie od jej kamaráta za podobných okolností (chcel som ju pozvať na ples zboru, ale nebola možnosť ju do plesu stretnúť a pozvať osobne, tak som to chcel riešiť takto..nakoniec som nezavolal). Organizácia zboru funguje aj tak, že sa posielajú skupinové maily, a teda ten jej by som mal k dispozícii. Ale tam je nevýhoda (ako som sa dočítal ;-) ), akú bude mať náladu keď by si ho čítala. Všetko toto ma vracia k mojej chybe, že som si od nej to číslo normálne nevypýtal, keď bola príležitosť. Ale to teraz nevyriešim. Či na to dočasne zabudnúť, kým ju zas nestretnem, alebo sa ju snažiť nejakým vyššie uvedeným spôsobom kontaktovať. Možnosť čakať by bola asi najlogickejsia, ale je to jedna z mála potencionálnych správnych slečien. Ďakujem za každú radu.


Naposledy upravil iScream dne Thu Apr 10 2008, 01:04, celkově upraveno 5 krát (Reason for editing : neprehľadnosť)

iScream

Poeet p?íspivku : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 09. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kontakt Empty Re: Kontakt

Příspěvek pro de Sigognac Thu Apr 10 2008, 10:15

ja som sice uplny zelenac, ale sedliacky rozum mi napoveda, ze cim menej na nu budes mysliet a cim menej sa budes obavat o vysledok, tym vacsie sance mas uspiet. podla pickuperskych teorii vraj nemas posobit "needy", takze tym by som sa riadil. je predsa milion dalsich zien, tak sa prilis na tu jednu neupinaj. nemusis na nu tolko mysliet, mas predsa dolezitejsie veci na praci Smile samozrejme, nezabudni na nu celkom. proste si pockaj na najblizsiu prilezitost, sebavedome za nou chod a vo vhodnej chvili ju poziadaj o telefon. ja by som sa jej asi cez mail neozyval, uz len z toho dovodu, ze si moze mysliet, ze na nu stale myslis, ked jej len tak, bez toho aby ste sa vobec videli, zrazu pises. ked sa pri skuske zboru stretnete a vypytas si telefon po spontannej konverzacii, bude to posobit uplne inak. aspon tak si to myslim. rozhodne sa netrap uvahami, kedy a ci pride na skusku! netlac sam na seba, sustred sa na ine veci. mam skusenost, ze ked clovek velmi chce, odpudzuje od seba to, po com tak tuzi. a naopak.

de Sigognac

Poeet p?íspivku : 20
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 19. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Kontakt Empty Re: Kontakt

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Apr 10 2008, 11:57

skor som mal pocit, že keď som si ju chvíľkami zámerne nevšímal, prišla ku mne sama
Je fajn, že jsi nikam nespěchal, když jste se vídali pravidelně - aneb, mohl jsi taky vypadat zoufale, že ji musíš hned někam brát.

Pokud to tedy nebyl jenom pocit, tak to vypadá nadějně. Ale jestli má dost zájmu, na to si budeš muset říct o její číslo osobně. Použít ho z jiného zdroje bude vypadat divně - minimálně vyvoláš otázku "Proč si o něj neřekl, když se vídáme?" a na tu asi těžko najde pro Tebe dobrou odpověď.

Že to vyjde pochopitelně nikdo nezaručí. Nicméně, po spontánní konverzaci viz de Sigognac, to pro ni bude vypadat přirozeně, když si řekneš o telefon, abys mohl cca za týden zavolat (což jí pochopitelně předem neřekneš:-).

PS: Buď rád, že jsi ji nepozval na ples. To by bylo skupinové rande a tím rozhodně nedoporučuji začínat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kontakt Empty Re: Kontakt

Příspěvek pro iScream Fri Apr 11 2008, 15:52

Hm..áno, máte pravdu. Ďakujem za rady. Nemám sa kam ponáhľať. Myslím si, že pri nej som nikdy nepôsobil needy, skôr som sa prejavoval nezávisle, že som od nej hocikedy odbehol a tak. A potom sa pýtala že "Prečo si ma tam nechal s tým cafe?" :-D (situácia-hlúčik baviacich sa kamarátov pred budovou, ona si drží cafe z fastfoodu a ja som si len tak odbehol dnu Smile. No ale takých detailíkov bolo viac a neberiem ich momentálne do úvahy, lebo to už je tak mesiac dozadu. V každom prípade nie som posadnutý žiadnou "one-itis", takže pohodka. Tentokrát ale už nebudem na nič čakať, a keď ju najbližšie stretnem, ideme konverzovať, a potom NC Very Happy

iScream

Poeet p?íspivku : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 09. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kontakt Empty Re: Kontakt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru