SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

+3
generalissimuss
SomeoneCZ
dream
7 posters

Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše číslo?

Příspěvek pro dream Mon Mar 31 2008, 18:27

Původně jsem chtěl odpovědět na generalissimussův topic Kolikrát si řeknete o telefonní číslo?
Jenže mne nakonec napadlo něco úplně jiného.Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše číslo?Pokud by si sama řekla o číslo, znamenalo by to z její strany velký zájem a tím pádem i velkou šanci na slečnu "správnou".Teda čistě teoreticky.Možná tím, že si řekla o číslo ona, by v dlouhodobém měřítku spíš zájem klesl.Zajímaly by mne Vaše zkušenosti a postřehy na toto téma.

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 31 2008, 20:40

Vysoký zájem sám o sobě ještě neznamená slečnu Správnou. Nicméně, čím více ho zvyšují metody Teorie zájmu, tím větší pravděpodobnost, že se jedná o Správnou.

Stručně a z vlastní zkušenosti - může se to stát a značí to vysoký zájem z její strany. Nechce to nechat náhodě, a tak je připravena se ozvat sama. Její zájem neklesne, protože se zeptala - naopak stoupne, protože si mě musela zasloužit. Problém je v okamžiku, kdy má počáteční zájem o někoho, kdo ho nedokáže udržet tak vysoko. Pak pochopitelně klesá.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro generalissimuss Tue Apr 01 2008, 00:32

Stává se mi to cca každé 2 roky. Nikdy nic z toho ale nebylo..

Při poctivém zpětném pohledu, ve světle nově poznaného, poslal jsem vždy její zájem dolů. Kontaktoval jsem jí dříve než ona mne..

Myslel jsem si, že je to slušnost :-)

P.S.: Když už jsme se tak anketně protrhli Smile , tipněte si schválně, kolikrát průměrně za rok je oslovena velmi pěkná dívka/žena na ulici?

Vím docela přesné číslo, udělal jsem si v rámci oslovování také anketu s touto otázkou. Totálně mě šokovalo, že dívky/ženy odpovídaly stále téměř stejné číslo. Jako by byly domluvené :-)

Po nějakém čase to sem postnu..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro cervenacek Tue Apr 01 2008, 02:25

nula

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty anketka

Příspěvek pro mishana Tue Apr 01 2008, 12:28

já tipuju kulantní 1 oslovení per velice pěkná slečna a rok. asi se odváží jen jedinci s opravdu vysokým míněním o sobě. tedy ne takoví, kteří se jen tak tváří, ale takoví, kteří se tak opravdu cítí. nebo ještě jinak ... takové slečny neoslovují namyšlení típci, kteří svým rádoby sebevědomím vystupováním skrývají nejistotu. a takových je hodně.

mishana
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro dream Thu Apr 03 2008, 18:16

generalissimuss napsal:
P.S.: Když už jsme se tak anketně protrhli Smile , tipněte si schválně, kolikrát průměrně za rok je oslovena velmi pěkná dívka/žena na ulici?
hmm na ulici?kdyby šlo o klub, jistě by byla čísla OBROVSKÁ.Na ulici to asi tak běžné nebude, kor ted v zimě.Co si ale pamatuju tak v létě hodně mužů oslovuje pěkné slečny.
Na ulici za rok tipuju 100 Shocked

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty počet oslovení na ulici

Příspěvek pro generalissimuss Thu May 15 2008, 14:53

..také jsem si myslel, že číslo bude tak nad sto.. Chodil jsem dva roky s velmi luxusní ženou a ta mi tvrdila, že ve dvaceti byla oslovována v průměru alespoň 3x denně. Buďto kecala, anebo byla vyjímka (byla fakt pěkná), ale mé "respondentky" odpovídaly, že byly oslovovány na ulici v průměru 3x za rok..

Takže, co z toho vyplývá? Smile Oslovím-li alespoň dvě takové každý pracovní den, za rok se dostávám k číslu převyšující 500 kontaktáží, takže statisticky budu na tom určitě lépe.. alien
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro netto Sun Feb 07 2010, 17:07

Kolik holek jste za rok oslovili na ulici, ještě než jste se začali zabývat PU/TZ ? Já osobně žádnou. A kolik je takových chlapů? Mooooooře Wink

Jinak ze mě nedávno jedna slečna číslo doslova vytáhla, ovšem - to že si holka sama řekne o číslo v tomto případě znamenalo spíš Slečnu Needy... :/

netto

Poeet p?íspivku : 15
Reputation : 0
Points : 19
Registration date : 31. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro Petra Mon Sep 27 2010, 19:29

Já bych si o číslo v životě neřekla. To si radši uhryznu jazyk Very Happy
Můj chlap má být chlap a ne že ho budu někde nahánět po poli jak křepelku.
Přeci nebudu někoho přesvědčovat aby se mnou chtěl trávit svůj čas. Rolling Eyes


S počtem oslovení je to různé. Záleží na prostředí kde žiješ. Na vesnici je to téměř tutově nula.
Ale jakmile jsem se v 18 letech dostala do města (škola) tak to bylo každý týden. A když jsem měla obzvláště dobrou náladu, tak i několikrát za den (asi je mi dobrá nálada vidět na očích Very Happy ).
Pak jsem se po studiích přestěhovala na 6 let do vesnice - a zase nic. Za celých 6 let snad tři chlapi.
Teď jsem už starší, není mi dvacet a jsem zas ve městě a je to v průměru jednou za několik měsíců.

Krásná nijak nejsem, takový průměr. Spíše ale záleží na náladě (dobrá mysl dělá divy) než přímo na fyzických proporcích.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro Taller Tue Oct 05 2010, 20:25

Souhlasím s tím, že nálada hraje velkou roli. Když vidím u slečny dobrou náladu, nedělá mi takový problém ji oslovit (možná se naladím na její vlnu, nebo není takový strach z toho že mě ošklivě odbyde). Stejně tak když má já dobrou náladu, nedělá mi takový problém oslovovat.

Taller

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 13
Registration date : 18. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Oct 06 2010, 14:52

Pokud má člověk dobrou náladu, používá obličejové svaly jinak, než když se tváří naštvaně. A když vidíme cizí obličej, je to signál, který mozek dokáže zpracovat, aniž by si to člověk uvědomil.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &# Empty Re: Kolikrát se Vám stalo, že si sama dívka řekla o Vaše &#

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru