SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolikrát si řeknete o telefonní číslo?

4 posters

Goto down

Kolikrát si řeknete o telefonní číslo? Empty Kolikrát si řeknete o telefonní číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Sun Mar 30 2008, 12:49

Původně jsem měl záměr vytvořit hlasování, ale nakonec jsem se rozhodl pro formu běžné otázky.

Seznámíte se s dívkou, hovoříte spolu a když je rozhovor v nejlepším, vybídnete ji, aby vám dala své telefonní číslo. Místo telefonního čísla, můžete obdržet třeba odpověď "Své telefonní číslo nedávám každému", apod. Tímto testem můžete úspěšně projít, nicméně jste stále bez čísla.

Nemusí vám ho dát hned napoprvé. Kolikrát to ještě zkusíte?

Já osobně se pohybuji v rovině extrému dle tuším čínského úsloví "Mistr to řekl pouze jednou". Takže svou vybídku neopakuji. V rozhovoru pokračuji dál - okolnosti, že jsem nedostal kontakt, nepřikládám význam.

Hovor ukončím po nějaké době běžným způsobem, jako obvykle.

Jako účinnější považuji "reopen" ze strany dívky, která si to mohla rozmyslet, než kdybych o číslo ještě jednou požádal sám.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát si řeknete o telefonní číslo? Empty Re: Kolikrát si řeknete o telefonní číslo?

Příspěvek pro waratah Sun Mar 30 2008, 13:39

O číslo si říkám jen jednou a když ho nedostanu, tak se se mnou asi už nechce vidět..jsem typ, který se nerad doprošuje, ale vždy je to o tom, jak na ni zapůsobím a pokud neudělám nějakou chybu a jsem uvolněný, tak ho dostanu... Bohužel je na mě vidět překvapení, zklamání, když se to nepovede..

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát si řeknete o telefonní číslo? Empty Re: Kolikrát si řeknete o telefonní číslo?

Příspěvek pro cervenacek Sun Mar 30 2008, 23:29

zadam taky jen jednou. pokud nedostanu, tak si uzivam ten pocit byt nad veci a ji tak prekvapit.
pokud zajem ma, tak ji nic nebrani zatocit rozhovor na kontaktove tema.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát si řeknete o telefonní číslo? Empty Re: Kolikrát si řeknete o telefonní číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 31 2008, 20:20

Pokud mi nabídla jiný kontakt, pak lze žádost zopakovat, jako kdybych ji neslyšel
Ještě jednou, nestačil jsem si Tvůj telefon poznamenat.
Když se nevykrucuje, tj. má snahu se dohodnout, a dává mi jiný kontakt z "blbé zkušenosti" (DocLove kdysi psal o případu, kdy to opravdu nebylo nízkým zájmem - asi tolik k jejich četnosti;-)*, není co ztratit, když ho zkusím použít. Ale ptám se zásadně na telefon.

Pokud se zeptám ve vhodný čas, není důvod žádost opakovat. Pokud bych se zeptal příliš brzy, pak dejme tomu, že se zeptám ještě jednou na závěr. Na druhou stranu, buď má takový zájem, že mi vyloženě v průběhu hovoru signalizuje, ať se na něj zeptám, nebo se ptám až na konec a tedy už ani není kdy žádost opakovat. Nebo si o něj sama řekne.


*Mluvím o osobním zájmu. Ego dokáže být strašná věc a spousta lidí si už jeho vlivem dokázala namluvit nejrůznější pohádky...
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kolikrát si řeknete o telefonní číslo? Empty Re: Kolikrát si řeknete o telefonní číslo?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru