SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaškova cesta k uspěchu

2 posters

Goto down

Vaškova cesta k uspěchu Empty Vaškova cesta k uspěchu

Příspěvek pro Vasek.rocker Thu Jul 18 2013, 10:42

Ahoj všem přítomným chtěl bych se omluvit za moje příspěvky ohledně pickupu a svádění žen a s tím spojené komunikace. Moje dlouhá cesta sociální dinamikou přišla v niveč začal sem od prostředka a samozdřejmě sem nedal základy, například pří při oslovení ženy.Rád bych od zkušenějších lidí na tomto foru získal zkušenosti protože vím, že to nebylo zadarmo a že to byla trnitá cesta ale ted dost plkání mám tu pár věcí které bych potřeboval vysvětlit nebo spíš poradit.
1: Jak oslovit ženu v jakékoli myslitelné situaci aby to bylo situační otevření
2: O čem se Bavit s ženou či dívkou aby to nebyl výslech
3:Jak zapadnout do skupinky lidí a o čem se s nimi bavit když nevím jaké je téma
4:Nikdy sem nedokázal sbalit mladou holku kolem 17 až 18let jak na takové mladé holky kde je hledat sem z vesnice
Další bod psát nebudu bylo by toho spousty co mám za potíže ale tyhle ty si myslím, že jsou Dost důležité Omlouvám se jestli je to zbytečné ale budu rád za rady díky všem Vašek.

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vaškova cesta k uspěchu Empty Re: Vaškova cesta k uspěchu

Příspěvek pro Anderson Fri Jul 19 2013, 11:42

Myslím, že Vaškova cesta k úspěchu je stejná, jako všech ostatních a mnoho otázek je zodpovězeno ve vlákně „Znovu od začátku?“. Zkus si to přečíst a pak se zeptat trochu konkrétněji.

1. Vůbec si nemyslím, že je pokaždé potřeba oslovit situačně. Když tě nic situačního a vtipného nenapadne (což bude, podle mě, většinou Smile), tak prostě direct - rovnou řekni, že se chceš seznámit. Situační seznámení je fajn, ale podmínka úspěchu to není ani nutná, ani postačující.

2. To jsem popisoval v to vlákně. Úplně se ale otázkám vyhnout nejde.

3. To vůbec jde? :)Hovory většinou mají strukturu: příběh - zasmání se - příběh - zasmání se... Takže nejlepší mi přijde počkat na fázi „zasmání se“ a navázat něčím, co s tím předchozím alespoň trochu souvisí. Pokud chceš přijít ke skupině cizích lidí a „cpát jim klíny do hlavy“ bez ohledu na to, o čem se předtím bavili, tak opravdu nevím. Možná to jde, ale já to neprovozoval.

4. I na vesnici musí existovat místo, kudy lidi procházejí, ideálně se tam zastavují. Je tam zastávka autobusu, prodejna...? Na 17cky bude platit to samé, jen to později nemusí vydržet. Ale nenapadá mě, proč by měl být rozdíl pozvat na rande 17cku nebo 25cku. Pokud ti teda není 30, protože pak se ty 17cky budou dohánět poněkud obtížněji. :)Ale zase, kde oslovovat je popsáno v tom tématu „Znovu od začátku?“. Mrkni do něj.

A neboj se pak zeptat. Wink

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Vaškova cesta k uspěchu Empty Re: Vaškova cesta k uspěchu

Příspěvek pro Vasek.rocker Fri Jul 19 2013, 12:33

ok Mrknu do vlákna znovu od začátku a mockrát děkuju tady posílám konkrétní příklad z terénu jestli mužete rád bych rady od zkušených co vy na to

18. 7. 2013
Dneska sem byl venku procházel sem Lány a koukal jestli náhodou někoho nepotkám a hle na trávě kam sem nikdy nechodil byla Janáková s kámoškou a tak sem se rozhodl jít k nim.
Já:Ahoj holky jak je
Ony:pohoda co ty?
Já:Nuda sháním práci
Ony:Hmm a bavili se mezi sebou
Já:Sedl sem si jako pozorovatel a poslouchal a pak se s nima začal bavit ale vubec sem nevěděl o čem i když sem dal to co sem měl na papírku napsané holky mi odpověděli ale dál si začli pouštět písničky z mobilu docela nuda některé jejich chování sem nechápal je pravda že sem dal pár exploitů které musím přestat dávat každopádně s nima byla legrace ale trochu sem nechápal jejich chování pořád se štípali a lochtali a blbli ale já sem nevěděl co dělat.Každopádně sem pozoroval a semtam něco prohodil. Jinak Mockrát díky. Vašek

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vaškova cesta k uspěchu Empty Re: Vaškova cesta k uspěchu

Příspěvek pro Anderson Fri Jul 19 2013, 15:32

„Nuda“ je špatně. Jsi úspěšný a hlavně máš stále co dělat, protože máš spoustu zájmů. Nemůžeš se tedy nudit. ;)Máš se skvěle a...někde jsi byl, něco jsi dělal. Zamysli se, co zajímavého/vtipného to poslední cca měsíc bylo. Měl by se na tom dát postavit rozhovor, ideálně, kdyby je to zajímalo. Byl jsi řekněme na nějakém setkání, byla tam skvělá parta...něco jste tam podnikali... Nebo někam jedeš, např. teď je čas dovolených, tak třeba něco plánuješ. Sháníš práci, tak možná nějaký pohovor a bylo tam něco zajímavého. Tohle si můžeš připravit (ten nápad, o čem budeš hovořit), přijde mi to lepší, než předem naučené rutiny. A hlavně, když náhodou hned nezareagují, tak je můžeš „popostrčit“ otázkou „Co vy?“. To u „Nuda, sháním práci...Co vy?“ nebude moc fungovat. Smile

Jestli si pouštěli písničky, tak zkus nadhodit něco na hudbu - je to k tématu. Vím já, řekněme: neposlouchali jste Robina Hooda? (pouze řečnická otázka) Teď jsem to poslouchal (je to muzikál Wink), určitě to znáte, běžel na to konkurz v televizi. Popravdě, zrovna tenhle není nic moc, ale ty písničky v tom pořadu byly skvělé. Vlastně byl ten konkurz lepší než muzikál, možná by to měli otočit a muzikálem vybírat lidi do konkurzu. :)Ty superstar už jsou takové ohrané, ale tohle mě bavilo. Byl jsem(/viděl jsem) na tom a tom muzikálu a ten byl perfektní. Ta atmosféra, když to člověk vidí na živo, kulisy, herecké výkony, zpěváci zpívají a chodí mezi diváky...posloucháte taky muzikály?

Nebo cokoliv jiného, Morčata na útěku asi nebudou ideální Smile, ale je to lepší než dlouho sedět a mlčet. Můžeš říct, že jste při jízdě tam zabloudili, stalo se vám to a to... Je to naprostá blbost, ale kdokoliv, kdo alespoň tuší, že existují muzikály, se může chytit - pokud bude chtít! Pokud nebude, tak je úplně jedno, co uděláš.

U vtipných věcí pozor, aby to opravdu bylo vtipné. Musí to být vtipné i bez kontextu, protože vysvětlovat tu situaci dlouhé minuty, než se vůbec začneš blížit k nějakému vtípku je nuda.

Zkus se zamyslet nad tím, na co ten rozhovor zavést, jednu věc, ale zajímavou. Wink

Když vidíš, že už nemáš co říct, je čas se zvednout (protože ty ten čas fakt nekradeš Wink), říct si o číslo a jít.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Vaškova cesta k uspěchu Empty Re: Vaškova cesta k uspěchu

Příspěvek pro Vasek.rocker Fri Jul 19 2013, 19:32

Mockrát díky Anderson příště se polepším a budu pilovat a pilovat komunikaci

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vaškova cesta k uspěchu Empty Re: Vaškova cesta k uspěchu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru