SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 rychlé sms po rande

2 posters

Goto down

2 rychlé sms po rande Empty 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Watcher Fri Jul 12 2013, 04:29

Ahoj všichni, zajímalo by mě nejen jak zareagovat na děkovnou zprávu po rande (v 10večer asi 20min po konci - že je ráda že mě poznala a moc děkuje za peknej vecer...), ale také na tu následující (cca po hodině a pul) ve znění "ale ty me asi ne vid". Někde tady jsem četl, že na tu první bylo bylo dobrý odpovědět do 24hodin nějak stručně a nepapouškovat, tak jsem si řekl ráno stačí, ale jaksi mi k tomu nedala ani šanci. Odpověděl jsem (do pul hodiny od druhy zpravy) na první zprávu něco ve smylu  ":)mela jsi pravdu, jsem navatej trochu.." a ona na to reagovala (zase cca pulhodina) "jo šlo to na tobě videt.." a já pak zatím nic.

Když pomineme fakt, že to "na mě nemělo jít vidět" Very Happy, myslíte, že ty první dvě zprávy by samy o sobě značily zájem? nebo už ta druhá ne? a že ta moje zpráva ho naopak snížila? Vyhnul jsem se totiž odpovědi na obě zpravy mozna krom toho smajlika vlastne. Asi nejakutnější otazka teď je, jestli jeste neco na to odpovidat pres sms (pred schuzkou jsme chatovali, ale ne po sms) nebo pokračovat klasicky dle TZ (přestože doted to bylo par zprav denně aspon). A dále by mě zajímalo co jste/byste v podobný situaci udělali vy? Shocked

Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Anderson Thu Jul 18 2013, 09:50

Já bych na to nereagoval. Je po rande, je pozdě večer, jsem např. v koupelně, tam mobil nezvedám. Pak už jsem jí nechtěl budit a šel si lehnout, druhá SMSka přišla až když jsem spal. Nebo akčnější varianta - ještě jsem zašel ke známým a byl tam hluk, zprávy jsem neslyšel.

Druhý den dopoledne bych odepsal něco ve smyslu „Byl to příjemný večer, ať ti to v práci rychle utíká.“ Nebo tak něco. Kdyby pokračovala tato frekvence SMSek, tak bych jí místo druhé SMS zavolal (tj. první rande + 2 dny) a prostě jí pozval na další rande za cca 3 dny.

Odepisovat po 12cté v noci, to si opravdu nedovedu moc dobře představit, co by se muselo stát. Odepisovat, že jsem byl „nakropený“ už na rande, případně, že jsem se po rande vylil jak kýbl, opravdu není zrovna známka gentlemana. :)Proč by to dělal? Na rande přijde v naprostém pořádku a o svých toulkách hospodami nemá potřebu kdekomu vyprávět. Pochybuji, že jsi v tom pití učinil nějaký zaznamenáníhodný počin a i kdyby jsi náhodou upil celý ragbystický tým, tak tím asi SlS neuchvátíš. Smile

Když ti někdo pošle po rande zprávu, tak to evidentně je známka zájmu. Ta druhá zpráva je z nervozity, že neodpovídáš a značí velký zájem. Ale je blbost na ně odpovídat, když jsi si vybral „strategii“ odepsat až druhý den. Prostě dělej, že o nich zatím nevíš.

Chatování je mor a vůbec bych holkám chatovací kontakt na sebe nedával. Pokud ho už má, tak se chovej normálně, ale snaž se, pokud možno, s ní chatovat co nejméně. Chceš jí dostat na rande, ne psát román pro ženu. Wink

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Watcher Fri Jul 19 2013, 04:03

Díky:) Každopádně už je to tejden a bylo i druhý rande, který myslim bylo i lepší než to předchozí, ale po něm už mi nic nepsala. I když je jasný, že "že mě ráda poznala" už znova napsat nemůže, dá se to samo o sobě považovat jakože došlo ke snížení zájmu od prvního rande?

Každopadné další postup by měl bejt tentokrat (a vlastně poprvý) několikadenní radiovej klid a pak pozvánka telefonátem (doted pomocí sms, ale to co jsem si při tom zažil za muka mě donutí volat snad i 15kam Very Happy), přestože doteď ty sms a chat byly v tempu alespon pár zpráv denně? Nebo by to v tomhle případě mohla vnímat jako nekonzistenci projevu?

P.S.: s tím nakropením to bylo tak, že si toho ona všimla už ke konci rande, že je to na mě trochu vidět :Dtak jsem to pak použil ve smyslu že nesleduju moc zprávy když jsem podle ní opilej;)

Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Anderson Fri Jul 19 2013, 16:02

Watcher napsal:I když je jasný, že "že mě ráda poznala" už znova napsat nemůže, dá se to samo o sobě považovat jakože došlo ke snížení zájmu od prvního rande?

Těžko říct, možná se rozhodla, že to první SMSkování nebyla žádná sláva a tak to už nebude pokoušet. Smile Ať je to jak chce, je to výhoda, protože nemusíš na nic odepisovat a máš čas.

Watcher napsal:(doted pomocí sms, ale to co jsem si při tom zažil za muka mě donutí volat snad i 15kam  )

A to bude dobře. Wink Při zvaní na rande rovnou volej.

Rádiový klid:
Watcher napsal:...doteď ty sms a chat byly v tempu alespon pár zpráv denně? Nebo by to v tomhle případě mohla vnímat jako nekonzistenci projevu?

A měla by pravdu, nekonzistence by to opravdu byla. Smile Asi by jí přišlo, že to rande nebyla žádná sláva, když jsi přerušil kontakt. Tohle je prostě důvod, proč to na začátku s tou četností nepřehánět, protože pak se toho musíš už držet. Mírné snížení neuškodí, ale po intenzivní komunikaci nasadit rádiový klid mi přijde divné. Počkej, až se ozve a normálně odpověz, pokud to půjde tak s drobným odstupem (cca hodinka, hodinka a půl) a pak ty prodlevy ten den prodlužuj. Pokud je to chat (to je vůbec katastrofa), tak si dávej sem tam nějakou prodlevu, aby bylo vidět, že u toho něco děláš. Ale musíš se snažit vypadat normálně, ne že ti někdo zlomil ruce a nemůžeš psát. Smile

Watcher napsal:
P.S.: s tím nakropením to bylo tak, že si toho ona všimla už ke konci rande, že je to na mě trochu vidět Very Happy tak jsem to pak použil ve smyslu že nesleduju moc zprávy když jsem podle ní opilej;)

Já bych se na opilost nevymlouval. Řekl bych, že jsem někde byl, nebo že ráno brzo vstávám, tak jsem šel spát - prostě, že jsem měl nějaký „program“. Ne, že jsem nebyl schopný odpovědět. Chceš vypadat, že nemáš moc volného času, protože stále něco podnikáš - ne že se válíš v koupelně, protože do ložnice je to tááák daleko. Wink Pokud ta SMSka přijde po 11 hodině, tak to už máš nárok spát. Máš svůj život, nesedíš do 3 hodin nad mobilem v očekávání, jestli konečně odepíše.

Na rande jí zase v dohledné době pozvi (telefonicky!), dej si cca stejnou mezeru jako byla mezi prvním a druhým rande (pokud to půjde, jestli tě pozve dřív v dostatečném předstihu, není důvod to nevzít).

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Watcher Fri Jul 19 2013, 16:28

Díky za podrobnej rozbor;)

Anderson napsal:A měla by pravdu, nekonzistence by to opravdu byla. :)Asi by jí přišlo, že to rande nebyla žádná sláva, když jsi přerušil kontakt. Tohle je prostě důvod, proč to na začátku s tou četností nepřehánět, protože pak se toho musíš už držet. Mírné snížení neuškodí, ale po intenzivní komunikaci nasadit rádiový klid mi přijde divné. Počkej, až se ozve a normálně odpověz, pokud to půjde tak s drobným odstupem (cca hodinka, hodinka a půl) a pak ty prodlevy ten den prodlužuj.

A co myslíš tím mírnym snížením? ze 2-3 zpráv denně na jednu zprávu za 2 dny dny nebo tak ňák? A když sama nenapíše (teď jsou to už skoro 2 dny radiovýho klidu) mám napsat já nebo rovnou volat na rande? což zrovna v patek+sobota není ideál co Mad takže asi nejdřív v neděli spíš v pondělí a mezitím žádný sms?

Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Anderson Fri Jul 19 2013, 19:07

Tak je pátek, nevidím moc důvod ji psát. V neděli odpoledne nebo v pondělí bych jí zavolal a pozval jí na úterý (Ne) nebo středu (Ne,Po). Odpovídat na kontakty ano, iniciovat tu komunikaci není důvod.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Watcher Sat Jul 20 2013, 16:18

Takže myslíš, že najednou 4 dny žádnej kontakt nebude nekonzistence jo? I když doteď byl prakticky denně...

Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Anderson Mon Jul 22 2013, 10:33

Možná jsme se nepochopili. Já myslel, že ona kontaktuje tebe, ne že ty jí iniciativně píšeš každý den tři zprávy.

Obecně, nevidím moc důvod holkám psát. Chci je vytáhnout na rande a tak si s nimi pokecat, někam zajít, něco podniknout. Na psaní je chat. Kdybych náhodou měl tolik času, že bych na něj zašel, tak si ještě můžu vybrat místnost podle svého zájmu. Smile

To, že chceš holku za účelem „chození spolu“ demonstruješ nejlépe tak, že s ní budeš někam chodit. Kdybych chtěl holku na psaní po netu, tak bych to demonstrovat tím, že si s ní budu permanentně spát, dokud to jednoho z nás neomrzí. Smile

Tím, že jí nepíšu, jí dávám možnost, aby ona kontaktovala mě. Protože v tom případě vyvine snahu, což zvýší zájem o mě - protože se těžko opouští něco, pro čehož získání jsem musel něco udělat. Chození s mobilem v kapse náklad není, vytočení/psaní na tvůj mobil a riskování odmítnutí ano. Proto jí nepíšu první!

Dělat úplně mrtvého brouka také není dobrá taktika, protože si to vyloží jako odmítnutí a těmi, co tě nechtějí, se nemá cenu zabývat. Ona to dobře ví a zařídí se podle toho. Ale taky musí chápat, že nesedíš na telefonu 24 hodin denně a nečekáš jen na její zavolání. Takže nějaké to zpoždění (a nemusí být zrovna krátké) musí tolerovat.

Tohle jsou mantinely, ve kterých se chceš pohybovat. Takže „správný“ postup je odpovídat na smsky se zpožděním (a na noční/pozdně odpolední klidně až dopoledne druhý den*), ale ty jí budeš volat jen za účelem domluvy rande (nebo pokud nebudeš vědět, co máš nakoupit na zítřejší snídani Smile).

*A tady je trochu problém, jak se do toho vejít a zároveň zůstat konzistentní, když jsi před tím odepisoval do 10 minut. Smile Proto jsem psal, trochu oddal odpovědi, na smsku nemá cenu odepisovat dřív jak za hodinu (pokud to není něco urgentního).

Čtyři dny nepsat nevidím jako problém, je mezi tím víkend, je hezky, prostě jsi měl program. Normálně jí teď zavolej (pokud jsi to neudělal už včera odpoledne) a pozvi ji. Až (a jenom jestli!) se tě bude ptát do telefonu, tak řekni, že jsi toho měl moc - podrobnosti do telefonu nepatří. Na rande jí pak můžeš vyprávět nějaké zajímavosti, co jsi o víkendu (nejen tomhle Twisted Evil ) zažil - pokud na to přivede řeč.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Watcher Wed Jul 31 2013, 16:13

Anderson napsal: Tím, že jí nepíšu, jí dávám možnost, aby ona kontaktovala mě. Protože v tom případě vyvine snahu, což zvýší zájem o mě - protože se těžko opouští něco, pro čehož získání jsem musel něco udělat. Chození s mobilem v kapse náklad není, vytočení/psaní na tvůj mobil a riskování odmítnutí ano. Proto jí nepíšu první!

To zní dobře, ale co když ona vyvíjí ten zájem a zároveň riskuje odmítnutí (píše první a zároven po chvíli i zve na dalsi rande-bylo by to už třetí), ale když jí dám protinávrh protože ona navrhovala dnešek, řekne jen že jde už někam jinam a nic víc?

Vím, že když zvu já, měla by po mým návrhu dělat protinávrhy už jen ona (viz. Umíte ji zavolat 2), ale když vlastně první návrh dá ona, měl bych dát jen jeden protinávrh? nebo žádnej nebo víc? jasný je mi jen to, že bych jí neměl návat protinávrhy do aleluja Mad

Anderson napsal: Dělat úplně mrtvého brouka také není dobrá taktika, protože si to vyloží jako odmítnutí a těmi, co tě nechtějí, se nemá cenu zabývat.

A taky jde teď o to, jestli si to, že jsem zatim dal jen jeden protinávrh a pak už nic, nevyloží jako odmítnutí no...

Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Anderson Thu Aug 01 2013, 13:57

Watcher napsal:
To zní dobře, ale co když ona vyvíjí ten zájem a zároveň riskuje odmítnutí (píše první a zároven po chvíli i zve na dalsi rande-bylo by to už třetí), ale když jí dám protinávrh protože ona navrhovala dnešek, řekne jen že jde už někam jinam a nic víc?

Vím, že když zvu já, měla by po mým návrhu dělat protinávrhy už jen ona (viz. Umíte ji zavolat 2), ale když vlastně první návrh dá ona, měl bych dát jen jeden protinávrh? nebo žádnej nebo víc? jasný je mi jen to, že bych jí neměl návat protinávrhy do aleluja Mad
Asi by bylo nejvýhodnější říct něco jako „tak to se nedá nic dělat, v každém případě si to tam hezky užij“ a nechat to být. Pozvání na rande se nepovedlo, není to žádná katastrofa, další pokus máš za cca 5 dní (při vaší četnosti psaní spíš dřív). Smile

Uvažoval jsem i nad variantou, že by jsi navrhl rovnou nějaký další termín, např. dva dny po tom prvním a posunul čas o půl hodinky později, ale mě přijde tohle lepší. Ta situace trochu zavání exploitem. Protinávrh se dává po odmítnutí, odmítla ona tvůj návrh, míček je na její straně. Asi by to odmítnutí musela trochu okecat a vypadat u toho fakt smutně, aby stálo za to nabídnout ještě jeden termín.

Jen pro upozornění: TZ některé slečny odradí, to je její vlastnost, ne chyba. Smile Pokud by si chtěla diktovat vždy svojí (nebo měla pocit, že se všechno musí točit jen kolem ní), tak se může stát, že jí to odradí. Což ale není na škodu - i když ti to možná teď tak nepřipadá. Smile TZ funguje jen na slečnu správnou, u ostatních může zájem dokonce snižovat.

V každém případě, byli jste 2x na rande, na třetí chtěla jít, zájem tu evidentně je. Nedohodnout se na jednom termínu není katastrofa, za pár dní jí zavolej a normálně jí pozvi na rande.

Watcher napsal:
A taky jde teď o to, jestli si to, že jsem zatim dal jen jeden protinávrh a pak už nic, nevyloží jako odmítnutí no...
Ale ty jsi dal protinávrh. Na rande si přece jít chtěl, jen jsi neměl čas ten den večer - protože nesedíš každý den doma. Na tom není nic divného. Další termín se nehodil jí, měla šanci něco navrhnout. Takhle nezájem nevypadá. Smile

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Watcher Tue Aug 06 2013, 18:15

Anderson napsal:Ale ty jsi dal protinávrh. Na rande si přece jít chtěl, jen jsi neměl čas ten den večer - protože nesedíš každý den doma. Na tom není nic divného.

To je sice pravda, ale do jaký doby já vlastně musím odmítat návrhy na dnešek/zítřek? do čtvrtého rande do desátého? např. po roce vztahu se obcas stat muze, ze vyrazime na akci spontálně ne? Popřípadě... měl bych jí to vysvětlit, že v ten den většinou nemůžu? už je to asi počtvrtý, co mě zve na ten samý den a jen jednou sama navrhla, že bysme mohli zítra nebo pozítří. Nakonec se to vždy dohodlo na 2-3 dny dopředu, ale netvářila se nejšťastnejš, zvlast kdyz pak už nebylo moc dobrý počasí Very Happy

P.S.: Třetí rande proběhlo a řekl bych že zajem se od toho posledniho zvýšil (víc dotyků, více osobních otázek). Další kontakt z její iniciativy den poté pomocí sms, pozvánka od ní na další rande dva dny poté, opět na ten samý den.

Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Anderson Wed Aug 07 2013, 10:58

Tak jí zkus vysvětlit, že to potřebuješ vědět dopředu. Nepotřebuješ to vědět měsíc dopředu, stačí pár dní, ale přece nebudeš sedět furt doma. Prostě si vždycky něco domluvíš a pak už je to slíbené, tak to nemůžeš odvolat. Držíš sliby. :)Ale když ti to řekne včas, tak si samozřejmě čas rád uděláš.

Např. až ti zavolá a pozve tě na ten samý den, řekni, že je to moc narychlo (nebo "to jsem měl vědět předevčírem..." Smile) a hned za to bych hodil protinávrh. V podstatě je to to samé, co zatím děláš, jen tam výslovně (a hlavně nenásilně!) uvedeš vysvětlení.

Já třeba se slečnou bydlím (a ne zrovna krátce) a sem tam (řekněme jednou za týden) se sejdeme a vzájemně si napíšeme, kdy ten druhý něco má. Něco se stylu - za měsíc jedu tam a tam s kamarády. Pak nemůže přijít týden předem a říct: „Máme přijít k mamce na oběd“. To má pak jasné řešení – ona půjde na oběd k mamce a já pojedu s kamarády, protože to oba máme tak domluvené. Ale těžko bych to takhle dělal, kdybych si ten čas nenaplánoval dopředu, ona mi řekla, že jdeme k mamce a já ji 2 dny předem oznámím „Jedu jinam“. Chci po mí prostě jen to, co sám také dělám. Když něco plánuji, tak jí o tom dostatečně dopředu řeknu.

Jestli je to tak úplně správně nevím, ale snad jo – ještě stále jsme spolu a změnu neplánujeme – alespoň já ne. Very Happy

Tohle je to samé. Přeci musí pochopit, že nesedíš na zadku, nekoukáš do zdi a nepozoruješ mouchy na telefonu.

Jinak to, že navrhuje sama rande a iniciuje komunikaci je určitě dobré znamení a značí zájem. Dá se říct, že to doteď funguje. Vítězná taktika se obvykle nemění. Wink

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Watcher Sat Aug 31 2013, 01:19

Tak zkouším to, ale pořád se jí to obcas stane, že zve na ten samý den, a ted kdyz se nám to 2x nepovedlo se nak dohodnout, tak se ptá, že porad nechápe jaký my dva máme spolu vztah (po 5. rande a sexu - ale dala za to smajlík).

Tak nevím jestli je to umyslný test nebo ne, kazdopadne co na to tak rámcově odpovídat?Wink

Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

2 rychlé sms po rande Empty Re: 2 rychlé sms po rande

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru