SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak najít přátelé

2 posters

Goto down

Jak najít přátelé  Empty Jak najít přátelé

Příspěvek pro Vasek.rocker Wed May 08 2013, 14:40

Mám dotaz na vás všechny someona a ostatní zkušenější sem kluk co nemá přátelé jak si je získat a co říkat na nějaké akci s více lidmi neumím se zapojit do rozhovoru sem z vesnice a často jezdím do velkých měst ale nikde to nejde moc řeším i to co říkám jestli je to výslechová otázka a tak
díky, všem za rady

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Jak najít přátelé  Empty Re: Jak najít přátelé

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 16 2013, 10:24

Zkusil bych si najít lidi, kteří mají stejné koníčky a s nimi trávit víc času. Pak by se to mohlo zlepšit. Ale jinak je to asi spíš otázka na psychologa?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak najít přátelé  Empty Re: Jak najít přátelé

Příspěvek pro Vasek.rocker Thu May 16 2013, 18:45

děkuji za radu u mě je problém jak docílit toho bejt přirozenej a jak dejme tomu nebejt hodnej tím mám na mysli mít zdravé sebevědomí viz. například Naturálové ti nic jako já neřeší, Dalším takovým problémem nebo spíš já si říkám že to je problém je že sem na vesnici a ti lidé mě změřili zvážily a odepsali jelikož jsem byl dycky otloukánek a introvert nechci aby jste mi říkali podrobné návody ale spíš jak uplně v pohodě vést rozhovor jak s ženou tak s mužem prostě kýmkoli. Díky všem za zpětnou reflexi

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Jak najít přátelé  Empty Re: Jak najít přátelé

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru