SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prvni rande - zadaná

5 posters

Goto down

prvni rande - zadaná Empty prvni rande - zadaná

Příspěvek pro hugo Tue Jun 29 2010, 16:49

Zdar vespolek, mám dotaz.

Jak se díváte na situaci, kdy slečna na první rande jde, aktivně hledá i termín, ovšem zároveň zazní informace, že je zadaná? Diskvalifikuje ji to podle TZ jakožto neloajální?

A co když je informace doplněna o to, že jí vztah moc neklape?

Stalo se mi to již v několika případech a moc tomu nerozumím :-)

Předem díky za názory.

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jun 29 2010, 17:17

Tři možnosti:

  1. Je neloajální, Tebe jenom využívá, a že to ve vztahu neklape, tak to jenom kecá, aby se neřeklo.
  2. Už o něj nemá zájem, ale zároveň jí přijde příliš nevýhodné být sama.
  3. Pohádali se a Ty jsi náplast na bolístku poraněného ega.
Ale v každém případě nemá vyřešenou minulost, což je problém.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro hugo Tue Jun 29 2010, 17:31

K bodu 1 - jakým způsobem mě má využívat? Přece jí to stojí čas a úsilí, to se snad za dvě zaplacený kafe nikomu nevyplatí.

Nicméně souhlasím, že je to problém, ale je to i důvod se o nic nepokoušet?

Z vlastní zkušenosti doplním další bod:

4. Kupodivu jí asi přijdu zajímavej, chce mě poznat, ale ví, že nic dalšího z toho nebude. Možná do zásoby, až se rozejde :-)

Další mi zase vysvětlila, že na kafe přece můžou i zadaní. To už vůbec nevím, co si myslet, asi bych z toho u přítelkyně radost neměl a sám si to taky odpustil, když je jasný o co jde tomu, kdo zve.

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jun 29 2010, 21:01

ad 1) Nemusí jít o hmatatelný zisk kvantifikovaný jako dvě kafe. Může jít i o uspokojení jiných potřeb. Třeba potřeby být obdivována Wink

ad 4) Přijdeš jí zajímavej, chce Tě poznat, ale ví, že z toho nic nebude. Na věty podobného smyslu si dodneška pamatuju, že je Plzák dal do svého Klíče k výběru partnera pro manželství. Už tehdy se mi na nich něco nezdálo. U takových úvah by Tě v prvé řadě mělo napadnout, že si racionalizuješ* její chování, aby sis ho mohl vyložit tak, že je dobrý nápad s ní pokračovat.

Jestli to je, nebo není, důvod se o nic nepokoušet, to si musíš rozhodnout sám. Riziko znáš, její pravděpodobnou motivaci taky.

Zamilovaní a romantici, přeskočte zbytek komentáře.


*Respektive jde o situace, kdy úsudek více než obvykle ovlivňuje endokrinní systém (jde o vylučování hormonů, aneb co je vlastně skutečná láska:-). Je to normální reakce pro dané podmínky i u dospělého člověka. Nedá se tomu vyhnout ani se znalostmi jako je TZ, pouze tomu jde snáze odolat. Proto mě jako nezávislého pozorovatele varianta 4 vůbec nenapadla.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro lubo Fri Aug 06 2010, 17:24

ja osobne by som to bral tak, ako to je a príliš by som sa netrápil dôvodmi. Podstatné je že chce ísť na rande, že ide na rande a keď na rande príde uvidím. Možností prečo to robí je strašne veľa a ťažko je ich predpokladať a pripraviť si stratégiu pre každú možnosť. Čo je tvojim cieľom keď budete na rande? Podľa toho by som volil stratégiu. Sleduj svoj cieľ, nie jej dôvody.

lubo

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 06. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro Petra Mon Sep 27 2010, 19:11

Napadá mě ještě jedna možnost.

Slečna si mohla i vymyslet, že je zadaná, protože jí dělá problém sdělit druhé straně, že by to nefungovalo. Vzpomínám si, že jsem jednou v takové situaci řekla chlapci (po několikati schůzkách), že jsem lesba. Dodnes nevím, co to do mě vlastně tehdy vjelo, původně se mi chlapec totiž celkem líbil, ale pak už jsem si byla jistá, že je to přecijen málo a v tu chvíli nevěděla jak z toho rychle ven. Zajímavé, že normálně mi nedělá problém někoho odmítnout, ale tady prostě jsem fakt nechtěla aby si to bral osobně.

V každém případě jak píše SomeOne, je to problém - jasný signál od slečny, že z tohoto v dohledné době nic nekouká. A osobně bych nechtěla být partnerkou někoho, kdo za mými zády se schází s někým dalším No


bod. č. 4 mi přijde přitažený za vlasy
- buď se mi něco/někdo líbí nebo nelíbí, buď něco chci nebo nechci, není nic mezi

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro von Focker Tue Mar 19 2013, 01:12

Dobře
v buse jsem narazil na jednu velice hezkou slečnu, máme společné známe a docela si rozumíme. Je tomu tak 4 týdny kdy mi sama z ničeho nic v úterý to bylo dala své číslo na lístku, že mi ho zapomněla dát včera. Nakonec jsem jí kontaktoval přes Fb. chvilku jsme si psali, kecali v buse. Během rozhovorů z ní vypadlo, že má přítele načež si mě i přidala do přátel.
Tak jsem to nějak neřešil (Přítel nepřítel) a šel do toho, zjistil jsem že jsou spolu rok a chalan je nejspíš určitě poleno. No den se dnem sešel proběhly nějaké ty dotyky jak tomu říkám já "co může jenom její přítel". slečna vyměkla a na otázku jestli nechce přijet dřív když teda jede za přítelem, který je shodou okolností ze stejného města jako já. odpověděla že přítel je magor co všechno hroti ale že by ráda přišla a přesunula rande na čtvrtek. mělo by se jednat o první dlouhodobý(hodinka dvě) kontakt mimo naše přátele a sojky práskačky, jelikož někdo vytroubil ,že má nejspíš milence.

Mám tedy pokračovat a dokončit přebrání hned na prvním rande?
Jak se mám chovat když už padla hláška o svědomí. podařilo se mi to zakecat.

von Focker

Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Location : Děčín okolí
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Mar 19 2013, 19:24

Viz jeden z mých dnes už smazaných článků, koho chceš přebrat? Slečna totiž nevypadá, že by měla přítele. Respektive, má bývalého přítele, který o tom jen ještě neví Wink

Kdyby ho chtěla, tak Tě odmítla. Ale jeho nechce a Tobě dává šanci. Takže to "dokonči".

Ohledně svědomí, jestli to chce úspěšně "dokončit", tak nemáš jinou možnost, než ji uklidnit, že nedělá nic špatného, když už nechce být s bývalém, o kterého už nemá zájem.

Varoval bych Tě ovšem před jedním. A sice domněnkou, že chalan je nejspíš poleno. Na to pozor. To poleno si ji dokázalo udržet rok. Takže zase takové poleno nebude, tak ho nepodceňuj, ani neshazuj v jejích očích.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro von Focker Tue Mar 19 2013, 21:45

SomeoneCZ napsal:Viz jeden z mých dnes už smazaných článků, koho chceš přebrat? Slečna totiž nevypadá, že by měla přítele. Respektive, má bývalého přítele, který o tom jen ještě neví Wink

Kdyby ho chtěla, tak Tě odmítla. Ale jeho nechce a Tobě dává šanci. Takže to "dokonči".

Ohledně svědomí, jestli to chce úspěšně "dokončit", tak nemáš jinou možnost, než ji uklidnit, že nedělá nic špatného, když už nechce být s bývalém, o kterého už nemá zájem.

Varoval bych Tě ovšem před jedním. A sice domněnkou, že chalan je nejspíš poleno. Na to pozor. To poleno si ji dokázalo udržet rok. Takže zase takové poleno nebude, tak ho nepodceňuj, ani neshazuj v jejích očích.

Jsem rád tomu, že o přítelovi se nebavíme, tomuhle téma tu snažím vyhýbat, jinak přítel byl její první.
Jak jako uklidnit že nedělá nic špatného nějaká simulace rozhovoru by nebyla prosím.

von Focker

Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Location : Děčín okolí
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Mar 21 2013, 13:27

Jestli ho skutečně chce opustit a vytáhne tohle téma, tak se dá čekat, že si to bude sama chtít zracionalizovat, aby došla k předem danému závěru. Takže mlčet a přizvukovat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro von Focker Thu Mar 21 2013, 19:54

SomeoneCZ napsal:Jestli ho skutečně chce opustit a vytáhne tohle téma, tak se dá čekat, že si to bude sama chtít zracionalizovat, aby došla k předem danému závěru. Takže mlčet a přizvukovat.

Slečna začla cukat... vrátilo se jí svědomí.. že mi nechce ublížit, ve škole kvůli tomu brečela a kámoška, které shodou okolnosti dal její současný přítel jí přizvukovala atd atd, nakonec jsem použil věc, že nedělá přeci nic tak hrozného a ať si to nevyčítá. Sice z pátku nakonec nejspíš určitě sešlo. Berme to sportovně ty tří týdny byla kvalitní zábava a tréning.

von Focker

Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Location : Děčín okolí
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 25 2013, 19:58

Aha, no, tak ať si to slečna nejdřív vyjasní u sebe v hlavě. Takže správně, ber to sportovně.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro von Focker Mon Mar 25 2013, 20:54

získat ještě ten den na večer za pomoc s autem další tři čísla no neberte to Very Happy

von Focker

Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Location : Děčín okolí
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro von Focker Sat Apr 20 2013, 08:04

nechal jsem tomu měsíc, ale otázka kolik bodů je za představení kde ona vystupuje. Detaily na vystoupení neměla nikoho s rodičů a ani její přítel pouze já v publiku. Potom mi spala v mém saku na rameni cestou domu. ještě padla otazka co bude o víkendu dělat, že prý pojede k příteli ale nadšení z toho cítit nebylo. tak jsem se zeptal proč tedy radši nezůstane doma a neprospí se z toho představení. odpověď byla pro přítele velice negativní (na to se ke mě přitočila ještě víc). takže co si o tom myslí zkušenější ??

von Focker

Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Location : Děčín okolí
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Apr 22 2013, 09:23

Že přání je otcem myšlenky Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro von Focker Thu May 09 2013, 22:56

edit: stále odtažitá, její přítel jí na akce nechodí a ani nechce (prej jí to nevadí. tomu moc nevěřím.). v pátek se mi jí konečně podařilo dostat ven samotnou. Zkusím poladit, zatím se však poohlížím po jiné... Důvody proč nejde vztah já ona: Dálka(přítel ze stejného města), potom samotný přítel, její rodiče by si mě nepřáli, prý jsem na ní až moc starej ( 5 let )

von Focker

Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Location : Děčín okolí
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prvni rande - zadaná Empty Re: prvni rande - zadaná

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru