SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co s ukecanou alfa samicí?

3 posters

Goto down

Co s ukecanou alfa samicí? Empty Co s ukecanou alfa samicí?

Příspěvek pro netto Sun Feb 07 2010, 15:24

Ahoj, nedávno jsem byl jen tak posedět se třema kamarádkama - takže nešlo o sarge, ale já už prostě zažínám takhle myslet všude Smile Jedna z nich se právě vrátila ze studijního pobytu v zahraničí, takže zážitků plno, pak došlo na "veselé historky" z akcí, kde jsem nebyl - ve finále mi dalo docela práci to komunikačně ustát. V podstatě jsem na to šel tak, že jsem se slečny ptal na různé detaily, sem tam přihodil nějaký vtipný komentář, případně provedl myšlenkový kotrmelec, a přeskočil k jinému tématu. Ale suma sumárum jsem z toho měl spíš smíšené pocity Smile Takže otázka zní: Jak AMOGnout holku, která má půl roku zážitků z ciziny, je v postavení "oslavence" a navíc je příšerným způsobem ukecaná?

netto

Poeet p?íspivku : 15
Reputation : 0
Points : 19
Registration date : 31. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Co s ukecanou alfa samicí? Empty Re: Co s ukecanou alfa samicí?

Příspěvek pro ivanhoe Fri Apr 30 2010, 18:01

Na tvém místě bych se nesnažil za každou cenu všechny AMOGovat. Ta holka má oprávněné zajímavé zážitky, ostatní to zajímá a proto jí věnují pozornost.

Řekněme, že ji nějakým zázrakem AMOGneš. Budeš pořád vynakládat obrovské úsilí a za celou tu dobu se ani jednou neuvolníš, budeš pořád napjatý. Sice si získáš obdiv a zájem ostatních, ale opravdu to stojí za to? Je normální nebýt pořád středem pozornosti.

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Co s ukecanou alfa samicí? Empty Re: Co s ukecanou alfa samicí?

Příspěvek pro lubo Fri Aug 06 2010, 17:31

bol by som jemne lahkovážny, primerane sarkastický a zároveň by som ju nútil to, čo hovorí - hovoriť predovšetkým mne. Vyvolať stav, kedy sa vďaka môjmu záujmu jej zážitky budú rozprávať mne. Ona mi bude venovať svoje zážitky, pretože ma chce presvedčiť, pretože vidí, že ma to baví, pretože sa pýtam a mám záujem, pretože som uchvátený a neverím jej celkom...a podobne. Potom už stačí len počúvať a podieľať sa na jej alfa-samičom postavení ako jej "partner". Ostatné "samičky" v rámci tohto pár hodinového matriarchátu budú nasledovať a akceptovať Co s ukecanou alfa samicí? Icon_lol . Zvyšok? Podľa chuti - nech sa vyblázni a vykecá. Až budeme sami, alfa budem ja.

lubo

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 06. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Co s ukecanou alfa samicí? Empty Re: Co s ukecanou alfa samicí?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru