SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slečna i přes zájem nedá číslo

5 posters

Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro Traffic Sun Nov 01 2009, 03:35

... a navrhne e-mail. Nebo taková dle TZ neexistuje?

Pro rychlost jen kopíruju záznam z deníku z SD fóra.

U stěny se pak objevilo duo slečen; jedna z nich, černovláska v bílých kalhotech HB7 vrhala zajímavé pohledy a tipoval jsem ji na ostřílenou partygirl (jak moc jsem se mýlil se ukázalo za chvíli). Její blonďatá kamarádka oproti ní vypadala upjatě (a zřejmě taková i byla). Holky napřed aproučnuli Abelin s arcadiem, kteří se tam z ničeho nic objevili (aby zase za chvíli zmizeli) a na mě se spagem přišla řada potom. Na pódiu se potáceli nějací dva opilí Rusáci, z nichž jeden měl asi tak 2 metry a druhý krásné zlaté přední zuby, kteří se jali dvojici děvčat obtěžovat (tedy, oni si mysleli, že je balí). Spage napadlo, že je půjdeme zachránit, což mi nepřišlo jako dobrý nápad, nicméně on se vydal rovnou za černovláskou. Holky nasadily spíš zděšený výraz a spage z toho za chvíli vycouval. Zrovna když jsem mu říkal, že tam asi nevběhnul v nejvhodnější moment, k nám najednou dámy rychle přicupitaly a zavěsily se do nás (černovláska si vybrala mě) s tím, že se k nám jdou schovat.

S Katkou (sama se mi jako první představila) se mi tancovalo dobře, dokonce ty moje základní figury (otočky apod.) nestíhala a chválila, jak mi to jde. Díky zábavnému small talku, kterým jsme prokládali tanec, mi došlo, že to bude celkem chytrá holka. A dávala mi IOIs. Chválila oblečení, říkala, že jsme takoví rytíři na bílém koni a ještě sama navrhovala, že nás pak za to musí pozvat na panáka. Až jsem zíral, vzhledem k tomu, že jsme k nim přišli jak slepí k houslím. Po nějaké čtvrthodince, dvaceti minutách tancování navrhuju jít dát si něco k pití. Spage ta druhá moc nebaví, já jsem spokojenej. U baru se nás nakonec Katka ptá, co si dáme (spage víno, já pivo) a sama opravdu všechno platí. Následuje přesun na sedačky, kde si napřed K. sedá na osamocené křesílko naproti nám, a když zjišťuje, že takhle si toho moc neřekneme, vmačkává se mezi nás 3 (vedle mě) na sedačku. Komunikace pokračuje dál bez zádrhelů a ačkoli se bavíme např. i o práci, je to pořád v zábavné rovině. K. se často směje a mám pocit, že si rozumíme. Zhruba po půlhodině vytahuju mobil s tím, že si vezmu číslo, načež se mi dostane odpovědi: "Promiň, ale já čísla takhle nedávám. To mají jenom moji nejbližší, můžu ti dát e-mail. To není nic proti tobě." Upřímně jsem to nečekal, ale zlehčil jsem to: "No jo, já bych ti volal 50x denně, to by asi nebylo dobrý." Stejně se ale ptala, jestli jsem se neurazil. Chvilku potom se objevila třetí kamarádka s tím, že nemůže najít čtvrtou. Holky se zvedly s tím, že ji jdou hledat a nechaly nás na sedačce.

Po nějaké době jsme se zvedli i my a měli podezření, že dámy opustily klub. Chtěl jsem ještě najít K. a s tím, že už jsem na odchodu, si vzít kontakt. Spage zatím NC Rusku, se kterou tancoval na začátku. Podařilo se mi nakonec K. najít ve společnosti všech ostatních kamarádek, které řešily nějaké holčičí drama. Znovu jsem si řekl o číslo, ona zopakovala to co předtím a rovnou za to připojila i svoji mailovou adresu. Řekl jsem jí narovinu, že ji chci ještě někdy vidět a že se mi líbí. Na to ona: "Napiš, jo?" a ujišťovala mě, že na mailu je skoro pořád. Při puse na rozloučenou uhla na tvář.

Přišlo mi to maličko zvláštní, ale spíš se kloním k tomu, že má opravdu určité zásady, které neporušuje a zájem má. Samozřejmě jsem přemýšlel i o jiné variantě, protože mi to vzhledem k těm předchozím událostem nedávalo smysl, ale nevím, těžko spekulovat (případné postřehy samozřejmě vítány).

Rád se při navrhování schůzky řídím TZ, takže bych se rád zeptal, jak postupovat v tomhle případě. Přemýšlel jsem o tom, že bych ten mail napsal někdy koncem příštího týdne a zval na všední den v tom dalším. Nějaké přešlapování na místě asi nemá větší smysl. Ale nevím úplně jistě, jak to zformulovat - mám se opravdu snažit to co nejvíc zestručnit a omezit na návrh na nějaký konkrétní čas (a místo)? Mám trochu obavu, aby to v tom mailu nevyznělo nepřirozeně a moc stroze, ale na druhou stranu je mi jasné, že tímhle způsobem se s ní nijak zvlášť vykecávat nemůžu.

Předem díky.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Re: Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro cervenacek Sun Nov 01 2009, 03:51

prijde mi, ze jsi moc zasadovej Smile.muze mit opravdu nejaky duvod, proc to cislo nedava. otazka je, co to znaci o jejim charakteru. klidne ji napis mail s klasickym odstupem. 1-2 vetami navaz na zmineny vecer a pak ji nekam pozvi. pokud se domluvite, tak nazaver pripoj sve tel. cislo pro jakykoliv emergency pripad. pokud si necte maily na mobilu Smile, tak by ti mohla cislo poslat.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Re: Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro Lvíče Sun Nov 01 2009, 12:12

Vidíš, mně zase přijde, že jsi málo zásadovej Smile Výmluva, proč nedá číslo, mi přijde hloupá a značící spíš něco jako "jsi jen další docela fajn kluk z klubu/diskotéky, takovými si opravdu zahlcovat telefon nehodlám", uhnutí při puse mi tenhle dojem jen umocňuje.

Osobně bych ten mejl nepsal a vykašlal se na to.

Jinak říct si po odmítnutí o číslo znovu je opravdu zoufalé, věty o tom, že se ti líbí a chceš ji ještě vidět, taky. Asi by sis jinak o to číslo vůbec napoprvé neříkal, kdyby se ti nelíbila a nechtěl jsi ji vidět, takže tímhle spíš působíš, jakože se ji snažíš ukecávat, jestli by ti prosím prosím to číslo fakt nedala, že ho moc chceš a budeš hodnej Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Re: Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro Traffic Sun Nov 01 2009, 13:30

Asi máš pravdu, že to možná nevyznělo moc dobře v souvislosti s tou opětovnou žádostí o číslo. To mi v tu chvíli nedošlo, já jí prostě chtěl dát takový "pozdní direkt", protože vím, že holky často takovou upřímnost ocení, ale samozřejmě musí být vhodná situace.

Samozřejmě jsem uvažoval, jestli se jít jenom rozloučit a kontakt nechtít, ale mám v hlavě nějak zakódované, že i po prvním odmínutí telefonu to není na škodu za nějaký čas vyzkoušet znovu stylem "Tak jak jsi říkala to telefonní číslo?", jak to tuším dělal i generalissimus.

Díky za odlišný pohled na věc. Mail jí s odstupem napíšu, tím snad nemůžu nic ztratit, ale příliš od toho očekávat nebudu.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Re: Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Nov 02 2009, 16:47

I taková slečna podle TZ existuje a pokud se snaží o kontakt, zkus jí vyhovět. Jinak, tu větu jsem, tuším, někde přepsal podle TS - kapitola Bussiness Card.

Podívej se na to prakticky. Poslat jí mailem jednudušše formulované pozvání na schůzku, aniž bys v něm jakkoliv byť naznačil, že Ti nedala číslo, to Ti zabere ani ne pár minut. A jestli se dohodnete na konkrétním termínu, neuhne na závěr rande na pusu a dá Ti pak i svůj telefon, klidně bych na události při seznámení v klubu zapomněl. A když ne, c´est la vie.

Jestli má někde vykládat, že jsi zoufalec, tak na to nemusí čekat, až jí pošleš ještě ten mail. Jo, a číslo bych do něj nepsal. Dal bych jí šanci, ať mi ho pošle sama. I když je pravděpodobnější, že jestli Ti ho dá, tak na konci rande.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Re: Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro Traffic Wed Nov 11 2009, 12:22

Jen chci doplnit, že na mail se mi nedostalo odpovědi. Aspoň jsem se přesvědčil, že pořád nedokážu dobře odhadnout situaci a příště asi budu zásadovější.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Re: Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro hokejista666 Fri Nov 13 2009, 01:22

"Tak jak jsi říkala to telefonní číslo?", jak to tuším dělal i generalissimus.
Tohle zkoušej, až se ještě vyladíš, jinak budeš zbytečně zklamaný, to chce být oprvdu hodně v pohodě, sebevědomý a nenucený Slečna i přes zájem nedá číslo Icon_wink.

Když nabízí email, nemusí to znamenat nutně konec, jen tak na 90%, podle mě je šance jedna ku deseti, že má nějakou špatnou zkušenost ... . Mail bych si nevzal, ale nabídl bych jí svůj.

Případně buď v klidu a v pohodě, ukonči hovor jako první, třeba že si musíš odskočit, jestli jsi zabodoval, přijde sama a nabídne číslo či si ho vezme Slečna i přes zájem nedá číslo Icon_wink.

Hlavně se tím netrap, prostě next Slečna i přes zájem nedá číslo Icon_lol. Jak psal SomeOne c est la vie Slečna i přes zájem nedá číslo Icon_wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna i přes zájem nedá číslo Empty Re: Slečna i přes zájem nedá číslo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru