SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulovený lovec?

4 posters

Goto down

Ulovený lovec? Empty Ulovený lovec?

Příspěvek pro Anonymní Fri Oct 30 2009, 20:12

Po dlouhe dobe vas zase vsechny zdravim. Uz rok jsem v balicskem utlumu kvuli nedostatku casu (ze by jen vymluva?). Posledni mesic se mi ve skole moc nedarilo (to "nenechat si srat na hlavu" je obcas na obtiz a pak clovek zjisti ze ne vzdycky David porazi Goliase) . Na popud kamaradu jsme vyrazily vstric nocnimu seru a zamirily do mistniho podniku.

Ale k veci. V podniku jsme soutezili o tel. cisla (je to smesny, ale paradoxne me to vybicovalo). Kolem 10ty kdy vsichni se k necemu nemeli jsem se rozhod, ze zkusim set (objekt nicmoc NB5 a NB6), ale az po tom, co si zajdu na WC. Po navratu koukam, ze me predbehl kamarad. Neresil jsem to a sel jsem si zatancovat (sam - ano, exot, kterej tanci sam na parkete, ale hrali moji oblibenou a drevo na tancovani nejsem:), tak co). Po kratke chvilce na parket nabehlo dost zenskejch. Jednu jsem si odchytl (NB6). Po tanci a rozhovoru jsem ji nechal stim, ze zkusim vetsi rybku a nevzal jsem si ani kontakt. Nasledovalo par skotskych a sup na parket

A ted uz vazne k veci Smile Tam naopak si me odchytla zajimava slecna HB8. Na parkete jsme to pekne rozpalil, prohodili jen par slov (nebylo treba Smile ), sama se predstavila. V podnapilim stavu ze me necekane vypadlo "Zaslouzila by sis 10 ran Jezisovych za to, zes mi postavila ptaka do pozoru" (po tom se smala - v pozitivnim smeru, ze by screamjet?-nevim Ulovený lovec? Drunken_smilie ) Mela kladnej PIL, odesel jsem stim, ze si ji pak najdu (snaha o challenge). Sedela o par stolu vedle, takze vzajemne pohledy byly. Po hodine, kdy se dobre bavil s kamarady okolo me prosla a stipla me. U me nulova reakce, nechal jsem to byt. Vzajemne popichovani trvalo jeste hodinu. Pak jsem nepochopitelne rek " Nepopiram, ze me pritahujes, ale tyhle hry me uz nebavi" a se sibalskym usmevem jsem odesel. Zbytek vecera jsme protancovali a odchazel jsem se slovy "Dneska jsme si moc nepokecali, dej mi cislo a muzem nekam zajit". Ona odpovedela "Vezmu si ho od segry" a pak mi doslo, ze je to sestra moji kamaradky. S vlaznym"Fajn" a usmevem jsem odesel.
Druhy den si me pridala na Facebooku do pratel (to me docela nastvalo, protoze socialni site mam pro sdileni fotek a ne na nejaky vykecavani). Potvrdil jsem ji az za tyden a napsal jsem ji:

Ja:sakra, ten FB je desna vec Smile
ona:Vážně? Proč? Já ti slíbila, že si tě najdu :-D
ja:Pokud vim, tak sem ti chtel dat telefon Smile Mimochodem co dela hlava? Very Happy
ona:Hlava? No...konečně se mi rozsvítilo. Takže máš můj vřelý dík. A musím tě pochválit za tvůj taneční um
ja:No co bys be ze me holka delala Smile Ale bylo to dost trapny Very Happy Co si
cekala? Very Happy Po Ethanolovy nalozi sem nemohl kouzlit takovy tanecni
kreace .
ona:Tak kdo ví, jeslti třískání lidí o zem není tvojí předností v tanci :-)
Tak kdo ví, jeslti třískání lidí o zem není tvojí předností v tanci :-)
ja:Ted jsem byl prokouknut ... je to moje vasen Very Happy Jestli se priste potkame, helmu s sebou Wink
ona:Ale to bych ti zkazila ten zážitek z toho, jak to dole krásně lupne! To ti nemůžu udělat přece :-)
ja:Mam tu vetu brat dvojsmyslne? Surprised)
ona:Jak dvojsmyslně myslíš? Já myslím, že je skvěle ironická :-D
na to jsem asi 3 dny neodpovidal a pak napsala
ona:Mimochodem...budeš se vyskytovat o víkendu někde v blízkosti Pepe Lopez? :-D
ja:Tak ironie by ti sla, mas u me bonusovy body, ale s Pepe nevim,nevim. Doufam, ze me nechces opit a pak zneuzit Smile
ona:

Ja zásadně nikoho jiného kromě sebe neopíjím (nedostatek peněz) a
nikoho nezneužívám...protože, prostě proto :-) (samozřejmě tě akorát
nechci odradit)
ja:A ted jsi v uzkych - "protoze proto" neni vysvetleni Smile ... A co kdyz se chci nechat zneuzit? Smile




Zde to konci, 2 tydny neodpovedela, proto prosim o rozbor. Zpravy jsem psal s 1-2denim odstupem. Nazacatku odpovidala hned, pak taky po 1denim odstupu. Nechtel jsem byt needy a taky jsem v nove skole (okolnosti me donutili zmenit skolu = nove prostredi a moznost rozhazovat site) mel jine objekty. Ale tahle divka me velice zaujala.

Predem dik a omlouvam se za gramaticke chyby Ulovený lovec? Icon_flower .
PS: Kdyby to nekoho zajimalo, tak jsem sazku prohral vzhledem k tomu, ze jsem neziskal zadne cislo Ulovený lovec? Icon_biggrin ale jestli to vyjde, tak me lahev Tullamoredew mrzet nebude.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulovený lovec? Empty Re: Ulovený lovec?

Příspěvek pro cervenacek Sun Nov 01 2009, 01:16

chlape, chlape, me to prijde takovy nijaky.zacatek super, proste jste se bavili a nejspis ona zacala s nejakym tim flirtem. za takoveto situace opravdu nebyva problem dostat kontakt. co me zarazi, jsou ty tvoje pripominky (takovy hry me nebavi, dneska jsme si moc nepokecali). prijde mi to takovy needy, moc vazny, mozna si takto argumentujes kvuli nedostatku sebevedomi. proste bud v pohode a misto nejakych reci ji treba pleskni pres zadek Cool. mozna prave kvuli tomuhle nekonzistentnimu chovani si nedostal cislo.ad facebook)tady bylo ok, az na ten konec. naprosto zbytecne jsi si nabehl a pusobil jsi nadrzene, slow down. ona te zve a tobe se nechce. ok, ale tak zkus treba udelat protinavrh (v opacnem pripade by jsi to od ni vyzadoval prece ty. tak treba ma taky nejakou hrdost a uroven)nechci ti kazit radost, ale rekl bych ze ta tullamorka te mrzet bude.p.s. kdyby se muj prispevek objevil v neodstavcovane a tudiz necitelne podobe, tak to neni moji neschopnosti pouzivat enter, ale operou, ktera si asi s mistnim forem uplne nerozumi.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ulovený lovec? Empty Re: Ulovený lovec?

Příspěvek pro Lvíče Sun Nov 01 2009, 12:03

Mně to přijde strašně tuctový a z tvojí strany i neskutečně nadržený. Holka se baví, směje, taky flirtuje, ale přijde mi, že tím to u ní končí (nedivím se jí), kladný PIL si imho jen nalháváš. To, že 2 týdny neodpověděla, pak taky mluví za vše, ty bys asi slečně, o kterou máš zájem, nevydržel nebo nechtěl 2 týdny se neozvat, že?

Apropó, když čtu ty přepisy FB nebo ICQ rozhovorů, chce se mi blinkat a znovu si gratuluju, že na FB nejsem registrovanej, tudíž si mě takhle žádná slečna nemůže přidat.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ulovený lovec? Empty Re: Ulovený lovec?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Nov 02 2009, 17:02

Ach jo, do 10 ran dobré, ale pak už je to jen a jen z kopce.

Mellor napsal:Ona odpovedela "Vezmu si ho od segry"
Na to se podle TZ odpovídá: "OK, tak já si taky řeknu ségře". A pak jí zavolám.

ona:Vážně? Proč? Já ti slíbila, že si tě najdu :-D
Tohle byla asi poslední šance. Když chtěla hledat, tak se s ní domluvím, ať mi to ukáže v terénu - na konkrétním místě, v konkrétní čas Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulovený lovec? Empty Re: Ulovený lovec?

Příspěvek pro hokejista666 Fri Nov 13 2009, 01:48

" Nepopiram, ze me pritahujes, ale tyhle hry me uz nebavi" a se sibalskym usmevem jsem odesel.Zbytek vecera jsme protancovali a odchazel jsem se slovy "Dneska jsme si moc nepokecali, dej mi cislo a muzem nekam zajit".

Řešení je jednoduché, přesně tady jsi to prohrál, hry Tě nebaví, ale jdeš je hrát dál Ulovený lovec? Icon_eek: Je úplně jedno co říkáš, jen musíš být uvolněný a konzistentní ... . Když už jsi začal s tím jak Ti stojí, tak jsi měl dál pokračovat v tomhle směru, buď po ní natvrdo vyjet a nebo si z ní dělat srandu a vyjet po ní jen jako ... .

Po hodine, kdy se dobre bavil s kamarady okolo me prosla a stipla me.

Tohle byla přece nádherná nahrávka na smeč, stačilo třeba chytit jí okolo pasu, posadit na klín a začít na ní pracovat, sledovat reakce a buď to dotáhnout a nebo to vzít jako srandu a dělat to jen jako, každáz těch variant by se dala doáhnout Ulovený lovec? Icon_wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Ulovený lovec? Empty Re: Ulovený lovec?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru