SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem

2 posters

Goto down

Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem Empty Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem

Příspěvek pro Albert Mon Sep 28 2009, 15:38

Ahoj,

minule jste mi skvěle poradili, otevírám proto další téma s žádostí, jak postupovat v následujícím případě:

Pravidelně se v hospodě scházíme s exspolužáky ze střední. Kdo přijde, ten přijde. Tentokrát dorazila i holka, která letos teprve maturuje (19 let, já 25) a kterou jsem neznal. Absolutní kočka, vysoká dlouhovlasá blondýnka, přitom netuctový vzhled, dokonalá postava (závodně sportuje).

Záměrně jsem si jí nevšímal, byl ve společnosti kamarádek, bavil je. Až pak jsem jí chtěl oslovit. Odchytla mě ale moje kamarádka, která tu slečnu zná. Že se slečna chce se mnou seznámit. A tak nás představila.

Slečna byla ze mě nadšená, až se červenala. Tak zjevné známky zájmu jsem dlouho nezažil. Mluvili jsme spolu asi pět minut, pak se nějak zmínila, že má přítele. V tomhle případě dávám ruce pryč, proto jsem rozhovor postupně ukončil (s úsměvem, aniž by na mě bylo vidět zklamání). Pak jsem kecal s přáteli a se slečnou ještě pár slov prohodil. Přišel si pro ni přítel (v jejím věku, žádná konkurence, takový ňouma, typická láska ze střední, kde na partnera nejsou žádné požadavky), chvilku s ní byl a odešli (rozloučil jsem se s ní úsměvem, který opětovala).

Po pár dnech jsem se zapovídal s tou společnou kamarádkou, která nás seznámila, a došla řeč i na tu slečnu. Dozvěděl jsem se, že je s přítelem 2,5 roku, že je mamlas, nedávno se s ní rozešel, ale nějak to slepili dohromady. Tím pádem je cesta volná a nemusím mít výčitky, že někoho přebírám (pauza, rozchod, slepování… to už není vztah).

Číslo jsem neměl, napsal jsem proto na Facebook (kde si mě přidala ona) s návrhem schůzky. Bez reakce. Za pár dní mi společná kamarádka od ní vyřídila pozdrav, pár dnů na to jsem dostal od slečny na FB zprávu, že se omlouvá, že toho má hodně. Odpověděl jsem něco neutrálně, načež mě ujistila, že na kafe zajdeme. Od té doby mi na FB komentuje statusy, jde z toho poznat, že mě škádlí a flirtuje.

Dodávám, že povahově je extrovert, je střelená a bláznivá.

Jak postupovat dále? Stejně jako u jakékoli jiné holky, tedy vyžádat si číslo a pak jí jakožto poslední pokus pozvat klasicky telefonem? Jde mi o zhodnocení situace a o úvodní kroky, jak postupovat.

S vážným a pevným vztahem nepočítám (vzhledem k jejímu věku a tomu, že stejně bude myslet na bývalého), ale ženská je to opravdu luxusní.

Díky

Albert
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem Empty Re: Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Oct 05 2009, 19:31

Albert napsal:Číslo jsem neměl, napsal jsem proto na Facebook (kde si mě přidala ona) s návrhem schůzky. Bez reakce. Za pár dní mi společná kamarádka od ní vyřídila pozdrav, pár dnů na to jsem dostal od slečny na FB zprávu, že se omlouvá, že toho má hodně. Odpověděl jsem něco neutrálně, načež mě ujistila, že na kafe zajdeme. Od té doby mi na FB komentuje statusy, jde z toho poznat, že mě škádlí a flirtuje.
Albert napsal:Slečna byla ze mě nadšená, až se červenala. Tak zjevné známky zájmu jsem dlouho nezažil. Mluvili jsme spolu asi pět minut, pak se nějak zmínila, že má přítele.
A všimnul jsi si, jak je slečna ve projevech svých úmyslů s Tebou konzistentní? Zatímco Ty její osobní zájem vidíš kladných číslech, kde není... Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem Icon_wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem Empty Re: Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem

Příspěvek pro ivanhoe Wed Oct 07 2009, 18:37

Ahoj,
teď přeskočím popis toho, jak se věci mezi vámi nejspíše mají a co si ona asi myslí, začnu hned s tím, co dál (aspoň podle mě). Mimochodem, jsem velký odpůrce "randění", "sbírání tel. čísel", častých schůzek a povídání o věcech, které nikoho nezajímají, takže moje odpovědi berte se rezervou ;-)

Nesnaž se ji kontaktovat a domluvit "rande". Když ji náhodou v budoucnu potkáš za vhodných okolností, mluv s ní tak, aby jsi ji přitahoval - vzrušoval (to je kapitola sama pro sebe), pak s ní můžeš mít "erotický zážitek" ještě tentýž den. Pokud chceš, aby ona "provozovala nevěru" dlouhodobě a vědomě, najdi si trochu starší ženu.

P.S. takováto "naznačení zájmu" nejsou žádným zázrakem, pokud jseš chytrý kluk co se dokáže usmívat a tvořit smysluplné věty.

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem Empty Re: Jak na jednu polozadanou s vysokým zájmem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru