SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma to cenu?

3 posters

Goto down

Ma to cenu? Empty Ma to cenu?

Příspěvek pro ?? Wed Aug 05 2009, 22:37

Ahoj, jsem tu první den a docela mě tohle fórum nadchlo...
Docela rad bych vedel nazor i jinych lidi na to co se se mnou posledni dobou deje, a co udelat jinak cyclops Anonymita je tady celkem fajn prave proto, ze nemusim ocekavat nejake diplomaticke odpovedi.

Jak bych zacal...Asi tak, ze je mi tricet, po nekolikalete znamosti jsem se asi pred dvema mesici rozesel s pritelkyni a prakticky hned na to poznal holku ktera me vyrazila dech - doslova, nekteri tady davaji oznaceni HB (pro me tak 9,99+ ale je to subjektivni Very Happy )... Potkali jsme se na jedny vystave, protoze v ty dobe me jeste drzel srdcobol po te minule, nic jsem zacinat nechtel. Po tydnu se mi to rozlezelo v hlave, zacal jsem shanet kontakt vsude mozne az jsem narazil na jejiho brachu kterej ji to prasknul Smile Dozvedel jsem se ze jsem se ji libil a potom probehly prvni kontakty telefonem. Kratce na to prvni rande a od te doby budu malinko konkretnejsi...
Uz pri prvnim telefonatu jsem zjistil ze ji je 18let, a preci jen rozdil dvanacti
let me zezacatku zaskocil (nemluve o tom, jak jsem se zdesil pri
pomysleni na to jak blbej odhad na vek u zen mam). Ne ale na dlouho Very Happy Druha vec ktera me (mozna vic ji) dostala, byla vzdalenost od sebe - ja jsem z Prahy, ona zije na Morave. Nicmene jsem to chtel zkusit, proste mi ucarovala - jezdim rad, na par cest tejdne i splaceni hypoteky bytu jeste mam.

Abych se priznal, nejsem zadnej Richard Gere, ale s navazovanim vztahu a komunikaci s holkama problemy taky nemam. Celej problem je v tom, ze tahle divka ve me trochu hnula citama jako predtim jen jedna - ta prvni sunny

Prvni rande probihalo super, ja si pro ni dojel v kabrioletu (ne, nejsem milionar a nehledam zlatokopku, jen jsem si pred deseti lety udelal radost "na jedno leto" a ta karka mi zustane uz asi naporad - z toho vyplyva, ze hledam holku co si umi uzivat zivota, ale jakmile mi zacne po shlednuti auta padat do naruci, tak davam zpatecku - beru to trochu jako test), vydrzela i vecerni chladno v rozkosnym tilku, proste pohoda. Az na to, ze celou dobu skoro nic nerekla - jako by se bala nejak rozpovidat... Furt jsem z ni neco doloval, aktivne jsem rozvijel temata ktery ji zajimaly (na spouste z nich jsme se shodli, to stesti jsem s holkou vzhledem k povaze mych konicku casto nemel), dali jsme si veceri, pak jsme vyrazili smerem k jejimu domu. Uz byl vecer, tma, ona bydlela v centru maleho malebneho mestecka, tak jsem rekl ze ji doprovodim od auta.
Tam nastavali situace o kterých tady bylo par prispevku napsanych (o vhodnosti "vrhnout" Laughing se na ni a kdy) a ja je prakticky vsechny promarnil - minimalne trochu zamerne, kdysi jsem chodil s hodne atraktvni holkou ktera mi po par schuzkach rekla jak jsem ji dostal tim, ze jsem ji na prvnim rande hned nechtel libat.Myslim ze nekdy brzdit neni na skodu. Jak jsem uz psal, ona byla porad takova jakoby stydliva, ne moc, jen proste dokazala chvilema mlcet (coz dokazu ocenit, ale bylo to mozna uz vic nez bych cekal - jakoby nad necim usilovne premyslela). Tak jsem parkrat, snazic se vyhnout placani nesmyslu (kdyz se moc neznate, stezi se hledaji po nekolika dalsi a dalsi hodinach temata) chtel dnesni schuzku ukoncit, ale rikala vzdycky ze nemusim - ze se ji nechce spat apod. Nicmene nakonec (konecne) jsem se odhodlal k tomu se zeptat na dalsi setkani - domluvili jsme se hned na dalsi den, nemohlo se to vyvijet lip - pripadal jsem si jak v nebi..
Vecer u kamarada (cestu jsem spojil s navstevou znamych po okoli) jsme si napsali par sms pred spanim, mmj jsem ale dostal i takovou malou studenou sprchu...
Napsala mi ze mi to musi rict, ze neco ma s jednim zenatym chlapem a nerada by me lhala - hrala to na obe strany.
Ted nastal ten tvrdej punch mezi oci na kterej jsem cekal celou dobu Shocked Dost dlouho jsem nad tim premejslel...Pak jsem se rozhodl tomu propadnout trochu vic, napsal jsem ji neco v tom smyslu, ze je to na ni - jestli mysli ze to mezi nama ma smysl, tak nejakou dobu vydrzim. Preci jen jsem si rikal, proc by si davala rande podruhe se mnou, kdyz by stala tak moc o toho druheho - uvedomoval jsem si ze je to cesta (pro me) do pekla, ale proste jsem to tak chtel. Odpoved byla kladna, smutna...
Druhy den jsem hodne premyslel, jak se zachovam, jestli budu tlacit na pilu, drzet se zpatky, proc to vubec delam apod... Malem jsem se parkrat vyboural.
Z druheho rande seslo, odrekla to par hodin pred kvuli kamaradce ktera ji nutne potrebuje... Trochu me to nastvalo, tak jsem se chystal, ze ji pristi den jen predam knizku co jsem ji koupil (par dni zpet mela narozeniny) a o ktery jsme mluvili predtim a pokvacim s prazdnou domu. Tak jsem i udelal, bylo to hezky prekvapko - mela velkou radost (i kdyz se porad chovala tak trochu stydlive, urcite chapala ze to nebylo uplne koser), tak jsem vcas odpalil domu. Na ceste jsme si par sms napsali kde mi bylo slibeno dalsi rande (100%ni)...

Tomu jsme dali asi tyden.

Dalsi setkani probihalo na vystave Bodies, oba jsme to moc (ne Very Happy )chteli videt - tesil jsem se jako malej kluk...Vse probihalo super, az na to ze jsem citil opet tu nervozitu - abych to specifikoval, ona neni zadna "skolacka" - je to pekna holka ktera se umi oblict (ne infantilne), umi se chovat apod. Nervozita asi nebyla primo ze me, spis z toho co to "vlastne dela".
Pak jsem ji odvezl domu, chvili jsme mluvili, ja si uzival jeji pritomnost a to jak na me jeji usmevy a pohledy pusobej...Zkratka, jsem odtamtud zase prchal a rikal si co to vlastne delam...

Asi za tri dny jsem ji poslal do prace (brigady) kytici s listkem o jejim usmevu ktery me proste nici (jo, chapete spravne, byl jsem v tom az po usi:-)). Znate to, na netu to neni slozity ani extra drahy a vyvolalo to super reakci - chudak byla trochu v soku, ale prijemnym. Me se na ni strasne libi to, co jsem zazival kdysi u jine holky co zila mimo Prahu - takova ta skromnost a nenarocnost. Nekdy mi prijde, ze holky v Praze jsou casto vic nez je zdravo uneseny svou vlastni "atraktivitou a jedinecnosti"...

Po par dnech jsem ji rekl, ze mam obavu se zeptat kdy ji zase uvidim a dovedel jsem se ze jsem to vycitil spravne - ze mi nechce ublizovat apod... Asi po tydnu jsem se dovedel od jineho zdroje ze ukoncila to s tim zenatym a chodi s mistnim dlouholetym kamaradem...

Od te doby nemuzu prestat myslet na to co jsem udelal spatne a jestli to co rikala byly jen prazdny slova, nebo proste jen pragmaticky dala prednost vztahu ne na dalku (citil jsem uz od zacatku takovou "neduveru ze to vydrzim")... Nejvic me nuti porad premyslet o tom, ze za mesic ji asi uvidim pravdepodobne znovu na jine vystave a jak se tam zachovat.
Rad bych ji nekam nezavazne pozval a uz bez nejakyho hledani prilezitosti s ni jen proste stravil nejaky chvile s tim ze se to treba nejak rozvine. Ale taky muzu jen sklidit podrazdenejsi reakci...

Poradite? Napiste svuj nazor o tom jakej jsem blb, ja to unesu lol!

??
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ma to cenu? Empty Re: Ma to cenu?

Příspěvek pro endow Thu Aug 06 2009, 01:42

Vítej na fóru!

V první řadě bych ti doporučil přečíst si články od SomeoneCZ
- a to jak na svadeni.cz: http://www.svadeni.cz/uzivatel/tomas (ale všímej si jen článků a příspěvků od Someona - link vede přímo na jeho články)
- a pak samozřejmě články na blogu: http://someonecz.blogspot.com/2007/10/obsah.html
Je toho dost na čtení, ale vyplatí se to, mě ty články spolu s tímto fórem hodně pomohly. Po přečtení si sám uvědomíš, co jsi udělal za chyby.


Co se týká vztahu na dálku, tak si přečti jeden z článků na blogu, který se tím zabývá. Já osobně tenhle typ vztahu nedoporučuji.
Být tebou, tak to dál nepokouším (za 1. byl by to vztah na dálku, za 2. tahle slečna o tebe už zájem stejně nemá), protože z toho už stejně nic nebude, a protože o ní máš evidentně dost velký zájem, tak tím bys ho jen ještě navyšoval.
Čili má rada zní: Zapomeň na ní, snaž se na ní nemyslet (tím akorát zvyšuješ svůj zájem), klidně na ni smaž kontakt, pokud to jinak nepůjde. A úplně nejlepší způsob, jak zapomenout na slečnu, je najít si jinou, ze začátku to pro tebe může být těžký, ale je to zaručeně nejlepší a nejrychlejší způsob.


Chyb si tam udělal dost, takže se pokusím je nějak zmínit (podrobněji se o nich dočteš v článcích):

- Na první rande jít jen na kafe, ne na večeři. Přece nebudeš za slečnu platit večeři, když ani nevíš, jestli bude další schůzka.
- To její mlčení se mně taky nelíbí, dávali ti aspoň osobní otázky? Snažila se o tobě něco dozvědět?
- Když si rande chtěl skončit, měl si ho skončit a ne ji ustoupit, tím si se zachoval jako hodnej chlapec a srazil zájem. Prostě máš něco jinýho na práci, takže pusa, rozloučit se a jít.
- Na konci rande - polibek, tím se vyjasní, že šlo o rande a ne o přátelské posezení (Víc důvodů v článku - První polibek).
- Na konci schůzky nedomlouvat další setkání, jen se rozloučit a za pár dní zavolat a navrhnout další rande (neptat se, ale navrhovat).
- Předpokládám, že po té schůzce si ji napsal první - chyba (postup v předchozím bodě), ale i kdyby ne, tak není dobrý si s ní takhle hned po rozloučení dopisovat.

?? napsal:Preci jen jsem si rikal, proc by si davala rande podruhe se mnou, kdyz by stala tak moc o toho druheho...
- Třeba jen neuměla říct ne, čemuž by i nasvědčovalo to následné zrušení.

?? napsal:...ze je to na ni - jestli mysli ze to mezi nama ma smysl, tak nejakou dobu vydrzim.
- a) Tím si jí dal moc velkou moc - slečna si nikdy nemůže být stoprocentně jistá, že tě může mít, pak klesá její zájem.
b) A řekl si jí, že o ní po jedné schůzce máš takový zájem, že na ní budeš čekat jak na princeznu na bílém koní, přestože se může rozhodnout pro toho druhého. Ona musí věřit, že pro tebe není jediná, že můžeš mít jinou, že na ní nebudeš čekat, a že pokud tě chce, tak se musí snažit.

- Dárek si ji taky neměl dávat, Someone se o dávání věcí někde zmiňuje, teď ale nevím kde. Sice měla narozeniny, ale ty už měla dřív, když jste ještě ani neměli za sebou 1. schůzku. Navíc já osobně po 1 rande slečně dárek rozhodně nedávám. Před nějakou dobou, jsem měl první rande se slečnou, která potom nějaký den měla narozeniny, protože jsme se potkávali, tak jsem za ní v den narozenin zašel a jen ji popřál, slečna byla příjemně překvapena a bohatě to stačilo (vzpomněl jsem si, ale zároveň, tím že jsem ji nic nedal, jsem se k ní nezachoval jako k přítelkyni), pak už jsme se jen dohodli na dalším setkání.
- Kytice s lístkem to samé, to že to "funguje" na plátně, když se díváš na romantické filmy, neznamená, že je to tak i ve skutečnosti.
?? napsal:Po par dnech jsem ji rekl, ze mam obavu se zeptat kdy ji zase uvidim
- Tady už to stejně asi nešlo zachránit, ale jinak to je podobný jak ta SMSka, stavíš se do špatné role.


Jiní možná budou mít odlišný názor, tak ho sem určitě napíšou taky, ostatně od toho je to diskuze, že.
No a ty zatím studuj, jak říkám, mně to hodně pomohlo, předtím, než jsem začal číst tenhle blog, jsem na tom býval stejně jak ty v tomhle případě, měl jsem vždycky o slečnu moc vysoký zájem a choval jsem se jako hodnej klučina a to je cesta do pekel!

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Ma to cenu? Empty Re: Ma to cenu?

Příspěvek pro hokejista666 Thu Aug 06 2009, 12:34

Tak jak jsi napsal, žádné diplomatické odpovědi, hurá do Tebe Laughing.

Moc hezky to sepsal Endow, já bych jen sepsal pár bodů, které si vytiskni a někam si je vylep na zeď, abys příště buď postupoval jinak, nebo chápal, proč to dopadlo jak to dopadlo Wink.

1. Nikdy si na konci prvního rande nedomlouvej rande druhé!
2. Na konci prvního rande slečnu polib.
3. Vykašli se na sms, pokud napíše ona, odpověz s časovým odstupem, nikdy ne hned, máš přeci spoustu
jiných věcí na práci Wink, klidně odpověz druhý den a jednou sms na několik jejích.
4. SMS piš stručně, pouze pokud máš vtipnou odpověď, napiš delší, pokud Tě nic nenapadá, tak
neodpovídej.
5. Nikdy nepiš SMS jako první.
6. Cca. po týdnu, deseti dnech po prvním, rande zavolej a nabídni další.
7. Na prvním rande neplať, nejsi sponzor Wink.
8. Kytku do práce posílej manželce, až přijdeš z tahu s kamarádama domů nalitej o několik hodin později než
jsi slíbil, a pozvracvíš postel, nikdy ne holce po prvním rande.
9. Nekupuj slečnám na začátku dárky, pokud tedy nechceš být vnímán jako sponzor.
10. Nedělej slečně doma přepadovky Exclamation.
11. Nikdy neříkej slečně, že na ní počkáš, než si něco ujasní s někým jiným, tím její zájem akorát tak
definitivně odstřelíš!
12. Pochop, že slečna musí cítit taky nějaký challenge v tom, že jsi s ní, tedy musí vyvíjet úsilí, aby Tě
sbalila Wink.
13. Ovládej se Exclamation.


Ad. vztahy na dálku, znám x případů kdy to funguje, probrat to můžeme zas v jiném topiku.
Ad. 18 leté slečny, nepočítej s tím, že by to nějak dlouho vydrželo, ale může to být fajn rozptýlení Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Ma to cenu? Empty Re: Ma to cenu?

Příspěvek pro Viper Thu Aug 06 2009, 13:43

Sakra, nějak nechápu ještě to postování tady.Snad už to
nezkonim...

Takže, zaprvé díky za názory, dávaj smysl - proto mě to trošku štve Laughing Jak
poukazuje endow, zdejší články jsou hodně poučný, člověk si často určité
souvislosti neuvědomuje.

endow napsal:- To
její mlčení se mně taky nelíbí, dávali ti aspoň osobní otázky? Snažila se o
tobě něco dozvědět?
To dávala - hned ze začátku...I na děti, manželku apod...Bavili jsme se o práci
atd...

endow napsal:- Na
konci rande - polibek, tím se vyjasní, že šlo o rande a ne o přátelské posezení
(Víc důvodů v článku - První
polibek
).
Polibek byl, ale neměl jsem ho promyšlenej - připravil jsem se o to potěšení
trochu... Very Happy

endow napsal:- Třeba
jen neuměla říct ne, čemuž by i nasvědčovalo to následné zrušení.
To asi ne - vlastně s tim souhlasila poměrně nadšeně, asi jsem se hned ptát
neměl, ale nenutil jsem jí rozhodně...Nejsem typ naléhače Smile Navíc
to rande nezrušila - jen mě upozornila v tom smyslu, že to je fér
říct...Kdyby zas o mě nestála, tak mi řekne že dobrý, ale PA A ŠÁTEČEK,
ne?

hokejista666 napsal:11.
Nikdy neříkej slečně, že na ní počkáš, než si něco ujasní s někým jiným, tím
její zájem akorát tak definitivně odstřelíš!
Ono to tak úplně nebylo - nejsem zas tak hodnej chlapec, řekl jsem jí něco v
tom stylu, že pro mě ženáč není konkurence (ne takhle doslova)...

hokejista666 napsal: 13.
Ovládej se Exclamation .
Já se snažim! Laughing Laughing Doby
nervozity z HB jsou pryč, ale je fakt, že PUA nejsem Neutral


hokejista666 napsal:Ad.
vztahy na dálku, znám x případů kdy to funguje, probrat to můžeme zas v jiném topiku.
Jasně, já si to uvědomuju, ale zase na druhou stranu je hodně velká
pravděpodobnost že zmiňovaná bude příští rok pokračovat na VŠ v Praze...Tím by
dojíždění odpadlo po pár měsících.

hokejista666 napsal:Ad. 18
leté slečny, nepočítej s tím, že by to nějak dlouho vydrželo, ale může to být
fajn rozptýlení Laughing .

Laughing Víš, po tom nedávném rozchodu s dlouholetou známostí ani nic na dlouho nehledám
- teda, ne že bych se tomu bránil, ale docela se mi líbí bejt nezávislej a
zajištěnej po těch letech...Vlastně si to dost užívám.
Mě prostě jen štve, že to takhle brzo a pro mě nelogicky skončilo Mad Vím
že jsem udělal spoustu chyb plynoucí ani ne tak z toho kolik jsem měl nebo
neměl zkušeností, ale spíš z toho koho jsem balil... Je jasný, že jinak se balí
hezká holka a jinak idol - v tom se mám hodně co učit Embarassed Embarassed

Viper

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 2
Registration date : 05. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Ma to cenu? Empty Re: Ma to cenu?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru