SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zkušenost z klubu

5 posters

Goto down

Zkušenost z klubu Empty Zkušenost z klubu

Příspěvek pro Traffic Sun Aug 02 2009, 16:22

Tohle je z minulého víkendu, ale rozleželo se mi to v hlavě a teď tak úplně nevím, jak si tu situaci vyložit. Doufám, že si to ještě budu dobře pamatovat.

Byla to dobrá noc, ve chvíli, kdy jsem to tohohle setu šel, měl jsem nahozenej state a říkal a dělal, co mě první napadlo.

Popis situace: Dvě slečny (tmavovláska a blondýna) sedí na schodech v klubu, o schod nebo dva výš kolega pickuper. Slečny vlevo (tmavovlásky) jsem si všimnul už dřív, líbila se mi, i když mi přišlo, že vypadá celkem mladě.

Do setu vcházím v angličtině ačkoli vím, že to jsou Češky. Říkám něco jako "Hey, how's it going?" Slečna vlevo (očividně živější z těch dvou) se celkem rychle chytá, pak něco povídá o pití, říká mimo jiné slovo "coke" - ptám se jestli myslí "coke" jako ten bílý prášek "white powder" - rozumí mi "white power" - smějeme se tomu. Pak to ona komentuje stylem "Á, pán se tady vytahuje s osmi lety studování angličtiny" nebo něco v tom smyslu. Sama pak začne říkat něco francouzsky. Celé to má téměř od začátku charakter přetahování se a soupeření.

Od blondýny dostávám nějaký kompliment a pak se ze mě taky snaží utahovat, že jsem si určitě koupil nové tričko a pak si ho hned vzal do klubu. Celé je to dost cocky&funny. Obě si všímají mého "ďolíčku" na tváři vpravo. Děláme si pak legraci z tmavovlásky, že se jí potí prsa - ona si pak ostentativně zakrývá výstřih.

Vidím, že tmavovláska pije Frisco, tak se opřu o stěnu, celý se k ní nakloním a říkám, aby mi dala napít, že jsem to chtěl vždycky ochutnat, ale nikdy si to nekoupil. Posílá mě na bar pro vlastní, že prý máme kapitalismus a takové nesmysly. Samozřejmě ji neposlouchám, ale nedá se. Kamarád pickuper se loučí, já odcházím vedle na záchod. Když se vracím, sedí tmavovláska na schodech sama.

Teď přichází ten moment, který mi vrtá hlavou. Otáčím se směrem k ní (stojím pár metrů od ní), vidím ji tam sedět, ona se směje a říká důrazné "Ne, ne, ne, ne, ne, ne..." a možná u toho i nějak gestikuluje, nevím. V tu chvíli to skutečně vnímám jako "Nechci, abys ke mně chodil" a nechávám ji být.

Po chvíli ji ještě vidím na parketu tancovat už s kamarádkou, takže ještě jdu za ní a poměrně razantně (ale s úsměvem) říkám "Pojď tancovat". Ne.


Když jsem pak o tom přemýšlel, došlo mi, že holka, která nemá zájem, ho spíše vyjádří tak, že ignoruje. Pokud ji vyloženě někdo neotravuje, což se nedělo, neměla k tomu vlastně důvod. Předchozí konverzaci si obě holky celkem užívaly. Mohlo její výrazně vyjadřované "Ne, ne, ne" naopak znamenat "Pojď si sednout ke mně"? V kontextu té konverzace, jak byla rozehraná od začátku (ostřejší, konfliktní, i když hravá) by to možná dávalo smysl. Na druhou stranu kdyby skutečně měla zájem, odmítla by pak tanec? Nebo jsem prováhal šanci?

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Aug 03 2009, 17:59

Traffic napsal:Děláme si pak legraci z tmavovlásky, že se jí potí prsa - ona si pak ostentativně zakrývá výstřih.
To musela být štěstím bez sebe Wink

PS: Jak jsi se mohl později přesvědčit.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro Traffic Mon Aug 03 2009, 20:25

Tu poznámku jsem neudělal já a v tom, jakým způsobem jsme se od začátku bavili, to nevyznělo nijak nepatřičně nebo hloupě. Nebyl to žádný důležitý moment, vzala to s humorem. Neřekl bych, že tohle byl ten důvod, ale díky.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Aug 03 2009, 20:40

Neber to špatně, ale něco ji odradilo. Zvažuju možnost, jestli se jenom před kamarádkou netvářila, jako že jí některé vtipy nerozhodí, ale bez ní by se třeba rovnou zachovala ve stylu "ne".

Traffic napsal:Mohlo její výrazně vyjadřované "Ne, ne, ne" naopak znamenat "Pojď si sednout ke mně"? V kontextu té konverzace, jak byla rozehraná od začátku (ostřejší, konfliktní, i když hravá) by to možná dávalo smysl.
Zatímco jsi si myslel, že je to pořád ještě OK, tak už jsi mohl být za hranicí toho, co je pro ni přijatelné - naopak znamenat. Prostě případ, kdy se necháš unést pocitem vítězství nadosah a pak to kazíš v dobré, ale mylné víře, že se dobře bavíte oba dva.

Mně osobně se vždy vyplatilo držet se dál od čehokoliv, co by dávalo na odiv její nedostatky. Úplně stačilo, když se to stalo i tak, nebo je daly k lepšímu samy. A ten image, že se nad ni tímhle nepovyšuješ (DHV) a ona ví, že bys klidně mohl, aniž by jsi si vymýšlel, nebo se chytal maličkostí... Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro Traffic Mon Aug 03 2009, 21:27

V pohodě, jen mi nepřišlo, že by to bylo takhle jednoduché. Taky se spíš kloním k tomu, že jsem něco zkazil, ale nevěděl jsem jistě co. Ještě jednou - že se jí potí prsa, jsem neříkal já. Dost možná to byla i její kamarádka, nebo wing - teď už nevím. Fakt jsem měl pocit, že to nemělo příliš význam. Ale plést se samozřejmě můžu, přehlédnout jsem v "zápalu boje" mohl leccos.

Nejpravděpodobnější mi teď přijde, že celkově, celá ta konverzace v součtu byla přes ten konfliktní limit, takže to zabilo jakoukoli sexualitu.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro hokejista666 Wed Aug 05 2009, 17:07

Mě tam nepřijde něco vyloženě jako chyba, ono fakt není důležité až tolik co říkáš, ale jak to říkáš... .

Zkus si vzpomenout, jestli tam nenastal ještě v průběhu konverzace nějaký zlom, chvíle, kdy ztratila zájem, přestala víc reagovat, udržovat EC atd.

Ad. prsa, holky nemají rády, když jim někdo místo do očí kouká na prsa, tak to je, ale zas jestli jste z toho udělali srandu, tak to normální holka vezme. Stejně tak jí mohlo naštvat, že ses jí sápal po drinku, třeba je na to alergická, za poslední peníze si koupí Friśco a Ty jí ho chceš vypít Laughing.

Co bych já doporučil, příště víc sledovat reakce a podle toho kalibrovat Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro Traffic Mon Aug 10 2009, 16:04

Ještě doplním, co mi k tomu řekl Tosch, který v tom setu se mnou byl (respektive jsem mu do něj já vběhl Smile ), takže to viděl z první ruky.

Prý jsem na slečnu nejel vůbec žádné kino (to je pravda, na to jsem vůbec nemyslel) a pak, když jsem se k ní najednou celý naklonil, tak ji to trochu vylekalo. Faktem je, že se zaklonila, jak jsem jí takhle vtrhnul do její intimní zóny.

Údajně měla i přítele, ale tomu bych nepřikládal zas takovou váhu.

Ta kalibrace je asi hodně důležitá, snad to přijde s praxí. Momentálně se pohybuju mezi dvěma extrémy, kdy buď jednám a nestíhám u toho kalibrovat, nebo naopak příliš přemýšlím a chybí tomu akce.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro Lvíče Mon Aug 10 2009, 17:32

Ach ten pickup Smile Vidím, že po čase to dotyčným pickuperům začne silně lézt na mozek, až se fáze prozření posune do fáze zcela zkreslené představy o světě.

Uvědom si, co jsi napsal - považuješ za důležité bezvýznamnou drobnost, že ses k ní bez předchozích doteků najednou celý naklonil, a nepovažuješ za důležité, že má přítele. Nemluví to samo za sebe?

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Wed Sep 23 2009, 14:13

Otipovaly tě jako baliče... reakce s "coke", francouština a tričko.

Tobě přijde poznámka o intimních partiích ženy, kterou vidíš poprvé a která zaujímá obranný/utočný postoj vhodná? Přespeedoval jsi to. Neusmívala se, smála se ti. Sorry.

Souhlasím s lvíčetem

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Zkušenost z klubu Empty Re: Zkušenost z klubu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru