SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak na školení, dovolené, kursu?

Goto down

Jak na školení, dovolené, kursu? Empty Jak na školení, dovolené, kursu?

Příspěvek pro Jejky Fri Jul 24 2009, 16:26

Příklady a rady zde uváděné jak uplatnit teorii zájmu v praxi se týkají standardní situace, kdy jste od slečny odděleni.
Jak ale postupovat na školení, dovolené apod.
Slečnu jste již potkali před odjezdem a ona tuší, že byste o ní mohli mít zájem. Budete několik dní, i týden, 12 i více hodin spolu. Nemůžete nejednat. Každý tam jedete se svým kolektivem a navíc, po skončení kursu se lidé z obou kolektivů budou znát navzájem. Budete tedy pod drobnohledem okolí, Vy i slečna. To může být tlak i pro slečnu, aby se neshodila před kolektivem. (I když Vy víte, že jste pro ni ta nejlepší odměna). Slečna Vás neustále potkává, není jak zvyšovat její zájem budováním časového prostoru pro očekávání.
Co vy na to, jak postupovat a časovat?

Jejky
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na školení, dovolené, kursu? Empty Re: Jak na školení, dovolené, kursu?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 27 2009, 16:42

Někde už jsem psal, jak na to ve škole - což jsou dost podobné podmínky. V podstatě uděláš malá rande, třeba kafe ve dvou, večer víno na baru jen ve dvou, a to proložíš několika hodinami, kdy se na tyhle setkání bude moct těšit.
Jejky napsal:Slečnu jste již potkali před odjezdem a ona tuší, že byste o ní mohli mít zájem.
A k takové situaci došlo jak?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak na školení, dovolené, kursu? Empty Re: Jak na školení, dovolené, kursu?

Příspěvek pro Jejky Mon Jul 27 2009, 17:04

V kavárně přes známé při jakési prezentaci cca měsíc před školením. Ale můj dotaz směřuje spíše než ke konkrétnímu případu k obecnému modelu pro takovou situaci.
Přeci jen mi přijde prostředí kurzů apod. poněkud odlišné od školy, nebo pracoviště. Lidé jsou spolu celý den, ne jenom 8, veškeré či mnoho činností je společných, nemá každý svou práci, jsou odloučeni od rodiny a dalšich starostí a vztahů, v nové prostředí je vnímavost zbystřena a zesílena. Celkově mají k dispozici stísněnější časoprostor. I ředitel firmy nebo učitel předvádí novou roli.
Zdá se mi to intenzivnější než prostředí školy, to je ale silnější než když se potkávají dva jinde zaměstnaní lidé.
Takže malá rande a místo týdenního čekání půlden či den. Prostě jednotka intenzivní péče. Rychlá akce a pak zase klid na lůžku.

Jejky
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na školení, dovolené, kursu? Empty Re: Jak na školení, dovolené, kursu?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru