SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskalace - zvýšení zájmu

2 posters

Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro seeee Tue Jul 21 2009, 00:56

Zdravim:) nikdy jsem nebyl extra "balič", ale něco jsem se přiučil, nějakej úspěch občas mám a snažim se pokročit. V současnosti (co jsem přešel na přímý oslovování v terénu) jsem dospěl do stádia, kdy se mi podle mě nedaří při svádění získat větší - zvýšit zájem a tím tedy úspěšný zakončení.
Popis typcký situace která nastává: chodim většinou do klubů, kde se vyskytujou holky kolem 20ti, moje věková kategorie.. Holku oslovim situačnim openerem, kterej vymyslim na místě (otázka na něco kolem/o ní). Většinou se bezproblémů chytne, pokud je moc velkej hluk, snažim se s ní nejakej čas tancovat a pak jí izolovat mimo parket, kde se dá mluvit. Po otvíráku následuje konverzace, většinou o něčem co se tam děje, nebo o nás (krátkej fluff talk) max. do 5 minut. Snažim se chytit/všimnout v její řeči či kolem něčeho míň obvyklýho a lehce dotyčnou škádlit/ udělat si z toho srandu. Často mám pocit, že se semnou snadno baví a cítí se uvolněně.. Jelikož já většinou taky, nemám problém s oslovením, velkym stresem, či zásekem (TT) v konverzaci. (což je dáno možná i prostředím klubu)
No a teď přichází problém, jakkoliv je konverzace uvolněná, tak nejsem moc dobře schopen rozvinout sexuální rovinu a zvýšit její zájem, kterej mi přijde, že pomalu s časem upadá. Tzn. zpočátku je to OK a pak ztrácim její zájem a koncovka o číslo, či jinej close nebejvá moc úspěšná, případně holka začíná mít tendence k ukončení konverzace (většinou asi pokud trvá fluff příliš dlouho)..

Jaký je východisko z takový situace? Víc trénovat je jasný, ale teď mi přijde, že jsem se zasekl na týhle fázi a nevim co zkusiti:/. Možná je částečně východisko použít direct opener a rovnou projevit zájem o něco víc a pak krátkou konverzací získat číslo/instant. Akorát si myslim, že na to zatim nemám dost zkušeností a moje BL (rozpor) zpočátku zapůsobí špatně:/ (hůř než při indirectu)

Dík za vaše postřehy!

seeee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro generalissimuss Tue Jul 21 2009, 01:45

Stránku po stránce testuji knížku Mystery Method - The Venusian Arts Handbook a alespoň v mém případě mohu potvrdit, že jde o funkční a velmi efektivní metody.

Jsem cca ve 2/3 knihy, při balení se snažím využívat celé škály technik v knize popsaných, včetně využívání pivotek. Chystám se i na těžší "disciplíny", jako je merge - jako ideální považuji spolupracovat s pivotkama, které mají zkouknutá nějaká ta videa Pickup artist.

Využívám i mimo klub, viz můj záznam 472. dne. Tvé hře chybí především kinestetika, kterou má Mystery dle mého názoru nejlépe propracovanou a skutečně vede k sexuálnímu napětí a k eskalaci.

Nemá smysl sem dávat jakékoliv citáty, knihu je potřeba přečíst kompletně celou a tak ji i používat.

V současné době mám účinnost cca 50-80%, dříve jsem s tím měl velké problémy - stejně jak Ty.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jul 21 2009, 12:57

Chlapci, chlapci, protože pánové se vám teď opravdu říci nedá.
seeee napsal:jakkoliv je konverzace uvolněná, tak nejsem moc dobře schopen rozvinout sexuální rovinu a zvýšit její zájem
Připomínáš mi Jima z Prciček: "a furt o tom mluvíte, jako kdyby to bylo bůhvíco, a já už ani nevim, jestli chci zasunout".

Jestli chceš rozvíjet sexuální rovinu, tak musíte chtít oba dva. Jenže Ty chceš hlavně dodržet návod, ve kterém se říká, že ji to chce rozvíjet už takhle brzo. Kulový. Pak se nediv, že takhle reagují, protože to navíc funguje jen na některé.

Jestli má ta ženská rozum, tak s Tebou nebudu kvůli sexu, ale protože je jí s Tebou fajn. Protože pak si sex s Tebou užije a 24hodin denně stejně souložit nebudete.

seeee napsal:Jaký je východisko z takový situace?
Vynech, čím to kazíš, tj. rozvíjení sexuální roviny příliš brzy, a místo toho si řekni o číslo. Anebo se přeorientuj na typ žen, které úspěšně balil např. Mystery Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro seeee Tue Jul 21 2009, 21:23

možná jsem se nevyjádřil úplně přesně, tím rozvíjením sexuální roviny jsem myslel spíš než naznační zájmu o sex (či podobnou aktivitu), budování vzájemný přitažlivosti, tzn. zvyšování zájmu o něco víc, než popovídání. Protože, když toho nedosáhnu, je mi číslo téměř k ničemu:) Z dosavadních průběhů mám jednoduše pocit, že holka je sice uvolněná.. ale, že bych udělal od oslovení takovej pokrok aby šla na rande, to ne.

Tzn. abych v ní vylolal takovej zájem, že i když mi dá číslo a já jí zavolám, aby pořád věděla o koho jde..

Zatím tahle situace moc často nenastáváSmile a jak jsem napsal, tak spíš její zaujatost s časem konverzace upadá. Tzn. někde v průběhu konverzace možná dělám chybu a nevidim jí, osobně z toho mám pocit, že si umim s holkou popovídat ale ještě něco mi schází k úspěšnýmu zakončení (..) Nebo mám štěstí na nevhodný objekty Very Happy Very Happy Very Happy

seeee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jul 22 2009, 16:00

Aha, tak už myslím chápu, proč předpokládáš, že je třeba "rozvíjet sexuální rovinu" takhle brzy.
Výše zájmu (na blogu) - strategie napsal:Vedle přirozeného efektu za tím stojí i vadná logika, kterou je interpretováno následující. Máte sex, když máte dlouhodobý vztah. Když máte dlouhodobý vztah, budete mít i sex. Ale když máte sex, ještě to samo o sobě neznamená, že si vás chce udržet, abyste měli i dlouhodobý vztah.

Pochopitelně můžeš mít štěstí na nevhodné objekty, které třeba neumí říci ne. Nebo si můžeš vybírat ty nejlepší kousky, které budou s největší pravděpodobností už zadané. Ale obhajovaním takové úvahy bychom toho moc nevyřešili. I když, pravda to být může.

Kolik od nich obdržíš komplimentů, osobních otázek a kolikrát se ptají na doplňující detaily toho, co jim říkáš a kolik toho řeknou o sobě?

Zkus zkrátit dobu, za kterou si řekneš o číslo, třeba na 3/4 stávající. Pokud se s ní bavíš třeba celý večer a ona do Tebe není vyloženě žhavá, tak by to mohlo vypadat krapet zoufale.

Další možný problém, kolik jich oslovíš za večer, se kterými by tě mohla vidět?

Moc se mi totiž nezdá, že by Ti po delším rozhovoru dala číslo a nepamatovala si Tě. To se spíš z nějakého důvodu vymlouvá.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro seeee Wed Jul 22 2009, 18:03

Ty nevyhodný objekty jsem myslel spíš jako joke:) Tím to asi nebude..

Kolik od nich obdržíš komplimentů, osobních otázek a kolikrát se ptají
na doplňující detaily toho, co jim říkáš a kolik toho řeknou o sobě?

Komplimenty moc nedostávám:) ale tohle ani nečekam, respektivě si nedovedu moc představit holku, která mi po pár minutách hovoru dává kompimenty, tak dobrej asi nebudu:D Osobní otázky po tak krátký době taky moc nedostávám ale nějáký občas jo, zálaží jak se holka chce bavit, naposled jsem je dostával. Doplňující otázky jsou zastoupený častěji, ne vždy, ale opět záleží na tom jak se holka baví a je přístupná.. Je to tak v 50 procentech.. O sobě toho, pokud se jich neptám, řikaj trošku, spíš prozraděj něco o sobě při tématu, který je jim blízký než jentak. Většinou, když se jich na něco zeptam, tak jsou ochotný to rozvádět dál a sdělují o sobě něco víc, než chci vědět. Shrnul bych to, tak, že ta holka jenom suše neodpovídá, ale normálně se semnou baví... přičemž komplimentů opravdu moc neobdržim a osobní otázky se občas vyskytujou..


Zkus zkrátit dobu, za kterou si řekneš o číslo, třeba na 3/4 stávající.
Pokud se s ní bavíš třeba celý večer a ona do Tebe není vyloženě žhavá,
tak by to mohlo vypadat krapet zoufale.
Jo tady jsi to podle mě trefil. Mám za poslední oslovení pocit, že nevim, kdy si říct o číslo a snažim se pořád držet konverzaci v domění, že získá větší zájem, ale bejvá to opačněSmile Neumim správně odhadnou, kdy si říct o číslo, tak to dělám asi moc pozdě, v době, kdy už to může vypadat blbě.. Tohle zkusim výrazně vylepšit.. Tipuju že do +-5 minut od oslovení by to mělo bejt OK?



Další možný problém, kolik jich oslovíš za večer, se kterými by tě mohla vidět?

Tak tohle neodhadnu:D Netušim s kolika jinejma mě může vidět, že se bavim. Ale pokud si mě všímá, tak to vidět může.. Pokud si v klubu nevšímá moc lidí kolem, tak to nevidí (řekl bych častej případ) Very Happy Přecejenom jich oslovim víc, než jednu.. Ale zas pokud jenom vidí, že se s někym bavim, proč by to mělo vadit?

Takže podle tebe bude problém ve faktorech jako je čas, kdy si říct o číslo, případně ostatní se kterejma mě může vidět.. a samotnej postup je vpořádku? Myslíš že direct opener by pomohl?

seeee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Jul 23 2009, 13:03

Tak jsi mi navzdory publikační pauze přiměl k sepsání draftu článku na tohle téma Smile
Vidíte-li, že její zájem ztrácíte a nedaří se vám ho získat zpět, nebo že už delší dobu stagnuje, raději se zeptejte na telefon a ztraťte se, než její zájem snížíte ještě víc.
Či-li, nebrat to time-driven, ale event-driven pokud už to netrvá příliš dlouho. Abych ocitoval z nově přidaného materiálu do článku "Dynamika zájmu prvního kontaktu":
Ona nechce, aby ji někdo sériově balil. Musí to přirozeně vyplynout ze situace, romantická představa nechce být konfrontována faktem, že jde jenom o pravděpodobnost a zrovna u ní to vyšlo, protože byla ve správnou chvíli zrovna na řadě.

Pan Tajemný přišel, zaujal, vzal si číslo a teď už kamarádkám vykládá, že se dál uvidí podle toho, jak dopadne rande. Nemusíte ji balit v řádu minut, nemusíte spěchat, pokud se to vzhledem k okolnostem hodí. Ale ne abyste se ji např. na bigbeatu drželi celou dobu jako ocásek. Pokud bude stát o vaši celovečerní společnost, bude s vámi sama. A vy uvidíte projevy zájmu o vás.
Až na rozvíjení sexuální roviny postup vypadá OK, jen by ho to chtělo zkrátit. Anebo i tak je OK, ale pak se vymlouvá, protože z toho, co viděla, mohla dospět k názoru, že byla sériově sbalena. Nepodceňuj je, čeho všeho jsou si schopny všimnout. A jestli má zájem, tak se minimálně sem tam podívá, co zrovna děláš Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro seeee Fri Jul 24 2009, 22:59

Ok, s časem se budu řídit tim, jak uvidim vývoj jejího zájmu.. pokud bude dobrej a začne mít klesající tendenci beru číslo a mizim:)

Teď mám asi dotaz na obsah připravovanýho článku, takže pokud to v něm bude zahrnutý, počkam na nej..
Pan tajemný zaujal, musí to přirozeně vyplynout ze situace... ale v čem se jeho projev odlišil od sériového baliče, když k ní přišel ve stejnym podniku ve stejnym čase s podobnym otevřenim? Vím, že si kdesi psal příklad, že se sejdou "náhodou" cestou k baru, ale takhle podobně pořád vytvářet situace nejde, často k ní prostě musíš přijít a o otevřít. Jak po tomhle chcš dosáhnout jinýho dojmu, když ona ví,že at řikáš cokoliv, šel si jí balit..

seeee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 27 2009, 16:38

OK, vydrž, bude asi někdy v prvním srpnovém týdnu.

Že k ní musíš přijít a otevřít... v tom rozdíl není. Jeden z vás to prostě udělat musí, tomu se vyhnout nedá. Trik je ve slově sériový Wink Chovej se tak, aby si mohla myslet, že je pro Tebe něčím speciální. Nejlépe si vybrat tak, aby skutečně byla.

Pokud už během rozhovoru nepoznala, že na ni zkoušíš rutinní postup, pak je to záležitost toho, co se dozví poté. A co má si myslet, když uvidí, že, podle ní, stejnou pozornost věnuješ i dalším? Že pro Tebe ve skutečnosti neznamená více než ostatní. Její případný pocit, jak jste si spolu opravdu rozuměli, jde tímto do háje a nastupuje rozčarování. Takže pokud jí nepřijdeš vhod na ukrácení dlouhé chvíle, či sexuální touhy, proč by Tě měla chtít vidět znovu?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Eskalace - zvýšení zájmu Empty Re: Eskalace - zvýšení zájmu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru