SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak se zbavit slečny?

5 posters

Goto down

Jak se zbavit slečny? Empty Jak se zbavit slečny?

Příspěvek pro Lvíče Mon Jul 20 2009, 12:04

Poslední roky se zaobírám především otázkou, jak zájem ženy zvýšit, protože snížit ho obvykle není problém :) Až do teď - zakoukala se do mě holka, byl z toho chvíli takový vztah-nevztah, její zájem šel čím dál výš, můj po prvních hezkých týdnech postupně dolů, prostě některé její chyby jsem nepřekousl. I tak se ale chovala poměrně normálně, měl jsem ji za inteligentní 24 letou VŠ studující holku.

Pak jednoho večera jsme se trochu pohádali, resp. ona se hádala, já byl ledově klidnej nevzrušenej. Vyčetla mi některé věci, co se jí nelíbí a završila to větou, že bude lepší, když toho necháme. Odpověděl jsem, že to beru jako sbohem a ať se má hezky. Můj zájem šel v tu chvíli raketově dolů, kde je stále a potom, co následovalo, už nikdy nahoru jít opravdu nemůže. Zkrátka a dobře od té chvíle, zatímco z mojí strany probíhá 100% ignorace, z její neustálé volání (neberu jí to), smsky, zprávy na ICQ. Prošení, vysvětlování, urážky, dokonce výhrůžky (i takového rázu, jakože až bude říjen, bude za mnou chodit do školy a na přednáškách mi před učitely dělat scény), prostě běs a hrůza, nechápu, kde se takováhle zoufalost v lidech bere.

Nějaká dobrá rada, co s tím? Dál ignorovat a doufat, že týdny rádiového klidu nakonec zaberou?

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak se zbavit slečny? Empty Re: Jak se zbavit slečny?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 20 2009, 15:30

Jednoho večera je už jak dlouho? A neustále je jak často - resp. stále o stejné intenzitě, nebo jsou v tom výkyvy, případně trend, že by četnost klesala?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak se zbavit slečny? Empty Re: Jak se zbavit slečny?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jul 20 2009, 17:01

Nemám až takovou zkušenost, mě se zatím vždy podařilo situaci uklidnit absolutním rádiovým klidem. Být Tebou, tak bych zkusil zjistit, zda je možné z konkrétního čísla zablokovat jak hovory, tak sms. Některé mobily to umožňují. Případně bych doporučil změnu čísla.

ICQ má také ignore list, takže i to se dá řešit. Rozhodně bych nereagoval, jakákoliv reakce z Tvé strany vše jen zhorší... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak se zbavit slečny? Empty Re: Jak se zbavit slečny?

Příspěvek pro generalissimuss Tue Jul 21 2009, 01:20

..a také vytrvalost :-) Mě takhle uhání jedna bývalá milenka už šestým rokem, blokace na mobilu je praktická věc..

Ovšem, když milenka stojí stále pod okny.. :-) ..to je prekérka.. :-)

Stalo se mi to dvakrát a 100% řešením bylo, seznámit ji se svým nezadaným, nadrženým (nejlépe dobře zajištěným) známým a předat ji i z papíry..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak se zbavit slečny? Empty Re: Jak se zbavit slečny?

Příspěvek pro Viper Thu Aug 06 2009, 13:55

Co se s ní někde sejít a v klidu jí to diplomaticky podat? Je mi jasný, že v klidu to asi nebude, ale mohlo by to zabrat - předejít scénám na přednáškách Very Happy

Viper

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 2
Registration date : 05. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak se zbavit slečny? Empty Re: Jak se zbavit slečny?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru