SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohotovost

2 posters

Goto down

Pohotovost Empty Pohotovost

Příspěvek pro Traffic Fri Jul 03 2009, 13:21

...a teď myslím tu v sociálních situacích.

Jak ji trénovat?

Přes den se obvykle naskytne až několik možností, jak při běžných činnostech (nakupování, čekání ve frontě apod) zaflirtovat s nějakou slečnou, ale mně obvykle mozek přepne na autopilota, který ty vtipné sváděcí narážky nějak nemá v repertoáru a to, co jsem měl říct, mě napadne většinou až krátce poté.

Jako včera - 2 pokladny v drogerii, u jedné mladá hezká, u druhé starší a míň hezká - jdu k té mladší a ta mě posílá pryč, protože tu svoji kasu bude zavírat. Místo toho, abych řekl něco ve stylu "Chtěl jsem k hezké pokladní, ale asi mám dneska smůlu Smile" - bez ohledu na to, jestli to bude vést k něčemu nebo ne - plácnul jsem něco neutrálního.

Mám pocit, že je to dost škoda, protože takovéhle balení mi přijde mnohem přirozenější, než nějaké directy na ulici, které člověk udělá až potom, co si řekne "Jdu do toho" a nasadí sváděcí mindset.

Pomůžou nějaké afirmace? Naučil jste se někdo prostě "bejt ve střehu" za každé situace?

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Pohotovost Empty Re: Pohotovost

Příspěvek pro Lvíče Sat Jul 04 2009, 11:07

Tréning, tréning, tréning... Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Pohotovost Empty Re: Pohotovost

Příspěvek pro Traffic Mon Jul 13 2009, 14:51

To samozřejmě souhlas, já měl jenom pocit, že abych vůbec mohl začít s tréninkem v téhle oblasti, tak si budu muset nějak přeformátovat mozek. Prostě mi to tam automaticky nenaskakovalo.

Ale myslím, že už jsem si našel vlastní přístup, nebo systém, podle kterého to snad půjde.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Pohotovost Empty Re: Pohotovost

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru