SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ideální čas si říct o číslo?

5 posters

Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro dream Tue Feb 26 2008, 23:59

Ahoj
jestly se líbíš je potřeba pár vteřin
jestly jsi sympatický je potřeba cca 10-15 vteřin.
v jakém čase balení holky je ideální z ní tahat číslo? pokud ji balíte přliš krátce, tak číslo nedá (nedůvěra?), jenže pokud si sní povídáte příliš dlouho, můžete začít ztrácet body.(dojde Vám téma, prásknete (či uděláte) na sebe něco čím se jí znelíbíte, atd..)

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Wed Feb 27 2008, 11:13

S tímto teprve začínám - praxe několik měsíců. Zatím se mi daří taktika říct si o číslo, když cítím, že se rozhovor blíží svému vrcholu, anebo se uvedu do "časové tísně".

Tzn. mám se k odchodu (někdo na mě čeká, něco musím zařídit, musím telefonovat, apod.). Často to propojuji s tzv. "falešným takeaway", kdy důvod přerušení konverzace a odchod je zcela z vymyšlené příčiny.

Příklady: Např. když mám rozhovor s dívkou v metru, popovídám s ní cca 2-3 stanice a a ať je hovor v jakémkoliv stavu, bez emocí jí řeknu, že brzo vystupuji. Neříkám konkrétně kde/kdy a ani nenaznačuji, jak mě mrzí, že hovor bude přerušen.

Po získání čísla vystupuji a "odcházím". Jako hlavní fintu beru to, že rozhovor nemá dokončení - čili za týden mohu volat s tím, že jsme nedokončili hovor a stálo by za to v něm pokračovat.

Někdy ovšem je situace jiná, třeba fakt pospíchám (nebo ona) a chce si to říct o číslo bleskově. Bez dalšího vysvětlování, prostě pospíchám.

Hoši z pickup cz mi radili, že při extrémě vypjaté situaci (narvaný metro, spěch, zmatek), mohu dívce, která před tím vysílala signály zájmu, beze slova vtisknout do dlaně vizitku. To se mi zatím nepotvrdilo jako funkční.

Když je času hodně, třeba jedeme spolu dálkáčem a hovor fakt ubíhá, řeknu si o číslo cca ve 2. třetině cesty. To byl i případ získání čísla - viz tento odkaz. Osvědčilo se mi k tomu nedávat žádné zdůvodnění, ani nenaznačovat, co bude dál a jak mi na tom záleží.

Prostě povídání pokračuje a dál se k tomu nikterak nevracím. Dlouhé hovory jsou fajn, když je dívka extrovertní - to jsem především roli posluchače a jde to samo.

Pokud by hrozila situace, že dojde řeč a nemohu jen tak odejít (viz ten dálkáč) mám připraveny v záloze otázky typu: "Můj bývalý spolužák je milionář. A ten dělá to a to. A k lidem se chová tak a tak. Poslední dobou o tom přemýšlím.." Atp., atp. A sleduji, co to s ní dělá. V příhodný okamžik (třeba už na začátku) šoupnu tam dotaz, který by jí dal prostor.

Pokud ani to nezabírá, otevřu si knížku a přestanu ji vnímat. Nebo, pokud to lze, začnu se bavit s někým jiným.

Jako ideální beru zatím dvě minuty. Pokud s dívkou dokážu bez problému konverzovat hned na poprvé "tak dlouho", je vysoká pravděpodobnost, že domluvené rande s ní nebude nuda a je možné, že může trvat i hodinu/dvě bez rizika, že by stála řeč.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Feb 27 2008, 19:47

Darované vizitce na zuby nekoukej Laughing Z The System [2]:

I have already gone to the trouble of handing out 500 business cards for you. Guess what? Two called and 498 business cards went in the trash bucket as the women muttered to themselves: ”Another loser!”.
Přesný časový termín neexistuje - stejně jako generalissimuss i já Ti řeknu, že nejefektivnější je to podle průběh rozhovoru - tzv. "event-driven". Z rozboru Co dělám špatně?:
Až se s Tebou bude bavit a bude v nejlepším, řekni si o číslo a jdi. Pokud se s Tebou opravdu baví, má zájem a je pro Tebe dostupná, dá Ti svoje číslo, abyste mohli zase někdy pokračovat. Pokud ne, alespoň nebudeš ztrácet čas, kde to nemá perspektivu.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Jun 16 2008, 13:21

SomeoneCZ napsal:Darované vizitce na zuby nekoukej Laughing Z The System [2]:

I have already gone to the trouble of handing out 500 business cards for you. Guess what? Two called and 498 business cards went in the trash bucket as the women muttered to themselves: ”Another loser!”.
Tak jsem to zkusil. Předesílám, že jsem to zkusil poprvé a o číslo si řekla dotyčná. Když jsme chvíli hovořili, vybídl jsem oslovenou dívku, ať mi napíše své tel. č. Řekla mi, že nemůže. Odvětil jsem: "Jsi pod zákazem?" :-) Ona: "Asi tak nějak. Nemohu ti dát tel. č. Ale mohu si vzít tvé." Tak jsem jí ho dal. Za týden mě kontaktovala.

Můj "výkon" tehdy byl nic moc (stále jsem měl zápal plic), moc jsem tomu nevěřil. Ale vizitky jsem měl připraveny v pouzdru na telefon.. Co kdyby náhodou.. Chce to ještě více pokusů, uvidíme..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jun 17 2008, 00:38

Já jsem rozdal za poslední léta řekněme 15 vizitek, úspěšnost 100%, ale vždycky to bylo, že jsem se s nějakou slečnou někde bavil a když jsem musel jít, tak jsem jí řekl, že se mi líbí, že bych jí rád někdy viděl, ať se mi ozve a ono to fungovalo a funguje.... . Ta nejzajímavější se mi ozvala cca. po měsíci, byla 14 dnů na dovolené, ze které si přivezla chorobu, kterou si další dva týdny léčila, asi jsem musel zapůsobit fakt dobře, když si to pamatovala ještě za měsíc Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jun 18 2008, 18:31

A jak to pokračovalo dál?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro hokejista666 Thu Jun 19 2008, 15:40

15 vizitek, takže řekněme třetina FC, stačilo třeba jen 5 sms a jeden telefonát a už jsem byl pozván k ní, že mi uvaří večeři, ani jsem si od toho kromě toho jídla nic nesliboval Laughing, ale na jídlo se nechám utáhnout vždycky Wink. Jedna z téhle skupiny je dneska mou skvělou kamarádkou, nádherná ženská, ale povahově jsme naprosto nekompatibilní ... . 5 chtělo FC, ale já jsem v různých fázích zmizel, protože se mi do toho nechtělo, nechtěl jsem s nima chodit, měl jsem nedořešené jiné ženy a tak jsem s nima ani nespal, tahle skupina vyšuměla komplet. A poslední skupina, tam jsem to nenechal zajít nikam, udělal jsem si z nich kamarádky. Tyhle dámy měly jinou roli a třeba mi dvě z nich pomohly k práci, když jsem chtěl změnit místo Wink.


Naposledy upravil hokejista666 dne Mon Aug 25 2008, 15:08, celkově upraveno 1 krát
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Jun 19 2008, 18:02

Takže dobrý předvýběr Smile

I když dostane navštívenku, zavolá, hned napoprvé mu uvaří a odtáhne ho do postele... A to je, proč jsem se ptal, co bylo dál - aneb, co byla zač a co bylo jejím skutečným cílem? Takhle prvoplánově mě totiž napadá příliš osamělá a/nebo natěšená na pánskou společnost.

Tím nechci odrovnat skutečnost, že všech 15 zavolalo, ale mělo to nějaký důvod.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Thu Jun 19 2008, 20:04

Dnešní zajímavost:

Při rozhovoru s dívkou, která po nějaké chvíli začala vysílat jasné signály zájmu, jsem ji vybídl, ať mi dá kontakt - telefonní číslo. Ona, že ne - nadiktuje mi e-mail.

Řekl jsem jí, že nemám psací potřeby (což asi byla pravda - jen mobil), tak abych si mohl napsat e-mail. Dal jsem jí tedy svou vizitku.

A ona, že ne - e-mail mi napíše. Urputně rozebrala svůj batoh Smile , až našla tužku a papír a e-mail mě napsala. V průběhu vysvětlila, že má pouze služební mobil.

Napíšu jí za týden - uvidíme..

P.S.: Zajímavostí tam bylo více, viz post jinde:
generalissimuss napsal:..holka na mne kouká přes sklo v metru. Dvakrát na ní významně mrknu, ona stočí pohled a dál se dívá jinam. Byla poměrně "zabarikádovaná" lidmi, tak jsem si tipl, kdy vystoupí. Příjemná náhoda chtěla, že to byla ta samá stanice, co jsem vystupoval já.

Nechám jí náskok a zezadu doběhnu a říkám: "Známe se odněkud?". Ona se na mne podívá jak na nějaké hovado ze světovou pověstí a odvětí: "Myslím že ne, asi je to nějaký omyl.". Já na to: "Já si také myslím, že se neznáme". Pořád držím pevný EC, nenechávám se rozhodit, mírný úsměv. "Ale zaznamenal jsem tvůj pohled - dívala ses na mne".

Ona stále se dívá s maximálním odporem a odmítá. Já totéž opakuji ještě dvakrát. Potom začnu s openerem: "Ale stejně - Potřebuji tip na dobrou knížku - k vodě - nemám co číst.."

V tu ránu z původní ztuhlosti se totálně rozvlnila v celém těle (jako luk :-) ). Začala se usmívat, IOI proudily v nepřetržité sérii.. Já velmi "pomalu pookříval", úsměv v očích, "potlačovaný úsměv", ona dychtivě diktuje knihu..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro Krém Fri Jun 20 2008, 00:26

Souhlasím se zajímavostí a přidávám postřeh:

V úterý, když jsme s klukama prosargovali okolí Na Příkopě, tak jsem si všiml jedné věci.

Přijdu k babě a povídám: "Ahoj."
Ona: Pohled typu "co je vole?"
Já: Všiml jsem si, že ti sukně skvěle ladí k botům.
Ona: Pohled typu "co votravuješ".
Já: Oční konktakt a velice srdečný úsměv.
Ona: Začala se smát, odzbrojilo jí to.

Začali jsem si povídat a pohoda. Tady to mělo ještě docela hladký průběh, ale věřím tomu, že klasičtí ukecávači tímto přístupem dosahují zabodování i u dívek, které se prvních pět minut tváří jako ledová královna.

Normálně se mi začalo líbit to vzrušení při oslovení a ten adrenalin z překonávání AA. Když se se mnou nechce nějaká vybavovat, tak jej to jen její chyba a smůla Smile

Inženýr Krém

Krém

Poeet p?íspivku : 14
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jun 20 2008, 00:40

Vizitku jsem dával jen ženám, se
kterými jsem se někde bavil a zaujaly mě nejen vzhledem, ale i intelektem a v rozporu s pick upem si myslím, že je lepší číslo dát, buď zavolá dobře a nebo nezavolá, pak taky dobře, neměla dostatečný zájem a já aspoň nebudu ztrácet čas tím, že jí budu volat Wink.
Tahle konkrétní, podle mě HB 10, nádherná štíhlounká, inteligentní holka měla krizi, někdo se s ní po dvou letech rozešel kvůli své žárlivosti, ke které neměl důvod a ona na tom byla špatně, po pár nocích se mnou to bylo lepší, v danou chvíli jsme si oba pomohli, ale já jsem si potřeboval dořešit něco jiného, takže jsme spolu nechodili, a teď je zadaná a radši se nescházíme sami, ono to, i když jsme se neviděli několik měsíců, dopadlo vždycky stejně Laughing.


Nechci shazovat The System, ale párkrát jsem se o tom bavil s kamarádkama, moc často se to žádné nestalo, a když se to stalo a dotyčný působil slušně, byl umytý a čistý, tak zavolala každá Exclamation. Źeny jsou zvědavé Laughing.

Ono vůbec s těmi telefony je podle mých zkušeností trošku jinak, z posledních 10 žen, od kterých jsem si bral telefonní číslo se mi 9 ozvalo jako první, protože si třeba pod záminkou, že si nepamatují své číslo nechaly vyťukat do mobilu mé, prozvonily mě a druhý den napsaly či zavolaly... . Ale neboj, já jsem zase díky tomu podlehl nemoci z vítězství a jak pak vypadají ty konce bude v pokračování kočky Laughing. Jedna mi dokonce zavolala druhý den a zcela drze mi řekla, že přijíá mou omluvu, že jsem jí nezavolal jako první Laughing.

A proč všechny zavolaly, se vší skromností si dovolím tvrdit že proto, že jsem úžasný, skvělý, krásný a dokonalý a chápu, že mi nemohly odolat lol!.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro Anonymní Fri Jun 20 2008, 11:06

Přesně tak, zrovna jsem to chtěl napsat Very Happy Teď jsi na to kápnul Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Jun 20 2008, 11:31

Nikdy není lepší dát své číslo a nevzít si její, pokud máš zájem. Vzdáváš se tím přehledu o situaci.

Pokud jste to oba brali jako vzájemnou výpomoc, ne začátek vztahu, není problém. Problém by byl, pokud by z toho někdo chtěl závěry, jak si správně vybrat do vztahu. Její motiv je více než jasný.

Nabídka nepostačovala poptávce. Pokud by tato podmínka nebyla na její straně splněna, tak by ani nezavolala.
DocLove napsal:Free enterprise even works in the love
Všimni si, jak kamarádky tuhle část z jejich odpovědí vypustily. Co Ti řekly, je obecný popis, který platí bez ohledu na to, jak je která z nich žádaná. Ženy nejsou jenom zvědavé. Ženy úmyslně dávají i neúplné odpovědi.
DocLove napsal:women always verbalize fairness
DocLove napsal:When a woman fools around and is asked those very private questions her memory becomes short.

hokejista666 napsal:Ale neboj, já jsem zase díky tomu podlehl nemoci z vítězství
Za to Tě nikdo nepéruje Wink Spíš Ti gratuluju, že samy volají. Co říkám je, že ne vždy je to o kladném osobním zájmu.
DocLove napsal:The Reality Factor says just because she is with you, still doesn't mean she is in love with you. I am not saying that women are users. I am saying that they have their own ways and if you are aware of them, you will hurt less – fair enough!
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jun 20 2008, 12:26

To se možná vzdáváš, ale zas sebevědomý muž, který ví že žena zavolá působí taky trošku jinak než ten, kdo si říká o číslo, ne? U mě stačí mít state 10/10 a pak nic není problém… Mám slabost pro blondýnky a brunetky řekněme do 175 cm drobnější postavy a skvělý je, že přesně takové ženy mají slabost pro mě. Taková žena zavolá na 99%. Proč by asi měli posoudit jiní, myslím, že v nich vyvolávám svým zjevem pocit bezpečí. Na druhou stranu černovláska, obzvláště s tmavýma očima nezavolá nikdy, takové prostě neberu a ony mě taky ne …. .



Já jsem to nebral nějak, šel jsem na večeři, měl jsem obvyklý blbý hlody a jen jsem se divil :-))). Ona evidentně chtěla víc, ale do ničeho mě nenutila a díky tomu jsme přátelé dodnes… . Dovedu si představit, že i z této situace by mohl být hezký začátek vztahu, jediný vztah, který u mě vydržel začal jako postelové šílenství, takže bych nebyl skeptik, vztah může vzniknout z čehokoliv… .



Nesouhlasím, viz. výše, prostě určitý typ žen zavolá, i když je poptávka uspokojena, záleží jen na mě, jak to sehraju. Netvrdím, že se bude jednat vždy o zájem, ale minimálně zvědavost je k tomu donutí.



Jako relevantní tuhle informaci beru od žen, se kterými jsem probíral mnohem intimnější záležitosti než je tohle, ale je logické, že spíš zavolá ta, která hledá než ta, která má… .



Co se týče zájmu, beru to tak, že když zavolá, tak asi nějaký zájem má, jinak by nevolala…. .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty 2 SomeoneCZ

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jun 20 2008, 13:20

SomeoneCZ napsal:Vzdáváš se tím přehledu o situaci.
S tímhle souhlas. V mém případě ve výše popsané situaci zapracovalo uražené ego ve stylu "Vona mi nechce dát číslo - nutí mě mejl, kterej nechci" Smile

Přesně jako v Tvém testu Test - Umíte to se ženami?:
SomeoneCZ napsal:5. Jste na párty a opět se snažíte sbalit dívku. Na žádost o telefonní číslo vám vysvětluje, že s tím má špatné zkušenosti a místo toho nabízí e-mail. Pochopitelně máte pocit, že na vás šije boudu a tak odmítáte. Když odcházíte, náhodou se potkáte u východu a ona se vás ptá, jestli jste už začali sbírat i e-mailové adresy.

a) Už se zase vymlouvá, jen se to snaží víc zamaskovat.
b) Nemá zájem a ještě se baví na můj účet.
c) Asi opravdu bude mít špatnou zkušenost, tak e-mail nakonec vezmu.
d) Je to jeden z těch typů, které opravdu věří, že dva musí nejprve začít jako kamarádi.
Naprosto bez váhání jsem volil za b) Smile

A tak jsem v daném momentě byl "línej hledat" papír. Co mě fakt dostalo - její urputná reakce. Že by také její ego? Chtěla také mít dodržený "svůj scénář" a chtěla mě do něj "dotlačit"?

Hledisek mohlo být mnoho - obava o její bezpečnost, chtěla si být více jistá, že mám o ní přiměřený zájem, atd., atd.

Závěrem - její reakce se velmi líbila. Prostě žádná pasivní manipulovatelná holčina.

Stejnou situaci jsem si zopakoval tentýž ten ještě jednou s velmi podobným průběhem.. Náhody neexistují..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jun 20 2008, 15:16

Já bych ten mail úplně nezavrhoval, já jsem se od mailu dopracoval dál, prostě jsem si sám řekl o mail, protože jsme dotyčné chtěl poslat pozvánku na nějakou akci, vyměnili jsme si pár mailů asi tak 5 za dva měsíce, napsal jsem si o číslo, použil jsem Tvojí formulaci "telefonní číslo potěší" (děkuji Wink), jednou jí zavolal, aby si uložila moje a pak už dozrála sama Wink.

SomeOne mi občas přijde příliš kategorický, ono to všechno není černobílé.... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jun 24 2008, 15:03

Ono je to s tou kategoričností následovně:

Asi nikdo by nerad přítelkyni, která je natolik slabomyslná, aby rozdala peníze např. sňatkovému podvodníkovi:
Vždy jsem čekal, že se jednou objeví ta pravá pro mně. Všichni mě měli za blázna a říkali, ať uvažuju realisticky, že nikdo není dokonalý. Málem mě zlomili, ale vydržel jsem to. A dnes, i když to bylo teprve naše první rande, a i když to může znít unáhleně, cítím, že se k sobě perfektně hodíme.
Doprovoďte to vhodným BL, objetím a polibkem, a zakončete žádostí o finanční příspěvek, abyste vám mohli např. zarezervovat romantickou dovolenou pro dva. A co teď? Naletí, nebo pozná s kým má tu čest?

Když to zkusíte přímo, vždy ji ztratíte. Buď naletí, a pak ji nechcete, anebo pozná a zbaví se vás.

Teorie zájmu to řeší přes vzájemné závislosti povahových rysů. Pokud to pozná, pak také bude mít i jiné povahové rysy, které můžete "nedestruktivně" přečíst. Proto občas vypadám na první pohled příliš kategorický, ačkoliv je v pozadí právě tohle.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Sat Jul 05 2008, 22:44

Tak zasílám s malým odstupem času zprávu z bojiště:
generalissimuss napsal:..vybídl jsem oslovenou dívku, ať mi napíše své tel. č. Řekla mi, že nemůže. Odvětil jsem: "Jsi pod zákazem?" :-) Ona: "Asi tak nějak. Nemohu ti dát tel. č. Ale mohu si vzít tvé." Tak jsem jí ho dal. Za týden mě kontaktovala..
Tak tahle u mě "projela" s týdenními pauzami. Sám bych usuzoval na diagnózu
SomeoneCZ napsal:Když nemá co lepšího na práci, může to vypadat jako kladný zájem.
(Kdy už přijde ta pravá?)

Jo, tak zpět, teď mi zrovna píše, sejdeme se příští týden. A pokud ne, platí viz výše Smile

A jak dopadla tahle?
generalissimuss napsal:..a ona, že ne - e-mail mi napíše. Urputně rozebrala svůj batoh ideální čas si říct o číslo? Icon_smile , až našla tužku a papír a e-mail mě napsala. V průběhu vysvětlila, že má pouze služební mobil..
Po týdnu jsem jí napsal a za týden dostal odpověď:
G: ..díval jsem se na odkazy ke knížce Miloš Urban Stín katedrály a vypadá to dost dobře.. Jak bylo v rozhlase? ..i když, to mi můžeš povědět osobně :-) Hned, jak jsem tě uviděl, napadla mě pro tebe přezdívka.. :-) ..jak jsi na tom v pátek odpoledne? G (metro)

HB7: dost zvláštní způsob, seznamovat se v metru, myslela jsem, že už se to nedělá:-)
momentálně jsem v xx na festivalu, až se vrtím, třeba se ozvu...
..je milé, jak si mě už na začátku testuje, zvážím, jestli bych jí měl vůbec na to odepsat.. Asi klasicky, jak to dělám. Smajlíkem Smile

Byla ještě jedna, která mi dala pouze e-mail. Opět jsem odpověděl po týdnu, její odpověď následovala po 3 dnech:
G: Před pár dny jsme diskutovali s klientem, co si staví sídlo v XX ve stylu Feng-Šuej. Je to zajímavý počin. Ale to by bylo na delší povídání.. Jak jsi na tom v pátek odpoledne? G. (metro)

HB8: Ahoj G,
díky za zprávu, já jsem od pondělí zase v Anglii, jak jsem říkala, teď v YY tak měsíc nebudu.

Já jsem se o Feng shui začala zajímat poměrně nedávno, koupila jsem si asi tři knížky. Musím ale říct, že mi některé věci celkem dávají smysl a zapadají do mých pozorování.

HB

G: Feng shui je skutečně zajímavé a komplexní učení. HB, experimentovala
jsi s nějakými změnami v interiéru? Pocítila jsi nějaké výsledky?
Takže za kratičkou dobu sotva mohu dělat zásadní statistiky - na 10 rozdaných vizitek se ozvala pouze jedna a ta je zatím "velmi pochybného charakteru" (můj tip je, že hledá náhradu za stávajícího přítele), na dva přijaté e-maily zatím dvě poměrně dobré reakce. Takže účinnost vizitek 10%, u e-mailů zatím 100%.

Uvítám komentáře i k e-mailům - je to takhle good? Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 07 2008, 11:58

generalissimuss napsal:..jak jsi na tom v pátek odpoledne?
Čím více odpoledne, tím více je to vnímáno jako víkend - pracovní volno. Tím více stoupá šance, že už bude mít něco domluveno, a/nebo bude čekat, že já budu mít něco domluveno s kamarády. Jestli má zájem, nebude si představovat, že "sedím celé dny doma a zírám do zdi" a tedy mám čas kdykoliv.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Jul 07 2008, 13:13

..no, je to kompromis.. Pátek odpoledne by byl můj první volný termín od toho data a to přesně za 7 dní, jinak jiný pokus o schůzku by připadl v úvahu až za 13 dní.. Tak jsem vybral, co jsem vybral..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 07 2008, 13:15

Tak to jsi vybral správně Smile
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Jul 07 2008, 13:18

Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Sat Jul 26 2008, 14:06

Opět zasílám s malým odstupem času zprávu z bojiště:

Čistě statisticky, mám-li brát jako úspěch rande související s rozdanou vizitkou, úspěšnost se rovná 0% Smile , u přijatých e-mailů mám také nulovou úspěšnost Smile

Zkouším dál - vymyslel jsem test na zlatokopky Smile Bavím se se slečnou, která nedává žádné signály zájmu, nechce mi poskytnout své telefonní číslo, nabídnu jí tedy svou vizitku. Ale pozor! Smile Mou speciální, pro tyto účely vyrobenou Smile

Dá se z ní dovtípit, že se často setkávám se špičkami našeho šoubyznysu Smile Zájem o mne okamžitě vzroste do mega výšin Smile Vůbec té dotyčné nedochází, že předvolby a počet cifer u telefonního čísla nemůže odpovídat realitě Smile Bezva věc.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Aug 25 2008, 15:00

Takže miláčkové, končím se zkoumáním - "akce vizitka" dopadla naprostým fiaskem Smile Z žádné mé poskytnuté vizitky v průběhu celého času nic rozumného nevzešlo Smile

A kdo měl zase pravdu? Smile
SomeoneCZ napsal:Darované vizitce na zuby nekoukej Laughing Z The System [2]:
I have already gone to the trouble of handing out 500 business cards for you. Guess what? Two called and 498 business cards went in the trash bucket as the women muttered to themselves: ”Another loser!”.
Tak teď tomu věřím Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Aug 25 2008, 15:12

Takže miláčkové, končím se zkoumáním - "akce vizitka" dopadla naprostým fiaskem Smile Z žádné mé poskytnuté vizitky v průběhu celého času nic rozumného nevzešlo Smile
Zajímavé, mám naprosto opačné zkušenosti, ale to už jsme probírali ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

ideální čas si říct o číslo? Empty Re: ideální čas si říct o číslo?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru